فهرست
حتی سکوت هم در این باره جایز نیست. محمد انصاری رباطش را برای تیمش داد. آن روزها یادداشت‌های حماسی زیادی برایش نوشته شد. اما حالا خبرهای ناخوشایندی به گوش می‌رسد. می‌خواهید نامش را بیرون لیست بگذارید؟ بسیار خب. اول قراردادش را تمدید کنید. همان کاری که با محسن ربیع‌خواه انجام شد. این بلاتکلیفی اصلا خوب نیست آقای ایرج عرب! این را هم می‌گذاریم کنار گاف‌های کوچک و بزرگ‌تان در این مدت کوتاه. فقط خدا بقیه را به خیر کند.
۱۲۵۲ ۶
به یاد آن شال سرخ رنگ...

به یاد آن شال سرخ رنگ...

آی اسپورت
2018-12-26 19:51:00
ستاره‌های نیم‌فصل اول؛ درخشش دلپذیر

ستاره‌های نیم‌فصل اول؛ درخشش دلپذیر

آی اسپورت
2018-12-25 14:58:00
از چهار تیم پایانی جام باشگاه‌های جهان، دو تیم آسیایی هستند. یکی به فینال رسیده و قرار است با رئال مادرید بازی کند. دیگری با رئال بازی کرده و حالا باید با ریورپلاته بازی کند. تیم‌ها، بازیکنان و طرفداران تیم‌های باشگاهی در ایران هم همچنان درگیر داستان «تیم حکومتی» و «تیم مورد علاقه وزیر» و «دردانه‌های پایتخت» هستیم. همینطور با قدرت ادامه بدهیم دوستان!‌
۸۱ ۸
پنجره‌ باز است اما نه برای همه!

پنجره‌ باز است اما نه برای همه!

آی اسپورت
2018-12-16 21:43:00
تیم ملی و گزینه‌هایی برای خط خوردن

تیم ملی و گزینه‌هایی برای خط خوردن

آی اسپورت
2018-12-14 23:55:00
در این که گل استقلال به پدیده کاملا درست بود تردیدی وجود ندارد. پنالتی دقیقه ۹۰ پرسپولیس در مقابل سپاهان هم اشکال داشت. بسیار خب! اما این هجمه‌های بی حد و مرز برای چیست؟ مگر در همین آخرین دربی، فغانی دو تصمیم اشتباه به ضرر پرسپولیس نگرفت؟ مگر همین آقای فغانی در لیگ پانزدهم در دقیقه 90 بازی با ذوب آهن در تهران یک پنالتی اشتباه به سود تیم اصفهانی نگرفت؟ قصدم یادآوری جزئیات نیست. اما می‌خواهم بگویم ماجرا اصلا پیچیده نیست و پشت پرده ندارد. ضمن اینکه یک سوال از هم دارم. آن‌هایی که پرسپولیس را «تیم حکومتی» و «دردانه وزارت ورزش و فدراسیون» می‌دانند، می‌شود بگویند چرا وزارت ورزش باید خودش را در مقابل ۵۰ درصد هواداران فوتبال ایران قرار بدهد؟ چرا باید حمایت نیمی از هواداران فوتبال در ایران را از دست بدهد؟
۱۵۴۵ ۱۸
معجزه افندی؛ دود از کنده بلند می‌شود

معجزه افندی؛ دود از کنده بلند می‌شود

آی اسپورت
2018-12-11 01:25:00
از نظر امیر قلعه نویی، برنامه #نود فقط وقتی خوب و مفیده که به ایشون جایزه مربی ماه رو تقدیم کنه. در باقی اوقات این برنامه مضرترین برنامه تلویزیون هست و مجریش هم می‌شه‌ عمر و عاصِ میکروفون به دستِ آلوده!‌
۱۳۰۱ ۱۶
جام ملت‌ها؛ «سرگروهی» مسیر ساده قهرمانی

جام ملت‌ها؛ «سرگروهی» مسیر ساده قهرمانی

آی اسپورت
2018-12-09 01:28:00
تقریبا همه آن‌هایی که در دوره محرومیت پرسپولیس، این تیم را ترک کردند در تیم جدیدشان به مشکلات اساسی خورده‌اند و حالا هوس برگشتن کرده‌اند!‌ اما آیا هواداران این تیم آن‌ها را می‌پذیرند؟ خیلی بعید است. دیگر خبری از تونل استقبال نخواهد بود. آن‌ها هم اگر کمی فکر کنند و کلاه‌شان را قاضی کنند، حداقل در این برهه زمانی فکر بازگشت به پرسپولیس را از سرشان بیرون خواهند کرد.
۱۰۸۱ ۱
«آقای صخره» در اوج رفت

«آقای صخره» در اوج رفت

آی اسپورت
2018-12-04 16:46:00
اصول شما چیست آقای رضوانی؟

اصول شما چیست آقای رضوانی؟

آی اسپورت
2018-12-03 17:41:00
بعضی از معامله‌ها را هر جور حساب کنی ضرر است. #طارمی از #پرسپولیس به الغرافه رفت تا به خیال خودش پیشرفت کند. در غیاب او پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسید اما الغرافه در آخرین بازی‌ هشت گل از السدی خورد که پرسپولیس در نیمه نهایی حذفش کرده بود. طارمی قطعا در ایرانجوان بوشهر هم شکست ۸گله را تجربه نکرده.
۱۱۴۷ ۳
بازگشت بزرگان؛ لیگ داغ‌تر از همیشه

بازگشت بزرگان؛ لیگ داغ‌تر از همیشه

آی اسپورت
2018-12-02 00:21:00
بحث خصوصی سازی پرسپولیس دوباره مطرح شده. علی پروین گفته شرکت پیشکسوتان کهن پرسپولیس کهن که حدودا صد پیشکسوت پرسپولیس عضو آن هستند درخواست خرید باشگاه را داده. امیدوارم این اتفاق نیفتد و پرسپولیس را به این گروه ندهند. نه اینکه آدم‌های بدی باشند. باشگاه‌داری تخصص می‌خواهد که این‌ عزیران قطعا ندارند. پرسپولیس با برانکو و البته مدیریتی نه چندان متفاوت از قبلی‌ها، تازه تازه کمی جان گرفته. واگذاری پرسپولیس به پیشکسوتانی که فقط به این تیم علاقه دارند اما فاقد تخصص هستند، اشتباه بزرگی است.
۱۲۰۲ ۱۰
«استقلال در شرایط خوبی نیست. برای خروج از بحران نیاز به یک پیروزی اورژانسی دارد تا صدای اعتراض هواداران این تیم کمی فروکش کند. چه فرصتی بهتر از این؟ حریف تیمی است که خودش در بحران است. به تازگی هم فیفا شش امتیاز از این تیم کم کرده. جالب‌تر از همه این که مربی تازه وارد هم، وارد تمرین نشده خداحافظی کرده است. پس استقلال در حالی مقابل برابر تیم برادر و همنامش قرار می‌گیرد که حریف اصلا مربی هم ندارد. این یعنی 3 امتیاز و خروج استقلال و شفر از بحران!» همه این‌ها که نوشتم فقط و فقط یک شوخی بود. مشکلات استقلال خوزستان به خودش ربط دارد. این شوخی صرفا به این دلیل بود که به برخی دوستان نشان بدهم «نوشتن سناریوی تخیلی و فضایی» چقدر راحت است. کاش اینقدر عنان ذهن‌مان را به دست سناریو نویس‌های بیمار نسپاریم و هر مزخرفی را باور نکنیم.
۹۷ ۲۱
AFC متخصص بدترین‌ها در فوتبال است. قرعه کشی فصل جدید لیگ قهرمانان واقعا هیچ منطقی ندارد. درباره همه گروه‌ها سوالات مهمی وجود دارد. اما حقیقت این است که از این سازمان عقب مانده و فاسد انتظار دیگری نمی‌شود داشت. این سازمان همان سازمانی است که 3 بازیکن معمولی را به عنوان بهترین‌های سال آسیا انتخاب کرده. بازیکنانی که شاید پدر خودشان هم انتخاب‌شان نمی‌کرد!
۱۲۱۸ ۸
گزارش روز؛ حقی که AFC از بیرانوند خورد

گزارش روز؛ حقی که AFC از بیرانوند خورد

آی اسپورت
2018-11-21 23:33:00
اصرار عجیب طرفداران #تراکتورسازی برای دخالت کردن در مورد بلیت فروشی بازی‌های‌شان جلوی #پرسپولیس و #استقلال را درک نمی‌کنم. وقتی پرسپولیس و استقلال در تبریز بازی دارند طرفداران سرخابی‌ها به هر دلیلی جرات نمی‌کنند به تبریز بروند. اما تبریزی‌ها نه تنها راحت به آزادی می‌آیند بلکه همیشه بیش از چیزی که حق‌شان است سکو در اختیار می‌گیرند. انگار مساله میزبانی و حقوق میزبانی فقط وقتی آن‌ها میزبان باشند معنی پیدا می‌کند. اما وقتی میهمان هستند توقع دارندحتی نحوه بلیت فروشی هم باید باب میل آن‌‎ها باشد.
۵۵۳ ۴۲
تاج چطور در فدراسیون ماندنی شد؟

تاج چطور در فدراسیون ماندنی شد؟

آی اسپورت
2018-11-18 00:20:00
من و همکارانم در آی اسپورت، روزانه زمان قابل توجهی را صرف خواندن نظرات شما مخاطبان عزیز آی اسپورت و تائید یا حذف آن‌ها می‌کنیم. مثل هر رسانه دیگری از اینکه مخاطبان‌مان برای‌مان کامنت بگذارند بسیار خوشحال می‌شویم. اما باورتان می‌شود اگر بگویم هر روز بین ۳۰ تا ۵۰ درصد کامنت‌ها را به دلایلی که حتما می‌دانید حذف می‌کنیم؟ طبیعی است که در این کار ممکن است کوتاهی یا اشتباهی هم صورت بگیرد و احیانا کامنت‌های حاوی الفاظ رکیک هم تائید شوند. اما سوال من این است. آن دسته از مخاطبانی که کامنت‌های اینچنینی می‌گذارند، نمی‌دانند کامنت‌شان تائید نخواهد شد؟ پس چرا وقت می‌گذارند و کامنت‌هایی اینچینی می‌گذارند؟ از همگی شما خواهش می‌کنم در ثبت کامنت‌‌های‌تان بیشتر ملاحظه کنید. باور کنید این قدم بزرگی برای بهتر شدن وضعیت است. پیشاپیش از همه دوستانی که لطف می‌کنند و بیشتر مراعات می‌کنند تشکر می‌کنم.
۸۱ ۳۴
نتیجه فلسفه برانکو؛ نیمکتی که مصرف نداشت

نتیجه فلسفه برانکو؛ نیمکتی که مصرف نداشت

آی اسپورت
2018-11-13 02:15:00
کشته شدن یک جوان در پی کری‌خوانی طرفداران قرمز و آبی باور کردنی نیست. دست تمام آن‌هایی که در کانال‌های مثلا هواداری! دو تیم خبر جعل می‌کنند و نفرت می‌پراکنند به خون این جوان آلوده است. متاسفم که اعتراف می‌کنم رسانه‌ها قافیه را به این دست کانال‌ها باخته‌اند. حالا هی ما از این بنویسیم و قسم بخوریم که به پیر به پیغمبر خود بازیکنان دو تیم به استثنای چند جوان تازه به دوران رسیده که روی هم رفته ده بازی هم برای سرخابی‌ها نکرده‌اند، اصلا در این فضاها نیستند بی‌فایده است. این روزها انگار تیغ کینه بیشتر و بهتر می‌برد.
۵۶ ۷
شاید هیچ قاب دیگری نتواند مثل این قاب تلخ، حال و روز پرسپولیس را توضیح بدهد. محمد انصاری در این عکس، همان پرسپولیس است. تیمی خسته، زخم خورده با بغضی سنگین که غرور نمی‌گذارد شکسته شود. پرسپولیس اما هنوز ایستاده است. گرچه با کمک عصاهایی که که انگار از قبل می‌دانستند حتی «امروزِ پرسپولیس» هم بی حادثه نمی‌‌گذرد.
آی اسپورت - #5f6e6bf2
۱۲۰۰
قهرمانی در آسیا؛ افتخار ملی یا موفقیت باشگاهی؟

قهرمانی در آسیا؛ افتخار ملی یا موفقیت باشگاهی؟

آی اسپورت
2018-11-07 11:00:00
وقتی دست برانکو در یک نیمه رو شد

وقتی دست برانکو در یک نیمه رو شد

آی اسپورت
2018-11-05 01:06:00
علی فتح الله‌زاده «وقت‌شناس» خوبی است. یک روز بعد از حذف استقلال از جام حذفی، درست موقعی که شفر بیشترین فشار را حس می‌کند، درست زمانی که انتقادها از مدیرعامل باشگاه به بیشترین حد رسیده است، سر مزار اسطوره آبی‌ها، فریاد مظلومیت استقلال سر می‌دهد و به وزیر هشدار می‌دهد که اینقدر از پرسپولیس حمایت نکند! همه می‌دانیم که این روزها این رفتارها چقدر خریدار دارد!‌
۱۳۰۴ ۷
«عیادت از بازیکن تیم رقیب؟ خیانتکارهای جدید استقلال را بشناسید!» این جملات را که به طعنه نوشتم اما اگر همین الان به صفحه اینستاگرام این دو بازیکن استقلال بروید می‌‌بینید که برخی از هواداران استقلال مشغول سرزنش بازیکنان‌‌‌شان هستند.
آی اسپورت - #e699a06e
۷۴ ۹
همه چیز درباره کاشیما؛ میزبان بی‌رحم

همه چیز درباره کاشیما؛ میزبان بی‌رحم

آی اسپورت
2018-10-29 15:20:00
تنهاترین کی‌روش

تنهاترین کی‌روش

آی اسپورت
2018-10-23 00:45:00
این که قرار است امروز بانوان به استادیوم آزادی بروند اتفاق مهمی است. اما آیا دوربین‌های تلویزیونی آن‌ها را نشان خواهند داد؟ یا قرار است فقط چند عکس از آن‌ها در استادیوم آزادی! ببینیم؟
۴۰ ۱
آزمون سخت برای سردار

آزمون سخت برای سردار

آی اسپورت
2018-10-15 22:45:00
«سامان»دهی خط حمله تیم کی‌روش!

«سامان»دهی خط حمله تیم کی‌روش!

آی اسپورت
2018-10-14 00:06:00
طرفداری افراطی در ایران؛ هواداری یا تمسخر؟

طرفداری افراطی در ایران؛ هواداری یا تمسخر؟

آی اسپورت
2018-10-09 15:11:00
سید جلال در ۹۰ همان بود که از یک کاپیتان باتجربه و کاربلد انتظار می‌رفت. همه تمرکزش، روی دفاع از تیمش و نشان دادن وضعیت سخت پرسپولیس بود. با اکراه درباره طلبش از نفت، ماجرای جدایی‌اش از پرسپولیس و حتی خط خوردنش از تیم ملی حرف زد و اصلا وارد حاشیه نشد. در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان این رفتار کاپیتان پرسپولیس هواداران این تیم را امیدوارتر کرد.
۹۱۴ ۴
در تکمیل نوشته قبلی‌ام در این ستون عرض می‌کنم که به شخصه هیچ علاقه‌ای به بازگشت طارمی به پرسپولیس ندارم. بازگشت او یکدستی و آرامش تیم برانکو را به هم خواهد زد. منظورم این بود که متهمان اصلی این پرونده فراموش نشوند که گویا شده‌اند. اما این را هم خوب می‌دانم که طارمی به رغم همه زخم‌هایی که به پرسپولیس و هوادارانش زده هنوز محبوب است.
۳۲ ۱۴
من این طور فکر می‌کنم که در مورد نقش طارمی در محرومیت پرسپولیس تصور اشتباهی به وجود آمده است. این مدیران سابق پرسپولیس بودند که او را با شیوه‌ای نادرست برگرداندند. اما اینکه الان و بعد از موفقیت‌های پرسپولیس با دست خالی، دوباره همه یاد طارمی افتاده‌اند و به او بد و بیراه می‌گویند واقعا منصفانه نیست. خیلی روشن است که نقش طاهری و همکارانش در این اتفاق خیلی بیشتر بوده. طارمی به اندازه خودش محرومیت کشید. اما بیش از آنچه مستحقش بود حرف شنید.
۴۰ ۱۹
تحلیل؛ معجزه پرسپولیس چطور رقم خورد؟

تحلیل؛ معجزه پرسپولیس چطور رقم خورد؟

آی اسپورت
2018-10-05 18:15:00
دیسلایک؛ خوب به اطرافت نگاه کن آقای فغانی!

دیسلایک؛ خوب به اطرافت نگاه کن آقای فغانی!

آی اسپورت
2018-10-02 16:39:00
سناریوی مشابه در دو فصل؛ نگران پرسپولیس باشیم؟

سناریوی مشابه در دو فصل؛ نگران پرسپولیس باشیم؟

آی اسپورت
2018-09-28 19:06:00
بازنده‌های #دربی را بشماریم:

#علیرضا_فغانی قضاوت غیر معمولی داشت. او با سوت‌های متعدد و بعضا اشتباه تا می‌توانست بازی را از جریان انداخت! انگار حوصله هیجان انگیز شدن بازی را نداشت!

#استقلال به تلافی دربی سوپرجام و با این تصور که پرسپولیس روی السد متمرکز است وارد دربی شد تا برنده شود. اما باز هم پرسپولیس بود. کمی بهتر!

#پرسپولیس ماهینی را از دست داد و برای بازی با السد کارش سخت‌تر شد. انتظار طرفدارانش را برآورده نکرد.

#سازمان_لیگ یک دربی دیگر برگزار کرد. در حاشیه بازی هر کاری که می‌شد برای فرهنگ‌سازی بکند کرد اما دریغ از ذره‌ای همت برای بالا رفتن سطح کیفی دربی.
۴۱ ۵
داستان شفر؛ اعتمادی که جایش را تردید گرفت

داستان شفر؛ اعتمادی که جایش را تردید گرفت

آی اسپورت
2018-09-25 15:07:00
برای مردودی‌ها؛ جای هیچ کدام‌تان خالی نبود

برای مردودی‌ها؛ جای هیچ کدام‌تان خالی نبود

آی اسپورت
2018-09-18 12:07:00
ماه مهر ماه بداخلاق؛ پاییز سخت پرسپولیس

ماه مهر ماه بداخلاق؛ پاییز سخت پرسپولیس

آی اسپورت
2018-09-18 11:10:00
این که عده‌ای گل سوم و صعود پرسپولیس را خوش شانسی و از روی اشتباه مدافعان الدحیل می‌دانند نهایت بی انصافی است. دوباره نگاهی به گل الدحیل در این بازی بیندازید تا بفهمید خوش‌شانسی یعنی چه. به شوت منشا در نیمه اول که به نوک انگشت دروازه‌بان و تیرک دروازه خورد و حتی کرنرش هم برای پرسپولیس گرفته نشد. بعضی‌ها کلا دوست ندارند یا شاید هم بلد نیستند لذت ببرند.
۱۵۳ ۷
این همه از فدراسیون فوتبال و رئیسش انتقاد می‌کنیم که البته انتقادها اغلب وارد است. اما حالا که بحث برکناری تاج مطرح شده با شنیدن اسامی کاندایداهای احتمالی‏، بیشتر می‌ترسم. فکرش را بکنید یکی مثل فتح الله زاده با آن تفکرات فضایی و روش‌های پوپولیستی رئیس فدراسیون شود. کار به این مقایسه‌ها که می‌کشد می‌بینم ترجیحم این است که تاج بماند.
۱۰۰۸ ۱۷
نگاه خوش‌بینانه؛ «ایران‌جوان» در جام ملت‌های آسیا

نگاه خوش‌بینانه؛ «ایران‌جوان» در جام ملت‌های آسیا

آی اسپورت
2018-09-13 10:53:00
فکرش را بکنید. یک نفر مثل امیر عباس ملکی که برای محق نشان دادن خودش‏، آن طور بی پروا روی خط تلفنی برنامه۹۰ خندید و عرق شرم روی پیشانی استقلال و استقلالی نشاند، شب گذشته هر کاری کردند روی خط نیامد. احتمالا خودش می‌داند در آن جلسه چه دسته گلی به آب داده.
۸۴ ۸
شب فوق‌العاده کمال؛ دل‌مان تنگ شده بود

شب فوق‌العاده کمال؛ دل‌مان تنگ شده بود

آی اسپورت
2018-08-29 11:52:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر