فهرست
من و همکارانم در آی اسپورت، روزانه زمان قابل توجهی را صرف خواندن نظرات شما مخاطبان عزیز آی اسپورت و تائید یا حذف آن‌ها می‌کنیم. مثل هر رسانه دیگری از اینکه مخاطبان‌مان برای‌مان کامنت بگذارند بسیار خوشحال می‌شویم. اما باورتان می‌شود اگر بگویم هر روز بین ۳۰ تا ۵۰ درصد کامنت‌ها را به دلایلی که حتما می‌دانید حذف می‌کنیم؟ طبیعی است که در این کار ممکن است کوتاهی یا اشتباهی هم صورت بگیرد و احیانا کامنت‌های حاوی الفاظ رکیک هم تائید شوند. اما سوال من این است. آن دسته از مخاطبانی که کامنت‌های اینچنینی می‌گذارند، نمی‌دانند کامنت‌شان تائید نخواهد شد؟ پس چرا وقت می‌گذارند و کامنت‌هایی اینچینی می‌گذارند؟ از همگی شما خواهش می‌کنم در ثبت کامنت‌‌های‌تان بیشتر ملاحظه کنید. باور کنید این قدم بزرگی برای بهتر شدن وضعیت است. پیشاپیش از همه دوستانی که لطف می‌کنند و بیشتر مراعات می‌کنند تشکر می‌کنم.
۳۳ ۱۹
نتیجه فلسفه برانکو؛ نیمکتی که مصرف نداشت

نتیجه فلسفه برانکو؛ نیمکتی که مصرف نداشت

آی اسپورت
2018-11-13 02:15:00
کشته شدن یک جوان در پی کری‌خوانی طرفداران قرمز و آبی باور کردنی نیست. دست تمام آن‌هایی که در کانال‌های مثلا هواداری! دو تیم خبر جعل می‌کنند و نفرت می‌پراکنند به خون این جوان آلوده است. متاسفم که اعتراف می‌کنم رسانه‌ها قافیه را به این دست کانال‌ها باخته‌اند. حالا هی ما از این بنویسیم و قسم بخوریم که به پیر به پیغمبر خود بازیکنان دو تیم به استثنای چند جوان تازه به دوران رسیده که روی هم رفته ده بازی هم برای سرخابی‌ها نکرده‌اند، اصلا در این فضاها نیستند بی‌فایده است. این روزها انگار تیغ کینه بیشتر و بهتر می‌برد.
۵۴ ۷
شاید هیچ قاب دیگری نتواند مثل این قاب تلخ، حال و روز پرسپولیس را توضیح بدهد. محمد انصاری در این عکس، همان پرسپولیس است. تیمی خسته، زخم خورده با بغضی سنگین که غرور نمی‌گذارد شکسته شود. پرسپولیس اما هنوز ایستاده است. گرچه با کمک عصاهایی که که انگار از قبل می‌دانستند حتی «امروزِ پرسپولیس» هم بی حادثه نمی‌‌گذرد.
آی اسپورت - #5f6e6bf2
۱۱۹۹
قهرمانی در آسیا؛ افتخار ملی یا موفقیت باشگاهی؟

قهرمانی در آسیا؛ افتخار ملی یا موفقیت باشگاهی؟

آی اسپورت
2018-11-07 11:00:00
وقتی دست برانکو در یک نیمه رو شد

وقتی دست برانکو در یک نیمه رو شد

آی اسپورت
2018-11-05 01:06:00
علی فتح الله‌زاده «وقت‌شناس» خوبی است. یک روز بعد از حذف استقلال از جام حذفی، درست موقعی که شفر بیشترین فشار را حس می‌کند، درست زمانی که انتقادها از مدیرعامل باشگاه به بیشترین حد رسیده است، سر مزار اسطوره آبی‌ها، فریاد مظلومیت استقلال سر می‌دهد و به وزیر هشدار می‌دهد که اینقدر از پرسپولیس حمایت نکند! همه می‌دانیم که این روزها این رفتارها چقدر خریدار دارد!‌
۱۳۰۴ ۷
«عیادت از بازیکن تیم رقیب؟ خیانتکارهای جدید استقلال را بشناسید!» این جملات را که به طعنه نوشتم اما اگر همین الان به صفحه اینستاگرام این دو بازیکن استقلال بروید می‌‌بینید که برخی از هواداران استقلال مشغول سرزنش بازیکنان‌‌‌شان هستند.
آی اسپورت - #e699a06e
۷۴ ۹
همه چیز درباره کاشیما؛ میزبان بی‌رحم

همه چیز درباره کاشیما؛ میزبان بی‌رحم

آی اسپورت
2018-10-29 15:20:00
تنهاترین کی‌روش

تنهاترین کی‌روش

آی اسپورت
2018-10-23 00:45:00
این که قرار است امروز بانوان به استادیوم آزادی بروند اتفاق مهمی است. اما آیا دوربین‌های تلویزیونی آن‌ها را نشان خواهند داد؟ یا قرار است فقط چند عکس از آن‌ها در استادیوم آزادی! ببینیم؟
۴۰ ۱
آزمون سخت برای سردار

آزمون سخت برای سردار

آی اسپورت
2018-10-15 22:45:00
«سامان»دهی خط حمله تیم کی‌روش!

«سامان»دهی خط حمله تیم کی‌روش!

آی اسپورت
2018-10-14 00:06:00
طرفداری افراطی در ایران؛ هواداری یا تمسخر؟

طرفداری افراطی در ایران؛ هواداری یا تمسخر؟

آی اسپورت
2018-10-09 15:11:00
سید جلال در ۹۰ همان بود که از یک کاپیتان باتجربه و کاربلد انتظار می‌رفت. همه تمرکزش، روی دفاع از تیمش و نشان دادن وضعیت سخت پرسپولیس بود. با اکراه درباره طلبش از نفت، ماجرای جدایی‌اش از پرسپولیس و حتی خط خوردنش از تیم ملی حرف زد و اصلا وارد حاشیه نشد. در آستانه رسیدن به فینال لیگ قهرمانان این رفتار کاپیتان پرسپولیس هواداران این تیم را امیدوارتر کرد.
۹۱۴ ۴
در تکمیل نوشته قبلی‌ام در این ستون عرض می‌کنم که به شخصه هیچ علاقه‌ای به بازگشت طارمی به پرسپولیس ندارم. بازگشت او یکدستی و آرامش تیم برانکو را به هم خواهد زد. منظورم این بود که متهمان اصلی این پرونده فراموش نشوند که گویا شده‌اند. اما این را هم خوب می‌دانم که طارمی به رغم همه زخم‌هایی که به پرسپولیس و هوادارانش زده هنوز محبوب است.
۳۲ ۱۴
من این طور فکر می‌کنم که در مورد نقش طارمی در محرومیت پرسپولیس تصور اشتباهی به وجود آمده است. این مدیران سابق پرسپولیس بودند که او را با شیوه‌ای نادرست برگرداندند. اما اینکه الان و بعد از موفقیت‌های پرسپولیس با دست خالی، دوباره همه یاد طارمی افتاده‌اند و به او بد و بیراه می‌گویند واقعا منصفانه نیست. خیلی روشن است که نقش طاهری و همکارانش در این اتفاق خیلی بیشتر بوده. طارمی به اندازه خودش محرومیت کشید. اما بیش از آنچه مستحقش بود حرف شنید.
۴۰ ۱۹
تحلیل؛ معجزه پرسپولیس چطور رقم خورد؟

تحلیل؛ معجزه پرسپولیس چطور رقم خورد؟

آی اسپورت
2018-10-05 18:15:00
دیسلایک؛ خوب به اطرافت نگاه کن آقای فغانی!

دیسلایک؛ خوب به اطرافت نگاه کن آقای فغانی!

آی اسپورت
2018-10-02 16:39:00
سناریوی مشابه در دو فصل؛ نگران پرسپولیس باشیم؟

سناریوی مشابه در دو فصل؛ نگران پرسپولیس باشیم؟

آی اسپورت
2018-09-28 19:06:00
بازنده‌های #دربی را بشماریم:

#علیرضا_فغانی قضاوت غیر معمولی داشت. او با سوت‌های متعدد و بعضا اشتباه تا می‌توانست بازی را از جریان انداخت! انگار حوصله هیجان انگیز شدن بازی را نداشت!

#استقلال به تلافی دربی سوپرجام و با این تصور که پرسپولیس روی السد متمرکز است وارد دربی شد تا برنده شود. اما باز هم پرسپولیس بود. کمی بهتر!

#پرسپولیس ماهینی را از دست داد و برای بازی با السد کارش سخت‌تر شد. انتظار طرفدارانش را برآورده نکرد.

#سازمان_لیگ یک دربی دیگر برگزار کرد. در حاشیه بازی هر کاری که می‌شد برای فرهنگ‌سازی بکند کرد اما دریغ از ذره‌ای همت برای بالا رفتن سطح کیفی دربی.
۴۱ ۵
داستان شفر؛ اعتمادی که جایش را تردید گرفت

داستان شفر؛ اعتمادی که جایش را تردید گرفت

آی اسپورت
2018-09-25 15:07:00
برای مردودی‌ها؛ جای هیچ کدام‌تان خالی نبود

برای مردودی‌ها؛ جای هیچ کدام‌تان خالی نبود

آی اسپورت
2018-09-18 12:07:00
ماه مهر ماه بداخلاق؛ پاییز سخت پرسپولیس

ماه مهر ماه بداخلاق؛ پاییز سخت پرسپولیس

آی اسپورت
2018-09-18 11:10:00
این که عده‌ای گل سوم و صعود پرسپولیس را خوش شانسی و از روی اشتباه مدافعان الدحیل می‌دانند نهایت بی انصافی است. دوباره نگاهی به گل الدحیل در این بازی بیندازید تا بفهمید خوش‌شانسی یعنی چه. به شوت منشا در نیمه اول که به نوک انگشت دروازه‌بان و تیرک دروازه خورد و حتی کرنرش هم برای پرسپولیس گرفته نشد. بعضی‌ها کلا دوست ندارند یا شاید هم بلد نیستند لذت ببرند.
۱۵۳ ۷
این همه از فدراسیون فوتبال و رئیسش انتقاد می‌کنیم که البته انتقادها اغلب وارد است. اما حالا که بحث برکناری تاج مطرح شده با شنیدن اسامی کاندایداهای احتمالی‏، بیشتر می‌ترسم. فکرش را بکنید یکی مثل فتح الله زاده با آن تفکرات فضایی و روش‌های پوپولیستی رئیس فدراسیون شود. کار به این مقایسه‌ها که می‌کشد می‌بینم ترجیحم این است که تاج بماند.
۱۰۰۸ ۱۷
نگاه خوش‌بینانه؛ «ایران‌جوان» در جام ملت‌های آسیا

نگاه خوش‌بینانه؛ «ایران‌جوان» در جام ملت‌های آسیا

آی اسپورت
2018-09-13 10:53:00
فکرش را بکنید. یک نفر مثل امیر عباس ملکی که برای محق نشان دادن خودش‏، آن طور بی پروا روی خط تلفنی برنامه۹۰ خندید و عرق شرم روی پیشانی استقلال و استقلالی نشاند، شب گذشته هر کاری کردند روی خط نیامد. احتمالا خودش می‌داند در آن جلسه چه دسته گلی به آب داده.
۸۴ ۸
شب فوق‌العاده کمال؛ دل‌مان تنگ شده بود

شب فوق‌العاده کمال؛ دل‌مان تنگ شده بود

آی اسپورت
2018-08-29 11:52:00
نمره به بازیکنان پرسپولیس‎؛ کم لطفی «هواسکورد»

نمره به بازیکنان پرسپولیس‎؛ کم لطفی «هواسکورد»

آی اسپورت
2018-08-29 08:29:00
این همه مدیران باشگاه قبل از بازی از هواداران می‌خواهند که چیزی به داخل زمین پرتاب نکنند. این همه هشدار می‌دهند که AFC دنبال بهانه است. همه‌مان هم این را می‌دانیم. اما باز هم همان آش است و همان کاسه. عصبانی هستی؟ همه عصبانی‌اند! ناراحتی؟ همه ناراحتند؟ الان با پرتاب این سنگ مشکل تیم حل شد؟ با عرض معذرت می‌خواهم به صراحت بگویم کسی که این سنگ را پرتاب کرده یک «خائن» بیشتر نیست. اما یک سوال دیگر: چرا یک نفر از میان آن همه تماشاگری که در استادیوم هستند، جلوی فرد خاطی را نمی‌گیرند؟ چرا او را به ماموران تحویل نمی‌دهند؟ این طوری می‌خواهیم مشکل بازی در کشور ثالث را حل کنیم؟
آی اسپورت - #1b421607
۳۷ ۴
امیر حسین فتحی قبلا عضو کمیته انضباطی بوده و بلد است چطور با ماده‌ها و تبصره‌ها بازی کند و وقت را بکشد. هر چند خیلی بعید است حکم کمیته استیناف با حکم کمیته انضباطی تفاوتی داشته باشد. تا اینجای کار او آدم زرنگی به نظر می‌رسد. اما وقتی از اصطلاحاتی مثل «حاضری خور» استفاده می‌کند و با گفتن این جمله که «هواداران فهیم پرسپولیس هم این جام را نمی‌پذیرند» می‌خواهد هندوانه زیر بغل هواداران پرسپولیس بدهد مشخص می‌شود که آنقدرها هم زرنگ نیست. دوره این جور حرف زدن‌ها گذشته استاد فتحی! با «بازی با کلمات» نمی‌شود واقعیت‌ها را وارونه جلوه داد!‌ پرسپولیس به احترام برنامه اعلام شده از قبل‏، فصل آماده سازی و اردوهایش را طوری برنامه ریزی کرد که به موقع به بازی سوپرجام برسد اما استقلال به هر دلیلی این کار را نکرد. این «طلبکارانه حرف زدن» اصلا توجیه شدنی نیست.
۱۱۲ ۱۸
دیسلایک؛ این سکوت یعنی چه؟

دیسلایک؛ این سکوت یعنی چه؟

آی اسپورت
2018-08-18 11:44:00
جدیدها وارد می‌شوند؛ تغییراتی برای تکامل

جدیدها وارد می‌شوند؛ تغییراتی برای تکامل

آی اسپورت
2018-08-06 19:25:00
مهدی تاج برای اولین بار از موضع اطمینان صحبت نکرد. او گفت: «اگر موانع رفع شود، کی‌روش می‌ماند و اگر نه فکر دیگری می‌کنیم.» او گفت حتی با رئیس فدراسیون فوتبال کره جنوبی هم درباره #کی‌روش حرف زده. داریم به نقطه پایان «ایران – کی‌روش» نزدیک می‌شویم؟
۴۳ ۶
درباره مربیان جوان؛ امان از فرصت‌سوزی

درباره مربیان جوان؛ امان از فرصت‌سوزی

آی اسپورت
2018-07-22 19:10:00
صداقت قیمت ندارد. امیری باشی یا طارمی یا هر بازیکن دیگری؛ اگر «صادق» نباشی نگاه‌ها به تو فرق خواهد کرد. امیری فوتبالیست فوق‌العاده‌ای است که بین فوتبالیست‌‌های امروز از لحاظ اخلاقی هم نمره خوبی می‌گیرد. او تصمیمش را خیلی وقت پیش گرفته بود. اما کاش بعد از جام جهانی وعده مذاکره با باشگاه و توافق و این چیزها را نمی‌داد. حالا هم حتما به زودی در اینستاگرامش چیزی می‌نویسد و عذرخواهی می‌کند. چه فایده؟ دیر شده اما به زودی می‌فهمد که اگر روراست می‌گفت می‌خواهد برود تعداد کسانی که امروز از او ناراحت هستند به مراتب کمتر بود.
۱۱۶ ۵
پسربچه‌ای که با جام بزرگ شد

پسربچه‌ای که با جام بزرگ شد

آی اسپورت
2018-07-18 10:41:00
سوپرجام قبلا یک مسابقه «ثبت شده» نبود. بعضی سال‌ها مسئولان یادشان می‌افتاد که می‌شود چنین مسابقه‌ای را برگزار کرد و بعضی سال‌ها یادشان می‌رفت. اما از سه سال پیش در تقویم فوتبال ایران ثبت شده. از ۴ماه پیش هم تاریخ سوپرجام نهایی شده بود. همه چیز کاملا مشخص است.
۱۷۷ ۱۹
حتی اگر کریس رونالدو هم باشی باید در تست پزشکی باشگاه جدید شرکت کنی. قابل توجه بعضی باشگاه‌ها و بعضی مدیران ایرانی.
آی اسپورت - #fcbc8be9
۷۷
پنج دلیل برای قهرمانی کرواسی؛ خستگی‌ناپذیرها

پنج دلیل برای قهرمانی کرواسی؛ خستگی‌ناپذیرها

آی اسپورت
2018-07-15 19:01:00
غلط املایی در بنر دست‌نوشته طرفداران استقلال
آی اسپورت - #fd47d110
۹۸ ۱۲
بازی‌ای که باشگاه استقلال با جابر انصاری کرده خیلی آشناست. این همان بازی است که پارسال با هرایر مکویان شد. بحث «آه» و «تاوان» و «کارما» را نمی‌کنم. اما این رفتارها بدجور وجهه باشگاه را خراب می‌کند. استقلال و پرسپولیس هم ندارد. همین پرونده‌هاست که باز می‌ماند و روی هم تلنبار می‌شود و می‌افتد به گردن مدیران بعدی. بعد پول‌هایی که باید صرف تقویت تیم شود صرف پرداخت بدهی‌های قبلی می‌شود و نتیجه این که امید ابراهیمی ول می‌کند و می‌رود.
۲۹ ۲
پارسال مهدی طارمی با آن اتفاقات از پرسپولیس رفت اما این خودش بود که متضرر شد. پرسپولیس قهرمان لیگ شد و البته به سختی به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید. حالا امید ابراهیمی از استقلال رفته. واقعا امیدوار و خوشبینم که نبودش تاثیر زیادی در استقلال نداشته باشد. با مربی‌های خوبی مثل برانکو و شفر نگرانی‌ها از رفتن بازیکنان کم شده.چه خوب که به این روز رسیدیم و دیدیم هیچ بازیکنی بزرگ‌تر از باشگاهش نیست.
۴۶ ۴
حتی اگر تراکتورسازی قراردادی با ترابی بسته باشد (که این هم خودش تخلف است) ترابی دوست دارد برای پرسپولیس بازی کند. کشاندن او به زور به تبریز فایده‌ای برای تراکتور ندارد. تیم تبریزی قبلا هم از این مدل بازیکن گرفتن‌ها داشته که در نهایت با دلخوری و ناراحتی از تیم جدا شده‌اند. اما انگار نمی‌خواهند از تجربیات گذشته درس بگیرند.
۵۹ ۲۳
حسرت برای یک ستاره؛ چه گوچی‌ای داشتیم

حسرت برای یک ستاره؛ چه گوچی‌ای داشتیم

آی اسپورت
2018-07-03 12:25:00
هم برانکو مربی کارآمدی است هم کی‌روش. اما انتخاب من کی‌روش است. حتما توجه کنید که این به معنی نفی برانکو نیست. با این وجود الان فکر می‌کنم اگر کی‌روش برود بهتر است. توی دلم هم این نیست که «بگذار کی‌روش برود ببینیم نفر بعدی چه گلی به سرمان خواهد زد.» اما کار کردن با این وضعیت واقعا غیر ممکن است. هم تیم ملی آسیب می‌بیند هم پرسپولیس. بازیکن‌ها هم همین طور. برای همین است که ترجیح می‌دهم کی‌روش برود.
۷۰۰ ۲۲
کی‌روش-ایران؛ تمدید، استعفا یا توافق جدایی؟

کی‌روش-ایران؛ تمدید، استعفا یا توافق جدایی؟

آی اسپورت
2018-06-30 10:45:00
کاسرس و ایرانی‌ها؛ جایی کنار فرانکلین و مه‌یر

کاسرس و ایرانی‌ها؛ جایی کنار فرانکلین و مه‌یر

آی اسپورت
2018-06-27 12:02:00
برای میلاد محمدی؛ تغییر تصویر ماندگار

برای میلاد محمدی؛ تغییر تصویر ماندگار

آی اسپورت
2018-06-24 12:19:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر