فهرست
همانگونه که #پرسپولیس حاضر نشد سوپرجام به تعویق بیفتد و خواستار جام شد، طبعا مدیران #استقلال هم نباید اجازه دهند که دربی مهرماه لغو شود، این موضوع خواسته اصلی هواداران استقلال است. احساساتی کردن جو و به وسط کشیدن موضوعات ملی جوگیری محض است و معنایی ندارد. از تشویق #السد در آزادی توسط هواداران قرمز هنوز ۲۴ ساعت نگذشته.
۶۲ ۶۲
چرا استقلال شکست خورد؟

چرا استقلال شکست خورد؟

آی اسپورت
2018-09-18 01:46:00
درگیری خونین بین هوادارانی که در یک جبهه حضور دارند. مسئولین و دست‌اندرکاران سازمان لیگ این تصویر را با دقت ببینند تا عواقب دربی ۱۰-۹۰ را بیشتر متوجه شوند و دست از تصمیم‌گیری احساسی بردارند. چه تضمینی وجود دارد که هواداران تیم رقیب با آرامش خاطر در استادیوم حضور یابند؟
آی اسپورت - #4ddafc7a
۴۲
دروازه‌بان نصف تیم است؛ رحمتی مقصر نیست؟

دروازه‌بان نصف تیم است؛ رحمتی مقصر نیست؟

آی اسپورت
2018-09-03 02:07:00
با دسته‌گل #دانشگر گویا السد ۴تعویض را انجام داد. تیم فاجعه بود و هواداری که ۱۲ساعت را در استادیوم انتظار می‌کشد تا بازی شروع شود, مجبور می‌شود از دقیقه۷۰ استادیوم را ترک ‎کند. پست‌های اینستاگرامی زخم هواداران را التیام نمی‌بخشد، لطفا بیش از این روی اعصاب آن‌ها رژه نروید.
۳۶ ۱۱
هشت نفر در محوطه جریمه؛ فوتبال آقای زمان

هشت نفر در محوطه جریمه؛ فوتبال آقای زمان

آی اسپورت
2018-08-15 01:01:00
وقتی از «کارما» صحبت می‌کنیم، دقیقا از چی حرف می‌زنیم؟ هفته گذشته فحاشی، برخورد فیزیکی و توهین‌های نژادپرستانه در استادیوم آزادی ‌و محبوس کردن هواداران فولاد تا نیم‌ساعت بعد از بازی به دلایل امنیتی و امروز اتفاقات پیش‌بینی‌شده اهواز. به جای یقه‌گیری استقلالی‌ها و متهم‌کردن به صداگذاری، لطفا پیدا کنید پرتقال‌فروش را!
۶۶ ۲۳
روزنه امید در استقلال

روزنه امید در استقلال

آی اسپورت
2018-07-28 09:10:00
رسم دنیاست که آدمای خوب زود می‎میرن
آی اسپورت - #77f08658
۳۸ ۱۴
توالت سرنوشت

توالت سرنوشت

آی اسپورت
2018-07-10 16:51:00
بلژیک؛ لقمه چرب تیته

بلژیک؛ لقمه چرب تیته

آی اسپورت
2018-07-06 10:21:00
دلایل سقوط آرژانتین در روسیه؛ طبیعی بود

دلایل سقوط آرژانتین در روسیه؛ طبیعی بود

آی اسپورت
2018-07-05 14:15:00
مزد ریسک؛ تغییرهای اساسی تیم تیته

مزد ریسک؛ تغییرهای اساسی تیم تیته

آی اسپورت
2018-06-23 02:04:00
یک نام برای این موزیسین کروات انتخاب کنید؛ سباستین باخ، بتهوون یا مجتبی میرزاده؟
آی اسپورت - #f073e3a8
۷۷ ۶
شیرین ترین باخت تاریخ ایران؛ نگاه کردن به نتایج پر‌گل ثبت‌شده در اپ‌های پیش‌بینی می‌تواند حال ما را بیشتر از آنچه که هست خوب کند.
آی اسپورت - #52fff61f
۴۹ ۷
کرواسی، مدعی چراغ‌خاموش

کرواسی، مدعی چراغ‌خاموش

آی اسپورت
2018-06-17 21:00:00
الان همه اين تيم رو به اسم #ايران ميشناسن؛ نماينده مردم ايران.
الان تو روسيه نميگن رئيس فدراسيون اسمش فلانيه، نميگن #كيروش دلاله، نميگن فدراسيونشون فساد داره و ...
آبروريزى اونا ابروريزى مردم ايرانه، پيروزى اونا هم پيروزى مردمه. خوب يا بد الان تيم به روسيه رسيده، اين چند روز را صبر كنيد، كوبيدن و شلوغ كارى و زير ذره بين رفتن اميدوارم حداقل بمونه براى بعد از جام جهانى
۵۹ ۲۸
پندار #توفيقى مشابه قضيه كاوه رضايى اما و اگر مى كند و هر روز يك پست منتشر مى كند. به ياد داريد كه آخر سر كاوه به بلژيك رفت. اگر واقعا از بستن قرارداد با #تيام نا اميد شده ايد حداقل با شعور هواداران تيم بازى نكنيد. همه مى دانند مبلغ قرارداد تيام ٤ ميليون يورو نيست و اين يك عذر بی‌جا براى خارج شدن از مسئوليتى است كه به شما واگذار شده است.
با خارج كردن بازيكنان بنجل نيمكت نشين و اينستاگرامى كه بيشتر از تصوير تمرينات لاكچرى بودن خود را به رخ مردم مى كشند، مى توان به راحتى مبلغ موردنظر تيام را فراهم كرد.
۳۷ ۲
#استقلال فصل سختى پيش رو دارد. علاوه بر تمديد قراداد بازيكنان كليدى، تيم بايد به شرايط مالى مطلوب برسد تا به نحو احسن تقويت شود. رسوايى در بستن قرارداد مشروط با #تيام، ساز جدايى فرشيد #اسماعيلى و حالا اميد #نورافكن كه محصول آكادمى استقلال است، بدون هيچ سود و منفعتى براى باشگاه به شارلواى بلژيك ترانسفر شد. آرام كردن اوضاع در شبكه هاى اجتماعى توسط افراد نزديك به مديرعامل و ساخت لقب هاى آنچنانى توسط هواداران از همه جا بى خبر نمى تواند ضعف كادر مديريتى استقلال در بستن قراردادها را پوشش دهد.
۵۹ ۶
رفتار غيرقابل پيش بينى #كی‌روش باعث شده تا اين مربى هواداران زيادى در ايران داشته باشد اما اين ويژگى با چاشنى لجاجت گاهى اوقات مى تواند دوست را به دشمن تبديل كند. در روزهاى منتهى به جام جهانى كه تيم ملى تك و تنها مانده است، دعوت نشدن #وريا و #سيدجلال از دو تيم پرطرفدار ايران باعث واكنش شديد هواداران دو تيم شده . بايد بپذيريم با اين تصميم عجيب كی‌روش، بدون شک تيم ملى اندک حاميان باقى مانده را هم از دست مى‌دهد.
۱۰۶ ۹
روى #بويان خريد خارجى استقلال زوم كرده‌اند و اتهام می‌زنند بازيكن با دلالى پسر #شفر به اين تيم آمده. همين رسانه‌ها در حالى كه از موفقيت‌ها و آمار رويايى #تيام مى‌نويسند خبر ندارند كه به خدمت گرفتن اين بازيكن سنگالى هم حاصل تلاش ساشا شفر است. هر بازيكن خارجى در اين مملكت موفق نباشد سريع ميبرند و مى دوزند بدون آنكه ذره اى واقع بينى را چاشنى كار كنند. پشتكار رسانه‌هاى ما در بولد كردن حاشيه‌ها ستودنی است!
۵۶ ۵
#سارا_شیربيگى؛ شيرزن اهل اسلام آباد غرب استان كرمانشاه با حداقل امكانات تمرين كرد، تمام سختى‌ها را به جان خريد و امروز در فينال فوتسال آسيا هت‌تریک كرد. حتى اگر در گوگل نامش را جستجو كنيد به نتيجه خاصى نمى‌رسيد. بى‌توجهى و چشم پوشى‌هاى صداوسيما هم نمى‌تواند روند رو به رشد و مثبت آنها را متوقف كند. رسيدن به ايستگاه قهرمانى با وجود پيج و خم‌هاى مسير شيرين و لذت بخش است.
۶۹ ۶
#فرگوسن جوان سکان هدايت آبردين اسکاتلند را بر عهده گرفت؛ يک تيم معمولی و بدون تجربه حضور در رقابت‌های اروپايی. تيم آماده حضور در جام اروپا شد، جامی که بعدها تغییراتی در آن انجام شد و به ليگ اروپا تغيير نام داد.
سرالکس قبل از هر بازي با صدای بلند فرياد می‌زد و به بازيکنان تيم گوشزد می‌کرد که فرض کنيد اين مهمترين بازی زندگی شماست و با رئال مادريد بازی می‌کنيد، برای بردن اين بازی تا لحظه آخر رقابت کنيد. با وجود اینکه #رئال‌مادرید در آن مقطع دچار بحران شده بود، اما با توجه به افتخارات بی شمار رئال در اروپا، فرگوسن همواره این تیم را به عنوان الگوی تیمی شاگردانش معرفی می کرد.
زمان سریع سپری شد و سرانجام در تاریخ یازده می ۱۹۸۳ فرگی و شاگردانش در فینال جام باید به مصاف رئال مادرید می رفتند. قبل از شروع بازی فرگوسن در رختکن به شاگردانش گفت: «از این به بعد لازم نیست با خیال و فرضیه سازی بازی کنید, ما واقعا باید مقابل رئال بازی کنیم، در جریان هستم که همه شما برای این بازی اماده هستید، بدون ترس بازی کنید و برای بردن تلاش کنید.»
بازی ۲-۱ به سود تیم اسکاتلندی به پایان رسید تا این تیم اولین جام اروپایی خود را کسب کند. این بازی تاریخی بهانه ای شد تا امپراطوری الکساندر چپمن فرگوسن در فوتبال اروپا شکل بگیرد.

آرزوی سلامتی برای پادشاه پادشاهان
آی اسپورت - #be7be7f3
۵۴ ۲
هرگز لیگ یکی‌ها را دست‌کم نگیر!

هرگز لیگ یکی‌ها را دست‌کم نگیر!

آی اسپورت
2018-05-03 00:09:00
امیدوارم یوفا قانونی رو برای چمپیونزلیگ وضع کنه که هواداران تیم‌های حذف شده در یک هشتم نهایی، نتونن وارد مراحل دیگه بشن!
۷۸ ۷
سال۲۰۰۲ ديگو سيمئونه گل پيروزى بخش لاتزيو مقابل اينتر را زد تا جام قهرمانى به يوونتوس برسد. ۱۶سال بعد جيووانى سيمئونه پسر كه در فيورنتينا توپ مى‌زند، مقابل ناپولى هت‌تریک كرد تا دوباره خانواده سيمئونه زمينه ساز قهرمانى #يووه در سرى‌آ باشند.
آی اسپورت - #5c81aadf
۵۲
فوتبال خوزستان فصل بعد ٤نماينده در ليگ برتر داره، يعنى با اين همه استعداد پتانسيلش رو داره بجاى تيم ملى بره جام جهانى!
۵۱ ۶
بردها و درخشش #استقلال باعث شده تا قبل از شروع فصل بعدى عده‌اى همين امروز كارنامه #شفر را زير سوال ببرند. دوران گير دادن به داورى و نور ورزشگاه و خط‌كشى چمن و... به اتمام رسيده است. مگر همين استقلال با داورى از گروه مرگ به عنوان تيم اول صعود كرد؟ كيست كه نداند استقلال با يک برد و دو برد به اينجا نرسيده است. ده برد و چهار مساوى و يک باخت حاصل كار شفر در نيم‌فصل دوم است. مطرح كردن بهانه‌هاى كوچه‌بازارى نمى‌تواند منكر جايگاه كنونى استقلال شود. براى ضربه زدن به آرامش استقلال لطفا راه ديگرى را انتخاب كنيد.
آی اسپورت - #01a53ce5
۱۶۶ ۲
پنهان شدن زیر بار طفره‌ها تا کی؟ پنهان شدن، آخر رو سیاهی دارد. بیچاره هواداری که با جمله «هک شده» این حرکت تو را برای خودش توجیه می‌کند. چون نمی‌تواند باور کند بازیکنی که تا دیروز برای کلین‌شیتش شمارش معکوس راه انداخته بودند، این‌چنین نمک‌نشناس باشد. اميدواريم اين دفعه شاهد اخبار هک جعلى و غيرفعال كردن پیج دروازه‌بان احساساتی تیم ملی مملکت نباشيم. هيچ عذرى پذيرفته نيست. اگر قصد رفتن داريد لطفا هر چه زودتر برويد چون ناز و عذرخواهى شما تازه به دوران رسيده‌ها ديگر در بين هواداران #استقلال خريدار ندارد. راه باز است و جاده دراز آقاى #حسينى
۷۲ ۷
سجده روى پرچم استقلال اما فكر و خيال در رستوران!
نتايج اين روزهاى استقلال ثابت مى كند كه اين تيم در ليگ قهرمانان فصل گذشته بيشتر از خودى ها ضربه خورد تا العين. اگر وجدان مربيان قبلى استقلال بیدار باشد، آنها نمی توانند نتايج فعلى استقلال را ببينند و شبها راحت بخوابند.
آی اسپورت - #cd9fc819
۱۱۱ ۵
اين توييت بيش از هر تصوير و ويديويى حال و هواى هواداران #رم بعد از كامبك تاريخى مقابل #بارسلونا را نشان مى دهد. هيچكس پيش بينى نميكرد چنين نتيجه اى در المپيكو براى بارسا رقم بخورد، حتى اگر ادمين توييتر رسمى باشگاه رم باشى. #والورده و #مسى و #بارتومئو را سرزنش نكنيد. اين سكانس هاى دراماتيك كنار هم چيده شده اند تا فوتبال ميليون ها بيننده داشته باشد. بازيهاى رم در سرى آ را دنبال كنيد، آنها فقط يك تيم عادى هستند، اما معجزه اى كه براى رم اتفاق افتاد، تنها بخش كوچكى از سرشت و خصلت ناب فوتبال است.
آی اسپورت - #345fdfa8
۸۴ ۲
#خالد_بیومی یکی از تحلیلگران سرشناس فوتبال در شبکه‌های عربی است. او بعد از بازی رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، یش بینی کرده بود رئال مادرید، سویا، رم و لیورپول از این مرحله صعود می‌کنند و با جدیت از هوادارانش درخواسته بود تا از توییت او اسکرین شات بگیرند! در این مدت پیش بینی او از تیم های صعود کرده، دستمایه طنز کاربران عرب زبان در شبکه‌های اجتماعی شده بود!
آی اسپورت - #d9d4df7f
۶۶ ۳
نقل قول هست از آریگو ساکی افسانه اى كه ميگه: «براى بردن يه بازى مهم كافيه خط حمله قوى داشته باشى، اما براى بردن يك جام بايد دفاع قوى داشته باشى.» اين نقل قول منو ياد تيم #كلوپ ميندازه! با اين شرايط دفاع، #ليورپول ميتونه چمپيونزليگ رو فتح كنه؟
۵۸ ۱
گرانى دلار؛ سنگ‎اندازى عليه موفقيت‌هاى شفر

گرانى دلار؛ سنگ‎اندازى عليه موفقيت‌هاى شفر

آی اسپورت
2018-04-09 18:03:00
با تصویر سانسور شده لوگوی رم هر جا بری بهت پناهندگی میدن!
آی اسپورت - #a24188be
۷۲ ۱
بنای شفر; محکم چون بانگر

بنای شفر; محکم چون بانگر

آی اسپورت
2018-04-03 08:15:00
برد خارج از زمین شفر

برد خارج از زمین شفر

آی اسپورت
2018-04-02 09:30:00
چالش جديد هاينكس؛ تكرار حماسه يا خانه‌نشينى

چالش جديد هاينكس؛ تكرار حماسه يا خانه‌نشينى

آی اسپورت
2018-03-29 13:00:00
همیشه باید چند سایت خارجی را برای خبرهای #کی‌روش دنبال کنیم تا ببینیم چه آشی برای فدراسیون پخته است. گویا براساس خبر سایت اسپورت۲۴ روسیه، کی‌روش به دلیل مطالبات مالی با فدراسیون به مشکل خورده است. مدت ها قبل هم چند سایت خبر از پیشنهاد افریقای جنوبی و استرالیا به کی‌روش داده بودند. کی‌روش چرا اظهارات این چند سایت را صریحا تایید یا تکذیب نمی‌کند؟ آیا کی‌روش برای رسانه های ایرانی همان راهی را انتخاب کرده که برای دستیارانش انتخاب کرده بود؟
۱۰۷ ۱۰
چند ساعت مانده به تحويل سال، در حالى كه همه خبرگزارى ها بهترين هاى سال رو انتخاب كردن، على چينى مربى سابق استقلال مصاحبه اى انجام داده كه بدون شك پنانسيلشو داشت تا بتونه در بهترين هاى طنز سال قرار بگيره. مخصوصا قسمتى از مصاحبه كه ادعا مى كند: منصوريان مربى استقلال بود، بيشتر از شفر امتياز داشت !
۱۰۶ ۲
ناظمى به عنوان روابط عمومى وزارت ورزش در يك پست اينستاگرامى ادعا كرده كه وزير ورزش از حذف استقلال در آسيا جلوگيرى كرده ، اولا اينكه ايشون توضيح نداده كه چه عاملى دليل حذف استقلال بوده؟ دوما وزارت وظيفش رو انجام داده، اين منت گذاشتن چه لزومى داره؟ و سوم اينكه وزارت هاى ورزش و خارجه چرا قضيه ميزبانى تيم هاى عربستانى را پيگيرى نمى كنند؟
۷۶ ۱۱
سیاست نیمار برای فتح روسیه؛ پاریس برزیلی

سیاست نیمار برای فتح روسیه؛ پاریس برزیلی

آی اسپورت
2018-03-12 01:11:00
موفقيت‌هاى شفر، خاک‌ريز جديد زمانى

موفقيت‌هاى شفر، خاک‌ريز جديد زمانى

آی اسپورت
2018-03-10 02:00:00
التماس تفکر؛ العین هم ضعیف بود؟

التماس تفکر؛ العین هم ضعیف بود؟

آی اسپورت
2018-03-06 22:10:00
درخشش #حسینی در مهار پنالتی بی‌تقص و بی‌نظیر بود, اما اشک‌های او نشان می‌هد هنوز خام است و به پختگی کامل نرسیده. حساب کنید او به جام جهانی برود و قرار است شوت‌ بازیکنان اسپانیا و پرتغال را یکی پس از دیگری مهار کند!
۷۰ ۱۷
انقلاب تاریخی شفر در استقلال

انقلاب تاریخی شفر در استقلال

آی اسپورت
2018-03-02 04:48:00
تيام؛ بنجل يا مفيد؟

تيام؛ بنجل يا مفيد؟

آی اسپورت
2018-02-20 22:12:00
مبارزه اول را تمام كن، آقاى كريمى!

مبارزه اول را تمام كن، آقاى كريمى!

آی اسپورت
2018-02-16 01:48:00
بروا نوری همبازی سامان قدوس و کاپیتان تیم اوسترشوندس, اصالتی کردزبان دارد. این بازیکن که در ارومیه متولد شده است, پس از زندگی در سلیمانیه عراق به سوئد مهاجرت کرد.
۵۰ ۲
#اكوالا مهاجم كامرونى كه مدیران #استقلال به دليل "اضافه وزن" ديپورت كردند، با داليان چين قرارداد بست. اميدواريم "گوشواره" اين بازيكن در تصميم استقلال بى‌تاثير بوده باشه!
آی اسپورت - #d57d61eb
۳۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر