فهرست
استقبال غریبانه/ پایان‌بندی در چاه شغاد

استقبال غریبانه/ پایان‌بندی در چاه شغاد

آی اسپورت
2019-01-31 04:19:00
ممکن بود دریبل آخر #منشا نگیرد و حالا حذف شده باشیم؛ آن وقت پرسپولیس و برانکو بد بودند؟ نه. ما که با فوتبال زندگی می‌کنیم همان بازی رفت فهمیدیم پرسپولیس طرف خوش این قصه است و جانانه مبارزه می‌کند؛ چه صعود نمی‌کرد و چه حالا که صعود کرد.
برای من سخت است که از دل این بازی شیرین، چیزی علیه دیگری در آورم. نمی‌شود بیخیال دعوای شخصی #برانکو و #کی‌روش شوید و از هر دو تیم بی‌نظیر تاریخ فوتبال ایران لذت ببرید؟ نمی‌شود در هر تحلیلی که می‌نویسیم لگدی هم به کی‌روش نزنیم؟ من یکی که از امشب کنار هایلایت سه بازی جام جهانی ۲۰۱۸ تیم ملی، هایلایت این حماسه پرسپولیس را هم مدام مرور خواهم کرد و تمام تنم خواهد لرزید. کاش از فوتبال لذت ببریم.
آی اسپورت - #cd6086ff
۱۰۱۰ ۱۸
فردا اختتامیه است و بازی‌های پایانی با حضور علیرضا فغانی و مهدی مهدوی‌کیا و خیلی‌های دیگر؛ و البته خود این بچّه‌ها که توی زمین هم مثل زندگی خوب می‌جنگند.
آی اسپورت - #e93408b6
۱۸
این هم زمان‌بندی بازی‌های روز چهارشنبه #لیگ_پرشین. روز تعطیل‌تان را به تماشای این فوتبالیست‌های پرامید بنشینید.
آی اسپورت - #f5221e47
۱۶ ۳
هر شب این برنامه بازی‌های #لیگ_پرشین را اینجا می‌گذارم. فرصت کردید سری بزنید به بازی این بچّه‌ها که اصل فوتبال زیر پای این‌هاست.
آی اسپورت - #16ef9711
۲۲ ۱
بله! خانم‌ها و آقایان! این شما و این علیرضا جهانبخش در لیگ جزیره و نقش بسته بر طرح بلیچر ریپورت. از حالا یک ملّت طرفدار برایتون خواهند بود جناب جهانبخش.
آی اسپورت - #536f783e
۵۹ ۱۲
پیچیدن به چپ، برای رفتن به راست؛ تعادل
پوریا طباطبایی
پوریا طباطبایی
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۰۹:۵۰

پیچیدن به چپ، برای رفتن به راست؛ تعادل

آی اسپورت
2018-06-23 09:50:00
«این بچّه‌ها فقط می‌خوان فوتبال بازی کنن.»
۵۲ ۱۲
فوتبال بازی نکردیم؛ دیدی لیگ ایران خوب بود؟

فوتبال بازی نکردیم؛ دیدی لیگ ایران خوب بود؟

آی اسپورت
2018-06-17 06:00:00
#سبزسفیدقرمز؛ در جست و جوی حال خوب

#سبزسفیدقرمز؛ در جست و جوی حال خوب

آی اسپورت
2018-06-11 02:25:00
دربارهٔ سیستم احراز هویت و مشکل‌ها

مهم‌ترین نکته این که موقع وارد کردن حاصل جمع عددها، صفحه کلید باید انگلیسی باشد.

پیش‌تر مشکل این بود که برای پاسخ به نظر دیگران، باید یک بار کامنت اصلی با احراز هویت قرار داده می‌شد؛ این مشکل ظاهرا حل شده و برای پاسخ به دیگران اصلا احراز هویت لازم نیست.

اگر هنوز دشواری‌ای با سیستم دارید، لطفا با ذکر جزئیات دقیق، موبایل بودن دستگاه‌تان یا کامپیوتر یا تبلت، و این که مشکل توی کامنت اصلی‌ست یا پاسخ دادن، همین‌جا برای من با وجود دشواری کامنت بگذارید. همه را منتقل خواهم کرد و به زودی اصلاح خواهند شد.

ممنون که همراهید!
۲۱ ۳۸
چند ساعت پیش خبری روی خبرگزاری‌ها منتشر شد با این عنوان: «سیروس #پورموسوی از کار در #فولاد برکنار شد و حسین #فرکی جانشین او شد.» ما هم در #آی‌اسپورت خبرش را کار کردیم. ساعتی بعد خبر ابقای پورموسوی آمد و تمام آن خبرگزاری‌ها خبر پیشین را حذف کردند. ما می‌خواستیم خبر اوّل را هم به نشانه اشتباهی که شده حفظ کنیم ولی خب نمی‌شد گذاشت مخاطبان تازه‌تر خبر اشتباه را هم احیانا ببینند و مجبور به حذف خبر شدیم.
کاش مشخّص شود منبع اول چنین خبری کجا بود و ای کاش پاسخگو باشند؛ ولی ما در آی‌اسپورت از طرف خودمان بابت انتشار این خبر از شما معذرت می‌خواهیم.
۳۵ ۱۰
فرض کنیم، #سامان_قدوس از حضور در ایران پشیمان است. فقط اگر از نظر عقلی دچار مشکل باشد باید چنان مصاحبه‌ای را درست پیش از #جام_جهانی انجام دهد. مشخّص نیست نفر اوّل فقط اسیر گوگل‌ترنسلیت شده یا نیّت بدی داشته، ولی برای خیلی‌ها بعد از تصویرهای گرم و صمیمی این روزهای تمرین #تیم_ملی، لازم بود که نیّت کنند و باور که چنان حرف‌هایی زده شده؛ روزهای بدی است. این خنده‌ها خیلی‌ها را عصبانی می‌کند.
آی اسپورت - #5ca57d30
۵۶ ۱۵
دردناک و غم‌انگیز؛ تراژدی از دست دادن جام جهانی برای کسی که این همه امید و آرزو و محبوبیت پشتش بود.

http://www.instagram.com/isport_official
آی اسپورت - #8cac391a
۲۳ ۷
بیخیال انگ زدن و نگاه‌های منفی به هم که بشویم، اول و آخرش هر کسی موضعی دارد و از نگاه خودش به رخ‌دادها واکنش می‌دهد؛ هر رسانه‌ای هم به تبع آدم‌هایش نگاه خودش را دارد. ما در #آی‌اسپورت از مصاحبه امروز منتشر شده #کی‌روش با رویترز تیتر می‌زنیم: «می‌خواهم به جام جهانی پنجم صعود کنم.» و خب رسانه‌هایی تیتر می‌زنند: «از آفریقا و آسیا و انگلیس پیشنهاد دارم.» و جایی هم تیتر می‌زنند: «بعد از جام جهانی از ایران می‌روم.»
مخاطبی که هر چه بیشتر همهٔ این موضع‌ها را دیده باشد، قضاوت احتمالا جامع‌تری خواهد داشت.

عکس از فواد اشتری
آی اسپورت - #c42a4333
۳۸ ۱۶
عزیزان هم‌دل و «همراه» که به ما لطف دارید. «چیزی که عیان است، چه حاجت به بیان است؟»
بابت کم و کاستی‌ها ببخشید و همراه بمونید...
۲۸ ۱۲
بر اساس مدل پیش‌بینی UBS و ده هزار بار شبیه‌سازی‌ای که برای #جام_جهانی انجام داده، شانس #آلمان از هر تیمی برای قهرمانی بیشتره. فهرست یازده شانس برتر رو توی طرح بلیچر ریپورت می‌تونید ببینید. ولی خب اگه یه تیم باشه که به خراب کردن همه پیش‌بینی‌های ریاضی و منطقی فکر کنه، کدوم تیمه؟
آی اسپورت - #4f82c1de
۲۱ ۸
بلیچر ریپورت با این تصویر، چند دقیقه پیش از پایان بازی فینال به استقبال قهرمانی #اتلتیکو مادرید در لیگ اروپا رفته؛ قهرمانی تیمی که اگرچه تیم خوبیه، ولی حساب ویژه‌ای هم روی ستارهٔ فرانسویش باز می‌کنه. دو گل از #گریزمان و یک گل از #گابی چند دقیقه پیش از سوت پایان قهرمانی تیم سیمئونه رو قطعی کرده.
آی اسپورت - #62d32a5e
۲۳ ۱
دست و جیغ و هورا چهار صبح در فرودگاه بین‌المللی. یک نفر داد زد: «پاداش‌شون رو بدین!»
#فوتسال_زنان
آی اسپورت - #5d14f6aa
۸۸ ۱
نیم‌ساعت مانده به فرود #زنان فوتسالیست قهرمان آسیا، این بار دوربین‌های زیادی آمدند به استقبال‌شان. خانواده‌های‌شان با دسته‌های گل سراغ‌شان را از دوربین‌ها و خبرنگارها می‌گیرند. به سلامتی نگاه‌هایی که شکار شد، ولو به خون جگر!
آی اسپورت - #fa50a694
۶۲ ۴
صدام در نمیاد بس که داد زدم. ختم به خیر شد این فصل.
۹۳ ۳
پایان ساعت اداری چهاردهم می، واپسین مهلت ارسال فهرست ۳۵‌نفره به فیفا بوده؛ یعنی همین حالا. اگر این ساعت فهرست منتشر می‌شد پیش از بازی نبود و باز هم توطئه برداشت نمی‌شد؟ فهرستی که #کی‌روش چند هفته پیش در اختیار فدراسیون گذاشته و هر زمانی در این هفته‌ها منتشر می‌شد باز هم حرف و حدیث داشت؛ قبل از جشن قهرمانی، قبل از فینال حذفی، قبل از بازی رفت با الجزیره و #استقلال و قبل از هزار و یک چیز دیگر.
ارسال فهرست مورد اشکال نیست و اعلام عمومی آن مورد نقد شماست؟ صفحه‌های مجازی رسمی فیفا از جمله توئیتر رسمی جام جهانی این روزها پیاپی و بی‌درنگ فهرست‌هایی را که به دست این سازمان می‌رسد منتشر می‌کنند و درباره‌اش حرف می‌زنند؛ پس ارسال فهرست عملا به معنی انتشار آن بود.

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن...
۷۶ ۱۳
بلیچر ریپورت به سرعت دست به کار شده و چهار تیم اول لیگ جزیره که سال بعد در لیگ قهرمانان خواهند بود رو برگرفته از بازی معروف جی‌تی‌ای طرح زده. تکلیف #منچسترسیتی و #منچستریونایتد که از قبل مشخّص بود؛ #تاتنهام توی یه بازی شگفت‌انگیز لستر رو ۵-۴ برد تا سوم بشه و #لیورپول هم با شکست برایتون چهارم شد تا اصلا مهم نباشه کونته و #چلسی جلوی بنیتز ۳-۰ تحقیر شدن.
آی اسپورت - #0442f36e
۲۳
‏ساعت ۱۵:۳۰ امروز پخش زندهٔ فینال ‎#فوتسال_زنان آسیا
ایران-ژاپن؛ متاسفانه از جایی غیر از تلویزیون ملی ایران

https://youtu.be/dX1sBhbqgws
۴۲ ۴
پسربچگی؛ برای برادرم علیرضا

پسربچگی؛ برای برادرم علیرضا

آی اسپورت
2018-05-09 21:30:00
و تمام! #زنان فوتسال ایران ۴-۲ چین رو بردن و رفتن نیمه‌نهایی آسیا. و فراموش نکنیم درجه حرارت و میزان رطوبت برای بازیکنای ایران فاجعه‌باره با فرم لباس و احتمالا جنسش که هیچ کی‌روشی نبوده برای کیفیتش داد بزنه. شاهکارن این زنان!
آی اسپورت - #e6be8b7c
۵۸ ۷
شخص #برانکو توی کنفرانس خبری‌اش اعلام کرده که با پرسپولیس قرارداد جدید نبسته و قضیه توافق است. همین یک خبر چند جور واکنش داشته. بعضی در ادامهٔ روند جایگزینی #کیروش با برانکو تفسیرش می‌کنند؛ برخی هم پیشنهادهای خارجی‌اش را وسط می‌کشند. بحث مربی‌گری #علی_دایی هم مطرح شده. این وسط آنهایی را درک نمی‌کنم که از پوشش خبری این موضوع شاکی شدند و معتقدند شب بازی با الجزیره هدف از انتشار این خبر تخریب پرسپولیس است. عزیزان! خود برانکو این زمان را برای انتشار این خبر انتخاب کرده.
۴۱ ۶
آن قصّه نباید آنجا تمام می‌شد؛ برادر خاطرت هست؟

آن قصّه نباید آنجا تمام می‌شد؛ برادر خاطرت هست؟

آی اسپورت
2018-05-05 01:46:00
ظاهرا مشکلی در بخش نظرهای سایت پیش اومده که امکان نظردهی نیست؛ خیال‌تون راحت مشکل از گیرنده‌های شما نیست! داریم روش کار می‌کنیم. ببخشید و با ما بمونید تا رفع مشکل.
۳۰ ۵
تیم منتخب فصل #جزیره: دخه‌آ، واکر، فرتونگن، اوتامندی، مارکوس آلونسو، داوید سیلوا، دی‌بروین، کریستین اریکسن، محمد صلاح، هری کین و آگوئرو.
#سیتی ۵ نفر
#تاتنهام ۳ نفر
#چلسی، #یونایتد و #لیورپول هر کدوم ۱ نفر
آی اسپورت - #93af58be
۱۷ ۱
نفت تهران، بزرگ‌ترین شوخی تاریخ لیگ‌های ایران، به چیزی که سزاوارش بود رسید. با هنرنمایی وزارت نفت، مدیران سابق و فعلی و تمام اونهایی که به امید تقّی به توقّی خوردن هدایت این تیم رو یکی پس از دیگری پذیرفتند تا اگر شد، مفتخر باشند و اگر نشد، که خب شرایط تیم بد بوده.
۴۷ ۴
‏میلان به بنونتوی ده‌نفره می‌بازه و کمی بعد مونتلا جلوی ‎#بارسا تحقیر می‌شه. عجب شب دراماتیکی بود برای ‎#میلان این فصل؛ اجزای پراکنده‌ش هم این‌جوری شکست بخوره!
۲۶ ۵
هر چند که به نظر من مهم‌ترین اتّفاق امروز آی‌اسپورت شروع دوباره پادکست #پیرامید بود ولی یه توضیحی لازمه بدم.
مطلب صبح امروز خانم اشک‌ریز رو من روی سایت گذاشتم و فراموش کردم اسم نویسنده رو بزنم. از ایشون و همه اونایی که ساعت اوّل نوشته رو بدون اسم دیدن معذرت می‌خوام. وسط دعوا این یه مورد رو بیخیال بشید دیگه یه ساعت مطلب اسم نویسنده نداشت هیچ فساد و برنامه‌ریزی‌ای پشتش نبود انصافا.
۴۹ ۲۷
نسبت زنانه دادن به مردان، تحقیر مردان نیست؛ توهین مشخص به زنان است. تشبیه پیروز شدن تیمی بر دیگری به تجاوز جنسی، و نسبت دادن بارداری و این چیزها به شکست کسی، جالب نیست. تجاوز جرمی بزرگ و رفتاری نفرت‌انگیز و دون انسانیت است.
#آی‌اسپورت مروّج توهین واضح و نفرت و رفتار غیرانسانی نیست. شاید گاهی برخی کامنت‌ها از دست‌مان در برود یا در توهین بودن بعضی عبارت‌ها و جمله‌ها دچار تردید و فضای خاکستری شویم، ولی کامنت‌هایی که از نام کاربر تا متنش شامل تصویرسازی‌های جنسی کثیف یا تحقیر زنانگی باشد، فارغ از تمایل رنگی کاربر مورد نظر، حذف می‌شوند. اگر جایی هم از دست ما در رفت لطفا در کامنت‌ها مختصر تذکّر بدهید که چشم‌مان بخورد و متوجّه شویم.
همین که خواستم به نوع کامنت‌ها اشاره کنم و مثال بزنم حالم بد شد؛ مثل هر باری که چنین چیزهایی را می‌خوانم و حذف می‌کنم. چه طور جرئت می‌کنیم این‌طور با هم حرف بزنیم؟
۶۷ ۳۲
شفافیت و خردورزی؛ دورِ دورِ دور

شفافیت و خردورزی؛ دورِ دورِ دور

آی اسپورت
2018-04-18 00:25:00
حریف محترم؛ استقلال شفر، آبی‌های صبور

حریف محترم؛ استقلال شفر، آبی‌های صبور

آی اسپورت
2018-04-17 00:39:00
کاش دو چیز را خوب ببینیم. اول این‌ که #شفر و #برانکو تیم‌های ما را بهتر کرده‌اند؛ شوخی نیست دو تا صدرنشینی در آسیا پس از سال‌ها. و دوم این که، با وجود پیشرفت فنّی با حضور این کاربلدها، ما به شدّت ضعف داریم. هر دو تیم نهایت توان و بار فنّی‌شان را خرج این صعود کردند ولی در لحظه‌های بسیاری از این شش بازی دیدیم که تحت چه فشارهایی قرار گرفتند.
پس اگرچه نیمه‌نهایی سرخ‌آبی آسیا رویایی دوست‌داشتنی و قشنگ باشد، بخواهیمش و آرزو کنیم ولی چندان دل به آن نبندیم. ما مدّت‌هاست که از تیم‌داری حرفه‌ای عقب افتادیم.
۴۴ ۲
حالا تصوّر کنید این دوست عزیز با این سخنان گهربار یه روزگاری مسابقهٔ فوتبال رو داوری می‌کرده؛ ببین چه بازی‌ای می‌شده اون بازی.
۳۵ ۵
جای خالی هزاران؛ این درد مشترک

جای خالی هزاران؛ این درد مشترک

آی اسپورت
2018-04-15 21:30:00
آقا این خیلی بامزه‌ست! بعد از تلخی شکست دیشب #یوونتوس جلوی #رئال کلّی با این خندیدم الان :))
#بوفون #رونالدو
۷۰ ۲
پنالتیه از اونایی بود که می‌شد گرفت یا نگرفت و اگر اون طرف بود احتمالا نمی‌گرفت.
اخراج می‌تونست نکنه ولی خب اخراج کردنش هم لزوما غلط نبود.
رونالدو یکی از بهترین پنالتیای عمرش رو زد که شزنی با این‌که تشخیص داد، معلوم بود سه کنج بالا رو نمی‌رسه.
همه چیز همه چیز همه چیز انگار جوریه که پایان داستان‌های بزرگ تلخ بشه. دیگه چه فرقی داره که پنالتی درست بود و اخراج منصفانه یا نه؟ همه غمگینیم.
۵۶ ۱۲
نسلی از بچّه‌های ایران طرفدار #رم می‌شن؛ نسل بچّه‌های توئیتر فارسی و گرگ و کام، بک.
۶۲ ۵
«حالا حس می‌کنم برق شریف هم می‌تونم قبول بشم.» سخنان هیجان‌زدهٔ کنکوری کنار دست ما پس از تماشای بازگشت تاریخی #رم مقابل #بارسا. چیه این فوتبال؟
۵۱ ۱
آدم‌های ناحسابی، رقص قمه‌ها؛ در فوتبال چه خبر است؟

آدم‌های ناحسابی، رقص قمه‌ها؛ در فوتبال چه خبر است؟

آی اسپورت
2018-04-10 21:09:00
خوبی ماجراهایی مثل اسم سیاه‌جامگان، وانت بردن دم یه باشگاه برای توقیف اموال، هفت تا گل خوردن و بعد ول کردن بازی و تابلوی تعویض نداشتن و صدا زدن بازیکن برای تعویض اینه که همه‌ش درون خانوادگی و میهنیه؛ یه چیزیه بین خودمون. صد شکر که یه خارجی به‌مون توهین نکرده.
۴۶ ۱۳
حالا برو اسمش رو هر چی دوست داری بذار. آفرین!
آی اسپورت - #0c3a17c6
۵۰ ۷
تا ۲۰۵۰ با #ونگر! بلیچر ریپورت بعد از چند تا نتیجهٔ خوب اخیر آرسنال این طرح رو ساخته و نوشته که «اگه آرسنال لیگ اروپا رو ببره: باشگاه تا ۲۰۵۰ با ونگر قرارداد بست.»
آی اسپورت - #023487f8
۲۰ ۲
پیشنهاد برای #لوگوی_رم. «چیز»هایی که در ایران مجاز هستند.
آی اسپورت - #b85ccc17
۳۲ ۱
بلیچر ریپورت این طرح رو برای بازی امشب #لیورپول و #سیتی زده و نوشته: «تقابل بچّه‌ها و بزرگ‌ترها».
اگر ایران بود خود دی‌بروین و باشگاه #منچسترسیتی و عضو هیئت مدیره و پیش‌کسوت خوب باشگاه و رئیس کانون هواداران و گواردیولا باید به خاطر «توهین» از بلیچر ریپورت شکایت می‌کردن.
آی اسپورت - #07362518
۴۵ ۵
نقد فوتبالی؛ یادآوری همه جزئیات

نقد فوتبالی؛ یادآوری همه جزئیات

آی اسپورت
2018-04-04 22:23:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر