فهرست
«من اگر می‌خواستم به هر قیمتی در این فوتبال باشم ... اگر اهل سیاسی كاری و ائتلاف و بودن به هر قیمتی بودم ... با پیراهن پرسپولیس از این فوتبال خداحافظی می‌كردم!»

#علی_کریمی در مصاحبه امروزش با روزنامه «اعتماد» یادی هم از خداحافظی‌اش با فوتبال در تیر ۹۳ کرده است. چه روزگار غریبی بود نازنین!
۱۵۵ ۹
فقط کسی مثل برانکو می‌تواند از بین طارمی و منشا، علی علیپور را فیکس بگذارد. به طعنه‌های دیگران اهمیت ندهد و ربیع‌خواه را بهترین بازیکن زمین کند. اوست که وقتی تیم عقب است یک دفاع به زمین می‌آورد تا توی باکس حمله پنالتی بگیرد... ممنون آقای برانکوی شگفت‌انگیز
۲۲۴ ۸
دلمان برایت تنگ شده، علی کریمی. سه سال است که رفته‌ای و هیچ بازیکن دیگری پیدا نشده که بتواند مثل تو دل از ما ببرد جادوگر. خدا خدا می‌کردیم امشب اولین بازی دوران مربیگری‌ات هم با خودمان باشد که باز بیاییم آزادی و برایت دسته‌جمعی سرود بخوانیم. اما مدیران ناپیدای تیم نفت، در آخرین لحظات به همه‌مان نارو زدند. آنها با اسم تو همه را فریب دادند، فدراسیون را، بازیکن‌ها را و ما را. آنها دیروز عصر سر تمرین با بازیکن‌ها قرارداد بستند و بعد علی کریمی را عوض کردند. امیدوارم امشب پرسپولیس و در باقی دیدارها، استقلال و سپاهان و بقیه، دروازه نفت را به توپ ببندد تا مسئولان نفت، تاوان این رفتارشان را بدهند
۶۶
مهدی طارمی یکی از همان دهه هفتادی‌هایی است که دردسر دارند، موقعیت خراب می‌کنند، صدای بزرگترها را درمی‌آورند، ... اما آخرش گل طلایی را می‌‌زنند. فقط باید به این نسل و توانایی‌هایش اعتماد داشت
۱۱۴ ۴
‌هرگز کسی اینگونه فجیع به کشتن خود برنخاست که رامین رضاییان به فوتبال نشست
۱۲۲ ۴
یعنی این خبر که کیروش خواسته برانکو رسماً معذرت‌خواهی بکند واقعی است؟ جدی جدی انتخاب بازیکن برای تیم ملی کشورمان با همچین پروسه‌ای انجام می‌شود؟ خب این کارها را که مربی‌های وطنی خودمان با قیمت کمتر هم بلد بودند!
۲۱۳ ۲۵
جام جهانی ۱۹۸۲ سوکراتس و رفقایش در یک‌چهارم نهایی به ایتالیا خوردند و ۳-۲ باختند. حذف برزیل ۱۹۸۲، بزرگترین ضربه‌ای بود که «فوتبال زیبا» خورد و بعد از آن روش بازی دفاعی مطلق طرفدار پیدا کرد. امسال اگر پرسپولیس قهرمان نشود، بر سر فوتبال ایران هم همان بلا می‌آید
۱۹۱ ۱۵
گروه یاران!

گروه یاران!

آی اسپورت
2017-02-06 07:43:00
کی روش اول بازیکن‌ها را از ادوی امارات پس فرستاد، بعد بیانیه داد، این بار اعلام کرد بازیکن‌ها را به تیم ملی دعوت نمی‌کند،... تا حالا برانکو و تیمش همه این روش‌ها را خنثی کرده‌اند. برایم جالب است ببینم برای دربی، تاکتیک جدید کیروش چی هست؟
۱۴۶ ۶
آهان، حالا شد. اینکه قبل از چهارگانه بزرگ قرمزها بیایی و تمام تلاشت را بکنی که تیم را ببری توی بحران، از شعار دادن هواداران هم نترسی. چی بود آن بیانیه‌بازی؟ خودت حوصله‌ات سر نمی‌رفت آقای کیروش؟
۱۰۲ ۶
گفتیم امروز بازی پرسپولیس را می‌بینیم، یک کم دلمان باز می‌شود، یادمان می‌رود. نشد و نرفت که تازه گریه‌های آتش‌نشان اول بازی هم اضافه شد به تصاویر این چند روز
۶۵ ۱
توی این کتاب یک همایون بهزادی پنهان است

توی این کتاب یک همایون بهزادی پنهان است

آی اسپورت
2017-01-22 00:18:00
اگر نیما بود، امشب توئیت می‌کرد: پسرم! یک بازی پرسپولیسِ برانکو، یک بازی استقلالِ منصوریان، یک بیانیه کارلوس کیروش و سکوتِ فدراسیون فوتبال را دیدی، از این پس همه‌چیز جهان تکراری است.
۲۴۲ ۱
خوبان در این معامله تقصیر می‌کنند

خوبان در این معامله تقصیر می‌کنند

آی اسپورت
2017-01-16 16:44:00
خبرنگار سایت نود پرسیده: کیروش گفته شما در آتشی که درست کرده‌اید خواهید سوخت! برانکو هم جواب داده: من دوست ندارم حمام آفتاب بگیرم!

جوابش هر 3 امتیاز زیبایی اجرای فن را میگیرد :)
۹۲ ۲
همان‌طور که دعوای برانکو و کیروش، با همه درگیری‌های قبلی کیروش فرق دارد، لحن بیانیه‌های کیروش در مورد برانکو هم با بقیه بیانیه‌هایش متفاوت است. نوشته‌های کیروش علیه اسدی دبیرکل فدراسیون، اعضای کمیته اخلاق، عابدینی، علی کریمی و باقی منتقدانش معمولا پر از آرایه‌های ادبی بودند: «انتخاب او (اسدی) هدیه‌ای در تاریکی بوده است» «هیچکس با مارها در تختش نمی‌خوابد. به این داستان قدیمی فکر کنید که عقرب از قورباغه خواست او را از طول رودخانه عبور دهد. جالب است که اطراف ما هنوز افرادی هستند که از نیش زدن عقرب تعجب می‌کنند.» «دوستان عزیز؛ ما انتظار بیشتر و بهتر را داریم، مخصوصا حالا که فکر می‌کنیم پادشاه اسبش را از دست داده است.» اما کیروش علیه برانکو که می‌نویسد، لحنش به‌شدت ساده و صریح می‌شود. چرا؟
۳۷ ۳
کتاب ایلیاد بخوانید، آقای کی‌روش!

کتاب ایلیاد بخوانید، آقای کی‌روش!

آی اسپورت
2017-01-04 13:50:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر