فهرست
قطر برای بازی با ایران عجله دارد چون ما چهاربار جام جهانی بوده‌ایم. برای رسیدن به پنجمین هدف امیدواریم.
۲۷ ۱
در جام جهانی آلمان پنج بر صفر از برزیل جلو میفته ولی در روند داوری بازی کوچکترین ملاحظه کاری ،تخریب جریان تاکتیکی تیم قوی تر و بی عدالتی در قضاوت دیده نمیشه ،
متاسفانه داوران ما بازی خراب کن هستند. اصولا به محض اینکه یک تیم قوی ظاهر میشه و چند گل میزنه،بازی را به ضررش سوت زده و اجازه گل های بیشتر را نمیدهند.
آقای دکترحیدری چرا آوانتاژ ندادی ؟ اگر آوانتاژ ندادی باید اخراج میکردی. موقعیت گل صددرصد بود.
۱۷۴ ۸
نفت تهرانیا میگن آنقدر بی پولن که توان خرید آجیل شب عید ندارند ، ولی جالبه که همین شب عیدی توان خرید سجاد شهباززاده و آندرانیک تیموریان داشتند.
وقتی میگن در سفره هفت سین شان تخمه آفتابگردان هم ندارند ولی میبینی پسته زعفرانی اعلاء میل میکنند. شنیدن کی بود مانند دیدن ....
۱۷۴ ۶
محمدرضا خانزاده میتونه در تیم قعر جدولی سیاجامگان باشه ولی اعتماد به نفس در وجودش موج بزنه، بازیکنان تو زمین رو از بالا نگاه کنه و با سرمربی حریف لب خط گپ بزنه، نیازی به کری خوانی هم نداره. اینو همه فوتبالی ها پذیرفتن و بهش حق میدن ، چون خانزاده در جام جهانی برزیل عضو تیم ملی بوده حضور داشته و کسی دوس نداره کاری کنه که مجبور بشه این حرف رو از خانزاده بشنوه
۴۹ ۱
کاش دتمارکرامر زنده بود و پلن مواجهه با تاکتیک ثابت اکبر میثاقیان را ترسیم و تدریس می کرد.
۴۰ ۳
یه ضرب المثل انگلیسی میگه: "اونقدر پولدار نیستیم که چیزای ارزون بخریم" گرانترین بازیکن و مشهورترین مربی در تیم های عربی، شاخص اندازه‌گیری سطح فوتبال ما با آنها نیست.با همین بضاعت، از نمایندگان ایران انتظار نمایش باکیفیت را داریم.
۶۹ ۸
تا پایان نیمه اول هر سه گل استقلال از جناح چپ پرسپولیس بود. تصمیم کارساز منصوریان حمله و فشار به فرشاد احمدزاده بود و عالی نتیجه داد.
۶۴ ۲
باز مهمانی و یک وعده شام گرم و تداعی خاطرات تلخ تساوی‌های چندش آور. امیدواریم این دربی برنده داشته باشد.
۳۲
"کمبود محبت"
فقط دروازه بان ایرانیه که وقتی یه سیو خوب می کنه خودشو زمین می‌اندازه و وانمود می‌کنه آسیب دیده .
۸۸ ۱۲
خیلی ها شنل قهرمانی را دوست دارن ، ولی نه اندازه شونه نه بهشون میاد
۸۴ ۹
آفرین به قلعه نویی، شکست را پذیرفت، به حریف تبریک گفت، به تیم داوری خسته نباشید گفت. کاش کی‌روش جوری رفتار می‌کرد که به او هم تبریک گفته بودیم، اگر انتقاد پذیر بود یا اهل گفتگو. در قاموس او فقط دو رنگ سفید و سیاه وجود دارد. در کودکی معلمان و والدین یا به او نیاموخته اند رنگ خاکستری هم وجود دارد یا شاید گفتند و او قبول نکرده.
۱۳۸ ۳
‏زننده گل مهدی طارمی در وزن +١٢٠ كيلوگرم
۱۲۹ ۵
محاکمه سپ بلاتر، تعلیق فدراسیون ایران، کسر 6 امتیاز از پرسپولیس، محرومیت استقلال و تراکتورسازی از نقل و انتقالات، کسر امتیاز از تراکتور و ... ﺣﺘﯽ در کلمه «ﻏﯿﺮﻣﻤﮑﻦ ‏» ﯾﻪ ﻣﻤﮑﻦ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ.
۵۱
اعضا و ممبرهای کانال تلگرام پرسپولیس از 400 هزار و استقلال از 200 هزار عضو گذشت. باید به ادمین های هر دو کانال تبریک گفت که عملکردشان مقبول مخاطبانشان است، ریزش نداشته و سیر صعودی آنها دنبال شده... برداشت آزاد
۴۹ ۶
بد بره بدتر میاد، مدیریت لبخند کفاشیان موفق تر از مدیریت سکوت تاج بوده. طغیان زیاد شده و ارکان فدراسیون فوتبال متهم به تبانی میشه، از آجرلو و پورموسوی و دایی تا فرزاد حاتمی و محسن فروزان و سعید آقایی، بیانه های پشت هم کیروش و .... موضع گیری فدراسیون فقط سکوت بوده که نتیجه‌اش تا الان افزایش التهاب بوده. آقای تاج شاید دگزامتازون عوارض داشته باشه ولی گاهی با کاهش التهاب از مرگ جلوگیری میکنه.
۸۷ ۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر