فهرست
دفاع از کالدرون به معنی مخالفت با یحیی نیست!

دفاع از کالدرون به معنی مخالفت با یحیی نیست!

آی اسپورت
2020-02-15 14:45:00
اولتیماتوم برانکو به محبوبيت

اولتیماتوم برانکو به محبوبيت

آی اسپورت
2019-06-05 17:08:00
غافلگیری؛ کابوس پرسپولیس برای شهرآورد

غافلگیری؛ کابوس پرسپولیس برای شهرآورد

آی اسپورت
2019-03-25 00:37:00
پشت پرده انتصاب #فرهاد_مجیدی چیست؟ #شفر که او را نمی‌شناخت، آیا تدبیر فتحی است یا درخواست هوادار، شاید هم سناریو پرویز مظلومی باشد! آیا فرهاد آلترناتیوی در آب نمک برای شفر است یا سناریویی برای کودتا علیه مرد آلمانی؟‌ جذب فرهاد مجیدی بیشتر از اینکه به تقویت بار فنی تیم کمک ‌کند با ایجاد شور و شعف هوادارانه اهداف دیگری را دنبال می‌کند.
۶۸ ۲۱
یک نیم فصل دشوار و نفس‌گیری در انتظار پرسپولیس است و منافع باشگاه ایجاب می‌کند که تیم تقویت شود. تردیدی نیست که از منشا آبی گرم نمی‌شود و از طرفی مهدی طارمی هم بازیکن مورد علاقه برانکو است و چراغ سبز را هم دریافت کرده است.
البته جایگاه طارمی در بین هواداران پرسپولیس خدشه‌دار بوده و منتقدان فراوانی که حتی به موافقان بازگشت مهدی برچسب ضد پرسپولیسی می‌زنند.
پرسش اینجاست که وقتی برانکو، کریم باقری، سیدجلال حسینی، محمد انصاری و... موافق بازگشت طارمی هستند چرا برخی طیف‌های هواداری اقدام به جبهه‌گیری و نفرت‌پراکنی می‌کنند؟
آی اسپورت - #dda12ab9
۸۰ ۱۸
‏قوچان‌نژاد قطعا بهتر از منشا است اما آن‌قدرها هم آش دهن‌سوزی نیست که برایش عاشقانه می‌سرایید.
او برای رسیدن به ترکیب پرسپولیسی که مهدی ترابی و علی علیپور را دارد کار سختی خواهد داشت.
۱۶۸ ۶
محرومیت کمرشکن و پر تلفات پر#سپولیس به اتمام رسید و برانکو در قامت فرگوسن فوتبال ظاهر شد. همان‌قدر وفادار که جذب او در مخیله هیچ باشگاهی نمی‌گنجد و همان‌قدر موفق که در دشوارترین شرایط بهترین نتایج را گرفت. هواداران پرسپولیس مشتاق‌ترین طیف برای دمیده شدن سوت نیم فصل دوم هستند. یک پرسپولیس با ثبات، با شخصیت و قدرتمند که همه تیم‌ها از رویارویی با آن وحشت دارند.
۱۸۰۰ ۵
فرشاد احمدزاده ستاره در پرسپولیس از هفت فرسخی تیم ملی هم رد نمی‌شد ولی پس از جدایی از پرسپولیس علیرغم سکونشینی در لهستان به تیم‌ملی دعوت می‌شود.
احتمالا اگر امیرمهدی ژوله هم علیه پرسپولیس و برانکو طنّازی کند کارلوس کی‌روش از او برای حضور در تیم‌ملی دعوت به عمل خواهد آورد!
۲۳۷ ۱۱
‏مهدی طارمی اگر مشاوران خوبی داشته در صورت دریافت چراغ سبز هم نباید به پرسپولیس برگردد!
جوّی که علیه طارمی وجود دارد بقدری نامساعد است که از کمپین "هرچی برانکو بگه" هم کاری برنمی‌آید!
۱۵۷۲ ۱۳
سکانسی عاشقانه در بازی پرسپولیس و ذوب‌آهن؛
سردرگمی ناباورانه محسن مسلمان که مات و مبهوت از تقابل با پرسپولیس در خاطرات گذشته جا ماند و شاه‌بیتی از حضرت سعدی را تداعی کرد:
هرگز وجود حاضرِ غایب شنیده‌ای؟
من در میان جمع و دلم جای دیگرست...
آی اسپورت - #3e5d3a70
۱۲۲ ۲۶
تغییر جهت پدیده توهمات از وَزیرِ پرسپولیسی به داور پرسپولیسی یک پیشرفت محسوب می‌شود.
۱۷۶۹ ۲۵
‏وقتی #برانکو میگه از گادوین منشا و علیپور انتظار بیشتری دارم یعنی کارد به استخوانش رسیده
۲۲۰۶ ۱۰
خداحافظی برای تو چه آسان بود...
آی اسپورت - #a1d45e21
۱۱۵۵ ۱۰
نام این کُری نیست، ‏این خودزنی و اعتراف به ناتوانی و حقارت است.
اهتزاز پرچم ژاپن در استادیوم‌های تبریز، اهواز و اصفهان نه نماد شکست پرسپولیس بلکه نماد حسرت، نفرت، حسادت و ضعف رقبایش است.
آی اسپورت - #118a1765
۲۰۷۶ ۶۰
هواداران #استقلال در محافل مختلف از جمله پیج اینستاگرامی #محمد_تقوی از او درخواست دارند هدایت استقلال را به عهده گرفته و جانشین #شفر شود.
بلایی که سر علیمنصور آمد را سر تقوی نیاورید!
آیا صرف اینکه نتایجی قابل قبول در مقطعی کوتاه با #تراکتور کسب کرده یعنی شرایط احراز هدایت استقلال را دارد؟ آیا این خواسته معقول است یا یک جریان احساسی و زیان‌بار دو سویه برای سوخت شدن تقوی و استقلال؟
۷۲ ۱۶
‏آفت مهلکی که گریبان جامعه ما را گرفته است تزویر و دروغ و نیرنگ است.
آقایان اسدی، زنوزی، مسعود شجاعی که می‌گویید پرچم ژاپن را بخاطر بازیکن ژاپنی آورده‌اند، در مورد پرچم جمهوری آذربایجان و ترکیه چه حرفی برای گفتن دارید؟
۱۴۱۲ ۵۴
چقدر بدبختیم ما، مردم کشورهای دیگر به ریش ما می‌خندند. جای تاسف دارد.
آی اسپورت - #b9f00447
۱۲۲۷ ۴۶
‏یادتان هست برانکو از تفاوت های فرهنگی جایی که او و کیروش آمده‌اند گفت؟
۴۶۸ ۲۱
پرسپولیسی‌ها در روزهای گذشته با هشتگ #تمدید_با_برانکو خواهان عقد قرارداد بلند مدت با او شدند. آیا دلیلی برای عدم تمدید با ایوانکوویچ هم وجود دارد؟
آی اسپورت - #71313ce6
۱۲۹۴ ۶
‏وقتی پای چند میلیون دلار "هزینه" یا "سودآوری" در میان باشد، ‎#برانکو هر سال بهتر از پارسال و ‎#شفر هر روز بدتر از دیروز باشد یعنی کارنامه سرمایه‌گذاری مشخص شده و بدیهی است ‎#پرسپوليس به دنبال تمدید و ‎#استقلال به فکر آلترناتیو باشد.
۱۱۳۹ ۱۱
در کنار طرح‌های تاکتیکی #برانکو برای شکست #کاشیما در آزادی، هواداران #پرسپولیس هم نقشه خود را برای کمک در کسب قهرمانی آسیا اعلام کردند: هر هوادار یک شیپور!
فقط هنگامی که مالکیت توپ با کاشیماست شیپورها به صدا در می‌آیند تا تمرکز بازیکنان تیم ژاپنی به هم بریزد.
۱۱۸۷ ۹
بازم آتش ‏قلعه‌نویی به جان استقلالی‌ها،
یه‌ بار گفت من از مکتب شاهینم و استقلالی نیستم !
الانم بعد شکست استقلال در آزادی خیلی طعنه آمیز گفت مثل کی‌روش با شفر هم قرارداد بلندمدت ببندند!
۱۰۹۶ ۲۱
در آستانه بازی حساس ‎#پرسپولیس و السد، خانم‌های پرسپولیسی در اقدامی جالب با اشاره به عدم امکان حضورشان در استادیوم آزادی اعلام کردند هر یک هزینه خرید بلیت چند نفر را که مشکل مالی دارند متقبل می‌شوند.
۱۰۱ ۲۰
‏بعد از الکلاسیکو بدون پپ و زیدان رسیدیم به الکلاسیکو بدون مسی و رونالدو. اعتراف میکنم چندان هیجان‌زده نیستم.
۳۵ ۵
‏بلیت فروشی اینترنتی موجب پدید آمدن بازارسیاه و باز شدن پای دلالان گردید بطوریکه صحبت از قیمت پانصدهزار تا یک میلیون تومان است!
وقتی قابل پیش‌بینی بود که از بازی ‎#پرسپولیس و السد استقبال زیادی خواهد شد می‌بایست بلیت فروشی در استادیوم انجام می‌شد. با این وضعیت هیچ بعید نیست بخش‌هایی از سکوها خالی بماند.
۳۰ ۸
‏عیار #شفر معلوم شد؛ سیدحسین حسینی یک بار اعتراض کرد بلافاصله بازی بعد فیکس شد.
استقلالی‌ها روی شفر حساب نکنند و دفعه بعد خواستند علیه وزیر ورزش شعار بدهند فرهاد مجیدی یا سایر گزینه‌ها را در شعارشان جا کنند!
۱۰۳ ۲۹
تشویق #برانکو در بازی ایران و بولیوی نمی‌تواند دلیل محکم و مطمئنی برای احتمال تصاحب جایگاه #کی‌روش توسط او باشد.
با موقعیتی که #پرسپولیس و برانکو برای یکدیگر ایجاد کرده‌اند هیچ پیشنهادی نمی‌تواند طرفین را برای جدایی وسوسه کند.
۱۰۳۸ ۱۱
دفاع از توهین دستیار کی‌روش به حمید استیلی که یک شخصیت فرا باشگاهی و ملی است فقط از عهده کسانی برمی‌آید که کینه عمیق‌شان به برانکو آتش به جان و نهانشان زده است.
۲۲۹ ۵۰
‏عزم جزم و تاکتیک‌های پیچیده السد برای شکست #پرسپولیس و رسیدن به فینال آسیا ادامه دارد.
اول جنجال عجیب و ظاهرا ساختگی بغداد بونجاح و حالا بازی با الریان بدون استفاده از حتی یک بازیکن اصلی و شکست با هشت گل که در نوع خود نوبر است. این سبک ریکاوری السد یک اخطار جدی برای پرسپولیس است‌.
۵۳ ۶
‏به برانکو اعتماد دارم ولی خبر تغییر پُست سیامک نعمتی و انتقالش به خط دفاع خوشحالم نمی‌کند.
درخشش و رشد سیامک در پست وینگر-هافبک بود و حیف نیست او که قدرت دریبل زنی و شوت زنی‌ بالایی دارد از محوطه جریمه حریف دور شود؟
۴۲ ۱۵
‏قهرمان شدن ‎#پرسپولیس یا داشتن ‎#برانکو ؛ یقینا شانس بزرگ ‎#علی_اکبر_طاهری یکی از این دو مورد بود و اشتباهات مدیریتی‌اش را تا حدودی پوشش داد.
۴۳ ۴
تصمیمات اشتباه #فتحی دامنه حاشیه و تنش را تا نیمکت #استقلال کشانده. شروع به کار فتحی با ناتوانی در حفظ بازیکنان همراه بود.
انتصاب اصغر حاجیلو به سرپرستی تیم در حالی که او کارنامه پراشتباهی در این پست داشته و حالا انتصاب پرویز مظلومی به سخنگویی باشگاه که بمباران رسانه‌ای او تمامی ندارد. همه اینها باعث بروز اختلاف نظر و عمل پیرامون مسائل فنی و انضباطی در حوزه فعالیت #شفر شده.
۸۲ ۸
فوتبال همینه، مسعود همامی پولش رو میخواد چون شغلش فوتباله. وقتی پول رهن خونه اش رو نداشته باشه #پرسپولیس یا هر تیم دیگه‌ای بودن چه فرقی میکنه براش؟
پول واسش مهمه همانطور که واسه همه ما مهمه. بره تو مترو دستفروشی کنه؟ مگه خود ما برای منوچهر شفقتیان که با موتورسیکلت مسافرکشی میکنه گلریزان پنج هزار تومانی راه ننداختیم؟ منکر تندروی و گاها بداخلاقانه هماهی نیستم اما با مذاکره و رایزنی می‌شد تخفیف گرفت و توافق کرد.
۱۶۹ ۳
نیمکت پرسپولیس در مصاف با السد:
‏ابوالفضل درویش وند
‏احسان حسینی
‏سعید حسین پور
‏احمد بهاروندی
‏شاهین عباسیان
‏احسان علوان زاده
‏حمید طاهرخانی
رادوشویچ
آیا نباید پلیور قرمز و ‏تندیس پروفسور برانکویی که پرسپولیس رنجور و خسته را با جوانانی بی نام و نشان‌ تا فینال آسیا رسانده در موزه باشگاه پرسپولیس گذاشت؟
شایان ذکر است برانکو و دستیارانش ۶ماه است حقوق‌ دریافت نکرده‌اند.
آی اسپورت - #91981553
۱۸۸ ۱۵
‏استادیوم السد دوحه ؛
نه کسی لیزر میندازه
نه بطری پرت میشه
نه سنگ میزنن
نه ترقه و نارنجک میزنن
نه روی سکوها آتش روشنه
نه هاله‌ای از دود سیگار هست
نه چاقوکشی و قمه کشی میشه
نه سه چهار تا سعیدفتاحی کت‌وشلواری کنار زمین بالا و پایین می‌پره
۱۱۸ ۲
‏آتشفشان خشم پرسپولیسی‌ها نسبت به #طارمی فعال و چاشنی نفرت هم به آن اضافه شده. آیا او از خود پرسیده کجای کارش ایراد داشته که بخواهد ترمیم‌اش کند یا برایش اهمیتی ندارد؟ لازم است طارمی در کنار ورود به عرصه هنر و همراهی‌ سحر قریشی، از نصایح و توصیه‌های مشاوران فوتبالی هم بهره‌مند شود.
آی اسپورت - #e8d91b18
۷۹ ۱۲
پرسپولیسی‌ها ‏نباید ناامید باشند. تیمی که تا یک قدمی فینال آسیا آمده قطعا می‌تواند یقه السد را هم بگیرد. هواداران سعی کنند کم لطفی پُر نشدن استادیوم آزادی در بازی با الدحیل را تکرار نکنند.
۷۳ ۲۸
#پرسپولیس شبیه به بیمار بستری در سی‌سی‌یو با ماسک اکسیژن زنده است و همچنان سوالات مهمی بی پاسخ مانده:
عامل محرومیت پرسپولیس از نقل و انتقالات چه کسی بود؟
آیا پیگرد قانونی متخلف انجام گرفت؟
آیا برخوردی حتی در حد یک توبیخ انجام شد؟
آیا مصونیت قضایی مدیران متخلف در فوتبال ایران یک اصل ثابت شده است؟
۹۱ ۲۰
‏ظاهرا کسی دلش برای محسن ربیع خواه تنگ نشده است.
تماشاگران ضمن اعلام نگرانی و آرزوی سلامتی‌ برای او‌ از زحماتش قدردانی ‌کردند اما شواهد نشان می‌دهد علیرغم کمبود شدید بازیکن، کسی جای خالی برای او در ترکیب ‎#پرسپولیس متصور نیست.
۳۸ ۵
‏قدیما یک عرفی بود و بازیکنی که استوک قرمز می پوشید یعنی‌ پرسپولیسی دو آتیشه و متعصب است. از جمله #استیلی و #میناوند که به عشق #پرسپولیس حتی تو تیم ملی هم استوک قرمز می‌پوشیدند.
یکی از فانتزیام این بود که بازیکنان پرسپولیس در ‎#دربی، یکدست از استوک قرمز استفاده کنند.
۷۹ ۹
‏در مورد علل حاشیه امنیت وینفرد شفر علیرغم ناکامی استقلال آن‌هم در حالی‌که ۱۸ بازیکن جذب کرده همین بس که آلترناتیوش علیمنصور و پرویز مظلومی‌ است.
۸۳ ۱۰
کاپیتان مادرزاد. از کاپیتانی در گل کوچیک کودکانه محله عارف تا کاپیتانی در جام‌جهانی آرژانتین.
مردی که سلطان بود و هست. بعد از انقلاب نذاشت پرسپولیس نابود بشه، صندوق عقب ماشینش شد رختکن تیم و مغازه‌اش تو هفت‌تیر دفتر باشگاه.
پیراهن پرسپولیس را ارزان نمی‌فروخت. تولدت مبارک پدر پرسپولیس؛
#سلطان_علی_پروین
آی اسپورت - #95a2930c
۱۰۵ ۳
نتیجه اهتمام‌ برانکو در برنامه‌ریزی و اجرای تمرینات آماده سازی پرسپولیس باعث ایجاد اختلاف سطح آمادگی کیفی و کمی بالای تیم‌ علیرغم تمام محرومیت‌ها و محدودیت‌ها شد.
قابل پیش بینی بود که برانکو اساسا درخواستی برای تعویق دربی نداشته باشد.
بهتر است رقبای دیرینه روی تیم خود تمرکز داشته و انرژی‌شان را صرف حدس و گمان‌های خصمانه نکرده و سعی کنند از این نکات آموزشی پروفسور بهره‌ ببرند.
۱۹۲ ۷
‏معجزه #برانکو و پسرانش، #پرسپولیس شیرزخمی فوتبال ایران باشکست دراماتیک الدحیل قطر برای دومین سال پیاپی در یک قدمی فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفت.
۱۳۸
شما بعد از گل الدحیل و با دیدن نیمکت خالی تیم و دستان بسته برانکو و محرومیت باشگاه از نقل و انتقالات، مهدی طارمی را یاد می‌کنید
من علی اکبر طاهری و ترکاشوند و عبدالصمد ابراهیمی را
۱۱۸ ۵
#حسین_ماهینی یک پرسپولیسی متعصب و در عین حال بازیکنی با کیفیت است که در برنامه تاکتیکی برانکو یک نقطه‌ اتکاست.
مدافعی خوش تکنیک و انرژیک که جز در آن دربی که هافبک دفاعی ایستاد همیشه نمایش قابل قبولی داشته و اکنون صرفا به دلیل انتقاد و فشار هواداران اعتماد به نفس‌اش خدشه دار شده. اگر هواداران #پرسپولیس باهوش باشند باید با حمایت و تشویق او به موفقیت تیم در این شرایط حساس کمک کنند.
۶۴ ۶
‏انتخاب ‎#روشن_ایرماتوف ازبک که یک داور خبره، کاربلد و مسلط است خیال ‎#پرسپولیس و الدحیل را از ناحیه قضاوت آسوده کرده.
معضل انتخاب داور همیشه در فوتبال آسیا وجود داشته. از جمله در مورد ضعف داوران جنوب شرقی آسیا یا انتخاب داور عرب برای مسابقه‌ای که یک سوی میدان تیم عربی است.
۴۶ ۶
‏قانون ۹۰ به ۱۰ تماشاگران در دربی باید اجرا شود ولو به قیمت خالی ماندن سکوهای میزبان. فراموش نکنید این یک قانون و اصل لازم‌الاجراست، اینکه تاکنون در دربی تهران رعایت نشده یک امر سنتی، مصلحتی و مغایر اصول حرفه‌ای و بین‌المللی می‌باشد. در حال حاضر برخی طیف‌های پرسپولیسی‌ مخالف اجرای این قانونند چون استقلال میزبان بازی رفت است.
۵۴ ۷
#نکونام تمام امیدهای فوتبال ایران برای ظهور یک مربی جوانِ با دانش و حرفه‌ای را نقش بر آب کرد. حرکات جواد در بهترین حالت نوید یک علیمنصور دیگر را می‌دهد.استادش #برانکو هم علیرغم پیروزی در این جدال نفسگیر نشان داد از رفتارهای شاگرد سابقش که اکنون در مقام مربی روبرویش قرار گرفته بود ناراحت و ناراضی بوده و بعد از سوت پایان بازی سریعا راه رختکن را در پیش گرفت تا از نکونام که به سمت او می‌آمد دوری کند.
درگیری پانادیچ و مارکو با کادر نساجی هم مشخص کرد که برانکو دلخوری‌اش از حرکات و حاشیه‌های شاگرد سابقش را با دستیاران خود در میان گذاشته است.
۲۱۴ ۲۳
یکی از امیدواری‌ها برای خط نخوردن مهدی ترابی اینه که کی‌روش روی‌ ترابی مالکیت خصوصی داشته باشه
۸۱۱ ۱۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر