فهرست
رم بعد از ژولیوس سزار، گاریبالدی و موسولینی همیشه رم بوده و باشکوه. بالاتر از هر امپراتور و دیکتاتوری. اما از فردا بدون فرانچسکو توتی این شهر یه چیزی کم داره؛ حداقل برای ما عاشقای فوتبال
۳۸ ۴
دوست‌تان داریم آقای حجازی...

دوست‌تان داریم آقای حجازی...

آی اسپورت
2017-05-22 19:10:00
فرمول الگری در لیگ‌قهرمانان فوق‌العاده‌اس:
فوتبال هجومی با تمام نفرات در بازی‌های خانگی...فوتبال دفاعی با تمام نفرات در بازی‌های خارج از خانه. آخرین تیمی که فوتبال هجومی و دفاعی رو این‌قدر بی‌نقص و در بالاترین کلاس جهانی ارائه کرده یادتون مونده؟!
۴۵ ۷
"پول نسبت مستقیمی با کیفیت داره". هر روز صبح این جمله کلیشه‌ای خیلی لخت و واضح خودش رو نشون میده. وقتی پشت پرایدی می‌شینی که همه‌جاش به سروصدا افتاده...وقتی امنیت‌ات توی ماشین نسبت مستقیمی با قیمت اون پیدا می‌کنه؛ ثابت می‌کنه که پول نسبت مستقیمی با کیفیت داره. ثابت می‌کنه هرچقدر پول بدی آش می‌خوری.
اما خط‌دفاع یوونتوس امشب مثال نقض این جمله‌‌اس. گاهی پول هم حرفی برای گفتن نداره. بونوچی با ۱۵میلیون یورو، کیلینی با ۶میلیون یورو و بارزاگلی با ۳۰۰هزار یورو اومدن یووه و جلوی بارسلونا کاری کردن که باور کنیم بعضی‌وقتا با پراید هم میشه خوشبخت بود.
۴۹ ۷
کیلور ناواس به خاطر خطای واضح بیرون محوطه جریمه روی مهاجم بتیس باید اخراج می‌شد اما قسر در رفت. ۲دقیقه بعد یه توپ آروم‌آروم از توی دستاش سر خورد و رفت توی گل. ظاهرا خدای فوتبال به کارمای سریع و بدون ترحم اعتقاد داره.
۳۵ ۳
دوتا موضوع بین ما ایرانی‌ها ثابت است؛ همه مجرم‌اند مگر این‌که عکس‌اش ثابت شود و تمام داورها به نفع یوونتوس سوت می‌زنند، ‌حتی اگر عکس‌اش ثابت شود!
پنالتی واضح گرفته‌نشده به نفع یووه در دقیقه10 روی دیبالا و گل آفساید میلان توی همین بازی را بگذارید کنار. باخت یووه در بازی رفت جلوی همین میلان را هم بیندازید دور که داور مسابقه گل سالم پیانیچ را مردود اعلام کرد. اما با آمارها چه می‌کنید؟! در همین فصل داورها برای آس‌ رم 12پنالتی گرفته‌اند و برای آث‌میلان 8پنالتی. از قضا مدیران هر دو باشگاه هم جزو مدعیان حمایت داوران از یوونتوس هستند. وسط موج یوونتوس‌ستیزی برای کسی هم اهمیتی ندارد که یووه با 3پنالتی‌ای که برایش گرفته‌اند، در رتبه‌ی سیزدهم سری آ از این نظر قرار دارد. کاش وقتی داریم درباره‌ی فوتبال حرف می‌زنیم،‌ کنار «بگم‌بگم‌ها» و تفسیرهای الکی،‌ کمی هم روی اطلاعات و آمارها تکیه کنیم، والا حرف بی‌حساب‌و‌کتاب زدن و «بگم‌بگم» راه انداختن، تخصص اون بنده‌خدایی بود که مدت‌هاست ممه‌اش را لولو برده.

۸۴ ۶
کی‌روش،‌ علیه یونگ!

کی‌روش،‌ علیه یونگ!

آی اسپورت
2017-01-16 20:41:00
تو همون سال‌هایی که استالین برای سرکوب مخالفاش قحطی مصنوعی راه انداخته بود و توی اوکراین ۱۰میلیون‌نفر رو با گرسنگی دادن کشت٬ یه سری هم تو ایران افتاده بودن دنبال ریشه‌ی ایرانی استالین و کشف کردن که اسم اصلی رهبر شوروی «یوسف یوسف‌زاده» است. پیشنهاد می‌کنم حالا که پروژه‌ی قحطی مصنوعی کی‌روش برای پرسپولیس و برانکو به فنا رفته، حداقل دوستان اسم ایرانی‌اش رو کشف کنن: «کریم آب‌منگل»چطوره؟
۴۲ ۱۰
اصغرقاتل‌های فوتبال در تیم‌های پایه
محمد امیرپور
محمد امیرپور
شنبه ۴ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۱۱

اصغرقاتل‌های فوتبال در تیم‌های پایه

آی اسپورت
2016-12-24 14:11:00
بهترین رتبه گرانادا توی تاریخ لالیگا٬ رتبه ششم سال ۱۹۷۴ بود. تک‌مهاجم هدفشون هم که امشب همه توپ‌هاشون رو به اون می‌رسوندن و امید گلزنی‌شون جلوی بارسا بود٬ کرواتی به اسم آرتم کراوتسه که از سال ۲۰۰۶ توی همه تیمای لعنتی‌ای که بازی کرده فقط ۱۲ تا گل زده. الان یکی توی اون شبکه کوفتی ورزش توضیح بده کدوم احمقی پخش بازی بارسلونا- گرانادا رو به مسابقه یوونتوس- ناپولی ترجیح داد.
۵۰ ۲
مورینیو بعد از بازی٬ ۲۰ ثانیه تو گوش کونته حرف زد. نکته‌اش اینه که کونته تازه رفته ترم دو زبان انگلیسی. بیشتر از I'm student رو متوجه نمیشه.
۲۸ ۳
از این به بعد توهین به بوفون٬ توهین به مقدساته... مطمئن باشین اون قدیما هم اگه آدمی پیدا می‌شد که یه پنالتی و چندتا موقعیت حتمی گل برای تیم ۱۰نفره‌اش بگیره صداش می‌کردن مرد مقدس
۲۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر