فهرست
فتح‌الله‌زاده تا حالا چند بار تو کری خوندن اشتباهای تابلو و خنده‌داری کرده. مثل اون جلد معروف استقلال جوان با اون فوتوشاپ تاریخی. یا ادعای بردن دربی با 8 گل! چیزی که بعدن خودشم به دروغ بودنش اعتراف کرد. به نظرم دیگه نباید بقیه ادعاهای این آقای مدیرعامل رو که خودش رو تا سطح هواداری تو فضای مجازی پایین آورده جدی گرفت.
۳۴۳ ۱۸
می‌شه یکی به من توضیح بده چرا پرسپولیسیا نباید یه جشن کوچیک برگزار می‌کردن؟ وقتی اون همه طرفدار تبریزی که تو ورزشگاه یادگار از دقیقه اول فحاشی و سنگ پرانی می‌کردن حرمت عزیزانی رو که تو سیل از دست دادیم نگه نداشتن، جشن کوچولوی پرسپولیسیا ناراحت کننده بود؟ ای کاش ماجرای سیل تبریز و عزیزانی که تو این حادثه از دنیا رفتن رو بهونه بحثای بی ارزش و بی معنی نمی‌کردید.
۱۰۳ ۲۴
دو قهرمانی تو روز آخر لیگ‌های اول و هفتم. و حالا قهرمانی تو لیگ شانزدهم سه هفته قبل از پایان لیگ. کدومو ترجیح می‌دین؟ قهرمانی روز آخر یا قهرمانی زودهنگام؟ کدوم بیشتر بهتون چسبید؟
۴۲ ۳
بازم ربیع‌خواه تو ترکیب اصلی و ماهینی بیرون؟ سال گذشته برانکو همینقدر و بلکه بیشتر، از مکانی و چند مدافع ضعیف تیمش (مثل بابک حاتمی)دفاع می‌کرد. اما آخر فصل اقرار کرد که تیمش چوب ضعف دروازه‌بان و مدافعارو خورده. بعیده سناریوی پارسال تکرار بشه و پرسپولیس قهرمان نشه. ولی در صورت قهرمانی هم سال بعد خبری از ربیع خواه تو ترکیب پرسپولیس نخواهد بود. این خط اینم نشون!
۶۰ ۲
بخش عمده‌ای از درآمد پرسپولیس که از عضویت هواداران این تیم تو سامانه 3090 به دست میاد. باشگاه از هوادارا خواسته کمک نقدی هم بکنند. بعضی پیشکسوتا هم داوطلبانه دارن کمک می‌کنن. از آقای طاهری ممنون می‌شیم اگه درباره سایر روش‌های درآمدزایی باشگاه هم صحبت بکنن.
۵۴ ۲
فارغ از تموم این بحث‌های هواداری و از روی هیجان؛ گذشته از تموم این حرفا درباره اینکه اشتباهای داوری به نفع تیم ما بود یا شما و اینکه قرار بر این شده فلان تیم قهرمان بشه‏؛ باید پذیرفت قهرمانی امسال حق پرسپولیس و برانکوئه. هر اتفاق دیگه‌ای ظلم به فوتبال محسوب می‌شه.
۱۱۵ ۷
البته که نفت تهران قابل مقایسه با پرسپولیس نیست ولی الان برانکو حال قلعه‌نویی رو موقعی که با یه تیم دست و پابسته جلوی پرسپولیس بازی کرد درک می‌کنه.
۶۴ ۱۲
از یأس تا امیدواری و برعکس؛ طارمی همیشه فاصله این دوتارو با سرعتی باورنکردنی طی می‌کنه. اعتراف می‌کنم که دوستش دارم.
۱۰۰ ۱
کی‌روش با بازیکنای پرسپولیس مشکل داره یا با باشگاه پرسپولیس یا با برانکو؟ مگه بازیکنای پرسپولیس این داستان رو درست کردن که نمی‌خواد به اردوی تیم ملی دعوت‌شون کنه؟ یکی به کی‌روش بگه: داری اشتباه می‌زنی استاد!
۱۳۸ ۳
تیم منصوریان لیگ قهرمانان رو هم مثل لیگ خودمون ضعیف شروع کرد. امیدوارم استقلال بازی به بازی بهتر بشه ولی این جا فرصت خیلی کمه. تکلیف خیلی از تیم‌ها تا بازی چهارم مشخص میشه.
۵۱
آقای طاهری! اگه قرار باشه پرسپولیس فقط و فقط با پول هوادارا و سامانه هواداری اداره بشه، چرا شما مدیر پرسپولیس باشی؟ منم می‌تونم.
۶۹ ۳
این حساسیتی که رو صحنه‌هایِ مشکوکِ پنالتیِ پرسپولیس وجود داره واقعا جالبه برام. دوستان حتی هزارمِ ثانیه رو هم حساب می‌کنن. با نصفِ همین حساسیت، بیشترِ پنالتی‌های لیگ باید تکرار بشه. انصاف آقا! انصاف!
۱۰۸ ۶
برانکو تا وقتی مجبور نشه فکری برای نقاط ضعف تیمش نمی‌کنه. ربیع‌خواه مصدوم شد که برانکو ماهینی رو برد دفاع چپ. فردای روزی که کمال کامیابی‌نیا جلوی تراکتورسازی اخراج شد شهاب کرمی رو خرید. اینکه از یه مربی انتظار داشته باشیم اتفاقات رو زودتر از بقیه ببینه و به فکر راه حل باشه توقع زیادیه؟
۶۴ ۱
جالبی دعوای پرسپولیس و استقلال با سازمان لیگ می‌دونید چیه؟ دوستان دارن سر چیزی دعوا می‌کنن که تو اصول اقتصادی، جزو منابع درآمد اصلی و پایدار نیست. یعنی اگه طرفدارا پیامک نزنن خبری از حقوق نیست! آقایون مدیر؛ کدوم باشگاه اروپایی رو می‌شناسید که از این طریق کسب درآمد کنه؟
۵۴ ۶
حاضرم شرط ببندم حتی اگه به خاطر 5 بازی سروش رفیعی تو پرسپولیس، 15 امتیاز از این تیم کم بشه، آخر فصل باز این پرسپولیسه که قهرمان می‌شه.
۹۸ ۲
درسته که کی‌روش اون آدم دو سال پیش نیست و خیلی از کارا و حرفاش قابل دفاع به نظر نمی‌رسه، اما تو این فوتبال داغون و بی در و پیکر که هیچی سر جاش نیست، کی‌روش از معدود آدمائیه که درست سر جاشه.
۷۴ ۴
فدراسیونی که برای برگزاری بازی تو سردترین ماه‌های سال تو تبریز، توپ قرمز نداره، اصلن ازش بعید نیست که بهترین و بزرگ‌ترین باشگاهاش یکی یکی توسط فیفا محروم بشن. میزبانی جام ملت‌های آسیا؟ شوخیش هم خوب نیست!
۷۰
معروف‌ترین چیزی که استقلالو باهاش می‌شناسن همین دو ستاره بوده. همون روزی که افتخاری گفت می‌خوایم ستاره چهارمو واسه استقلال بگیریم باید خطرو جدی می‌گرفتیم.
۶۳ ۱
غمگینم! مثل اون هواداری که علی کریمی رو می‌بینه که داره می‌گه:« برای تهیه شامپوی ... عدد ... رو به شماره ... اس ام اس کنید»
۳۶ ۴
برای پرسپولیس همه چیز داره شبیه لیگ هفتم پیش می‌ره. حتی بهتر از اون فصل. پرسپولیس اون سال باخت 4 گله هم داشت. اما امسال تو 19 بازی فقط 5 گل خورده. اون سال سپاهان سایه به سایه پرسپولیس بود، امسال تراکتورسازی که البته این اواخر وا داده. نشونه‌های قهرمانی پرسپولیس خیلی زود دارن خودشونو نشون می‌دن.
۴۷ ۱
این پرسپولیس واقعا بوی قهرمانی می‌ده. یه بازی سخت رو با همه اشتباهات مضحک و باورنکردنی داوری برد. این بازی از اون بازیاس که بعدا بهشون میگن: «نقطه عطف». تنها چیزی که می‌تونه واسه پرسپولیس دردسر درست کنه، فشردگی بازی‌های این 3 ماهه اس. جایی که پرسپولیس درگیر لیگ قهرمانان آسیا میشه و تراکتور می‌شینه به انتظار لغزش پرسپولیس.
۱۲۳ ۳
محمد مایلی‌کهن بعد از باخت یک بر صفر ایران در لبنان: «من به برخی چیزها مشکوکم. در مورد حضور بازیکنانی چون نظری و قوچان‌نژاد در اردوی تیم ملی حرف دارم، چرا که آنها بازیکنانی معمولی هستند اما یکسری روابط باعث شده به تیم ملی ایران راه پیدا کنند.»
۴۷ ۴
این فصل که همه چی از دست رفته. هرچه زودتر یه مربی خارجی خوب بیاد استقلال بهتره. استقلال یه مربی می‌خواد مثل برانکو. دقیقا با همون سناریویی که برانکو اومد پرسپولیس. یعنی از الان بیاد که تا آخر فصل فضای استقلال و فوتبال ایران رو بشناسه و فصل بعد تیم خودشو ببنده.
۳۳
حقیقتش من تو دعوای اخیر کی‌روش و برانکو نمی‌تونم به یکیشون کاملا حق بدم. اما این جوک‌ها و توئیت‌های ظاهرا بامزه درباره استعفای کی‌روش را درک نمی‌کنم. نکته اینه که کی‌روش این دعوارو برای خودش به راه ننداخته. به خاطر تیم ملی با بقیه در افتاده. همونطور که برانکو میگه قصدش از این دعوا، دفاع از پرسپولیس و هواداراش بوده.
۲۸ ۴
بختیار رحمانی پاشو کرده تو یه کفش که رضایتنامه منو بدین برم! گفته من روی زمین نمی‌مونم. واکنش باشگاه استقلال چیه؟ اسم بختیار در لیست آسیایی. ادامه داستانو من بگم؟ یه روز با سلام و صلوات برمی‌گرده سر تمرین استقلال. اون عده از هوادارام که رفتن سر تمرین براش دست می‌زنن و هورا می‌کشن. فرداشم مصاحبه می‌کنه و می‌گه با تمام توان در خدمت استقلال و هوادارای این تیم هستم. اون روزام که می‌گفتم می‌خوام برم حالم خوب نبود :)
۳۶ ۴
همونطور که معتقدم اعتراض استقلال به تاریخ دربی منطقی نیست اعتقاد دارم اعتراض برانکو به برنامه‌های تیم ملی هم منطقی نیست. تیمی که قویه و بازیکنای بهتری داره طبیعتا نماینده‌های بیشتری تو تیم ملی داره. همه جای دنیا همینطوره. لطفا نگید که اینجا ایرانه. دعوا بین دو نفری هست که از فوتبال حرفه‌ای اروپا اومدن به ایران. در ضمن قرار نیست به این دلیل که اینجا ایرانه، تا ابد بی نظم و بی قانون و آماتور بمونیم. الان هم پرسپولیس باید رو گرفتن بازیکنای جدید تمرکز کنه نه روی دعوا با تیم ملی و کی‌روش.
۲۲ ۵
اعتراض استقلال به تاریخ دربی منطقی نیست. اینکه استقلال باید چند روز قبلش با السد تو پلی آف بازی کنه مشکل خودشه. می‌خواست تو لیگ قبلی چهارم نشه که بره پلی‌آف. به هر حال باید یه فرقی بین تیم‌های اول و دوم با تیم چهارم باشه دیگه. استقلال یا هر تیم دیگه‌ای که از این فشار ناراضیه تلاش کنه که از سال بعد مستقیم بره لیگ قهرمانان آسیا.
۵۱ ۳
حسن زمانی بعد از جلسه عصر امروز هیات مدیره استقلال گفته خودشو ممنوع‌المصاحبه کرده. اگه خروجی این جلسه فقط همین باشه هم باید به اعضای هیات مدیره تبریک گفت :)
۲۶
ما همین دو ماه پیش برای تمرین تیم ملی کره جنوبی تو تهران زمین نداشتیم. ایران میزبان جام ملت‌های آسیا 2023؟
۳۷
الان مشکل رحمتی با کمیته اخلاق حل شد؟ یعنی دیگه ناراحت نیست که به خاطر اون عکس احضارش کردن؟ چیزی که باعث شد تو برنامه زنده تهدید به خداحافظی کنه؟ به نظر می‌رسه دیگه نباید جدی گرفت حرفاشو. واکنشت خیلی ناامید کننده بود کاپیتان!
۳۲ ۳
مسعود شجاعی حالا که خودشم حس کرده به آخر خط تیم ملی رسیده، یاد مشکلات و مصائب جامعه‌اش افتاده. منو یاد آدمایی می‌ندازه که جوونیِ خوب و خوشی داشتن، اما سر پیری توبه می‌کنن و می‌شن زاهد! «ورنه هر گبری به پیری می‌شود پرهیزکار»
۲۱ ۶
دوستان در دفاع از مهدی طارمی ادعا می‌کنن که «مهدی طارمی» امسال هم آقای لیگ می‌شه!‌ اوکی! میشه! اما یادمون نرفته که پارسالم آقای گل لیگ شد. اما عایا پرسپولیس هم قهرمان شد؟ نشد که! دوستان چرا مشکل رو متوجه نمی‌شن؟ آقا جان! مهدی طارمی «گلنزن‌ترین» بازیکن یه تیم «گل‌نزن» محسوب می‌شه. این ایراد پرسپولیسه. نه فقط مهدی طارمی. پارسالم به خاطر تفاضل گل جام از دست پرسپولیس پرید. اینقدر این مشکل رو کوچیک فرض نکنید.
۲۹ ۲
به معجزه تو فوتبال اعتقاد ندارم. اما اگه اسم اتفاقی که تو 8 آذر 1376 افتاد معجزه نیست پس چیه؟ اتفاقایی از این دست سرسختی آدمارو واسه موندن پای عقایدشون زیر سوال می‌بره. اما هم اون روز خیلی خوشحال بودم. هم الان که یاد اون روز می افتم خوشحالم.
۲۴ ۱
پرسپولیس دیروز 10 نفره شد و حمله می کرد واسه گل زدن. امروزم حریف استقلال 10 نفره شد و .... مقایسه کنید لطفا! البته منظور خاصی ندارما!
۳۳ ۵
کریستیانو رونالدو واقعا قابل ستایشه. کارای بزرگ و باورنکردنی انجام داده. به احتمال زیاد توپ طلای امسال رو هم می‌گیره. اما نمی تونه به مسی برسه و این مشکل رونالدو نیست. مسی واقعا فرا زمینیه. اگه قرار به ستایش کردن باشه من رونالدو رو ستایش می‌کنم به خاطر تلاشی که برای رقابت با مسی می‌کنه. اما مسی رو عمیقا دوست دارم.
۳۰ ۳
همه با هم انرژی مثبت بفرستیم به سمت سوشا مکانی... :(
۱۶
خداحافظ ای «آبیِ روشنِ» عشق...
۲۳
اگه کارلوس کی‌روش پارسال یکی از بازیای پرسپولیس رو تو استادیوم آزادی نگاه می‌کرد دیگه هیچ وقت سوشا مکانی رو به تیم ملی دعوت نمی‌کرد.
۲۰
چلسی 4 منچستر یونایتد 0 (((: دوره‌ات گذشته مربی!
۲۸ ۱
نمی‌دونم منتقدای تیم ملی دنبال چی می‌گردن؟ شاید تیم ملی چشم‌نواز بازی نمی‌کنه اما تو نتیجه‌گیری و عملکرد دفاعی کم نظیره. نکنه انتظار دارن هم خوب دفاع کنیم، هم خوب حمله کنیم و زیاد گل بزنیم، هم قشنگ و تودل برو بازی کنیم، هم بازیارو ببریم و هم ... اینجا ایرانه‌ها. آلمان و برزیل و اسپانیا نیست. دوستانی که این همه توقعشون بالاست می‌تونن مارو فقط به یکی از این خواسته‌هایی که از کی‌روش دارن برسونن؟ من یکی که شک دارم.
۲۶ ۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر