فهرست
جوّی که الان به‌خاطر خط خوردن #سیدجلال_حسینی به‌وجود آمده چقدر شبیه وقتی است که #کی‌روش در اقدامی ناباورانه #رحمتی را خط زد. هنوز به سی‌کیو اعتماد پیدا نکردید؟
۸۱ ۱۹
هیات مدیره پرسپولیس هفته آینده برای انتخاب سرپرست جلسه دارد و نام پنج گزینه زادمهر، پنجعلی، ابوالقاسم‌پور، خاکپور و خلیلی برای جانشینی افشین پیروانی مطرح شد.
#محسن_خلیلی بهترین گزینه است. زادمهر و پنجعلی که سال‌ها در پست‌های مختلف باشگاه بوده‌اند؛ ابوالقاسم‌پور سابقه رد کردن پیشنهاد حضور در پرسپولیس را به خاطر پست مدیریتی در شهرداری تهران دارد، خاکپور هم سال‌ها خارج از کشور اقامت داشته و از فضای فوتبال ایران دور بوده. اما محسن خلیلی تمام فاکتورهای احراز پست سرپرستی را دارد؛ محبوبیت، تعصب، اعتبار در جامعه فوتبال، سابقه سرپرستی در لیگ برتر، نیروی جوانی و نشاط و شخصیتی کاریزماتیک.
۱۱۱ ۱۰
عاقبت بخیری یعنی دوباره قهرمان لیگ بشی، دوباره به یک چهارم نهایی آسیا صعود کنی، دوباره برانکو قراردادش رو تمدید کنه، دوباره صادق محرمی بدرخشه، دوباره روسفید باشی و دوباره با لبخند جام‌جهانی رو تماشا کنی.
۱۷۱ ۳
جشن پتو برای ژنرال؛ اشتباه گرفتید

جشن پتو برای ژنرال؛ اشتباه گرفتید

آی اسپورت
2018-05-11 10:53:00
همان‌طور که بوکسورها پیش از رفتن داخل رینگ، مراسم وزن‌کشی برگزار و کُری‌ و رجزخوانی پرهیجانی دارند امسال هم رقبای دیرینه و سنتی فوتبال ایران با برگزاری یک مچ‌اندازی تمام عیار به استقبال ماراتن فصل جدید خواهند رفت.
قهرمان‌ها در ایستگاه آخر؛ #سوپرجام می‌بینمت!
۲۳ ۱
در لیگ برتر، جام حذفی و لیگ آزادگان باید آقای #سعید_فتاحی را در استادیوم ببینیم که با استایل خاص و کت و شلواری‌اش در حال دویدن کنار زمین و کنترل اوضاع است. اگر خدای ناکرده یک روز آقای فتاحی سرما بخورد و نباشد تکلیف چیست و چه کسی باید دور زمین بدود و درگیری‌ها را کنترل و‌ برگزاری مسابقه را به سرانجام برساند؟
آیا اهرم و ابزار دیگری غیر از حضور فیزیکی ایشان برای برگزاری فوتبال باشگاهی وجود ندارد؟
۴۱ ۴
کارنامه #دراگان_اسکوچیچ
#ملوان طوفانی و مقتدر
آبروداری #فولاد
#خونه_به_خونه رویایی و در چند میلیمتری صعود به لیگ برتر.
اسکوچیچ نماینده نسل جوان مربیان کروات و علاقه‌مند به فعالیت در ایران است.
۶۳ ۲
می‌دانید بزرگترین مانع #پرسپولیس برای هت‌تریک در قهرمانی چیست؟ همان که باعث خشم #برانکو و سیرک نامیدن معرکه شد. برانکو نه از محرومیت پنجره نقل و انتقالات هراس دارد، نه از رقبا، نه از کنار گذاشتن ستاره‌ها و نه از مشکلات مالی. دست‌های پشت پرده است او را نگران کرده، این روزها زیاد به برانکو حمله کرده‌اید ولی باید به او حق داد.
۸۵۲ ۱۸
نود دقیقه مجادله با تیم داوری، کف زدن و تشویق تمسخرآمیز تصمیمات داور، رجزخوانی و پرخاش به نیمکت حریف، تحریک تماشاگران و ایجاد التهاب در ورزشگاه که پیامدش فحاشی به تیم داوری است، تهییج بازیکنان خودی که موجب خشونت‌ بازیکنان و ایجاد درگیری و بازی خطرناک می‌شود؛ بهتر است #شفر در نحوه ابراز احساسات و هیجانات خود کنار خط تجدید نظر کرده و کنترل بیشتری داشته باشد پیش از آن‌که اعتراضات و واکنش‌ها بیشتر شود یا کمیته‌های داوری، انضباطی یا اخلاق فدراسیون فوتبال بخواهند ورود کرده و تذکر بدهند.
۸۷۵ ۵۷
سی و یک سال پیش بود که #پرسپولیس را حس کردم و به آن علاقه‌مند شدم آن هم به خاطر یک دیوارنویسی علیه‌اش: «پرسپولیس یک لنگ خیس»
کلاس دوم ابتدایی بودم و در مسیر مدرسه‌ام در یک کوچه روی یک دیوار این جمله را با رنگ مشکی نوشته بودند. حداقل روزی دوبار از مقابل آن دیوار رد می‌شدم و همیشه توجه‌ام را جلب می‌کرد. از دوستان و بچه‌های کلاس پنجم پرسیدم: «این چیه؟» گفتند: «استقلالی‌ها نوشتند.»
پرسیدم : «چرا به پرسپولیس فحش و بدبیراه می‌دهند مگر پرسپولیس مشکل خاصی دارد؟» گفت: «پرسپولیس تیم بزرگ و پرهواداری است و بازیکنان نامدار زیادی دارد.» و از پروین و عربشاهی تا انصاری‌فرد و درخشان نام برد. پرسش‌هایم از پرسپولیس بیشتر شد تا اینکه دیدم ناخودآگاه هوادارش شده‌ام، به خاطر یک دیوارنویسی علیه‌‌اش و راهنمایی‌ و توضیحات یک استقلالی!
۵۷۲ ۲۵
#ربیع‌خواه نه اکنون و به‌خاطر پارگی رباط‌صلیبی، بلکه از دو سال پیش که به پرسپولیس آمد محروم شده است. آن‌ هم محرومیت عاطفی که به مراتب خطرناک‌تر و مهلک‌تر از آسیب‌دیدگی‌‌ جسمی است. دور از انصاف و جوانمردی است که چون سبک بازی‌‌اش مورد پسندتان نیست بخواهید او را از پای در آورید.
۱۱۱ ۱۰
خدا قوت قهرمان، خسته نباشی برانکو
آی اسپورت - #4fa3e460
۲۱۶ ۲
پرسپولیس گرفتار در دادگاه خانواده

پرسپولیس گرفتار در دادگاه خانواده

آی اسپورت
2018-04-04 11:54:00
گزارشگری #بالاپور نه جانبدارانه بلکه بُزدلانه بود. بالاپور مسیری را می‌رود که #سیانکی ابداع و پایه‌گذاری کرده. رویکردی که به دلیل نگرانی و ترس از هجمه کانال‌های تلگرامی تیم‌های پرطرفدار و به خطر افتادن احتمالی جایگاه و موقعیت حرفه‌ای‌شان است. گزارشگران فوتبال و مدیرانش باید راه انصاف و عدالت را در پیش گرفته و از جانبداری غیرمنصفانه و دور از اخلاق در تریبون رسانه ملی پرهیز کنند.
۳۹۱ ۱۱
نمایش پر نوسان تیم، اشتباهات فردی بازیکنان، زمان اندک تا شروع جام جهانی، قدرت‌نمایی #اسپانیا مقابل آلمان و آرژانتین و چهره نگران و مضطرب #کی‌روش روی نیمکت خود گویای همه چیز است! آیا به همین زودی باید رویای صعود از گروه در جام جهانی را فراموش کنیم؟
۳۵۶ ۱۵
لس‌آنجلس یعنی آخرخط!
پناهگاه غریبه‌ها برای دست‌ یافتن به دست نیافتنی‌ها؛
ایستگاه آخر جستجوی آرزو در سرزمین آرزوها؛
از بکهام، کلینزمان، استیون جرارد و اشلی کول تا خداداد عزیزی؛
و امروز زلاتان ایبراهیموویچ ستاره جدید شهر فرشتگان شد!
آی اسپورت - #fb791cf0
۶۳
#آرزوی_فوتبالی
چه آرزویی بالاتر و بهتر از صعود تیم ملی از گروه خود در جام جهانی روسیه
۸۶ ۱
#وحید_قلیچ مجید سوزوکی پرسپولیس است.گلر دهه شصت و بچه تهرون بی شیله پیله محله دولاب.۱۲سال حضور در پرسپولیس و رکورد ۱۷۶بازی الکی نیست. بعد از خداحافظی از فوتبال مدتی سرایدار ورزشگاه کارگران بود، مسافرکشی کرد، مکانیکی کار کرد ولی بیراهه نرفت. عشقبازی امثال قلیچ و علی پروین بود که #پرسپولیس در دهه شصت نابود نشد. ادبیات گلایه قلیچ یعنی هنوز مردان سه دهه قبل فوتبال زنده‌اند و نفس می‌کشند اما نه جانشینش نقد او را برمی تابد نه ورزشی‌نویس این روزها. بگذارید قلیچ حرف بزند حتی اگر مثل من و شما نباشد. او اگر مثل ما بود زمانی که با ۲۰میلیون رفت باشگاه پورا همانجا می‌ماند نه اینکه چون مربی‌اش پرویز مظلومی استقلالی بود فوتبال را کنار بگذارد.
۱۴۶ ۵
آقای #علی_کریمی؛ شما #سپیدرود رو که هوادار داره، بازیکن داره، لیگ برتریه و سکو داره رو نمیتونی جمع کنی میخواهی کل فوتبال ایران رو سامان بدی؟ کسی ازت پرسیده با کدوم سابقه مربیگری رفتی نشستی رو نیمکت تیم ملی یا چطور تیم لیگ برتری نفت تهران و سپیدرود رو دو دستی تقدیمت کردن؟ سالها پرسپولیس، بایرن مونیخ، شالکه و تیم ملی بودی بحثی نیست اما اینها توجیهی برای مربیگری جهشی نمیتونه باشه.
۳۷۱ ۳۷
گمان می کردند اگر رامین رضائیان، مهدی طارمی، کمال کامیابی‌نیا و محسن مسلمان نباشند کار پرسپولیس زار است ولی ...
۱۱۵ ۲
#علی_کریمی در مناظره بارها #فردوسی‌پور را "عادل جان" خطاب کرد. البته سه روز قبل هم گفته بود "سوشاجان" لطفا به حیوانات توهین نکن!
۲۰۹ ۱۳
کاش #فردوسی‌پور به‌دلیل مسائل شخصی و تحصیلی یکی دو ماه نباشد و #نود را مزدک، پیمان، علیفر یا شفیع اجرا کنند. آن وقت می‌توان فهمید که عادل با چه کیفیتی نود را سرپا نگه داشته و آیا گزینه بهتری برای اجرای یک شوی فوتبالی داریم یا نه؟
نود اتاق فکر له یا علیه هیچ دسته و گروهی نیست؛ اتاق شیشه‌ای فوتبال ایران است. همه کسانی که نسبت به نود موضع و زاویه دارند در واقع اعتراف می‌کنند فوتبال ایران به این برنامه احتیاج دارد. پرسش اینجاست که علت خشم و پرتاب میکروفن نود بخاطر مشکل با عادل است یا برنامه نود؟
۱۰۴ ۱۹
باشگاه رو ای‌اف‌سی محروم میکنه میگن #نود مقصره،
تیم در آستانه سقوطه میگن #نود مقصره،
مربی نتیجه نمیگیره میگن #نود مقصره،
بازیکن افت میکنه میگن #نود مقصره،
داور سوت اشتباه میزنه میگن #نود مقصره،
تیم ملی موفقه میگن عادل کی‌روشی‌پوره
آقایون #نود فقط یه برنامه تلویزیونیه،
حرف حسابتون چیه؟ تعطیل بشه؟
۱۰۱ ۲۴
عرصه مربیگری هم باعث بلوغ نابغه نشد و طغیان شاگرد سرکش در قامت مربی دنباله‌دار بود اما با استعفا از مربیگری #سپیدرود، برای اولین بار شاهد عقب نشینی جادوگر بودیم. طرف حساب طغیان زمان بازیکنی جادوگر، سرمربی یا مدیر باشگاه بود اما اکنون شرایط متفاوت بوده و #کریمی با چند جبهه مختلفِ سفت و سخت مواجه است.
۹۲ ۱۲
فرمول آسیب شناسی این فصل #پرسپولیس و #استقلال: #طارمی و #افتخاری باید مورد عنایت قرار ‌گیرند؛ چه تیم ببرد چه ببازد، چه آنها عضو باشگاه باشند یا نباشند!
۷۸ ۲
برای تقدیر از #امید_ابراهیمی چه نیازی به تخریب #کامیابی‌نیا یا اشاره به #هدایتی است؟
۲۵۲ ۲۴
سیدحسین حسینی یک ماه درخشید و همین کافی بود تا عده‌ای ضمن نادیده گرفتن تمام متغیرها و حتی #کی‌روش، پیراهن شماره یک تیم ملی را از #بیرانوند گرفته و به #حسینی بدهند. همه چیز خوب پیش می‌رفت که ناگهان وینفرد شفر عقاب آسیا و دروازه‌بان اول ایران در جام جهانی روسیه را در کنار خودش نیمکت نشاند. البته یک پتوی گرم هم به او داد.
۱۵۹ ۱۸
علیپور درخشید، غافلگیر کرد، رکورد گلزنی فصل را دارد، به نود هم دعوت شده، ولی هم تیمی‌هایش را آنفالو نکرده!
۲۲۰ ۱۸
جانمایه ورزش بر جوانمردی، اخلاق و انصاف استوار است. امیدواریم بازی #پرسپولیس با #پیکان، تحت تاثیر اشتباهات داوری نباشد. به قول برانکو دفاع اتوبوسی یک تاکتیک است و ایرادی هم بر آن وارد نیست. اینچنین می‌شود که بازیکنان و هوادارانی حتی در باخت و تساوی هم سربلندند.
۲۵۸ ۸
"خادم استقلال" لقب جدیدی که #فتح‌اله‌زاده‌خویی رو خودش گذاشته! مزیت این عنوان در مقایسه با شوالیه اینه که هزینه ارزی نداره.
۱۱۶ ۴
معنی کلمه #مذبوحانه در لغت‌نامه دهخدا:
"حرکتی از روی کمال نومیدی و بی اندک فایده. کاری که بقصد نجات از مضیقه انجام گیرد و لیکن نتیجه آن معکوس باشد."
آقای فتح‌اله‌زاده‌خویی؛ میشه بگید عادل فردوسی‌پور در کدام مضیقه است که می‌خواهد نجات پیدا کند؟
۱۰۶ ۴
پیراهن شماره ۷ بایگانی
پیراهن شماره ۲۴ بایگانی
پیراهن شماره ۱۲ بایگانی

#افشین_پیروانی فکر نکنه شق القمر کرده. پیراهن شماره ۱۲ واسه پرسپولیسی‌ها بیشتر از اینکه تداعی کننده هوادار باشه یادآور حسین عبدی و ایمون زایده. هوادار شماره پیراهن نمی‌خواد و رنگ قرمز رو که نماد و سمبل تمام تیمه انتخاب کرده. بهتر بود افشین پیروانی قبل از عملی کردن پیشنهادش، یک نظرسنجی و رای‌گیری انجام تا نظرات موافق و مخالف شنیده بشه، بعدش جمع‌بندی و اقدام می کرد. اگه هر شماره پیراهن بخواد بخاطر انتساب مالکیت معنوی به شخصی یا موضوعی یا مفهومی بایگانی بشه، احتمالا در آینده باید بجای عدد از حروف الفبا استفاده بشه یا شماره پیراهن‌ها دورقمی باشه‌.
۱۲۵ ۵
میگن تکرار اشتباه دیگه اسمش اشتباه نیست
آی اسپورت - #21742a2f
۲۰۸ ۲
در نگاه بدبینانه نشانه‌هایی از احتمال عدم تمدید قرارداد #برانکو با #پرسپولیس وجود دارد. جدایی بی دغدغه سرتن چوک، قرارداد با زلاتکو ایوانکویچ بدون رزومه و پرمنتقد که قاعدتا پول خوبی نصیب برادر برانکو شده، انفعال برانکو در ماجرای جدایی طارمی، مشکلات عدیده باشگاه و از همه مهم‌تر وعده‌های مدیران پرسپولیس برای تدوام همکاری با پروفسور کروات.
۱۰۶ ۲
بری دیگه برنگردی!

بری دیگه برنگردی!

آی اسپورت
2018-01-08 16:07:00
چه زمستانی شده، زلزله پشت زلزله، باران و برف تعطیل، افزایش عوارض خروج، گرانی تخم‌مرغ، مسدود شدن تلگرام، آلودگی هوا، #پرسپولیس هم که بعدِ مدتها هواداراش استادیوم رو پُر کردن محروم میشه، فقط عرض اندام سعیدفتاحی رو کم داشتیم. آقای فتاحی بذار فوتبالی‌ها راجع به فوتبال "حرف" بزنن. #برانکو حرف نزنه کی حرف بزنه؟ اگه اعتراض و عصبانیت برانکو بهت مربوط میشه پاسخ شو بده اگر هم نمیشه چرا بهش میگی سکوت کن و حرف نزن؟
۱۳۱ ۷
وقتی مصاحبه #یحیی_گل محمدی تحقیرآمیز تلقی شده و جریمه ۲۰درصدی هم اعمال می‌شود برداشتی جز وجود توهم کم‌کاری و توطئه نسبت به خودی و غیرخودی نمی‌توان داشت. قبلا از این دست برچسب‌ها به #مجیدجلالی، #محسن_بنگر و #امید_عالیشاه هم زده شده بود. واکنش یحیی چه خواهد بود؟ پذیرش و سکوت یا اعتراض و تجدیدنظر؟
۲۵۰ ۵
روی یک کاغذ A۴ باطله و با خودکار بیک آبی یه چیز غیررسمی نوشته شده که اصالتش هم محل سواله چه اهمیتی داره؟ افتخار محسوب میشه؟
۷۸ ۸
منشا، علیپور یا سیامک نعمتی هیچ‌ یک مقصر باخت #پرسپولیس به #صنعت_نفت نیستند، مقصر هوادار است که پشت تیم را خالی کرده‌اند. همه بازیکنان از بیرو و شجاع و انصاری تا فرشاد و رسن و کمال نمایش خوبی داشتند. چه شده که از تهران ۱۲میلیون نفری بیست هزار نفر هم نمی‌رود استادیوم تا بازی خانگی غریبانه نباشد. این هواداران بودند که باعث از دست رفتن یکی از جام‌های سه‌گانه شدند نه باشگاه، مربیان، بازیکنان، آلودگی هوا و فدراسیون فوتبال.
۹۲ ۱۰
خطرناک تر از آن ناظر بازی که مربی را هُل میده داوری که جراحی زیبایی بینی کرده و برای اولین بار هم در آزادی سوت می‌زنه!
۸۷ ۴
راندمان مدیریت؛ سورتمه بالاتر از سئول

راندمان مدیریت؛ سورتمه بالاتر از سئول

آی اسپورت
2017-12-13 20:47:00
وقتی مخاطبان سایت #آی_اسپورت کامنت می‌گذارد یعنی نگاه سطحی و گذرا به سایتی که باز کرده‌اند ندارند، با اظهار نظر خود در واقع پیام تایید و پذیرش خود از سایت را نشان می‌دهند. یعنی مقبولیت وجود دارد. معنای مقبولیت با موافقت یا مخالفت زمین تا آسمان فرق دارد.
مخاطب اگر آی اسپورت را قبول نداشت اصلا زحمت کامنت گذاشتن را به خود نداده و از کنار ما می گذشت . پس این سایت ارزش کامنت گذاشتن را دارد. در فضای اینترنت که وسعت آن از اقیانوسی بودن گذشته و وسعت کهکشانی دارد و پر از سایت های گوناگون است زیاد پیش می آید که بخوانیم ولی رد شویم. ما مخاطبان را می شناسیم و همانطور که آنها ما را می خوانند ما هم آنها را می‌خوانیم.
امید از تفت ، ویلی ، آوا۸۶ ، تورک اوغلی ، شاهین، یاشار تبریزلی، اردلان، بی طرف ، برزو ، بابک پرسپولیسی، ساشا، آلترناتیو ، سیا و... را می‌شناسیم. دقت مخاطبان و تحلیل هایشان از محتوا مطلب و نویسنده مطلب حیرت انگیز است. این نکته مسئولیت و حساسیت کار نویسندگان را صدچندان می‌کند.
۱۰۹ ۲۷
خوش به سعادتِ برانکو!
محمدباقر محقق
محمدباقر محقق
شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۲۱

خوش به سعادتِ برانکو!

آی اسپورت
2017-12-09 20:21:00
#سحر_قریشی نه در طیف های مختلف جامعه زنان جایگاه ویژه و مقبولیتی دارد نه در گفتار، رفتار، دانش و هوش او می‌توان زمینه ظهور یک پرچمدار مشهور را متصور شد.
او صرفا یک #سلبریتی پرحاشیه و پردردسر است که تازگی‌ها حلوای شیرین #فوتبال دهانش را آب انداخته است. لطفا به او نپردازید.
۱۵۱ ۱۷
#کی‌روش هواداران زیادی دارد که ناسازگاری‌هایش را بی دلیل نمی‌دانند. بهانه‌گیری او همیشه سربزنگاه بوده، تنها ساعتی پس از مراسم #قرعه‌کشی در مسکو اول #تاج را غافلگیر کرد بعد مربیان لیگ برتر را. "سی کیو" کمبود محبت و نیاز به جلب توجه دارد یا خواسته‌هایش حرفه‌ای و معقول است؟
۸۵ ۲۱
#استقلال احیا شده و تیم شخصیت دارد. #وینفرد_شفر چکار کرده که علیمنصور نمی‌کرد؟
۱۵۸ ۳
در حالی که کیفیت بیشتر بازیکنان لیگ در سطحی ثابت و یکنواخت می‌باشد سیدحسین حسینی نشان داده اولین و جدی ترین مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی در روسیه است.
۱۸۶ ۷
آقای تاج اینجا مراسم قرعه کشی جام جهانیه، نمی‌خواستی یه دست کت و شلوار و پیراهن شیک بخری میگفتی یه گلریزان می‌کردیم واست می‌خریدیم! نیازی به استمداد از اسپانسر و سامانه ها نبود.
یه نفرو نمی‎بینیم که پیراهن سفید نپوشیده باشه، پیراهن صورتی آخه ؟!
آی اسپورت - #97b81c15
۷۰ ۱
نادیده نگیریم که نمایش دلپذیر #پرسپولیس پیوندهایی با اعتراضات و فشارها و انتقادات هواداران از غرور و سرکشی بیرانوندها و کمال‌ها و مسلمان‌ها دارد.
۹۴
بدون کوچکترین تردیدی عمر الخریبین عنوان مرد سال فوتبال آسیا را مدیون عملکردش مقابل #پرسپولیس است.
۱۹۸ ۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر