فهرست
كي روش در كنفرانس خبري بعد از بازي قطر از توهين هاي فوساتي به مادرش ناراحت است و واكنش نشان مي دهد. كي روش خوشبخت است كه خبرنگاران شكايت او را سانسور نمي كنند، اما ادمين سايت آي اسپورت در عوض توهينهاي مخاطبان را به ما نويسندگان به راحتي كانفيرم مي كند و در عوض شكايت ما را سانسور. حيف. نمونه كامنت بي نام در پست مربوط به تحول كي روش در تركيب تيم ملي.
۷۹ ۴
كي روش؛ اين اعصاب خُرد كنِ دوست داشتي.
۱۹ ۵
تو تركيب اوليه تيم ملي مقابل قطر فعلن اسمي از رامين رضاييان نيست. كي روش ٩٦ متحول مي شود!
۲۲ ۷
وقتی مدیر ذوب آهن حرف از جوانمردی و این حرفها می زند، آدم یاد ترامپ و ادعاهایش درباره صلح و امنیت می افتد. می دانید یک پرسپولیسی حالاحالاها آن پنالتی بازی رفت پرسپولیس - ذوب را در آزادی فراموش نمی کند. توپی که به سینه بنگر خورد، اما تبریزی چشمهایش را روی جوانمردی بست. آن چیزی که ذوبی ها را به فینال جام حذفی رساند اسمش هر چه بود جوانمردی نبود. کاوه رضایی دقیقه 20 آن بازی با پرسپولیس هرگز جوانمرد نبود. اگر پای جوانمردی وسط بود باید به جهانبازی می گفت توپ به سینه دروازه بان خورده است. ذوب آهن با جوانمردی غریبه است. نمی دانم شاید معنی این کلمه عوض شده باشد.
۱۲۷ ۲۲
لیست رسمی دعوت شدگان تیم ملی کی منتشر شده که رحیم زهیوی از عدم حضورش در اردوی تیم ملی عذرخواهی کرده؟ جدی جدی اینهمه اعتماد به نفس از کجا می آید؟ جدی جدی او فکر می کند از آزمون و دژاگه بهتر است و تا به حال حقش خورده شده است؟ بازیکنی که مدام مصدوم می شود، بازیکنی که دست آخر در سطح لیگ قطر است و نه بیشتر و ... این میزان اعتماد به نفس را از کجا می آورد؟ چرا اغلب بازیکنان و مربیان استقلال خوزستان تا این حد جوگیر و هوچی باز هستند؟ چرا بعد از باخت فکر می کنند داور حقشان را خورده؟ اگر عدالت سر جایش بود اگر فوتبال همیشه بازی عادلانه و منصفانه ای بود، استقلال خوزستان فصل قبل قهرمان می شد؟ اگر فوتبال بر اساس عدالت بنا شده بود، همین بازی روز پنجشنبه این تیم در آزادی باید یک هیچ تمام می شد؟ ملوان و ابومسلم ( خدابیامرز )، صنعت نفت آبادان و برق شیراز تیم های ریشه داری هستند که در این فوتبال بی در و پیکر چندان به حق خودشان نرسیده اند، اما تیمی تازه به دوران رسیده مثل استقلال خوزستان که تنها بر اساس اتفاق و اشتباهات مکرر داوری به جایی رسیده، چرا باید تازه به دوران رسیدگی اش را تا این حد به رخ بکشد؟ چرا اینقدر باید با هوچی بازی شو اجرا کند که حق ما را می خورند، داور ها با پرسپولیس و فلان تیم مهربان هستند. استقلال خوزستان نمونه بارز جوک معروف ما سه تا رو کجا می برین است.
۱۸۴ ۲۷
هیچ کس علیفر را دوست ندارد. هیچ کس به حرفهای او گوش نمی دهد. تقصیر خودش است. اما یادمان نرود در این بازی لوس و بی مزه برخی گزارشگران از جمله عادل فردوسی پور که ادای ملی بازی در می آورند و در گزارش بازی های تهرانی ها و شهرستانی ها تلاش می کنند دل طرف دوم را به دست بیاورند یا دست کم آزرده اش نکنند، این آقای علیفر است که سر جای خودش می ایستد و به درستی در گزارشهایش از تیمهای تهرانی طرفداری می کند. همینطور که گزارشگر اصفهان در بازی اصفهانی ها با تهرانی ها از تیم شهرشان حمایت می کند، یا گزارشگر تبریز و ابادان و مشهد و ...
۱۷۵ ۱۶
تماشاگرانی که هنوز رامین رضاییان را برای پرسپولیس طلب می کنند، ناسپاسترین تماشاگران نسبت به تیمشان هستند. بازیکنان هیچگاه از باشگاهایشان بزرگتر نمی شوند. اگر احساس می کنند که بزرگتر هستند، بزرگتر شده اند و یا هر حس اشتباه دیگر، باید آن باشگاه را ترک کنند. کاری که فرگوسن با بکام کرد. فرگی طعم همه جور طعنه و باخت و بالا و پایین را چشید تا کسی از باشگاه و مربی بزرگتر نباشد. کی روش هم همین راه انتخاب کرد. برانکو این راه را انتخاب کرده.باید به انتخابش احترام گذاشت. لطفن به انتخابش احترام بگذارید. لطفن چشمهایتان را باز کنید و برد و باختها را به وجود تک بازیکنها نسبت ندهید. به باشگاهتان احترام بگذارید و پای باخت و بردهایش فارغ از بازیکنها بمانید. کار سختی نیست. فقط کافی است چشمهایتان را باز کنید و در عوض لبهایتان را به هم بچسبانید که خدای نکرده اشتباه باز نشود. دستها و قلمهایتان را هم باید غلاف کنید. موفق باشید.
۱۸۸ ۱۵
بنده خدا پیام صادقیان که نه پدرش زنده بود که برایش پادر میانی کند و نه فردوسی پور حواسش بود دارد چه کار می کند... رضاییان یک نگاه به شناسنامه اش بیندازد. اینطور که پیش می رود باید بالای سر در باشگاه پرسپولیس بنویسند: به مهدکودک خوش آمدید!
۱۳۵ ۵
رامین رضاییان: چرا اخراج؟ قضاوت نکنین، برنمی گردم، ببخشید و ...
در یک کلام این بازیکن تعادل روحی روانی ندارد. مراجعه به روانشناس در این گونه مواقع شاید چاره کار باشد. شاید روزی برسد باشگاهها پیش از استخدام بازیکنان دست به دامن تست های روانشناسی شوند.
۱۵۲ ۱۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر