فهرست
پیمان یوسفی هرچقدر تلاش کرد نتوانست ژاوی و اسوالدو فریرا را به حسن ختام بازیگری و مربیگری شان برساند! در حالی که #پرسپولیس زخمی و غرورمندانه داشت مقابل حملات بی هدف و غیر خطرناک السد دفاع جانانه میکرد استاد داشت از پایان شیرین دوران بازیگری ژاوی و مربیگری فریرا با جام قهرمانی اسیا حرف میزد و از برتری مالکیت و تعداد پاس های صحیح حریف آمار می‌داد! نقاله‌خوانی استاد در حملات پرسپولیس مونوتون و بی روح و در عوض در هر سانتر حریف پرشور و هیجانی میشد!
یوسفی روشن‌ترین نقطه شب تار السد مقابل برانکو و شاگردانش بود. به عدالت هم که باشد بازی برگشت سهم #فردوسی_پور است. البته اگر #وزیر_پرسپولیسی اجازه بدهد!
۱۶۳ ۱۲
پنجاه و هفت سال بعد؛ داستان‌هایی برای گفتن

پنجاه و هفت سال بعد؛ داستان‌هایی برای گفتن

آی اسپورت
2018-09-19 21:59:00
پیر نشو لعنتی دوست‌داشتنی!
ایمان امیدواری
ایمان امیدواری
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۱۴

پیر نشو لعنتی دوست‌داشتنی!

آی اسپورت
2018-06-22 16:14:00
#وریا به لیست باز می‌گردد، #سیدجلال بعید است! استندبای موقت وریا صرفا برای پیشگیری و دفع حملات سرخ‌ها به سرمربی تیم ملی برای عدم قرارگیری سوپرمن در لیست نهایی است.نیمکت نشینی سیدجلال در بازی های ملی مدت هاست که تداوم دارد و شاید اگر درخشش خیره کننده او و مصدومیت ها و ناآمادگی دیگر مدافعان ملی‌پوش نبود، #کی‌روش خیلی زودتر خط قرمز روی خط قرمز هوادارن پرسپولیس می‌کشید!

طبعا اکنون استقلالی‌ها گلایه کمتری نسبت به پرسپولیسی‌ها به لیست دارند چراکه فعلا در تیم ملی ۴به ۲ از پرسپولیس جلو هستند!پرسپولیسی ها هم خشم‌شان از نبود جلال را با نبود وریا تا حدودی تسکین می‌دهند! یک استراتژی زیرکانه برای نگهداری نبض تیم ملی ولو ضعیف و نامنظم تا پیش از روسیه! شاید سی کیو، آی.سی.یو را نسبت به اغما فعلا برای تیم ملی ترجیح داده. البته که این ها همه حدس و گمان برای توجیه یک انتخاب غیرمنطقی است.

به هرحال ما باز می‌مانیم پشت در آی.سی.یو تا با افتخار از سردخانه روسیه بیرون بیاییم. آن داخل فرزندی به نام #ایران در حال احیاست...
۵۳ ۱۱
یک بار بازی برگشت مقابل الاهلی و حالا هم بازی برگشت مقابل الجزیره در زمین وطنی زمینه ساز کامبک شد! یک شب با پا، یکشب با سر!علی یا شایان! مصلح یا مسلح! فرقی نمی‌کند! امشب متعلق به سوپرمن است اما نمی توان #صعود با #پرواز_۶۹ را از خاطر برد...
۱۴۵
از آن هوادارهای ذوب‌آهن که پس از اتفاقات بازی فینال جام حذفی و حال و روز #اسماعیل_بهداروند، در فولادشهر پیشِ روی چشم نمایندگان AFC و درحالی که ذوب اهن بازی را برده و شانس صعود به مرحله بعد و بازی در حضور تماشاگران خودی را دارد، اقدام به پرتاب نارنجک های جنگی در وسط زمین میکنند باید پرسید:چند چندید با خودتان؟
#فرهنگ_هواداری
#خودکشی
#دگرکشی
۴۶ ۵
"بسیار عالی، بسیار عالی، بسیار عالی و...!" این تمام ان چیزی بود که از داخل استودیو یخی فوتبال برتر توسط یوسفی گفته می‌شد!داخل ورزشگاه را هم مزدک با زمینه موسیقی کهنه و کسل کننده فوتبال برتر به اندازه کافی سرد کرده بود!
گزارشگران و مجریانی که روح فوتبال را به جای گزارشگری با واژه‌هایی سرد، تکراری و بدون شور می‌کشند. گزارش‌ها و اجراهایی که بویی از عشق و علاقه به فوتبال نمی‌دهد و جایگاه گزارشگری را در سیما از یک حرفه و هنر به یک شغل سازمانی تخفیف داده! کارگردانی مبتدی و تدوین سردرگم پخش این چنین مراسم هایی هم برایمان عادت شده! تنها نقطه مثبت پخش مراسم، تاخیر در شروع اخبار شبانگاهی بود!
۶۹۷ ۷
بودجه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در لایحه سال۹۷ برابر است با ۵۰میلیارد تومان. این در حالی است که در سه سال متوالی جایزه بهترین بازیکن سال لیگ انگلیس را سه بازیکن #مسلمان ریاض محرز، انگولو کانته، محمد صلاح دریافت کرده اند.
کدام یک بیشتر اسلام را #تبلیغ و کدام یک اسلام را بیشتر #تحدید کرده‌اند؟
۸۹ ۱۵
فوتبال، به وقت جمعه هفت اردیبهشت

فوتبال، به وقت جمعه هفت اردیبهشت

آی اسپورت
2018-04-23 14:58:00
اقای تاج گفته آهنگ #تیم ملی در شان ایران خواهد بود! با این وضعی که پیش میره بعید نیست آخرش بگن اهنگسازی و تنظیم موسیقی کار زمان می‌برد، تتلو را با ۷۰درصد تخفیف جایگزین کردیم!
۵۱ ۲
درباره برانکو؛ منضبط اما بی‌انعطاف

درباره برانکو؛ منضبط اما بی‌انعطاف

آی اسپورت
2018-04-05 18:53:00
تیغ نزن! تن ما رگ نداره
ایمان امیدواری
ایمان امیدواری
جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۱

تیغ نزن! تن ما رگ نداره

آی اسپورت
2017-12-15 15:31:00
در یک کشور اسلامی برای احراز #اهلیت رئیس جمهور و واگذاری باشگاه های دولتی به بخش خصوصی،فقط از نهادهای امنیتی و بانک مرکزی استعلام گرفته میشود!کاش در کنار همه این ها،تست های پزشکی سلامت روان و تعادل هم از متقاضیان خدوم گرفته شود تا حداقل کمتر شاهد مدیریت احمدی نژادیسم و سیرک جهانیانیسم باشیم!
#اهلیت_کجایی؟ #دقیقا_کجایی؟! #فقط_برای_ما_و_وامی؟
۱۵۷ ۱۵
خوشبخت ترین فرد این روزهای فوتبال ایران نه #کی‌روش است نه #قدوس و نه شاید تارتار!بی شک #کاوه_رضایی است که با یک انتخاب شجاعانه و ریسک پذیر و عملکردی درخشان و بی حاشیه به هدفش که دعوت به تیم ملی بود رسیده و توفیق اجباری محرومیت 4 ماهه #طارمی فعلا نصیبش شده است!
۹۱ ۵
تکرار آشفتگی
ایمان امیدواری
ایمان امیدواری
شنبه ۸ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۵

تکرار آشفتگی

آی اسپورت
2017-09-30 11:45:00
در رثای فوتبالفارسی!
ایمان امیدواری
ایمان امیدواری
يكشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶، ۲۱:۳۹

در رثای فوتبالفارسی!

آی اسپورت
2017-09-24 21:39:00
گمشده‌ای به نام دانش مربی‌گری

گمشده‌ای به نام دانش مربی‌گری

آی اسپورت
2017-09-17 00:48:00
به جامانده از برادرکشی در آزادی!

به جامانده از برادرکشی در آزادی!

آی اسپورت
2017-09-10 17:24:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر