فهرست
به بهانه ماجرای ۵۰-۵۰؛ عدالت پوشالی

به بهانه ماجرای ۵۰-۵۰؛ عدالت پوشالی

آی اسپورت
2019-05-18 23:54:00
هفته پیش ⁧‫#استقلال‬⁩ تیمی بزرگتر و مسلح‌تر از سپاهان را شکست داد اما خبری از تشویق ایسلندی و هیجانات کاذب نبود. اجرای عدالت در دقیقه ۹۷ جلوی چشم بدخواهان استقلال، خوشحالی ویژه‌ای را می‌طلبید که کادرفنی استقلال بعد از بازی با سپاهان دریغ نکرد.
آی اسپورت - #aa4c2fd0
۸۱ ۱۹
در یک فصل بدون‌ جام، بازگشت زیدان می‌تواند بهترین و ارزشمندترین دستاورد برای رئال‌مادرید باشد.
آی اسپورت - #71b6c899
۴۹ ۶
رئال و آزمون وفاداری؛ نوبت راموس نشده؟

رئال و آزمون وفاداری؛ نوبت راموس نشده؟

آی اسپورت
2019-03-03 10:59:00
انتظار قهرمانی، اهرم فشاری روی استقلال

انتظار قهرمانی، اهرم فشاری روی استقلال

آی اسپورت
2019-03-01 00:32:00
زیباترین صحنه بازی نه درخشش صیادمنش بود و نه شکوه پاتوسی. زیباترین صحنه بازی درست اینجا رقم خورد، جایی که فرشید اسماعیلی مددجباری را در آغوش می‌کشد و شادی گلش را با او تقسیم می‌کند. مدد آقا جعبه‌سیاه استقلال است. ده‌ها مربی ‌و صدها بازیکن آمدند و رفتند، اما خیانت نکرد، باندباز نبود و پابه‌پای استقلال پیر شد. جز عشق در این رابطه چه رازی نهفته است؟
آی اسپورت - #1d0e0850
۷۵ ۷
#پاتوسی‬⁩؛ مرد شماره یک استقلالی‌ها. اولین بازی، اولین گل، تاثیر روی ‌گل‌اول. جز این موارد از یک بازیکن تراز اول خارجی چه انتظاری باید داشت؟ عاملانی که او را بازیکن درجه دوم خطاب می‌کردند و قصد داشتند او را از استقلال دور کنند، آیا باز هم روی نظر و تصمیمات غلط خود پافشاری می‌کنند؟
۹۴ ۱۵
چرا از جام ملت‌ها استقبال نمی‌شود؟

چرا از جام ملت‌ها استقبال نمی‌شود؟

آی اسپورت
2019-01-13 17:42:00
در حالی که پیشکسوت فوتبالی ممکلت قاطعانه مصاحبه می‌کند و اظهار می‌کند تیم‌ملی با این امکانات «باید» قهرمان شود، همین اول جام استرالیای مدعی شکست خورد و هند نیز پس از ۵۵ سال یک برد شیرین را جشن گرفت. آیا استرالیا امکانات نداشت؟ روی کاغذ هند یک تیم دست‌وپا بسته نبود؟ منتقدان تیم‌ملی «باید» بفهمند که دوران غول‌بازی در آسیا تمام شده و در این جام هیچ تیم ضعیفی نداریم.
۱۱۳۵ ۲۳
رویای تو از استقلال بزرگ‌تر نیست

رویای تو از استقلال بزرگ‌تر نیست

آی اسپورت
2018-12-28 15:18:00
لحظه شماری استقلال برای نیم‌فصل دوم

لحظه شماری استقلال برای نیم‌فصل دوم

آی اسپورت
2018-12-14 17:39:00
از بین تیم‌های مدعی این #استقلال است که روزبه‌روز قربانی می‌شود و در مهم‌ترین بازی نیم‌فصل این چنین فدای اشتباهات داوری می‌شود. مدیران استقلال یا راهش را بلد نیستند یا عمدا به خواب فرورفته‌اند. آنها باید توجیه شوند که با سکوت و عقب‌نشینی در فوتبال ایران حق گرفتنی نیست. چه بسا تیم‌های بسیاری که با بیانیه‌نویسی و شلوغ‌کاری بیشتر از آنچه که استحاق و لیاقتش را داشته‌اند، به منافع خود رسیده‌اند.
آی اسپورت - #06f72361
۱۴۹ ۳۷
این تصویر فقط بخشی از داوری بازیهای پرسپولیس در این فصل است که ویدیو تک‌تک این صحنه‌ها نیز موجود است. با توجه به اینکه هواداران پرسپولیس به برنامه نود و نظرسنجی این برنامه ایمان دارند، تصمیم گرفتیم صحنه‌هایی را انتخاب کنیم که توسط کارشناسان این برنامه تایید شده باشند. اینکه چرا و به چه دلیل برانکو علیه کمیته داوران مصاحبه می‌کند، الله‌واعلم. ضرب‌المثل "آدم حاضری خور خوش سلیقه می شود" شرح حال این روزهای برانکو است.
آی اسپورت - #37722493
۱۴۷ ۵۸
مدیر فولاد پس از ساخت ورزشگاه اختصاصی, حالا با آوردن افشین قطبی کلی برای هواداراش دلبری میکنه. قلعه نویی، گل محمدی، برانکو، تقوی، شفر، علی دایی، مجید جلالی، نکونام، منصوریان، علی کریمی. شاید امسال اون سالی باشه که جذاب ترین نیم فصل دوم تاریخ در انتظارمونه.
۶۱ ۱۳
بغض تیموری، بغض استقلال بود

بغض تیموری، بغض استقلال بود

آی اسپورت
2018-11-30 16:12:00
دو مهاجم اصلی تراکتورسازی که بیش‌ از نیمی از گلهای تراکتورسازی در این فصل را به ثمر رساند‌ه‌اند در دیدار مقابل پرسپولیس غایب خواهند بود. بحث مصدومیت و پرداخت قراردادها نیز مطرح نیست. محمد تقوی که پیش‌تر برای قضیه دستیاری شفر سکوت را ترجیح داده بود، آیا باز هم اشتباه خود را تکرار می‌کند یا این بار جسارت به خرج می‌دهد؟ حتی به قیمت از دست دادن نیمکت تراکتورسازی و مقابله با زنوزی!
۶۰ ۳۶
اینکه هواداران تراکتورسازی ، سپاهان و ذوب‌آهن نسبت به حکم کمیته‌انضباطی در ارتباط با مسابقه سایپا - پرسپولیس شاکی می‌شوند، یعنی یک جای کار ایراد دارد و کمیته انضباطی عمدا یا سهوا راه درست را انتخاب نمی‌کند. نارضایتی و اعتراض نسبت به اجرای عدالت هواداران این تیم‌ها راهمصدا کرده. شاید گعده‌های رسانه‌ای هواداران استقلال را "متوهم" فرض کنند، اما برای هواداران سایر تیمها چه لقبی انتخاب می‌کنند؟
۱۵۹ ۶۸
دیدار سوپرکاپ ایتالیا نزدیک به دو ماه دیگر و پس از نیم‌فصل اول سری‌آ بین دو تیم آث‌میلان و یوونتوس در عربستان برگزار می‌شود. پیش‌‌تر فتاحی مدعی شده بود که در هیچ‌‌جای دنیا سوپرکاپ وسط فصل برگزار نمی‌شود و درخواست استقلالی‌ها را رد کرده بود!
آی اسپورت - #7742d5fb
۷۲ ۲۷
کلاسیکوی قرن

کلاسیکوی قرن

آی اسپورت
2018-11-04 09:45:00
کریم به جز رژه‌ روی اعصاب هواداران رئال‌مادرید یه رکورد استثنایی هم داره! دوران مربیگری آنچلوتی، زیدان، لوپتگی و سولاری در رئال‌مادرید با گل کریم‌بنزما شروع شده!
۴۲ ۶
روز گذشته بود که پرسپولیسی‌ها با انتخاب علی دایی به عنوان بهترین مهاجم آسیا پز می‌دادند، اما حالا در حاشیه بازی با سایپا به طرز فجیعی به او حمله کردند و اگر دخالت‌های پلیس نبود اتفاقات تلخی ممکن بود رقم بخورد. شجاع خلیل‌زاده که در این موارد سابقه‌دار است این بزن‌‌بکوب را استارت زد تا اینکه درگیری به رختکن کشیده شد. آیا کمیته انضباطی فقط برای تتو و مدل موی سر حکم آماده دارد؟
۱۰۵ ۳۴
تحلیل روز؛ موثرترین استقلالی‌ها مقابل سایپا

تحلیل روز؛ موثرترین استقلالی‌ها مقابل سایپا

آی اسپورت
2018-10-19 21:25:00
ائتلاف با کرانچار؟ شفر بازی نمی‌خورد!

ائتلاف با کرانچار؟ شفر بازی نمی‌خورد!

آی اسپورت
2018-10-18 13:46:00
میک‌درموت از واژه سیرک استفاده کرد و تعدادی از رسانه‌ها زمین‌وزمان را به هم دوخته‌‌اند تا اثبات کنند ایشان به یک ایرانی توهین کرده است و جالب اینکه در انتهای انتقادها کیروش را به گوشه رینگ می‌برند. اینکه رفتار دستیار کیروش به هیچ‌وجه حرفه‌ای نبود به کنار. ولی جالب است بدانید که کنفرانس معروف برانکو که از واژه سیرک استفاده کرد هنوز که هنوز است در سایت‌ها بازدید می‌خورد. آیا خبرنگاران حاضر در آن کنفرانس ایرانی نبودند یا برانکو حسابش جداست؟ کلمه سیرک چند معنی دارد که برای برانکو سکوت را ترجیح دادند؟
آی اسپورت - #0c676717
۱۱۲ ۴۵
سه باشگاه آژاکس، آیندهوون و فاینورد با هم توافق کردند تا ده درصد از درآمدشان در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را به باشگاههای هلندی پرداخت کنند که با مشکلات مالی و خطر ورشکستگی دست‌وپنجه نرم می‌کنند. تفکرات یوهان نسکنس، رینوس میشل و کرایف کبیر تاریخ انقضا ندارد.
آی اسپورت - #bb859a4b
۸۷ ۴
سوال بی‌مورد و توهین مستقیم به سرمربی همچون وینفرد شفر قابل هضم نیست. ای کاش به همان اندازه که روی فرهنگ هواداران زوم کرده‌ایم، برای تریبون‌به‌دست‌هایی که افکار پوسیده‌شان را در هر زمان و مکانی مطرح می‌کنند نیز همین روال را طی می‌کردیم. باید بپذیریم که تمسخر و بازی با آبروی یک شخص نمی‌تواند سلاح انتقامی مناسب برای سرمربی‌ای باشد که پول شام و نهار شما را ندارد.
۵۴ ۱۹
مدیر السد زنگ زده و وضعیت فرشید اسماعیلی بعد از مصدومیت رو جویا شده! تا به الان شاهد افزایش امکانات و پیشرفته شدن کشورهای حاشیه خلیج‌فارس بودیم، با این تفاسیر در آینده از لحاظ اخلاقی هم سبقت میگیرن و این ما هستیم که باید سعی کنیم تا به اونا برسیم!
۱۰۰ ۱۷
همانگونه که #پرسپولیس حاضر نشد سوپرجام به تعویق بیفتد و خواستار جام شد، طبعا مدیران #استقلال هم نباید اجازه دهند که دربی مهرماه لغو شود، این موضوع خواسته اصلی هواداران استقلال است. احساساتی کردن جو و به وسط کشیدن موضوعات ملی جوگیری محض است و معنایی ندارد. از تشویق #السد در آزادی توسط هواداران قرمز هنوز ۲۴ ساعت نگذشته.
۸۰ ۶۳
چرا استقلال شکست خورد؟

چرا استقلال شکست خورد؟

آی اسپورت
2018-09-18 01:46:00
درگیری خونین بین هوادارانی که در یک جبهه حضور دارند. مسئولین و دست‌اندرکاران سازمان لیگ این تصویر را با دقت ببینند تا عواقب دربی ۱۰-۹۰ را بیشتر متوجه شوند و دست از تصمیم‌گیری احساسی بردارند. چه تضمینی وجود دارد که هواداران تیم رقیب با آرامش خاطر در استادیوم حضور یابند؟
آی اسپورت - #4ddafc7a
۴۹
دروازه‌بان نصف تیم است؛ رحمتی مقصر نیست؟

دروازه‌بان نصف تیم است؛ رحمتی مقصر نیست؟

آی اسپورت
2018-09-03 02:07:00
با دسته‌گل #دانشگر گویا السد ۴تعویض را انجام داد. تیم فاجعه بود و هواداری که ۱۲ساعت را در استادیوم انتظار می‌کشد تا بازی شروع شود, مجبور می‌شود از دقیقه۷۰ استادیوم را ترک ‎کند. پست‌های اینستاگرامی زخم هواداران را التیام نمی‌بخشد، لطفا بیش از این روی اعصاب آن‌ها رژه نروید.
۴۱ ۱۱
هشت نفر در محوطه جریمه؛ فوتبال آقای زمان

هشت نفر در محوطه جریمه؛ فوتبال آقای زمان

آی اسپورت
2018-08-15 01:01:00
وقتی از «کارما» صحبت می‌کنیم، دقیقا از چی حرف می‌زنیم؟ هفته گذشته فحاشی، برخورد فیزیکی و توهین‌های نژادپرستانه در استادیوم آزادی ‌و محبوس کردن هواداران فولاد تا نیم‌ساعت بعد از بازی به دلایل امنیتی و امروز اتفاقات پیش‌بینی‌شده اهواز. به جای یقه‌گیری استقلالی‌ها و متهم‌کردن به صداگذاری، لطفا پیدا کنید پرتقال‌فروش را!
۷۲ ۲۳
روزنه امید در استقلال

روزنه امید در استقلال

آی اسپورت
2018-07-28 09:10:00
رسم دنیاست که آدمای خوب زود می‎میرن
آی اسپورت - #77f08658
۴۳ ۱۴
توالت سرنوشت

توالت سرنوشت

آی اسپورت
2018-07-10 16:51:00
بلژیک؛ لقمه چرب تیته

بلژیک؛ لقمه چرب تیته

آی اسپورت
2018-07-06 10:21:00
دلایل سقوط آرژانتین در روسیه؛ طبیعی بود

دلایل سقوط آرژانتین در روسیه؛ طبیعی بود

آی اسپورت
2018-07-05 14:15:00
مزد ریسک؛ تغییرهای اساسی تیم تیته

مزد ریسک؛ تغییرهای اساسی تیم تیته

آی اسپورت
2018-06-23 02:04:00
یک نام برای این موزیسین کروات انتخاب کنید؛ سباستین باخ، بتهوون یا مجتبی میرزاده؟
آی اسپورت - #f073e3a8
۸۱ ۶
شیرین ترین باخت تاریخ ایران؛ نگاه کردن به نتایج پر‌گل ثبت‌شده در اپ‌های پیش‌بینی می‌تواند حال ما را بیشتر از آنچه که هست خوب کند.
آی اسپورت - #52fff61f
۵۲ ۷
کرواسی، مدعی چراغ‌خاموش

کرواسی، مدعی چراغ‌خاموش

آی اسپورت
2018-06-17 21:00:00
الان همه اين تيم رو به اسم #ايران ميشناسن؛ نماينده مردم ايران.
الان تو روسيه نميگن رئيس فدراسيون اسمش فلانيه، نميگن #كيروش دلاله، نميگن فدراسيونشون فساد داره و ...
آبروريزى اونا ابروريزى مردم ايرانه، پيروزى اونا هم پيروزى مردمه. خوب يا بد الان تيم به روسيه رسيده، اين چند روز را صبر كنيد، كوبيدن و شلوغ كارى و زير ذره بين رفتن اميدوارم حداقل بمونه براى بعد از جام جهانى
۶۱ ۲۸
پندار #توفيقى مشابه قضيه كاوه رضايى اما و اگر مى كند و هر روز يك پست منتشر مى كند. به ياد داريد كه آخر سر كاوه به بلژيك رفت. اگر واقعا از بستن قرارداد با #تيام نا اميد شده ايد حداقل با شعور هواداران تيم بازى نكنيد. همه مى دانند مبلغ قرارداد تيام ٤ ميليون يورو نيست و اين يك عذر بی‌جا براى خارج شدن از مسئوليتى است كه به شما واگذار شده است.
با خارج كردن بازيكنان بنجل نيمكت نشين و اينستاگرامى كه بيشتر از تصوير تمرينات لاكچرى بودن خود را به رخ مردم مى كشند، مى توان به راحتى مبلغ موردنظر تيام را فراهم كرد.
۳۹ ۲
#استقلال فصل سختى پيش رو دارد. علاوه بر تمديد قراداد بازيكنان كليدى، تيم بايد به شرايط مالى مطلوب برسد تا به نحو احسن تقويت شود. رسوايى در بستن قرارداد مشروط با #تيام، ساز جدايى فرشيد #اسماعيلى و حالا اميد #نورافكن كه محصول آكادمى استقلال است، بدون هيچ سود و منفعتى براى باشگاه به شارلواى بلژيك ترانسفر شد. آرام كردن اوضاع در شبكه هاى اجتماعى توسط افراد نزديك به مديرعامل و ساخت لقب هاى آنچنانى توسط هواداران از همه جا بى خبر نمى تواند ضعف كادر مديريتى استقلال در بستن قراردادها را پوشش دهد.
۶۱ ۶
رفتار غيرقابل پيش بينى #كی‌روش باعث شده تا اين مربى هواداران زيادى در ايران داشته باشد اما اين ويژگى با چاشنى لجاجت گاهى اوقات مى تواند دوست را به دشمن تبديل كند. در روزهاى منتهى به جام جهانى كه تيم ملى تك و تنها مانده است، دعوت نشدن #وريا و #سيدجلال از دو تيم پرطرفدار ايران باعث واكنش شديد هواداران دو تيم شده . بايد بپذيريم با اين تصميم عجيب كی‌روش، بدون شک تيم ملى اندک حاميان باقى مانده را هم از دست مى‌دهد.
۱۰۸ ۹
روى #بويان خريد خارجى استقلال زوم كرده‌اند و اتهام می‌زنند بازيكن با دلالى پسر #شفر به اين تيم آمده. همين رسانه‌ها در حالى كه از موفقيت‌ها و آمار رويايى #تيام مى‌نويسند خبر ندارند كه به خدمت گرفتن اين بازيكن سنگالى هم حاصل تلاش ساشا شفر است. هر بازيكن خارجى در اين مملكت موفق نباشد سريع ميبرند و مى دوزند بدون آنكه ذره اى واقع بينى را چاشنى كار كنند. پشتكار رسانه‌هاى ما در بولد كردن حاشيه‌ها ستودنی است!
۵۷ ۵
#سارا_شیربيگى؛ شيرزن اهل اسلام آباد غرب استان كرمانشاه با حداقل امكانات تمرين كرد، تمام سختى‌ها را به جان خريد و امروز در فينال فوتسال آسيا هت‌تریک كرد. حتى اگر در گوگل نامش را جستجو كنيد به نتيجه خاصى نمى‌رسيد. بى‌توجهى و چشم پوشى‌هاى صداوسيما هم نمى‌تواند روند رو به رشد و مثبت آنها را متوقف كند. رسيدن به ايستگاه قهرمانى با وجود پيج و خم‌هاى مسير شيرين و لذت بخش است.
۷۰ ۶
#فرگوسن جوان سکان هدايت آبردين اسکاتلند را بر عهده گرفت؛ يک تيم معمولی و بدون تجربه حضور در رقابت‌های اروپايی. تيم آماده حضور در جام اروپا شد، جامی که بعدها تغییراتی در آن انجام شد و به ليگ اروپا تغيير نام داد.
سرالکس قبل از هر بازي با صدای بلند فرياد می‌زد و به بازيکنان تيم گوشزد می‌کرد که فرض کنيد اين مهمترين بازی زندگی شماست و با رئال مادريد بازی می‌کنيد، برای بردن اين بازی تا لحظه آخر رقابت کنيد. با وجود اینکه #رئال‌مادرید در آن مقطع دچار بحران شده بود، اما با توجه به افتخارات بی شمار رئال در اروپا، فرگوسن همواره این تیم را به عنوان الگوی تیمی شاگردانش معرفی می کرد.
زمان سریع سپری شد و سرانجام در تاریخ یازده می ۱۹۸۳ فرگی و شاگردانش در فینال جام باید به مصاف رئال مادرید می رفتند. قبل از شروع بازی فرگوسن در رختکن به شاگردانش گفت: «از این به بعد لازم نیست با خیال و فرضیه سازی بازی کنید, ما واقعا باید مقابل رئال بازی کنیم، در جریان هستم که همه شما برای این بازی اماده هستید، بدون ترس بازی کنید و برای بردن تلاش کنید.»
بازی ۲-۱ به سود تیم اسکاتلندی به پایان رسید تا این تیم اولین جام اروپایی خود را کسب کند. این بازی تاریخی بهانه ای شد تا امپراطوری الکساندر چپمن فرگوسن در فوتبال اروپا شکل بگیرد.

آرزوی سلامتی برای پادشاه پادشاهان
آی اسپورت - #be7be7f3
۵۶ ۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر