فهرست
حکایت آنها حکایت عجیبی‌ست. هردو آنقدر خوبند که دیگر صدای همه درآمده که چرا هرسال یکی از این دو فاتح جایزه بهترین بازیکن دنیا می‌شود؟ واقعیت اما این است که سال‌هاست بازیکی روی دست آنها نیامده. #مسی و #رونالدو با اختلاف بهترین فوتبالیست‌های حال حاضر دنیا هستند. به نظر من که مسی حتی بهترین بازیکن تاریخ است و دست‌کم در لیست‌نهایی سه نفره که قرار دارد. رونالدو هم گرچه افت کرده اما هرآن ممکن است به روزهای اوج برگردد.
این دو‌ قطعا مدیون یکدیگر هم هستند. رقابت‌شان باعث پیشرفت هردوی‌شان شده و هیچ‌کدام هیچوقت سعی در تخریب دیگری نداشته. ماجرا البته در بین هواداران دوستاره متفاوت است و آنها کمتر می‌شود که لحظه‌هایی مثل عکس ال‌کلاسیکوی شنبه را ثبت کنند؛ عکسی که در #ال‌کلاسیکوی روز گذشته گرفته شد و شاید ماندگارترین سکانس بازی بود.
آی اسپورت - #c9b75ed2
۳۶ ۲
پیروزی پدیده مقابل استقلال را فقط به پای رضا مهاجری نگذارید. نقش محمد تقوی را در موفقیت‌های این تیم نباید نادیده گرفت. بازیكن سابق استقلال كه جدال با منصوریان را از فصل پیش آغاز كرده بود. همان موقع كه بحث پیشنهاد انگلیسی علیرضا منصوریان در رسانه‌ها داغ بود و تقوی به انتقاد از سرمربی استقلال پرداخت. مدیر فنی فعلی پدیده پارسال در اینستاگرامش نوشته بود: «هر زمان کشتی ایران در هر رده ایی از کشور انگلستان مربی وارد کرد می توان گفت انگلستان از مربیان ایرانی در فوتبال استفاده خواهد کرد.» حالا با برتری تقوی مقابل استقلال او نشان داده در انگلستان خوب درس‌هایش را یاد گرفته و می‌تواند به راحتی ادعای پیشنهاد انگلیسی علی منصور را زیر سوال ببرد.
۱۰۳ ۱
بازگشت يعنی اين: آريس مريت آمريكايی پس از عمل پيوند كليه در سال 2015 دوباره به میادین بازگشته و امشب براي مدال طلای دوی 110متر با مانع در مسابقات جهانی دووميدانی در لندن می‌جنگد. او با ثبت ركورد 12ثانيه و 80صدم ثانيه در اين ماده ركوردار جهان است و در اين 2 سال دوران نقاهتش، کسی نتوانسته ركوردش را بشكند. مريت در سال 2012 در همين ورزشگاه المپيک لندن به مدال طلای المپيک رسيد. او از ساعت یک بامداد سه شنبه در خط 9 با رقبايش مصاف می‌کند.
۲۸ ۱
نیمار به خاطر پول به پاریس نرفت (یا حداقل «فقط» بخاطر پول به پاریس نرفت).
اون می‌خواست برای یکبار هم که شده برنده جایزه بهترین بازیکن دنیا بشه. برای بردن این جایزه هم نیاز هست که مرد اول تیمش باشه؛ نه اینکه زیر سایه یکی دیگه از شانس‌های همیشگی توپ طلا.
یا باید مسی از بارسا می‌رفت (که امکانش وجود نداشت)
یا باید مسی بازنشست می‌شد (که حالاحالاها این اتفاق رخ نمی‌داد)
یا باید نیمار می‌رفت یه تیم دیگه (که رفت)
۳۹ ۶
هجده‌ساله متعصب پرسپولیسی‌ها/ حمیدرضا

هجده‌ساله متعصب پرسپولیسی‌ها/ حمیدرضا

آی اسپورت
2017-07-29 14:33:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر