فهرست
درباره مربیان جوان؛ امان از فرصت‌سوزی

درباره مربیان جوان؛ امان از فرصت‌سوزی

آی اسپورت
2018-07-22 19:10:00
صداقت قیمت ندارد. امیری باشی یا طارمی یا هر بازیکن دیگری؛ اگر «صادق» نباشی نگاه‌ها به تو فرق خواهد کرد. امیری فوتبالیست فوق‌العاده‌ای است که بین فوتبالیست‌‌های امروز از لحاظ اخلاقی هم نمره خوبی می‌گیرد. او تصمیمش را خیلی وقت پیش گرفته بود. اما کاش بعد از جام جهانی وعده مذاکره با باشگاه و توافق و این چیزها را نمی‌داد. حالا هم حتما به زودی در اینستاگرامش چیزی می‌نویسد و عذرخواهی می‌کند. چه فایده؟ دیر شده اما به زودی می‌فهمد که اگر روراست می‌گفت می‌خواهد برود تعداد کسانی که امروز از او ناراحت هستند به مراتب کمتر بود.
۱۰۵ ۳
پسربچه‌ای که با جام بزرگ شد

پسربچه‌ای که با جام بزرگ شد

آی اسپورت
2018-07-18 10:41:00
سوپرجام قبلا یک مسابقه «ثبت شده» نبود. بعضی سال‌ها مسئولان یادشان می‌افتاد که می‌شود چنین مسابقه‌ای را برگزار کرد و بعضی سال‌ها یادشان می‌رفت. اما از سه سال پیش در تقویم فوتبال ایران ثبت شده. از ۴ماه پیش هم تاریخ سوپرجام نهایی شده بود. همه چیز کاملا مشخص است.
۱۷۷ ۱۹
حتی اگر کریس رونالدو هم باشی باید در تست پزشکی باشگاه جدید شرکت کنی. قابل توجه بعضی باشگاه‌ها و بعضی مدیران ایرانی.
آی اسپورت - #fcbc8be9
۷۷
پنج دلیل برای قهرمانی کرواسی؛ خستگی‌ناپذیرها

پنج دلیل برای قهرمانی کرواسی؛ خستگی‌ناپذیرها

آی اسپورت
2018-07-15 19:01:00
غلط املایی در بنر دست‌نوشته طرفداران استقلال
آی اسپورت - #fd47d110
۹۸ ۱۲
بازی‌ای که باشگاه استقلال با جابر انصاری کرده خیلی آشناست. این همان بازی است که پارسال با هرایر مکویان شد. بحث «آه» و «تاوان» و «کارما» را نمی‌کنم. اما این رفتارها بدجور وجهه باشگاه را خراب می‌کند. استقلال و پرسپولیس هم ندارد. همین پرونده‌هاست که باز می‌ماند و روی هم تلنبار می‌شود و می‌افتد به گردن مدیران بعدی. بعد پول‌هایی که باید صرف تقویت تیم شود صرف پرداخت بدهی‌های قبلی می‌شود و نتیجه این که امید ابراهیمی ول می‌کند و می‌رود.
۲۹ ۲
پارسال مهدی طارمی با آن اتفاقات از پرسپولیس رفت اما این خودش بود که متضرر شد. پرسپولیس قهرمان لیگ شد و البته به سختی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید. حالا امید ابراهیمی از استقلال رفته. واقعا امیدوار و خوشبینم که نبودش تاثیر زیادی در استقلال نداشته باشد. با مربی‌های خوبی مثل برانکو و شفر نگرانی‌ها از رفتن بازیکنان کم شده.چه خوب که به این روز رسیدیم و دیدیم هیچ بازیکنی بزرگ‌تر از باشگاهش نیست.
۴۶ ۴
حتی اگر تراکتورسازی قراردادی با ترابی بسته باشد (که این هم خودش تخلف است) ترابی دوست دارد برای پرسپولیس بازی کند. کشاندن او به زور به تبریز فایده‌ای برای تراکتور ندارد. تیم تبریزی قبلا هم از این مدل بازیکن گرفتن‌ها داشته که در نهایت با دلخوری و ناراحتی از تیم جدا شده‌اند. اما انگار نمی‌خواهند از تجربیات گذشته درس بگیرند.
۵۹ ۲۳
حسرت برای یک ستاره؛ چه گوچی‌ای داشتیم

حسرت برای یک ستاره؛ چه گوچی‌ای داشتیم

آی اسپورت
2018-07-03 12:25:00
هم برانکو مربی کارآمدی است هم کی‌روش. اما انتخاب من کی‌روش است. حتما توجه کنید که این به معنی نفی برانکو نیست. با این وجود الان فکر می‌کنم اگر کی‌روش برود بهتر است. توی دلم هم این نیست که «بگذار کی‌روش برود ببینیم نفر بعدی چه گلی به سرمان خواهد زد.» اما کار کردن با این وضعیت واقعا غیر ممکن است. هم تیم ملی آسیب می‌بیند هم پرسپولیس. بازیکن‌ها هم همین طور. برای همین است که ترجیح می‌دهم کی‌روش برود.
۷۰۰ ۲۲
کی‌روش-ایران؛ تمدید، استعفا یا توافق جدایی؟

کی‌روش-ایران؛ تمدید، استعفا یا توافق جدایی؟

آی اسپورت
2018-06-30 10:45:00
کاسرس و ایرانی‌ها؛ جایی کنار فرانکلین و مه‌یر

کاسرس و ایرانی‌ها؛ جایی کنار فرانکلین و مه‌یر

آی اسپورت
2018-06-27 12:02:00
برای میلاد محمدی؛ تغییر تصویر ماندگار

برای میلاد محمدی؛ تغییر تصویر ماندگار

آی اسپورت
2018-06-24 12:19:00
درباره مهدی طارمی؛ او همیشه برمی‌گردد

درباره مهدی طارمی؛ او همیشه برمی‌گردد

آی اسپورت
2018-06-23 11:15:00
اول خبر دادند که «به دلیل فراهم نبودن زیرساخت‌ها» امکان حضور خانواده‌ها در ورزشگاه آزادی وجود ندارد. سوالی که الان پیش می‌آید این است این «زیرساخت‌ها» چه بوده که در عرض یکی دو ساعت فراهم شده؟ چه جور زیر ساختی بوده که فراهم شدنش فقط دو ساعت طول کشیده؟ فراهم کردن زیرساخت‌ها معمولا چندماهی زمان نیاز دارد. مشکلی که در دو ساعت رفع می‌شود زیرساخت نیست‎‏، بهانه است.
۳۳ ۴
تلویزیون علیه تلویزیون؛ چرا پویول منتفی شد؟

تلویزیون علیه تلویزیون؛ چرا پویول منتفی شد؟

آی اسپورت
2018-06-20 19:51:00
درباره خسرو حیدری؛ آقای «ضد مصاحبه»

درباره خسرو حیدری؛ آقای «ضد مصاحبه»

آی اسپورت
2018-06-20 12:08:00
سخنگوی دولت از علی کریمی به خاطر راه اندازی کمپین #گران_نخرید تشکر کرده اما کریمی به همین دلیل به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار شده. بدون شرح!
۴۵ ۱۵
داوید دخه‌آ؛ چشم امید طرفداران تیم ملی!

داوید دخه‌آ؛ چشم امید طرفداران تیم ملی!

آی اسپورت
2018-06-19 11:10:00
یک سوءتفاهم؛ کی‌روش به حسینی طعنه نزد

یک سوءتفاهم؛ کی‌روش به حسینی طعنه نزد

آی اسپورت
2018-06-16 12:12:00
چرا نباید به این تیم ملی خوش بین باشیم؟

چرا نباید به این تیم ملی خوش بین باشیم؟

آی اسپورت
2018-06-14 14:50:00
حشمت مهاجرانی؛ چراغی که به خانه روا نبود

حشمت مهاجرانی؛ چراغی که به خانه روا نبود

آی اسپورت
2018-06-13 11:50:00
همه دغدغه‌های کی‌روش؛ سه روز تا مراکش

همه دغدغه‌های کی‌روش؛ سه روز تا مراکش

آی اسپورت
2018-06-12 10:57:00
یادم می آید وقتی عالیشاه و نوراللهی در نیم فصل لیگ شانزدهم رفتند تراکتورسازی، همه پرسپولیسی‌ها شاکی بودند. حتی لقب خائن هم به این دو نفر دادند. البته بیشتر از امید شاکی بودند. حالا «امید» که تمدید کرده، شده اسطوره غیرت و آن‌هایی که این روزها رفتند شده‌اند خائن. می‌دانم موقعیت‌ها متفاوت است. این که آن روزها پرسپولیس از جذب بازیکن محروم نبود اما الان هست. ولی «امید» هم آن روز منفعت خودش را در نظر گرفت دیگر. گاهی با خودم می‌گویم اصلا مفاهیمی مثل تعصب و عشق به تیم را از گوشه ذهن‌مان دور بیندازیم و خلاص.
۸۶ ۱۶
شاید جدایی بازیکنان از پرسپولیس در نگاه اول کمی ترسناک و ناامید کننده به نظر برسد اما تقویت این باور که هیچ کدام‌شان از پرسپولیس بزرگ‌تر نیستند اتفاق بزرگی است. باید به برانکو تبریک گفت که بدون هیچ ترسی کار را پیش می‌برد. بعدها از این رویه و طرز فکر برانکو به نیکی یاد خواهیم کرد. اوست که شکوه و بزرگی از یاد رفته را به پرسپولیس برگردانده. درباره بازیکنانی هم که رفته‌‌اند یا می‌خواهند بروند حرفی نیست. آینده ثابت می‌کند چه کسی اشتباه کرده. همان طور که در همین چند سال به خیلی‌ها که از پرسپولیس رفتند ثابت کرد. به قول شاعر: «صد چلچراغ داری و بیراهه می‌روی، بگذار تا بیفتی و بینی سزای خویش!»
۲۷۱ ۴
فروپاشی امپراتوری پروفسور

فروپاشی امپراتوری پروفسور

آی اسپورت
2018-06-03 14:10:00
پایان تلخ شماره ۱۰؛ جدا شدن به هر قیمت!

پایان تلخ شماره ۱۰؛ جدا شدن به هر قیمت!

آی اسپورت
2018-06-02 11:00:00
معرفی می‌کنم؛ کادر فنی تیم ملی برای جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹!
آی اسپورت - #b5f891aa
۴۱ ۱۸
حقیقیِ «۲۰۱۴»‎؛ این بار هم سورپرایز در راه است؟

حقیقیِ «۲۰۱۴»‎؛ این بار هم سورپرایز در راه است؟

آی اسپورت
2018-05-20 21:30:00
مدیر عامل باشگاه سپیدرود در یک حرکت «جهانیانی» به کریمی گفته که بیاید و دستیار دست‌نشان شود. او گفته کریمی مربی بوده نه سرمربی! دوستان مرزهای «خود را به کوچه علی چپ زدن» را جابجا کردند! یعنی آن چیزی که آقای تن‌زاده و علی کریمی درباره‌اش به توافق رسیدند دستیاری علیرضا امامی‌فر بوده؟ این طوری می‌خواهید در فصل آینده در باشگاه مدیریت کنید؟
۵۰ ۳
دیسلایک؛ سرمایه‌ای که از پرسپولیس رفت

دیسلایک؛ سرمایه‌ای که از پرسپولیس رفت

آی اسپورت
2018-05-15 14:53:00
#پرسپولیس به یک چهارم صعود کرد. مبارک باشد. بازی‌های مرحله بعد در شهریور برگزار می‌شود. ملی‌پوشان پرسپولیس از حالا تا اوایل تیر در جام جهانی هستند. #برانکو دو ماه فرصت دارد «روح بزرگ» تیمش را برگرداند. فرصت کمی نیست. او نشان داده توانایی این کار را دارد. اما شرط اولش این است که بپذیرد تیمش با این مدل بازی کردن نمی‌تواند در مرحله بعد به موفقیت برسد. او باید اشکلات تیمش را ببیند و بپذیرد تا برای رفع‌شان اقدام کند.
۷۸ ۶
قهرمان شدن با این همه سختی که گفتنش «تکرار مکررات» است باور نکردنی است. نه امکانات این بچه‌ها با امکانات ژاپنی‌ها قابل مقایسه بود. نه راحتی پوشش‌شان. نه برنامه ریزی‌شان. این قهرمانی‌ها را چیز دیگری رقم زده است. چیزی مثل انفجار یک بغض فروخورده. چیزی مثل انگیزه اثبات توانایی‌شان. مبارک‌‌شان باشد. با روسیاهی مبارک ما هم باشد که حتی نمی‌توانیم کاری کنیم مهم‌ترین مسابقات عمرشان دیده شود.
۶۸ ۲
کاش یک نفر از خرمشهر به ما خبر بدهد که فوتبال این شهر بعد از بازی فینال جام حذفی چه فرقی کرده. خیلی دوست دارم بدانم این چیزی که آقایان بعد از افتضاحیه جام حذفی بابتش پز می‌دهند چیست؟ «فوتبال خرمهشر زنده شده» یعنی چه؟ تیم خرمشهری به دسته یک صعود کرده؟ خب! این چه ربطی به جام حذفی و سازمان لیگ دارد؟
۴۰ ۳
حالا هی برانکو بیاید و آمار بدهد که تیم من فلان و بهمان. بگوید N تا حمله کردیم و N تا پاس دادیم و N تا موقعیت گل ایجاد کردیم. کاری به اینکه الجزیره ضعیف بود یا قوی ندارم. این پرسپولیس هیچ شباهتی با تیمی که سال گذشته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید ندارد. آن تیم کجاست آقای پروفسور؟
۷۳ ۱۶
اینجا سالن برگزاری نشست خبری قبل از فینال جام حذفی ایران است. به بنر بی‌ریختی که روی دیوار نصب شده دقت کنید. حداقل 4 عدد رومیزی در ابعاد و اشکال و رنگ‌های مختلف هم روی میز دیده می‌‌شود! زیبایی شناسی در حد کمال!‌
آی اسپورت - #80fd0f87
۳۸ ۸
عکسی که در فضای مجازی تحت عنوان «تصویر همسر محجبه محمد صلاح در استادیوم» منتشر شده در واقع تصویر همسر محمد صلاح نیست. خانمی که در این عکس دیده می‌شود همسر «یونس بلهاندا» مدافع مراکشی گالاتاسرای است که احتمالا در جام جهانی مقابل ما بازی خواهد کرد.
آی اسپورت - #fe7bb43f
۲۷ ۲
فهمیدن اینکه ایده بنرهای تبلیغاتی توسط خود شرکت‌های صاحب تبلیغات و البته شرکت‌های مجری تبیلغات طراحی می‌شود اصلا سخت نیست. به زبان ساده‌تر #مهدوی‌کیا نگفته که حتما باید بطری دوغ را دستش بگیرد و لبخند بزند. یا #کریم_باقری اجبار نکرده که موقع تبلیغ خمیر دندان، دهانش بسته باشد. این‌ها ایده‌های خود شرکت و مجری تبلیغاتش است و بازیکن‌ها نهایتا می‌توانند تائید کننده تصویر خودشان باشند. اما این که کسی که لقب «استاد» را یدک می‌کشد چیز به این سادگی را نداند هم معنی مشخصی دارد. یعنی طرف برای گیر دادن و پیله کردن دستش اینقدر خالی است که مجبور می‌شود روی لبخندها زوم کند.
۵۱ ۵
پاک کردن و حذف کامنت‌های حاوی کلمات و اصطلاحات غیر اخلاقی کار خسته کننده‌ و عذاب آوری است. این به کنار، متوجه نفرتی که در نوشته‌های برخی دوستان وجود دارد نمی‌شوم. به خاطر طرفداری از تیم رقیب؟ مگر جرم است؟ هر کدام از ما در یک لحظه از زندگی‌مان به دلیلی که خیلی هم روشن و منطقی نیست به یک تیم علاقمند شدیم. خود من به شخصه قادر نیستم دلیل این حس را در آن لحظه توضیح بدهم. بنابراین دنبال اینکه چرا فلانی به تیم رقیب علاقه دارد هم نیستم. اما هرچه هست دلیلی برای توهین و تحقیر و بی‌احترامی آن هم به صورت نامحدود وجود ندارد. از آن دسته از دوستانی که در کامنت‌های‌شان در توهین و نفرت پراکنی و پرده دری کم نمی‌گذارند خواهش می‌کنم سعی کنند محترمانه بنویسند. باور کنید تاثیرگذاری بیشتری دارد.
۵۷ ۲۲
نقد یک تصمیم «آنی»؛ «بچه‌ها» باید باشند

نقد یک تصمیم «آنی»؛ «بچه‌ها» باید باشند

آی اسپورت
2018-04-23 11:08:00
جادوگر زیر فشار؛ به جرمی که بقیه مرتکب شده‌اند!

جادوگر زیر فشار؛ به جرمی که بقیه مرتکب شده‌اند!

آی اسپورت
2018-04-20 17:57:00
«استقلال پیراهنش قرمز نیست که ۱۰ سال بدبختی بکشد و سوژه طنز رسانه‌ها باشد. ریشه‌دار که باشی خم می‌شوی اما هرگز زمین نخواهی خورد.»! در آن ده سال که در واقع نه سال بوده پرسپولیس دو قهرمانی حذفی داشته. #استقلال آخرین بار در فصل ۹۱-۹۲ قهرمان لیگ شده. جام حذفی هم ۹۰-۹۱. یعنی حداقل ۵ یا ۶ سال است که قهرمان نشده. دوست عزیز! طرفداری از یک تیم خیلی خوب است. اما معنی‌اش توهین به تیم رقیب نیست. لااقل ریشه پرسپولیس را زیر سوال نبر! اگر دو تیم ریشه دار در ایران باشند همین استقلال و پرسپولیس هستند.
۶۸۰ ۲۴
در ایران خیلی از مدیرها «اشتباهی» مدیر شده‌اند. به جرات می‌توانم بگویم که این مساله در حوزه فوتبال شدت بیشتری دارد. پدیده جدید مدیریت در فوتبال ایران همین آقای رئیس هیات فوتبال استان قم است. طرف به خاطر این که با ماشین خودش به محل کارش می‌رفته سر بقیه منت می‌گذارد!
۴۷
گمشده بزرگ بیرانوند؛ خویشتن‌داری و آرامش

گمشده بزرگ بیرانوند؛ خویشتن‌داری و آرامش

آی اسپورت
2018-04-17 11:13:00
باشگاه سامپدرویا با این توئیت، به دو باشگاه آ اس رم و یوونتوس تبریک گفته و از آن‌ها تمجید کرده است. آن وقت ما در کشور خودمان برای حریف دیرینه‌مان در رقابت‌های آسیایی، آرزوی شکست و آبروریزی داریم.
آی اسپورت - #ba6ab5f0
۲۴ ۵
چالش‌های فصل بعد برانکو؛ عملیات غیرممکن

چالش‌های فصل بعد برانکو؛ عملیات غیرممکن

آی اسپورت
2018-04-09 17:03:00
بازی برگشت رم و بارسلونا فردا از شبکه ورزش پخش می‌شه. یعنی تلویزیون با لوگوی #رم چیکار می‌کنه این بار؟
۵۰ ۳
شاید باور نکنید... ولی با وجود قهرمانی، حسرت بزرگی دارم. اگه دو فصل قبل اون همه اشتباهات داوری نبود، اگه #سوشا کمی کمتر هنرنمایی می‌کرد این سومین قهرمانی متوالی #پرسپولیس بود...
۱۶۴ ۱۰
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر