فهرست
بعضی بازیکنان بیشتر از اینکه درخدمت تیم باشند برای سکوها یا آیتم تکنیکی‌ترین‌های برنامه نود بازی می‌کنند. از جمله قائدی، شجاعیان و قلی‌زاده!
۹۲ ۳
اینکه علیمنصور میگه تیمم تا ۶ سال دیگه بهترین تیم ایران و آسیا میشه یعنی من بیشتر از اون چیزی که همه فکر می‌کنند مربی خوبی هستم.
وقتی او روز قبل از بازی وعده تاکتیک مالکانه رو میده ولی در میدان عمل همه چی برعکسه، آیا میشه وعده ساختن تیم رویایی آنهم تا سال ۱۴۰۲ رو ازش قبول کرد؟
بماند که تا سال ۱۴۰۲ سن بازیکنان اصلی همین تیم چقد میشه! رحمتی، منتظری، جباری، جپاروف، خسرو ، وریا ، ابراهیمی و...
ظاهرا قرار نیست داشعلی را به این زودی‌ها روی نیمکت تیم‌های انگلیسی ببینیم‌.
۹۹ ۱۰
یک برد دیگر برای پرسپولیس با درخشش برانکو!
لذت تماشای فوتبالی شناور، تاکتیکی، زیبا و پرگل. چیزی که حتی در تیم کی‌روش هم دیده نمیشه.
۲۰۴ ۲۱
انگار برای گزینه‌های جانشین برای علیمنصور درگوشی حرف می‌زنند. از دالیچ و لادروپ و اسکوچیچ گرفته تا فرهاد مجیدی و مظلومی و پاشازاده؛ اگر از شما سوال شود گزینه پیشنهادی‌تان چه کسی خواهد بود؟
۴۵ ۲۸
درحالیکه سرمربی‌ها برای مدیریت تنش‌ پیرامون بازیکنان، تمرینات را پشت درهای بسته برگزار می‌کنند ولی منصوریان پس از ناکامی در شروع لیگ، بمنظور رقم زدن شرایط به "نفع خود" و مواجه نشدن با رسانه‌ها و هواداران دستور داد تمرین پشت درهای بسته برگزار شود.
خبر روز: تمرین «استقلال رویایی» پشت درهای بسته!
۱۱۱ ۱
خدا بخیر بگذرونه سلامت امنیتی مسابقات رو؛ جایی مثل فرودگاه که نیروهای انتظامی و امنیتی خاصی داره، یه عده هوادار تراکتور در سالن ترمینال فرودگاه تبریز به استقبال پرسپولیس اومده و انواع شعارهای قومیت گرایانه و تحقیر و توهین آمیز سر میدن... عجیب اینکه عوامل انتظامی و امنیتی به جای اقدام مناسب مثل اعضای کاروان پرسپولیس و دیگر مردم و زنان و کودکان حاضر در فرودگاه فقط نظاره گر و تماشاچی بودند! آیا نباید نگران برگزاری یه بازی امن و بی‌حاشیه در استادیوم تبریز و سایر شهرها شد؟
۱۵۸ ۶
خوشبختانه دوشنبه‌ شد و برنامه نود! وگرنه امان از افسردگی نبود مسابقه فوتبال‌ که هر هفته میاد سراغمون. فوتبالی ها میدونن چی میگم‌...
۸۷ ۳
دلیل ناکامی استقلال در هرچیزی غیر از منصوریان تفسیر می‌شود. شاید استقلالی‌ها برای جایگزینی علیمنصور نامی سراغ ندارند که بخواهند صدایش کنند. یک دوره ای که حمید استیلی نتیجه نمی‌گرفت سکوها آنقدر گفتند " علی دایی..." که استیلی رفت. حالا اگر آبی ها آلترناتیوی برای منصوریان ندارند فعلا از همان شعار "علیِ... دایی..." استفاده کرده و پیام‌شان را ابلاغ کنند!
۱۰۸ ۹
کاش بالاخره یک روز علی کریمی به نصیحت سالها پیش علی دایی توجه کند که گفته بود: "علی کریمی مشاوران خوبی ندارد وگرنه باید سالها در رئال یا بارسا بازی میکرد نه در الاهلی امارات."
آیا جادوگر اکنون به مشاور نیاز ندارد؟
آی اسپورت - #e444429e
۸۶ ۹
پرسپولیسی‌ها باید دوست داشته باشند موفقیت درخشان را ببینند چون...
-کاپیتان تیم ملی بود و علی دایی با پاس های توی عمق حمید گل زد و شناخته شد.
-کاشف علی کریمی بود و او را از تیم سالنی فتح تهران به پرسپولیس آورد.
-سال ۷۵ سرمربی پرسپولیس بود و در دربی خداحافظی پیوس یکی مقتدرانه ترین و یک طرفه ترین دربی ها را با نتیجه سه بر صفر رقم زد.
-کسی است که اولین شکست امیر قلعه نوعی در دربی را به او تحمیل کرد.
پانوشت : هواداران علی کریمی بهتر است علاقه و حمایتشان را با "بدرقه" مناسب از جادوگر نشان بدهند نه با "استقبال" توهین آمیز از حمید درخشان.
۵۴ ۱۴
علی پروین برای تماشای دربی آلمان دعوت شد. آیا اسپانسر می داند سلطان ترس از پرواز داشته و برای سفر هوایی اکراه دارد؟
۳۲ ۴
وقتی فارس و تسنیم و کیهان علیه کی‌روش موضع و گارد میگیرند واقعا باید دلواپس شد.
۱۶۶ ۲۴
اخطار به آقای گل! سال گذشته که ماجرای ماندن یا رفتن طارمی داغ و پرحاشیه شد، خودش حرفی نمی زد و همه نگاه‌ها به دهان و اینستاگرام عبدالصمدابراهیمی بود. امسال نیز همان جریان است با این تفاوت که عبدالصمد ابراهیمی تنها نیست و منیجر معروف رضا فاضلی و پدر طارمی هم اضافه شده اند. بهتر است خود مهدی مستقیما و صادقانه از برنامه‌ها و تصمیمات مدنظرش با مردم و رسانه ها سخن بگوید قبل از اینکه دیگر برای کسی مهم نباشد چه میخواهد بکند.
آی اسپورت - #fd3f0ad5
۱۳۳ ۱
منشا روز گذشته در بازی دوستانه با کولوس اوکراین اولین گل‌اش برای پرسپولیس را زد و البته شب گذشته همه ستاره‌های پرسپولیس هماهنگ با هم پست‌هایی را در اینستاگرام منتشر کردند تا طارمی به تیم برگردد. آیا منشا هنوز نتواسته جایش را در تیم باز کند؟
آی اسپورت - #aac13579
۳۲ ۱
فتح‌اله‌زاده ول کن مدیرعاملی استقلال نیست و مدام به مدیرای تیم حمله میکنه حتی اگه موفق هم باشن. امروز هم که با عصبانیت به افتخاری گفت: «وقتی عکس میندازی به جام های پشت سرت دقت کن!» شاید خریدهای خوب استقلال تو این چند روزه حسابی آقای همیشه معترض رو عصبانی کرده. حاجی حق داره شاکی باشه خوب! انگار باز هم مجبوره بلیط بخره بره طبقه سوم استادیوم وست‌فالن و با شال آبی استقلال عکس بندازه.
آی اسپورت - #742124c5
۷۱ ۱۱
اصلا حس ناخوشایندی ندارم اگر بشنوم بختیار رحمانی یا بهنام برزای به پرسپولیس "برانکو" می‌روند. این حس بیشتر از روی منطق است تا احساسات.
۱۲۴ ۶
بازارگرمی یا موفقیت مارکت؟

بازارگرمی یا موفقیت مارکت؟

آی اسپورت
2017-06-22 17:11:00
وقتی هم الاهلی عربستان و هم پرسپولیس ورزشگاه سلطان قابوس عمان را استادیوم خانگی‌ معرفی می کنند دیگه چه نیازی به بازی رفت و برگشته؟
تک بازی کنن و تمام!
تو این گرما و گرونی برن عمان و برگردند جز خستگی و اسراف در سوخت هواپیما و آلودگی زیست محیطی خاصیت دیگه ای نداره ! درآمد بلیط فروشی هم در حد چند تماشاچی به نام عباس اسماعیل بیگی و رفقای توریست
۱۶۸ ۱۳
فتح اله زاده جوری میگه میام ستاره سوم را برای استقلال میگیرم و میرم ،که انگار دو ستاره قبلی رو اون گرفته! این احساس مالکیت حاجی فتل بیشتر از روی بدعت گذاریش در نصب ستاره روی لوگو می تونه باشه تا یه نقش دیگه، چون زمان قهرمانی اول که بچه مدرسه ای بوده و زمان قهرمانی دوم در مجله راه زندگی کار می کرده
۱۸۱ ۷
هفته پیش برانکو اولتیماتوم داد بازیکنانی که تا آخر هفته قراردادشان را امضا نکنند را نمی خواهد. کامیابی‌نیا هنوز تمدید نکرده ولی مدیربرنامه‌اش گفت اولویت اول‌شان پرسپولیس است. آیا کمال زمان میخرد تا پیشنهادات جدید دریافت کند؟ ممکن است برانکو قید او را بزند؟ درحالیکه پرسپولیس باید در چهار جام بازی کنند و تنها هافبک دفاعی تیم شهاب کرمی مازاد است.
۹۷ ۴
در فصلی که کاوه رضایی موثرترین بازیکن استقلال بود و بهنام برزای با گل دقیقه نود به سپاهان، سند ابقای منصوریان را امضا کرد، خریدهای استقلال ‌بیت‌سعید، شهباززاده و قائدی بودند ؛همه گزینه ها مهاجم. آیا اشتباه بود؟ چند ماه بعد ثابت می شود...
۱۱۹ ۵
به فاصله یک ساعت بعد از صعود تیم ملی به جام جهانی و در اوج هیجان و جشن، بهترین و بیادماندنی‌ترین موضوع ثبت شده وقتی بود که کارلوس کی‌روش به الکس نوری گفت: "امیدوارم فصل موفقی داشته باشی و حداقل دو بازیکن ایرانی به وردربرمن بروند چون استحقاقش را دارند". خودشیفته هایی که به کارلوس اتهام دلالی بازیکن می‌زدند باید خجالت بکشند و حرفه‌ای بودن را بیاموزند. از کسی که سرمربی رئال مادرید و تیم ملی پرتغال بوده، در دوره طلایی منچستریونایتد سهیم بوده و سه بار در جام جهانی حضور داشته است.
۱۴۹ ۶
جای خالی برای هیچ‌کسی احساس نشد و رفتیم جام‌جهانی. سپاس کارلوس کی‌روش.
۱۴۷ ۲
نام‌های جاودانه در صعود به جام جهانی:
1- غفور جهانی، جام جهانی آرژانتین.
2-خداداد عزیزی، جام جهانی فرانسه.
3-محمد نصرتی، جام جهانی آلمان.
4-قوچان نژاد، جام جهانی برزیل.
5- ؟؟؟؟؟ ، جام جهانی روسیه.
۹۱ ۲
رئال مادرید عالی بود ولی فراموش نکنیم سرالکس فرگوسن گفت: "بارسا گواردیولا بهترین تیم تاریخ فوتبال جهان است."
۱۳۰ ۱۶
خیال‌تان راحت که فضا برای بقای منصوریان در استقلال فراهم است. انتقادات در حدی نیست که بشود رفتن او را تصور کرد. خود علیمنصور هم به این موضوع واقف بود که بعد از شکست تاریخی و افتضاح شش بر یک برابر العین حتی تعارف نکرد که استعفا میدهد. رفتنش مطالبه هواداران استقلال نبوده و نیست و هواداران و پیشکسوتان چنین ادا احترام به تاریخ را نخواستند. از نظر غیر استقلالی‌ها رفتن او راه موفقیت باشگاه است نه خود استقلالی ها. هواداران هنوز به منصوریان امید دارند و این پیام آنها در رفتارشان حس می‌کنیم. آبی‌ها انتقادات و راهکارهای برون رفت را رصد می کنند ولی هیچ عزمی برای پذیرش و قبول سرمربی جدید وجود ندارد. سکوها حتی به شعار حیاکن رها کن که جدی‌ترین پیام برای استعفا و یا اخراج است فکر هم نمیکنند چه رسد به سر دادن آن. خودتان را خسته نکنید. فصل دوم "استقلال_ منصوریان" در پیش است.
۱۱۴ ۳۰
منصوریان بعد از شکست مفتضحانه مقابل العین از هواداران استقلال عذرخواهی کرد اما او باید از تمام ایران عذرخواهی میکرد نه فقط هواداران استقلال. داشعلی بعد از این تاریخ سازی‌اش فقط از یک نفر میتواند تشکر کرده و در رستورانش برای او صندلی آبی بصرف پیتزا رزرو کند: آرش برهانی.
۱۶۷ ۱۲
من خلاصه این توجه گسترده و طغیان احساسات برای خداحافظی توتی را در یک کلمه میبینم: "وفاداری". در قرن بیست و یکم وفاداری خریدار دارد حتی در اروپا! وگرنه فوتبالیست های بزرگتر و فنی‌تر و پرمدال‌تر و پرافتخارتر و باعنوان‌تر از فرانچسکو توتی زیاد بوده و هست.
۱۱۳ ۲
دقت، متغییر وابسته شهرت است. همسر محسن فروزان تغییر جایگاه‌اش از یک دختر فعال مدلینگ به همسر یک فوتبالیست مشهور را نفهمید. شهرت دامنه نفوذ بالایی داشته و میتواند یکجانبه عمل کرده و ارزش‌ها و هنجارهای جامعه پذیری را دگرگون کند. قابل پیش بینی است که اگر تعارضی با الزامات اجتماعی مشاهده شود واکنش در پی خواهد داشت.
۱۰۴ ۱۲
کسانیکه در استادیوم ‌ترقه، نارنجک، سکه، سنگ ،میوه ، بطری و لیزر می‌اندازند تا به تیم شان کمک کنند، بد نیست بدانند اینکار آنها هیچ کمکی به تیم نکرده و توجیهی ندارد. این رفتار زشت ارزش‌های فوتبالی ایران را خدشه دار کرده، موجب وضع جریمه های مختلف و محرومیت و بدنامی بوده و دور از آداب میزبانی و مهمانوازی است.
۱۳۲ ۸
صحبت از پیشنهاد باشگاه های خارجی برای علی دایی شده است. شهریار همه شرایط و ویژگی ها برای لژیونرمربی شدن فوتبال ایران را دارد. دیدن او روی نیمکت باشگاه های اروپایی مشتاقان زیادی دارد.
۱۱۱ ۱۰
حرفه‌ای‌ها حق اعتصاب دارند

حرفه‌ای‌ها حق اعتصاب دارند

آی اسپورت
2017-05-02 21:58:00
پدیده جدیدی به‌نام «بازیکنان سالاری»

پدیده جدیدی به‌نام «بازیکنان سالاری»

آی اسپورت
2017-04-29 20:24:00
به محض اینکه بازیکن سه تا پاس سالم میده یا دو تا گل میزنه سیل دعوتنامه از باشگاه های چین و قطر و یونان و بلژیک سرازیر میشه. البته در مورد مربیان برعکسه و وقتی نتیجه نمیگیرن یا بدون تیم هستند پیشنهاد دارن، فقط هم از تیم های انگلیسی.
۳۱۷ ۳
بهترین دفاع حمله است، از صداوسیما تقاضا داریم همه گزارش های فوتبال را به جواد خیابانی بدهد.
۱۰۱ ۲
دوستی خاله خرسه با رامین

دوستی خاله خرسه با رامین

آی اسپورت
2017-04-25 22:40:00
برانکو در حساس ترین دیدار آسیایی نتوانست تعویضی انجام دهد؛ "حامد آقایی، کرمی، علوان ‌زاده، طاهرخانی، نریمان ‌جهان، کرملاچعب". این اسامی نیمکت‌ پرسپولیس در جام باشگاه های آسیا مقابل الهلال عربستان بود. جوانان شایسته‌ای که فقط میدان ندیده و کم تجربه‌اند.
۱۷۷
منصوریان در مرحله کسب تجربه است. سه هفته پیش گفت که "نیم نگاهی" به کسر امتیاز احتمالی از پرسپولیس دارد، ولی "تمام نگاه" برانکو به تیم خود متمرکز بود حتی لازم ندید واکنشی به شخص کمین کرده نشان دهد.
۲۸۵ ۱۴
بارزترین ویژگی تشویق ایسلندی دوطرفه بودن ابراز عشق است،یعنی همراهی بازیکنان و مربیان با هواداران و ادای احترام ، نمایش وفاداری و اتحاد به یکدیگر بصورت هارمونیک. استادیوم آزادی فروردین ماه شاهد عاشقانه ترین تشویق ایسلندی دنیا خواهد بود. دورهمی قهرمانان سرخپوش.
۲۵۳
تونی بلر نخست وزیر چند سال پیش فوتبالی ترین کشور دنیا یعنی بریتانیا، با وجود مشغله زیاد و وجود طیف های مختلف فوتبالی بسیار متعصب انگلیسی، هم صراحتا علاقه اش به باشگاه نیوکاسل یونایتد را نشان میداد و هم برای تشویق باشگاه محبوبش به استادیوم میرفت. او ثابت کرد اهمیتی ندارد کسی بخواهد تیم مورد علاقه اش مخفی کند،حتی اگر در بین باسیاست ترین مردم دنیا زندگی کند.
۱۲۲ ۱
خوبه که قهرمانی لیگ به روز آخر و بازی آخر کشیده نشده، هم آرامش نسبی بر فوتبال حاکم کرده، هم کاهش هیجان مفرط مضر و شنیدن خبر ناگوار حمله های قلبی را.
۱۰۶
حمله دایی به مدیران پرسپولیس: فرصت‌طلبی؟

حمله دایی به مدیران پرسپولیس: فرصت‌طلبی؟

آی اسپورت
2017-04-13 22:21:00
خیلی ها می توانند روز جشن قهرمانی پرسپولیس در آزادی باشند.علی پروین ،علی کریمی،میناوند و عالیشاه،نورالهی،رضائیان.
سه نفر آخر دوست دارند باشند ولی منتظر دعوتند ، هرچند بی دعوت بیایند قشنگتر است.
۱۲۲ ۱۶
امید عالیشاه ، احمد نورالهی و رامین رضائیان ، نام هایی که می توانستند قهرمانی لیگ برتر را در رزومه شان ثبت کنند.
روزی که دفتر خاطراتشان را ورق بزنند از خود خواهند پرسید: تقدیرشان بود یا تقصیرشان.
عالیشاه با داعیه کاپیتانی، نیمکت نشین وحید امیری بودن را تاب نیاورد.
نورالهی ذخیره کامیابی نیا بودن را برنتابید.
رامین رضائیان در پنج هفته مانده به پایان لیگ ،لمس جام را از دست داد. رویایی که ....
۱۷۲ ۶
مخالفت پرسپولیسی‌ها با برانکو در اخراج رامین رضائیان در شرایطی که پرسپولیس بعد از ده سال در آستانه کسب قهرمانی قرار گرفته و تنها پنج بازی تا پایان لیگ مانده، می تواند یک اشتباه تاریخی مرگبار و غیرقابل جبران باشد.
۱۳۶ ۵
بالاخره بعد از چند سال علیرضا منصوریان بابت خروج مکرر از محوطه مربیان توسط داور اخراج شد.
اولین بار علی دایی به خروج های مکرر او از محوطه مربی و تاثیرگذاری حرکات او بر تیم حریف و داوری و تماشاگران اعتراض کرده بود.
۲۰۶ ۱۴
چند سال پیش لئونید راکوزین از تحلیل گران سرشناس روسیه از مسکو به تهران آمده بود. با تاریخ ایران آشنایی داشتند. اشتباه بزرگی کردم و دعوت کردم برای تماشای بازی تیم ملی فوتبال با امارات مهمان ما باشند. به استادیوم رفتیم. هیجان زیادی بود و خوش گذشت ولی در استادیوم با یک پاس اشتباه فحش و ناسزا رکیک بود که پرتاب می شد! کل استادیوم مثل یک کلوپ شبانه و دیسکو در دود سیگار غوطه ور بود. برای مهمانان تجربه جالبی بود ولی من حس خوبی نداشتم !
۱۳۴ ۳
صعود به جام جهانی با کی‌روش نزدیکه. حالا خوبه نیم نگاهی هم به خود بازی ها در روسیه داشته باشیم. کی‌روش هیچوقت قولی نداده و توقعی هم نیست اما می توانیم با رویای صعود به دور دوم برای جام جهانی لحظه شماری کنیم.تا همینجای کار هم تاریخ به تحول و تاثیرگذاری او در فوتبال ایران گواهی خواهد داد.
۱۳۶ ۱۳
قطر برای بازی با ایران عجله دارد چون ما چهاربار جام جهانی بوده‌ایم. برای رسیدن به پنجمین هدف امیدواریم.
۱۱۸ ۱
در جام جهانی آلمان پنج بر صفر از برزیل جلو میفته ولی در روند داوری بازی کوچکترین ملاحظه کاری ،تخریب جریان تاکتیکی تیم قوی تر و بی عدالتی در قضاوت دیده نمیشه ،
متاسفانه داوران ما بازی خراب کن هستند. اصولا به محض اینکه یک تیم قوی ظاهر میشه و چند گل میزنه،بازی را به ضررش سوت زده و اجازه گل های بیشتر را نمیدهند.
آقای دکترحیدری چرا آوانتاژ ندادی ؟ اگر آوانتاژ ندادی باید اخراج میکردی. موقعیت گل صددرصد بود.
۲۴۸ ۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر