فهرست
حقیقیِ «۲۰۱۴»‎؛ این بار هم سورپرایز در راه است؟

حقیقیِ «۲۰۱۴»‎؛ این بار هم سورپرایز در راه است؟

آی اسپورت
2018-05-20 21:30:00
مدیر عامل باشگاه سپیدرود در یک حرکت «جهانیانی» به کریمی گفته که بیاید و دستیار دست‌نشان شود. او گفته کریمی مربی بوده نه سرمربی! دوستان مرزهای «خود را به کوچه علی چپ زدن» را جابجا کردند! یعنی آن چیزی که آقای تن‌زاده و علی کریمی درباره‌اش به توافق رسیدند دستیاری علیرضا امامی‌فر بوده؟ این طوری می‌خواهید در فصل آینده در باشگاه مدیریت کنید؟
۵۰ ۳
دیسلایک؛ سرمایه‌ای که از پرسپولیس رفت

دیسلایک؛ سرمایه‌ای که از پرسپولیس رفت

آی اسپورت
2018-05-15 14:53:00
#پرسپولیس به یک چهارم صعود کرد. مبارک باشد. بازی‌های مرحله بعد در شهریور برگزار می‌شود. ملی‌پوشان پرسپولیس از حالا تا اوایل تیر در جام جهانی هستند. #برانکو دو ماه فرصت دارد «روح بزرگ» تیمش را برگرداند. فرصت کمی نیست. او نشان داده توانایی این کار را دارد. اما شرط اولش این است که بپذیرد تیمش با این مدل بازی کردن نمی‌تواند در مرحله بعد به موفقیت برسد. او باید اشکلات تیمش را ببیند و بپذیرد تا برای رفع‌شان اقدام کند.
۷۸ ۶
قهرمان شدن با این همه سختی که گفتنش «تکرار مکررات» است باور نکردنی است. نه امکانات این بچه‌ها با امکانات ژاپنی‌ها قابل مقایسه بود. نه راحتی پوشش‌شان. نه برنامه ریزی‌شان. این قهرمانی‌ها را چیز دیگری رقم زده است. چیزی مثل انفجار یک بغض فروخورده. چیزی مثل انگیزه اثبات توانایی‌شان. مبارک‌‌شان باشد. با روسیاهی مبارک ما هم باشد که حتی نمی‌توانیم کاری کنیم مهم‌ترین مسابقات عمرشان دیده شود.
۶۸ ۲
کاش یک نفر از خرمشهر به ما خبر بدهد که فوتبال این شهر بعد از بازی فینال جام حذفی چه فرقی کرده. خیلی دوست دارم بدانم این چیزی که آقایان بعد از افتضاحیه جام حذفی بابتش پز می‌دهند چیست؟ «فوتبال خرمهشر زنده شده» یعنی چه؟ تیم خرمشهری به دسته یک صعود کرده؟ خب! این چه ربطی به جام حذفی و سازمان لیگ دارد؟
۴۰ ۳
حالا هی برانکو بیاید و آمار بدهد که تیم من فلان و بهمان. بگوید N تا حمله کردیم و N تا پاس دادیم و N تا موقعیت گل ایجاد کردیم. کاری به اینکه الجزیره ضعیف بود یا قوی ندارم. این پرسپولیس هیچ شباهتی با تیمی که سال گذشته به نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا رسید ندارد. آن تیم کجاست آقای پروفسور؟
۷۳ ۱۶
اینجا سالن برگزاری نشست خبری قبل از فینال جام حذفی ایران است. به بنر بی‌ریختی که روی دیوار نصب شده دقت کنید. حداقل 4 عدد رومیزی در ابعاد و اشکال و رنگ‌های مختلف هم روی میز دیده می‌‌شود! زیبایی شناسی در حد کمال!‌
آی اسپورت - #80fd0f87
۳۸ ۸
عکسی که در فضای مجازی تحت عنوان «تصویر همسر محجبه محمد صلاح در استادیوم» منتشر شده در واقع تصویر همسر محمد صلاح نیست. خانمی که در این عکس دیده می‌شود همسر «یونس بلهاندا» مدافع مراکشی گالاتاسرای است که احتمالا در جام جهانی مقابل ما بازی خواهد کرد.
آی اسپورت - #fe7bb43f
۲۷ ۲
فهمیدن اینکه ایده بنرهای تبلیغاتی توسط خود شرکت‌های صاحب تبلیغات و البته شرکت‌های مجری تبیلغات طراحی می‌شود اصلا سخت نیست. به زبان ساده‌تر #مهدوی‌کیا نگفته که حتما باید بطری دوغ را دستش بگیرد و لبخند بزند. یا #کریم_باقری اجبار نکرده که موقع تبلیغ خمیر دندان، دهانش بسته باشد. این‌ها ایده‌های خود شرکت و مجری تبلیغاتش است و بازیکن‌ها نهایتا می‌توانند تائید کننده تصویر خودشان باشند. اما این که کسی که لقب «استاد» را یدک می‌کشد چیز به این سادگی را نداند هم معنی مشخصی دارد. یعنی طرف برای گیر دادن و پیله کردن دستش اینقدر خالی است که مجبور می‌شود روی لبخندها زوم کند.
۵۱ ۵
پاک کردن و حذف کامنت‌های حاوی کلمات و اصطلاحات غیر اخلاقی کار خسته کننده‌ و عذاب آوری است. این به کنار، متوجه نفرتی که در نوشته‌های برخی دوستان وجود دارد نمی‌شوم. به خاطر طرفداری از تیم رقیب؟ مگر جرم است؟ هر کدام از ما در یک لحظه از زندگی‌مان به دلیلی که خیلی هم روشن و منطقی نیست به یک تیم علاقمند شدیم. خود من به شخصه قادر نیستم دلیل این حس را در آن لحظه توضیح بدهم. بنابراین دنبال اینکه چرا فلانی به تیم رقیب علاقه دارد هم نیستم. اما هرچه هست دلیلی برای توهین و تحقیر و بی‌احترامی آن هم به صورت نامحدود وجود ندارد. از آن دسته از دوستانی که در کامنت‌های‌شان در توهین و نفرت پراکنی و پرده دری کم نمی‌گذارند خواهش می‌کنم سعی کنند محترمانه بنویسند. باور کنید تاثیرگذاری بیشتری دارد.
۵۷ ۲۲
نقد یک تصمیم «آنی»؛ «بچه‌ها» باید باشند

نقد یک تصمیم «آنی»؛ «بچه‌ها» باید باشند

آی اسپورت
2018-04-23 11:08:00
جادوگر زیر فشار؛ به جرمی که بقیه مرتکب شده‌اند!

جادوگر زیر فشار؛ به جرمی که بقیه مرتکب شده‌اند!

آی اسپورت
2018-04-20 17:57:00
«استقلال پیراهنش قرمز نیست که ۱۰ سال بدبختی بکشد و سوژه طنز رسانه‌ها باشد. ریشه‌دار که باشی خم می‌شوی اما هرگز زمین نخواهی خورد.»! در آن ده سال که در واقع نه سال بوده پرسپولیس دو قهرمانی حذفی داشته. #استقلال آخرین بار در فصل ۹۱-۹۲ قهرمان لیگ شده. جام حذفی هم ۹۰-۹۱. یعنی حداقل ۵ یا ۶ سال است که قهرمان نشده. دوست عزیز! طرفداری از یک تیم خیلی خوب است. اما معنی‌اش توهین به تیم رقیب نیست. لااقل ریشه پرسپولیس را زیر سوال نبر! اگر دو تیم ریشه دار در ایران باشند همین استقلال و پرسپولیس هستند.
۶۸۰ ۲۴
در ایران خیلی از مدیرها «اشتباهی» مدیر شده‌اند. به جرات می‌توانم بگویم که این مساله در حوزه فوتبال شدت بیشتری دارد. پدیده جدید مدیریت در فوتبال ایران همین آقای رئیس هیات فوتبال استان قم است. طرف به خاطر این که با ماشین خودش به محل کارش می‌رفته سر بقیه منت می‌گذارد!
۴۷
گمشده بزرگ بیرانوند؛ خویشتن‌داری و آرامش

گمشده بزرگ بیرانوند؛ خویشتن‌داری و آرامش

آی اسپورت
2018-04-17 11:13:00
باشگاه سامپدرویا با این توئیت، به دو باشگاه آ اس رم و یوونتوس تبریک گفته و از آن‌ها تمجید کرده است. آن وقت ما در کشور خودمان برای حریف دیرینه‌مان در رقابت‌های آسیایی، آرزوی شکست و آبروریزی داریم.
آی اسپورت - #ba6ab5f0
۲۴ ۵
چالش‌های فصل بعد برانکو؛ عملیات غیرممکن

چالش‌های فصل بعد برانکو؛ عملیات غیرممکن

آی اسپورت
2018-04-09 17:03:00
بازی برگشت رم و بارسلونا فردا از شبکه ورزش پخش می‌شه. یعنی تلویزیون با لوگوی #رم چیکار می‌کنه این بار؟
۵۰ ۳
شاید باور نکنید... ولی با وجود قهرمانی، حسرت بزرگی دارم. اگه دو فصل قبل اون همه اشتباهات داوری نبود، اگه #سوشا کمی کمتر هنرنمایی می‌کرد این سومین قهرمانی متوالی #پرسپولیس بود...
۱۶۴ ۱۰
سوال روز؛ جشن غریبانه یا شادی بی‌پایان؟

سوال روز؛ جشن غریبانه یا شادی بی‌پایان؟

آی اسپورت
2018-03-29 13:42:00
ایده درخشان آقای «درخشان»: «بین بازیکنان لژیونر و داخلی‌ها مسابقه بگذارند تا آمادگی دو طرف مشخص شود» سرمربی اسبق پرسپولیس واقعا و خیلی جدی این حرف را زده است!
۴۷ ۸
دیسلایک؛ «آش شور» تمدید قرارداد در تلویزیون

دیسلایک؛ «آش شور» تمدید قرارداد در تلویزیون

آی اسپورت
2018-03-25 11:36:00
تمدید با کی‌روش؟ گزینه‌هایی روی میز هست

تمدید با کی‌روش؟ گزینه‌هایی روی میز هست

آی اسپورت
2018-03-21 11:45:00
درباره حرف‌های خنده‌دار علی چینی چیزی نمی‌شود گفت. اما وقتی گذر زمان نشان داد که در مقام مقایسه، حتی حرف‌ها و انتقادات کسی مثل حسن زمانی هم درست‌تر از حرف‌های چینی بوده بهتر است او کمی بیشتر سکوت کند و از تماشای استقلال شفر لذت ببرد!‌
۴۴ ۵
رویای بزرگ رم؛ اولین افتخار «پسا توتی»

رویای بزرگ رم؛ اولین افتخار «پسا توتی»

آی اسپورت
2018-03-17 12:20:00
کریمی: «اگر سی‌سال بعد از من بپرسند بهترین مربی‌ای که با او کار کردم چه کسی بوده قطعا خواهم گفت کارلوس کی‌روش.» این جمله یه وجه معنایی دیگه‌ام داره. کریمی شاگرد برانکو هم بوده ولی می‌گه بهترین مربی که باهاش کار کرده کی‌روشه.
۱۱۴ ۳۲
استقلال، العین، الدحیل و پرسپولیس قدرتمندترین تیم‌های حال حاضر غرب آسیا هستن. تعجب می‌کنم اگه این 4 تیمو تو نیمه نهایی غرب آسیا نبینم. حالا یه چیز دیگه. تصور کنید! «دربی تهران» در مراحل حذفی لیگ قهرمانان آسیا!‌
۵۲ ۱۲
از العین تا العین؛ معجزه در۹ ماه و ۱۰روز

از العین تا العین؛ معجزه در۹ ماه و ۱۰روز

آی اسپورت
2018-03-11 18:43:00
گزارش ویژه؛ پرسپولیس برانکو بالا، بالا بالاتر!

گزارش ویژه؛ پرسپولیس برانکو بالا، بالا بالاتر!

آی اسپورت
2018-03-09 14:11:00
نمی‌دانم چرا به مربیان ایرانی برنمی‌خورَد؟ بازی دیشب استقلال را دیدید؟ پرسپولیس این دو سه ساله را چطور؟ تازه برانکو و شفر در ردیف مربیان درجه دوی اروپا هم نیستند و مدت‌هاست در آنجا بازار کار ندارند. اما کیفیت‌شان با بهترین مربیان ایران هم فاصله زیادی دارد. دوستان عزیز! پیشکسوتان محترم!‌ به جای نشستن و غر زدن و ایرادهای بنی اسرائیلی گرفتن، کمی دانش‌ فوتبالی‌تان را زیاد کنید. کار یاد بگیرید. این به نفع فوتبال ایران است به خدا!‌
۱۰۱ ۳۰
#برانکو کمی دل نازک شده انگار. همه این انتقادات فقط و فقط به خاطر باخت دربی است که پذیرفتنی نبود. پذیرفتنی نبود که شفر بعد از فقط پنج ماه که به استقلال آمده مچ پروفسور را بخواباند. وگرنه از یاد نبرده‌ایم که برانکو در این دو سال چه‌ معجزاتی در #پرسپولیس رقم زده. همین الان پرسپولیس برای قهرمانی از 5 بازی بعدی‌اش حتی یک امتیاز هم نمی‌خواهد. کافی است ذوب‌آهن یکی از 5 بازی‌اش را نبرد! می‌بینی آقای برانکو؟ خودت توقع‌ها را بالا برده‌ای.
۶۷ ۵
خیلی بعید است مردم راضی شوند برای تماشای بازی‌های لیگ برتر پول بپردازند. طبق معمول زورشان فقط به مردم می‌رسد! پولی را که نمی‌توانند از تلویزیون بگیرند می‌خواهند از مردم بگیرند.
۲۷ ۷
شفر مربی هر دو تیم بود!

شفر مربی هر دو تیم بود!

آی اسپورت
2018-03-03 12:46:00
قاتل پرسپولیس؛ اشتباهات مسلسلی برانکو

قاتل پرسپولیس؛ اشتباهات مسلسلی برانکو

آی اسپورت
2018-03-01 18:15:00
از حرف‌های #برانکو در نشست خبری روز گذشته معلوم بود که در سر او و بازیکنانش چه می‌گذرد. امروز هم در ارنج و تعویض و مدیریت بازی اشتباه کرد. بدترین روز برانکو. حتی بدتر از روزی که #پرسپولیس ۴-۰ به الهلال باخت.
۲۰۳ ۵
پرسپولیس ۲-۱ استقلال! این از پیش بینی من.
۲۲ ۲
گزارش با بلندگوی لیدرها!

گزارش با بلندگوی لیدرها!

آی اسپورت
2018-02-26 11:20:00
حالا مگر قرار است از فردا یا همین امروز علی دایی و علی کریمی هر روز با هم تلفنی حرف بزنند و آخر هفته بروند اسکی؟ من فکر می‌کنم در آشتی این دو نفر هم مثل قهر بودن‌شان بزرگنمایی شده است. فقط این بار کسی واسطه نشد و به زور به هم نزدیک‌شان نکرد. دایی و کریمی با هم قهر یا آشتی نبودند؛ چون اصولا کاری به کار هم ندارند. دنیای‌شان با هم به طور کل متفاوت است. از این به بعد هم همه چیز مثل قبل خواهد بود.
۴۷ ۲
«پرسپولیس برانکو» تیمی نبود و نیست که در یک بازی سه یا 4 گل بخورد. این‌ها جزو اتفاقات فوتبال است. گاهی حساب‌ و کتاب‌ها درست درنمی‌آید. طبیعتا ممکن است تصمیم‌‌های بعدی (مثل تعویض‌ها و تغییر تاکتیک) هم جواب ندهد. اما همیشه که این طور نمی‌شود. با یک باخت ناامید شدن، دور از منطق است. این پرسپولیس راحت از این گروه صعود می‌کند. اما برای مراحل بعدی باید فکر اساسی‌‌تری کرد.
۵۶ ۱۸
#پاس شاید تیم پرطرفداری نبود. اما جذاب بود. شخصیت داشت. همیشه یقه #پرسپولیس و #استقلال را می‌گرفت. کلی خاطره برای فوتبالی‌ها ساخت. کاری که هیچ تیم تهرانی در این سال‌ها نکرده. اگر قرار به نبودن و نابودی و سقوط بود ترجیح می‌دادم #پیکان و #سایپا نباشند
۵۱ ۶
منطق حکم می‌کند همه بازیکنان پرسپولیس که قراردادشان در پایان فصل تمام می‌شود بلافاصله آن را تمدید کنند. مگر اینکه یک پیشنهاد خارجی خوب داشته باشند. اما اگر قرار است در ایران بازی کنند کجا بهتر از پرسپولیس؟ زیر نظر کدام مربی بهتر از برانکو؟ منطق این را حکم می‌کند اما خب همه منطقی نیستند.
۵۸ ۵
#کریمی امشب به استودیوی #نود می‌رود تا با محمدرضا ساکت مناظره کند. اگر تا شب تصمیم دیگری گرفته نشود و کریمی به ۹۰ برود بعد از سال‌ها شاهد یک مصاحبه زنده از جادوگر خواهیم بود. جادوگر بدون سانسور! چه شود...
۴۷ ۶
بعضیا توقع دارن #عادل شخصا بره متخلف‌ها و فاسدها رو کت بسته ببره زندان. نود کارش فقط مطرح کردن مشکلات و فسادهاست. همین. این که فدراسیون یا قوه قضاییه کارای بعدی رو انجام نمی‌دن ربطی به #نود نداره. نهایت کاری که بعدا می‌تونه بکنه، پیگیری پرونده‌های قبلیه که بگه به سرانجام رسید یا هنوز همون آشه و همون کاسه.
۴۶ ۱۸
این گزارشگر #آبادان همیشه اینجوری نیستا. وقتی #صنعت_نفت گل زد و همه قبض روح شدین بهتون می‌گم.
۸۹ ۶
قهرمانی و پرسپولیس؛ نزدیک‌تر از رگ گردن

قهرمانی و پرسپولیس؛ نزدیک‌تر از رگ گردن

آی اسپورت
2018-02-05 15:15:00
جادوگری که چوب جادویش را گم کرده!

جادوگری که چوب جادویش را گم کرده!

آی اسپورت
2018-02-04 18:30:00
در نقد میکروفون‌های رنگی؛ گزارش‌گر یا لیدر؟

در نقد میکروفون‌های رنگی؛ گزارش‌گر یا لیدر؟

آی اسپورت
2018-01-30 11:13:00
یک بار هم #بیرانوند برای قهرمانی با #پرسپولیس بعد از ۹سال سر هواداران منت گذاشت؛ نه اینکه با نفت سال‌ها قهرمان ایران بود! بهش یادآوری کردیم که یک سال قبل‌تر پرسپولیس داشت با #سوشا_مکانی قهرمان می‌شد اگر فقط یکی از اشتباهات پرشمار داوری علیه پرسپولیس در آن فصل نبود. حالا هم #مهدی_طارمی منت می‌گذارد. بد نیست نگاهی به جدول گلزنان لیگ بیندازد. همینطور به جدول بهترین پاسورهای لیگ. و ببیند که چطور رفیق شفیقش پاس می‌دهد و #علی_علیپور گل می‌زند. رفقا! در مقابل بزرگی پرسپولیس شما هیچ هم نیستید!
۳۲۶ ۹
دیسلایک؛ احیای رحمتی به قیمت تخریب حسینی؟

دیسلایک؛ احیای رحمتی به قیمت تخریب حسینی؟

آی اسپورت
2018-01-19 16:55:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر