فهرست
تشویق #برانکو در بازی ایران و بولیوی نمی‌تواند دلیل محکم و مطمئنی برای احتمال تصاحب جایگاه #کی‌روش توسط او باشد.
با موقعیتی که #پرسپولیس و برانکو برای یکدیگر ایجاد کرده‌اند هیچ پیشنهادی نمی‌تواند طرفین را برای جدایی وسوسه کند.
۹۳۹ ۷
دفاع از توهین دستیار کی‌روش به حمید استیلی که یک شخصیت فرا باشگاهی و ملی است فقط از عهده کسانی برمی‌آید که کینه عمیق‌شان به برانکو آتش به جان و نهانشان زده است.
۲۲۶ ۵۴
‏عزم جزم و تاکتیک‌های پیچیده السد برای شکست #پرسپولیس و رسیدن به فینال آسیا ادامه دارد.
اول جنجال عجیب و ظاهرا ساختگی بغداد بونجاح و حالا بازی با الریان بدون استفاده از حتی یک بازیکن اصلی و شکست با هشت گل که در نوع خود نوبر است. این سبک ریکاوری السد یک اخطار جدی برای پرسپولیس است‌.
۵۱ ۶
‏به برانکو اعتماد دارم ولی خبر تغییر پُست سیامک نعمتی و انتقالش به خط دفاع خوشحالم نمی‌کند.
درخشش و رشد سیامک در پست وینگر-هافبک بود و حیف نیست او که قدرت دریبل زنی و شوت زنی‌ بالایی دارد از محوطه جریمه حریف دور شود؟
۴۱ ۱۵
‏قهرمان شدن ‎#پرسپولیس یا داشتن ‎#برانکو ؛ یقینا شانس بزرگ ‎#علی_اکبر_طاهری یکی از این دو مورد بود و اشتباهات مدیریتی‌اش را تا حدودی پوشش داد.
۴۲ ۴
تصمیمات اشتباه #فتحی دامنه حاشیه و تنش را تا نیمکت #استقلال کشانده. شروع به کار فتحی با ناتوانی در حفظ بازیکنان همراه بود.
انتصاب اصغر حاجیلو به سرپرستی تیم در حالی که او کارنامه پراشتباهی در این پست داشته و حالا انتصاب پرویز مظلومی به سخنگویی باشگاه که بمباران رسانه‌ای او تمامی ندارد. همه اینها باعث بروز اختلاف نظر و عمل پیرامون مسائل فنی و انضباطی در حوزه فعالیت #شفر شده.
۸۱ ۸
فوتبال همینه، مسعود همامی پولش رو میخواد چون شغلش فوتباله. وقتی پول رهن خونه اش رو نداشته باشه #پرسپولیس یا هر تیم دیگه‌ای بودن چه فرقی میکنه براش؟
پول واسش مهمه همانطور که واسه همه ما مهمه. بره تو مترو دستفروشی کنه؟ مگه خود ما برای منوچهر شفقتیان که با موتورسیکلت مسافرکشی میکنه گلریزان پنج هزار تومانی راه ننداختیم؟ منکر تندروی و گاها بداخلاقانه هماهی نیستم اما با مذاکره و رایزنی می‌شد تخفیف گرفت و توافق کرد.
۱۶۸ ۳
نیمکت پرسپولیس در مصاف با السد:
‏ابوالفضل درویش وند
‏احسان حسینی
‏سعید حسین پور
‏احمد بهاروندی
‏شاهین عباسیان
‏احسان علوان زاده
‏حمید طاهرخانی
رادوشویچ
آیا نباید پلیور قرمز و ‏تندیس پروفسور برانکویی که پرسپولیس رنجور و خسته را با جوانانی بی نام و نشان‌ تا فینال آسیا رسانده در موزه باشگاه پرسپولیس گذاشت؟
شایان ذکر است برانکو و دستیارانش ۶ماه است حقوق‌ دریافت نکرده‌اند.
آی اسپورت - #91981553
۱۸۷ ۱۵
‏استادیوم السد دوحه ؛
نه کسی لیزر میندازه
نه بطری پرت میشه
نه سنگ میزنن
نه ترقه و نارنجک میزنن
نه روی سکوها آتش روشنه
نه هاله‌ای از دود سیگار هست
نه چاقوکشی و قمه کشی میشه
نه سه چهار تا سعیدفتاحی کت‌وشلواری کنار زمین بالا و پایین می‌پره
۱۱۷ ۲
‏آتشفشان خشم پرسپولیسی‌ها نسبت به #طارمی فعال و چاشنی نفرت هم به آن اضافه شده. آیا او از خود پرسیده کجای کارش ایراد داشته که بخواهد ترمیم‌اش کند یا برایش اهمیتی ندارد؟ لازم است طارمی در کنار ورود به عرصه هنر و همراهی‌ سحر قریشی، از نصایح و توصیه‌های مشاوران فوتبالی هم بهره‌مند شود.
آی اسپورت - #e8d91b18
۷۸ ۱۲
پرسپولیسی‌ها ‏نباید ناامید باشند. تیمی که تا یک قدمی فینال آسیا آمده قطعا می‌تواند یقه السد را هم بگیرد. هواداران سعی کنند کم لطفی پُر نشدن استادیوم آزادی در بازی با الدحیل را تکرار نکنند.
۷۲ ۲۸
#پرسپولیس شبیه به بیمار بستری در سی‌سی‌یو با ماسک اکسیژن زنده است و همچنان سوالات مهمی بی پاسخ مانده:
عامل محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات چه کسی بود؟
آیا پیگرد قانونی متخلف انجام گرفت؟
آیا برخوردی حتی در حد یک توبیخ انجام شد؟
آیا مصونیت قضایی مدیران متخلف در فوتبال ایران یک اصل ثابت شده است؟
۹۰ ۲۰
‏ظاهرا کسی دلش برای محسن ربیع خواه تنگ نشده است.
تماشاگران ضمن اعلام نگرانی و آرزوی سلامتی‌ برای او‌ از زحماتش قدردانی ‌کردند اما شواهد نشان می‌دهد علیرغم کمبود شدید بازیکن، کسی جای خالی برای او در ترکیب ‎#پرسپولیس متصور نیست.
۳۷ ۵
‏قدیما یک عرفی بود و بازیکنی که استوک قرمز می پوشید یعنی‌ پرسپولیسی دو آتیشه و متعصب است. از جمله #استیلی و #میناوند که به عشق #پرسپولیس حتی تو تیم ملی هم استوک قرمز می‌پوشیدند.
یکی از فانتزیام این بود که بازیکنان پرسپولیس در ‎#دربی، یکدست از استوک قرمز استفاده کنند.
۷۸ ۹
‏در مورد علل حاشیه امنیت وینفرد شفر علیرغم ناکامی استقلال آن‌هم در حالی‌که ۱۸ بازیکن جذب کرده همین بس که آلترناتیوش علیمنصور و پرویز مظلومی‌ است.
۸۲ ۱۰
کاپیتان مادرزاد. از کاپیتانی در گل کوچیک کودکانه محله عارف تا کاپیتانی در جام‌جهانی آرژانتین.
مردی که سلطان بود و هست. بعد از انقلاب نذاشت پرسپولیس نابود بشه، صندوق عقب ماشینش شد رختکن تیم و مغازه‌اش تو هفت‌تیر دفتر باشگاه.
پیراهن پرسپولیس را ارزان نمی‌فروخت. تولدت مبارک پدر پرسپولیس؛
#سلطان_علی_پروین
آی اسپورت - #95a2930c
۱۰۴ ۳
نتیجه اهتمام‌ برانکو در برنامه‌ریزی و اجرای تمرینات آماده سازی پرسپولیس باعث ایجاد اختلاف سطح آمادگی کیفی و کمی بالای تیم‌ علیرغم تمام محرومیت‌ها و محدودیت‌ها شد.
قابل پیش بینی بود که برانکو اساسا درخواستی برای تعویق دربی نداشته باشد.
بهتر است رقبای دیرینه روی تیم خود تمرکز داشته و انرژی‌شان را صرف حدس و گمان‌های خصمانه نکرده و سعی کنند از این نکات آموزشی پروفسور بهره‌ ببرند.
۱۹۱ ۷
‏معجزه #برانکو و پسرانش، #پرسپولیس شیرزخمی فوتبال ایران باشکست دراماتیک الدحیل قطر برای دومین سال پیاپی در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
۱۳۷
شما بعد از گل الدحیل و با دیدن نیمکت خالی تیم و دستان بسته برانکو و محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، مهدی طارمی را یاد می‌کنید
من علی اکبر طاهری و ترکاشوند و عبدالصمد ابراهیمی را
۱۱۷ ۵
#حسین_ماهینی یک پرسپولیسی متعصب و در عین حال بازیکنی با کیفیت است که در برنامه تاکتیکی برانکو یک نقطه‌ اتکاست.
مدافعی خوش تکنیک و انرژیک که جز در آن دربی که هافبک دفاعی ایستاد همیشه نمایش قابل قبولی داشته و اکنون صرفا به دلیل انتقاد و فشار هواداران اعتماد به نفس‌اش خدشه دار شده. اگر هواداران #پرسپولیس باهوش باشند باید با حمایت و تشویق او به موفقیت تیم در این شرایط حساس کمک کنند.
۶۳ ۶
‏انتخاب ‎#روشن_ایرماتوف ازبک که یک داور خبره، کاربلد و مسلط است خیال ‎#پرسپولیس و الدحیل را از ناحیه قضاوت آسوده کرده.
معضل انتخاب داور همیشه در فوتبال آسیا وجود داشته. از جمله در مورد ضعف داوران جنوب شرقی آسیا یا انتخاب داور عرب برای مسابقه‌ای که یک سوی میدان تیم عربی است.
۴۵ ۶
‏قانون ۹۰ به ۱۰ تماشاگران در دربی باید اجرا شود ولو به قیمت خالی ماندن سکوهای میزبان. فراموش نکنید این یک قانون و اصل لازم‌الاجراست، اینکه تاکنون در دربی تهران رعایت نشده یک امر سنتی، مصلحتی و مغایر اصول حرفه‌ای و بین‌المللی می‌باشد. در حال حاضر برخی طیف‌های پرسپولیسی‌ مخالف اجرای این قانونند چون استقلال میزبان بازی رفت است.
۵۳ ۷
#نکونام تمام امیدهای فوتبال ایران برای ظهور یک مربی جوانِ با دانش و حرفه‌ای را نقش بر آب کرد. حرکات جواد در بهترین حالت نوید یک علیمنصور دیگر را می‌دهد.استادش #برانکو هم علیرغم پیروزی در این جدال نفسگیر نشان داد از رفتارهای شاگرد سابقش که اکنون در مقام مربی روبرویش قرار گرفته بود ناراحت و ناراضی بوده و بعد از سوت پایان بازی سریعا راه رختکن را در پیش گرفت تا از نکونام که به سمت او می‌آمد دوری کند.
درگیری پانادیچ و مارکو با کادر نساجی هم مشخص کرد که برانکو دلخوری‌اش از حرکات و حاشیه‌های شاگرد سابقش را با دستیاران خود در میان گذاشته است.
۲۱۳ ۲۳
یکی از امیدواری‌ها برای خط نخوردن مهدی ترابی اینه که کی‌روش روی‌ ترابی مالکیت خصوصی داشته باشه
۸۱۰ ۱۵
‏تیم های ناشناخته دقت کنند که بازی با ‎#پرسپولیس ویترینی برای معرفی‌شان و شکل‌گیری ذهنیت نسبت به آنهاست. بهتر است از ‎#ضد_فوتبال پرهیز و با ارائه فوتبالی زیبا تصویری خوب از خود بجای بگذارند.
۴۱ ۱۰
‏یه پیشنهاد برادرانه به مهدی هاشمی نسب، هرچند برادری‌اش با اسکناس سبز ثابت شده،
تو آزادی بشین رو نیمکت و مراقب حرکاتت هم باش.
هواداران پرسپولیس را تحریک نکن.
بگذار یک فوتبال فنی تماشا کنیم نه حاشیه‌ای.
۱۲۹ ۱۳
‏از #نکونام انتظار بیشتری می‌رود. در آستانه بازی پرسپولیس نساجی جریان‌سازی‌هایی شکل گرفته که جای تاسف دارد. اول طرح شایعه جاسوس برانکو در تمرین‌ نساجی و امروز انتشار مصاحبه‌های حساسیت برانگیز هاشمی‌نسب. بحث استاد و شاگردی را هم که کنار بگذاریم از نکونام با سابقه سالها حضور در لیگ اسپانیا و بیش از صد بازی ملی انتظار می‌رود بار فنی و حرفه‌ای لیگ را بالا ببرد نه ابتکار در ایجاد حاشیه های عجیب و غریب.
۱۲۶ ۱۰
با این حجم بالا و عجیب طلبکاران میلیاردی و شکایت‌ از باشگاه‌ها، نیاز مبرم وجود دارد که فدراسیون فوتبال علاوه بر سازمان لیگ، دپارتمانی برای ساماندهی این شکایت‌ها ایجاد کند. شاید علت مصونیت و حاشیه امن مدیرانی که تعهدات نجومی را ایجاد کرده‌اند، عدم پیگیری قضایی این ابهامات باشد.
۵۲
از #محمد_قاضی که همیشه جلوی #پرسپولیس خون ریخته یا #آرام‌طبع و #همامی که با هزار امید و آرزو آمدند و بازی بهشان نرسید انتظاری نمی‌رود. اما نگاه هواداران پرسپولیس به #علی_دایی در مقام یک سرمایه، ذخیره و تکیه‌گاه محکم برای آینده باشگاه بود؛ دروغ است اگر بگوییم نرنجیده‌اند.
۷۳ ۱۱
اعتراض استقلال به رای #سوپرجام و طرح شکایت به #فیفا با استناد به برگزاری سوپرجام اسپانیا در مراکش یا سوپرجام ایتالیا در ماه ژانویه منافات کامل با تمکین به قانون دارد. برنامه‌ سوپرجام از چند ماه قبل تعیین، ابلاغ و بر اجرای آن تاکید شده و نقض قانون اساسا توجیهی ندارد.
۸۰ ۱۲
دلار یازده هزاری، پراید چهل میلیونی، آلبوم جدید محسن چاوشی، لاله گوش بازیگران خانم، بازگشت کی‌روش یا لیست پیامکی‌ تیم‌ملی هیچکدوم نمی‌تونن خلاء لیگ برتر رو واسمون پر کنن. چرا زمان اینقدر کُند میگذره؟
۶۴ ۱۱
پاس و اوساسونا #جواد_نکونام رو اشباعش نکردن دم پیری پرده از راز مگویش برداشت و گفت استقلالیه. اگر آرشیو روزنامه‌های قدیمی رو داشته باشین میتونید برآورد کنین این عشق چه تاوان سنگینی برای استقلال داشته. امروز ۳۳۵ میلیون تومان به جواد پرداخت شد ولی این پایان ماجرا نیست و یک میلیارد تومان دیگه مونده تا حساب استقلالی بودن نکونام صاف بشه.
۶۳ ۹
زرد #دورتموند با تموم زردهای دیگه دنیا فرق داره، دورتموند تنها تیمیه که میشه طرفدارش نبود و پیراهنش رو خرید. جالب‌تر اینکه احساس غرور هم میاره!
۶۸ ۴
فضای حاکم بر فوتبال ایران در چند ماه اخیر به وضوح مسجل کرد که #برانکو طمع نیمکت تیم ملی و تصرف جایگاه #کی‌روش را ندارد. اکنون که زمزمه تمدید قرارداد #سی‌کیو شنیده می‌شود امیدواریم دست از دشمنی و عداوت با برانکو برداشته و انرژی‌اش به‌جای توهمات واهی صرف آماده سازی تیم ملی کند.
۸۳۷ ۱۷
#کی‌روش جان اگه هنوزم میتونی چهل و پنج روزه لوکا مودریچ بسازی تا جام ملت‌ها که هیچ پنج ساله قرارداد ببند
۱۰۲ ۱۵
جمله تاریخی #برانکو قبل از بازی با الدحیل قدرتمند فراموش شدنی نیست: «فوتبال دفاعی روز مرگ من است». او نشان داد حرف بیهوده و لاف نزده بلکه با بیان تفکرش غرور و شهامت را به بازیکنان و هواداران #پرسپولیس تزریق و ثابت کرد محافظه‌کاری و ترس محکوم به شکست است. دستاورد شجاعت و ریسک‌پذیری چیزی جز غرور و سربلندی و نزدیک شدن به موفقیت نیست.
۱۰۳ ۵
بعد از شکست تلخ #استقلال از السد بهترین اتفاقی که افتاد این بود که پرسپولیسی‌ها به پیج اینستاگرام بغداد بونجاح یا باشگاه قطری نرفتند.
۱۰۰ ۸
ترانه‌ای برای دلخوشی؛ پرسپولیس خسته

ترانه‌ای برای دلخوشی؛ پرسپولیس خسته

آی اسپورت
2018-08-25 13:07:00
در کنار مشکلات عدیده‌ای که #پرسپولیس دارد کابوس جای خالی وحید امیری هم تعبیر شد. تلاش عالیشاه در ترکیب غیرقابل انکار اما در قیاس با کیفیت، اثرگذاری و نقش امیری در موفقیت‌های پرسپولیس فاصله زیادی بین این دو وجود دارد.
۸۱ ۳
آمادگی خوب و نمایش قابل قبول پرسپولیس باعث شد کمپین آزمون وفاداری غیرفعال شده و به فراموشی سپرده شود. فعلا که صادق محرمی، وحید امیری و فرشاد احمدزاده بی توجه به پرسپولیس روی تیم جدیدشان تمرکز دارند اما دیری نخواهد پایید که پیام عاشقانه "یه روز برمی‌گردم" آنها دریافت خواهد شد.
۱۲۰ ۱۰
بازی پرسپولیس و پدیده را تماشا می‌کردم اثرگذاری مثبت کی‌روش را گام‌ها و رفتار بازیکنان پرسپولیس دیدم. نمایش با انگیزه امثال کمال، علیپور، نعمتی، ماهینی، انصاری، شجاع که پذیرفته‌اند جایی در برنامه‌های کارلوس نداشته و با آرامش و انگیزه‌‌ و تمرکز بالا بازی می‌کنند.
۱۰۰ ۱۲
خودمان خواستیم! وقتی نقشه راه فوتبال حرفه‌ای را ترسیم می‌کردیم باید به فکر روزی که هیولای پول فوتبال را ببلعد می‌بودیم. حرفه‌ای بودن همان‌قدر که منضبط و دقیق است به همان نسبت بی‌رحم و سنگدل می‌باشد. بساطی که هرکس سفره خود را جدا کرده و دنبال سهم‌اش است. مدیرعامل، مربی، بازیکن، صداوسیما، فدراسیون و اسپانسر بر سر پول زورآزمایی می‌کنند و این هوادار است که مغموم و سردرگم نظاره گر این کارزار است. آیا این هیولا هواداران را به زانو در می‌آورد؟
۷۲ ۳
امید داشتن همیشه خوب نیست و گاهی آدم را می‌کشد. همانطور که داور شوکر بعد از باخت به فرانسه در فینال گفت حالا از درون مُرده‌ام. مهم همان نود دقیقه برگزاری مسابقه است و باید لذت برد. البته اگر بازیکنان داخل زمین از بازی‌ خودشان لذت ببرند بیننده‌ها نیز غرق تماشا خواهند شد. از تماشای جام‌جهانی لذت بردیم بدون آن‌که سیل پیام‌های بازرگانی تبلیغاتی اعصاب خردکن، نگرانی از دست دادن بازی بخاطر قطعی برق، بحران اقتصادی قیمت دلار و سکه و فوران نگاه جنسیت‌زده به جام جهانی و تماشاگرانش بتواند از جذابیت فوتبال کم کرده باشد.
۶۵
ماه پیش که پندار توقیقی در نیمه‌های شب از خریدهای استقلال رونمایی می‌کرد عده‌ای ذوق زده شده و رقیب سنتی را سوژه کرده و کلی جوک و لطیفه نثارشان کردند اما این ذوق زدگی و خط و نشان کشیدن برای قهرمانی استقلال و سقوط پرسپولیس به دسته پایین‌تر فقط تا انتشار خبر توافق مهدی ترابی با پرسپولیس دوام داشت و همه چیز به یکباره رنگ باخته و معادله وارونه شد. قطعا حلقه مفقوده آبی‌ها برخلاف پرسپولیسی‌ها چیزی جز اعتماد به کادر فنی و بازیکنان نیست‌. تجربه قبلی هزینه‌های میلیاردی برای جذب بمب‌هایی مثل کاوه، شجاعیان و... در مقابل جذب بازیکنانی مثل ربیع‌خواه و انصاری توسط پرسپولیس ثابت کرد با اعتماد به برانکو و تصمیماتش جای نگرانی نیست و همه چیز در مستطیل سبز رقم می‌خورد نه در دفتر وزیر ورزش.
۲۱۷ ۱۶
نزدیک‌ترین همنشینی در دورترین نقطه از سرزمین. زن و مرد، پیر و جوان، از آقای صدا تا مهدوی‌کیا؛ همه در کنار هم فریاد ایران ایران سر دادند. زیباترین گردهمایی پارسیان در روسیه بدون طمع ساندیس و ساندویچ و فندک شکل گرفت. وقتی میزبانی ناشایست از کارلوس پویول مهمان در ایران باعث تکدر خاطر و شرمساری‌مان شد، آبروداری بموقع ایرانیان در روسیه بود که دلخوش‌ و امیدوارمان کرد.
۸۵ ۸
فوتبال بدون دلواپسی

زمانی نه چندان دور مثل امروز اینقدر راحت و ریلکس به استقبال میادین بین‌المللی نمی‌رفتیم. غول‌های ما کشورهای حاشیه خلیج فارس یا شرق آسیا بودند، بماند که مصاف با اسپانیا و پرتغال فراتر از یک رویا بود. تا ده سال پیش برای مسابقه با کویت و جاسم الهویدی‌اش استرس می‌گرفتیم یا برای ژاپن با ناکاتا و کازویوشی میورا، عربستان با سامی الجابر و الدعایه، عراق با مربیگری علی بابا، ازبکستان با میرجلال کاسیموف حتی امارات با محمدعلی ایرانی الاصلش. دلواپس نیستیم چون به جای اینکه شعار دلواپسی سردهیم کار کردیم و زحمت کشیدیم. برای رسیدن به موفقیت‌ آرزوی مرگ رقیبان را فریاد نکردیم و امروز با شعار زنده باد ایران به میدان مسابقه می‌رویم.
۶۵ ۱۰
فقط دو هفته تا #جام‌جهانی مانده اما تعصب رنگی و سهم‌خواهی باشگاهی خیلی‌ها را کور کرده و مجادلات هوادارانه جَو اسفناک بی‌رغبتی به مهمترین رویداد فوتبال ملی را ایجاد کرده. البته چند سال بعد همین آتش بیاران معرکه در ستایش تیم #کی‌روش قلمفرسایی کرده و تندیس خواهند ساخت. مثل وقتی که ایویچ اَخ بود و بلایی سرش آوردند که از تونل استادیوم المپیک رم یه راست رفت خانه‌اش تا چند سال بعد به‌به چه‌چه هوچی‌گران فوتبال را نظاره کند. لطفا منازعات رنگی‌تان در قلمرو منافع ملی وارد نکنید که این بن‌بستی است که برای هیچ‌کس سودی ندارد. حتی وقتی مایلی کهن با یازده بازیکن از #پرسپولیس و فقط یک بازیکن از #استقلال تیم ملی را به مسابقات برد شاهد این حجم موضع‌گیری علیه تیم ملی فوتبال نبودیم.
۷۹ ۱۰
جوّی که الان به‌خاطر خط خوردن #سیدجلال_حسینی به‌وجود آمده چقدر شبیه وقتی است که #کی‌روش در اقدامی ناباورانه #رحمتی را خط زد. هنوز به سی‌کیو اعتماد پیدا نکردید؟
۹۵ ۱۹
هیات مدیره پرسپولیس هفته آینده برای انتخاب سرپرست جلسه دارد و نام پنج گزینه زادمهر، پنجعلی، ابوالقاسم‌پور، خاکپور و خلیلی برای جانشینی افشین پیروانی مطرح شد.
#محسن_خلیلی بهترین گزینه است. زادمهر و پنجعلی که سال‌ها در پست‌های مختلف باشگاه بوده‌اند؛ ابوالقاسم‌پور سابقه رد کردن پیشنهاد حضور در پرسپولیس را به خاطر پست مدیریتی در شهرداری تهران دارد، خاکپور هم سال‌ها خارج از کشور اقامت داشته و از فضای فوتبال ایران دور بوده. اما محسن خلیلی تمام فاکتورهای احراز پست سرپرستی را دارد؛ محبوبیت، تعصب، اعتبار در جامعه فوتبال، سابقه سرپرستی در لیگ برتر، نیروی جوانی و نشاط و شخصیتی کاریزماتیک.
۱۲۳ ۱۰
عاقبت بخیری یعنی دوباره قهرمان لیگ بشی، دوباره به یک چهارم نهایی آسیا صعود کنی، دوباره برانکو قراردادش رو تمدید کنه، دوباره صادق محرمی بدرخشه، دوباره روسفید باشی و دوباره با لبخند جام‌جهانی رو تماشا کنی.
۱۸۲ ۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر