فهرست
#بیرانوند اشتباه می‌کند تصمیم می‌گیرد بماند. هواداران پرسپولیس برای ماندن و نگهداشتن او اعتراض نکرده‌اند، آنها از بیرانوند خواسته‌اند عذرخواهی کند، ثانیا هر جا می‌خواهندش برود. بیرانوند بار اول نیست برای باشگاه پرسپولیس طاقچه بالا می گذارد. تماشاگران پرسپولیس بعد از رضاییان، طارمی و خیلی‌های دیگر که خیلی بزرگ‌تر بوده‌اند و رفته‌اند یا به هر دلیلی نبوده‌اند، ماتم نگرفته‌اند. باخته‌اند، اما عزت نفسشان را از دست نداده‌اند.
۲۸۷ ۱۷
یکی از مشخصه‌های سرالکس فرگوسن استفاده از بازیکنان متوسط بود. بازیکنانی که اغلب اوقات بعد از پایان کارشان در یونایتد جایی در دیگر تیم‌ها نداشتند و یا در تیم های متوسط رو به پایین کار می کردند، مثل جان اوشی، سیلوستره، اندرسون و برادران نویل فرگوسن با همین بازیکنان اغلب متوسط بارها و بارها قهرمان شد و البته تماشاگران یونایتد هم به خودشان اجازه ندادند چندان در کار فرگی دخالت کنند و او را به سبب بازی به این بازیکنان به باد انتقاد بگیرند. اما حالا برانکو به خاطر بازی دادن به ربیع خواه باید از گزارشگر و روزنامه نگار و تماشاگر حرف بشوند. ای کاش بدانیم دخالت بی مورد در کار مربی نامش نقد نیست. ای کاش بفهمیم دخالت فراوان و بی مورد در کار مربی به هم زدن جو تیم است و از بین بردن اندک اعتماد به نفس بازیکن. ای کاش بفهمیم گزارشگری و تماشاگری و روزنامه نگاری یعنی چه. روزنامه نگار اگر حق نقد داشته باشد اما گزارشگر حق ندارد از تریبون رسمی مردم بازیکنی را مسخره کند.
۲۷۸ ۱۹
با خسته‌ترین پرسپولیس چه کنیم؟

با خسته‌ترین پرسپولیس چه کنیم؟

آی اسپورت
2017-10-25 16:01:00
از عجایب روزگار ما این است که برخی سربازی می روند، سربازی شان تمام می شود، اما هنوز دوران آموزشی را نگذرانده اند. ما خودمان برای خودمان نقشه می کشیم لازم نیست سعودی ها قطری ها اماراتی ها نقشه بکشند و در ای اف سی چاپ کنند. فوتبال و زندگی ما همینقدر بلبشو است.
۱۸۷ ۹
از داور ناراحت نیستم، از تیم ناراحتم!

از داور ناراحت نیستم، از تیم ناراحتم!

آی اسپورت
2017-10-18 18:43:00
برند امليو ساچي و البته زير شلواري آقاي طارمي
آی اسپورت - #8bfe02b8
۲۰۴ ۱۰
چه حسابی است که لباس فقط اندازه طارمی پیدا نمی‌شود؟ البته این ادعایی است که خودش در مراسم اعطای جوایز لیگ برتر مطرح کرد وگرنه به نظر می رسد تلاش برای متفاوت بودن باشد و نه ایراد از اندازه ها و اندازه گیرها. مهدی طارمی یک روز با کت و شوار رسمی باشگاه کلاه کپ کج و برعکس می‌گذارد، کفش ناهماهنگ با بقیه می پوشد، شلوار کوتاه خودش را برای مراسم لیگ انتخاب می‌کند، حالا هم که صلاح دیده با زیر شلواری در عکس حاضر شود. از مهدی قائدی چه توقعی دارید؟ حق دارد با دمپایی لخ لخ کنان راه رود.
۱۳۸ ۷
کری‌های غیرفوتبالی؛ مانور بازنده‌ها

کری‌های غیرفوتبالی؛ مانور بازنده‌ها

آی اسپورت
2017-09-30 11:14:00
انتظار فردا؛ بدون طارمی، بدون سومدیریت

انتظار فردا؛ بدون طارمی، بدون سومدیریت

آی اسپورت
2017-09-27 01:34:00
طاهری پرسپولیس با اين گاف، كاری كرد كه بار قرمز بودن وزارت ورزش سبک بشه. افتخاری، طاهری، رويانيان، فتح الله‌زاده، خطيب، نژاد‌‌فلاح، ايكس، ايگرگ تا يادمون مياد پرسپوليس و استقلال توی اين سی‌واندی سال دچار سوتفاهم مديريتی بودن. بياين از اين به بعد به جای مربی و بازيكن، مدير درجه يک وارد كنيم. دلالها اگر بگذارند...
۵۹ ۳
منصوریان با همین تیم مدیریت فصل گذشته جدول لیگ را روی پله دوم البته با اختلاف زیاد از تیم اول تمام کرد. چطور است که تیم مدیریت فصل پیش مشکل دار نبوده، اما امسال بد است؟ عمده مشکلات استقلال بر می‌گردد به منصوریان. منصوریانی که تحت تاثیر جو بازیکنان و سیستم تیمش را عوض می‌کند. منصوریانی که می‌خواهد بایرنی-اتلتیکویی باشد. اما نمی‌تواند، نمی‌شود، این کاره نیست و البته باید تکلیف روشن باشد یا اتلتیکویی یا بایرتی. منصوریان با همان سیستم و بازیکنان جوان و جنگنده و با انگیزه فصل پیش می‌توانست جز مدعیان فصل هفدهم باشد، اما بی تدبیری و بیش از همه هیجان زدگی اش اجازه نمی دهد او به این مهم دست پیدا کند. مدیریت مهم است. اما وقتی سرمربی تیم از دانش متوسط رو به بالایی برخوردار باشد، می‌تواند ضعف های دیگر را بپوشاند و هضم کند. مثل آن اتفاقی که در پرسپولیس رویانیان-دایی رخ داد. اگر افتخاری سابقه چند دهه‌ای در فوتبال دارد، رویانیان تنها به حکم بالادستی زمام امور پرسپولیس را در دست گرفت. بی هیچ شناختی از فوتبال ... آنقدر بی شناخت که حتا برای تیم رقیبش اسپانسر جور کرد و پول بیشتر رساند! مشکل استقلال منصوریان است. منصوریان بی‌دانش، جو زده، بلاتکلیف و البته تا حدود زیادی سیاه کار و سیاه باز.
۱۳۷ ۸
فوتبال حرفه ای است. مربی حق دارد بازیکنش را شخصن انتخاب کند. حق دارد روی نام جذب شده های قبلی خط بکشد و رک بگوید نمی خواهم. همان کاری که حمید درخشان کرد. همین کاری که علی کریمی می کند. اما این وسط بعضی ها هم هستند که فرق می کنند. اتفاقن ایرانی نیستند. اتفاقن ادعای جوانمردی و این حرفها ندارند. تا آخر با بازیکنهایی که قراردادشان به هر نحو در باشگاه ثبت شده ادامه می دهند ولو آنکه آن بازیکن بابک حاتمی باشد که قهرمانی را از تیمتان بگیرد. ولو آنکه سوشا باشد که نصف فصل به خاطر حاشیه نباشد، آن وقت هم که باشد مطمئن نباشد. ولو آنکه آن بازیکن نورمحمدی باشد که هر بار که وارد زمین شده، تیمت بازی برده را با باخت و مساوی عوض کرده باشد. وسط هیاهوی فوتبال حرفه ای گاهی اتفاقهایی می افتد که بد نیست آدم به خاطرش کمی مکث کند و برای بعضی ها کف مرتب بزند.
۶۲ ۲۲
خوب شد!

خوب شد!

آی اسپورت
2017-09-06 16:45:00
طبقه دوم استادیوم آزادی برای بازی امروز رایگان شد. می شد رایگان نمی شد و بلیتهای این قسمت را به خانمها می فروختید. می توانستید فضا را برای حضورهای خانوادگی بعدی آزمایش کنید. ما بالاخره به مقصد می رسیم. اما وقتی می رسیم که دیر شده. ما عادت داریم راههای هزار بار رفته دیگران را هزاربار دیرتر هزار سال دیرتر تجربه کنیم. کار ما تجربه کردن تجربه دیگران است. متاسفانه.
۸۸ ۱۳
علت حذف شدن نقش یوزپلنگ از روی لباسهای تیم ملی تصمیم آدیداس است. کمپانی آدیداس معتقد است چاپ به این شکل کیفیت لباسها را پایین می آورد.
۴۰ ۳
بد، زشت، جلف

بد، زشت، جلف

آی اسپورت
2017-08-30 19:21:00
فقط فحاشی به «من» بد است!

فقط فحاشی به «من» بد است!

آی اسپورت
2017-08-16 14:59:00
یک اشتباه منجر به گل و تعویض. فوتبال است و از این بالا و پایین‌ها دارد، اما مربی اوستنده هم با رامین پدر کشتگی دارد که تعویضش می‌کند؟ می خواهد او را نابود کند که در پست وینگر بازی‌اش می‌دهد؟ همه این اتفاقات اگر در ایران و پرسپولیس برانکو افتاده بود، که افتاد و دیدیم شخص سرمربی سیبل شده بود و دوستان روزنامه نگار رضاییان انواع و اقسام قضاوتها را درباره برانکو نوشته و لایکها را گرفته بودند؛ که اتفاقا همه این واکنشها را نشان دادند و مستند دیدیم. اروپا با کسی شوخی ندارد. چه خوب که رامین به آرزویش رسید و طعم اروپا را هر چند در تیم درجه سوم یا شاید هم ضعیف تر اروپایی چشید تا یادش بیاید قواعد حرفه ای در دنیای فوتبال چیست. گاهی عیب‌ها را درون خودمان جستجو کنیم. گاهی دندان سر جگر بگذاریم. گاهی قضاوت نکنیم و البته به قواعد زمین سبز تن دهیم.
۱۵۹ ۱۰
آماتوریسم ریشه‌دار کریمی

آماتوریسم ریشه‌دار کریمی

آی اسپورت
2017-07-25 16:19:00
ترینر Trainer به معنی مربی است و ترینی Trainee کار آموز و تمرینی. تستر هم که توی متن خبر منتشر شده از خود باشگاه اوستنده بود همون بازیکن تستی تعبیر می شد. حالا چرا با این اوصاف آقای مدیر برنامه از این لفظ ترینر برای بازیکنش استفاده می کنه نمی دانیم.
۲۱ ۴
اون مقدمه ، اون نویسنده مقدمه ، اون دکترای نویسنده مقدمه. بگذریم
آی اسپورت - #2f01ee23
۳۸ ۶
پرسپوليس واقعن چقدر به طارمی داده كه حالا ميخواد يه ميليون يورو بگيره؟ پدر طارمی واقعن اينو گفته؟ طارمی جز با پرسپوليس به تيم ملی رسيده؟ طارمی جز با پرسپوليس شهرت پيدا كرده؟ طارمی جز با پرسپوليس طارمی شده؟ طارمی بازيكن خوبي است، اما نه بزرگتر و مهمتر از باشگاه كه سر پرسپوليس منت بگذارد. بزرگترهای طارمی در حقش بزرگي كنند نه اينكه محبوبيت او را هر روز ضايعتر كنند. ای كاش طارمی آنقدر بزرگ شود كه بداند در دنيای حرفه‌ای بهتر است تكليفش زودتر روشن شود.
۱۷۸ ۹
وقتی می خواد بره یعنی می خواد بره. یعنی نمیشه دو تا باشگاه با هم پول بذارن رضایت نامه اش رو بگیرن؟ خودش هم یه چی می ذاره. یه نیم فصل برای یکی یه نیم فصلم برای اون یکی بازی میکنه. بابا چرا متوجه نیستین میخواد بره
۸۰ ۱۹
پارسال در حد مهدکودک امسال پیش دبستانی. خیلی مانده طارمی به حد و اندازه های استاندارد برسد. اما باز هم خوب است. همین که نشده سرجهازی کسی برای قرارداد با ریزه اسپور و امثالهم خوب است. این را نگوییم چه بگوییم؟ برادر من شما اول باید برای این منار اروپا اروپا چاله پیشنهاد رسمی بکنی. منار رو دزدیدی بی اینکه به فکر چاله اش باشی.
۸۶ ۱۵
آدم خوب است سروش رفیعی باشد، کارش از اول درست باشد. اخلاقش آنقدر خوب باشد که هیچ وصله ای بهش نچسبد. آنقدر درست و پاکیزه که بازار گرمی نکند، از اینستایش درست استفاده کند، حرفش را به احترام بزند به احترام خداحافظی کند و به احترام و با عشق برایش آرزوی سلامتی و موفقیت کنیم. امثال سروش، اینقدر نجیب و آرام، در این فوتبال کم هستند اما باید به چشم بیایند مثل امیری، مثل انصاری
۲۰۲ ۹
کمال کامیابی‌نیا همچین تو اینستاش خطاب به روزنامه پیروزی نوشته بود وقتی نمی‌دونی الکی تیتر نزن که نزدیک بود فکر کنیم او و مدیر برنامه‌اش و نماینده پرسپولیس قرار بوده تو دفتر باشگاه بر سر روش محاسبه سطوح ریمانی بحث کنند. برادر من بحث سر پوله و مدت قرار داد دیگه. شما یه بازی با کتف در رفته برامون بازی کردی دستتم درد نکنه، اما اینم فراموش نکن که با یه حرکت بچه‌گانه جلو تراکتور دربی و دو تا بازی بعدش رو از دست دادی . این به آن در. اینقدر داستان نداره که ... یا پولی که می‌خوای بگیری و می‌گیری و می‌مونی یا هم نه. شایعه درست نکن و درست تیتر بزن و اینها نداره والله. پول همه مشکلات رو حل می کنه و اصلنم چرک کف دست نیست.
۲۰۵ ۱۱
محرومیت تبعیض‌آمیز دختران والیبال

محرومیت تبعیض‌آمیز دختران والیبال

آی اسپورت
2017-06-17 08:49:00
صعودها و قهرمانی‌های اقتصادی

صعودها و قهرمانی‌های اقتصادی

آی اسپورت
2017-06-13 16:42:00
بازی بدون لیزر/ واقعا بافرهنگیم؟

بازی بدون لیزر/ واقعا بافرهنگیم؟

آی اسپورت
2017-05-23 17:20:00
آقای گزارشگر عذرخواهی نمی‌کنید؟

آقای گزارشگر عذرخواهی نمی‌کنید؟

آی اسپورت
2017-05-10 14:37:00
خجالت نمی‌کشید؟

خجالت نمی‌کشید؟

آی اسپورت
2017-04-29 21:50:00
چرا هانی اینقدر «بزرگ» شد؟

چرا هانی اینقدر «بزرگ» شد؟

آی اسپورت
2017-04-22 17:56:00
اقتدار مربی یا آقای گلی رفیق؟

اقتدار مربی یا آقای گلی رفیق؟

آی اسپورت
2017-04-16 14:38:00
چیزی که طارمی باید یاد بگیرد

چیزی که طارمی باید یاد بگیرد

آی اسپورت
2017-04-11 14:55:00
چرا در ماراتن دختران تهران ندویدم؟

چرا در ماراتن دختران تهران ندویدم؟

آی اسپورت
2017-04-08 14:06:00
١. مطلب كمی طولانیه و در واقع توییت نیست، چاره‌ای هم نیست.
٢. واقعیت اینه نمی‌دونم دلیل اصلی ممنوعیت ورود بانوان به استادیوم های ورزشی رو می‌تونیم اینجا توضیح بدیم بنویسم یا نه، اما به این بسنده می‌كنم اونها كه دهه ٦٠ كشتی رو از تلویزیون تماشا می‌كردن حتمن یادشون میاد كه یه كادر كوچك از تصویر مسابقه گوشه تلویزیون باز می‌شد و ما تمام مدت باید به این شكل مسابقه را تماشا می‌كردیم. دیدن تصویر كامل مسابقه اشكال شرعی داشت. به هر حال تا اینجا پیشرفت كردیم كه حالا دست كم مسابقات كشتی یا شنا رو مستقیم (حالا ٧ ثانیه تاخیر رو ببخشیم) می‌تونیم پای تلویزیون ببینیم.
٣. حضور بانوان در استادیوم‌های ورزشی به این خاطر ممنوعه.
٤. حالا چرا زوم شد روی فحاشی یا فكر كردیم زوم شد روی فحاشی؟ به این خاطر كه فحاشی چه در استادیوم و چه در خیابان و چه در خانه واضح‌ترین و البته دم‌دستی‌ترین بروز رفتارهای سكسیستی و توهین آمیز است وگرنه واضح است كه فحاشی دلیل اصلی این ماجرا نیست.
٤. خدای نكرده اگر سطح فرهنگ خانوادگی همه ما انقدر رشد پیدا كرد كه همین رفتار دم‌دستی را فراموش كردیم و یاد گرفتیم از دوز جنسیت زده‌اش بكاهیم و فهمیدیم توهین به زنان راه تخلیه انرژی و عصبیت و هیجان نیست، نگاهمان را به انسان اعم از زن و مرد تغییر دادیم و كلیشه های رسمی بیهوده و وقت تلف كن را كنار گذاشتیم، حتمن مساله اصلی هم حل می شود. یا شاید بهتر است بگوییم انوقت معلوم می شود مساله اصلی حل شده است.
٥. حالا می‌خواین فحش بدین می خواین ندین. اما تلاش برای حضور خانم‌ها در استادیوم نیازمند اكت واقعی هست. نیازمند حضور كسانی است كه اجازه دارند وارد استادیوم شوند و یادشان باشد كه خوب‌تر این است خواهر و مادر و همسر و دختر و دوست‌شان هم كنارشان بنشیند و مسابقه‌ای كه دوست دارند را نگاه كنند، حالا كه نیستند باید راه را برای ورودشان باز كنیم. حضور آنها كه به این ورود مشترك اعتقاد دارند باید در استادیوم‌ها زیاد شود. همین ها زمانی كه یك استادیوم فحش جنسیتی و نژاد پرستی به تیم قطر و امثالهم و بازیكنان تیم رقیب می‌دهند باید همراهی نكنند و سعی كنند جو را آرام كنند و دست كم تلنگر بزنند. می‌دانم جو غالب جو درنده خوی مسخره كننده است. اما این هم یك راه كار است نه همه راه حل و نه داروی قطعی. فقط یك تلاش برای آغاز راه همین.
٦. باقی بقای‌تان.
۹۷ ۲۷
چقدر اميدوار كننده است كه در توييت هاي دوستان مي‌خوانيم آنها از اينكه درهاي استاديوم آزادی همچنان به روي زنان ايرانی بسته مانده، ناراحت شده اند. شايد بد نباشد جدی‌‌تر آستيني بالا بزنند و جز نوشتن كار ديگري بكنند. مي‘شود كمپين فحاشي در استاديوم ممنوع راه انداخت و از همين جاها شروع كرد. به اميد روزی كه فرهنگمان هم اندازه فوتبالمان رشد كند.
۹۹ ۱۱
فقط كافی است فرياد كي‌روش را بر سر عزت اللهي و جهانبخش در بازي چين به ياد بياوريم تا سوالمان را درباره علت دعوت نشدن رفيعي و مسلمان به تيم ملی فراموش كنيم. كارلوس به فانتزی بازهای بي مبالات روی خوش نشان نمي دهد.
۱۰۰ ۱۸
ما خوبیم!

ما خوبیم!

آی اسپورت
2017-03-25 15:06:00
كي روش در كنفرانس خبري بعد از بازي قطر از توهين هاي فوساتي به مادرش ناراحت است و واكنش نشان مي دهد. كي روش خوشبخت است كه خبرنگاران شكايت او را سانسور نمي كنند، اما ادمين سايت آي اسپورت در عوض توهينهاي مخاطبان را به ما نويسندگان به راحتي كانفيرم مي كند و در عوض شكايت ما را سانسور. حيف. نمونه كامنت بي نام در پست مربوط به تحول كي روش در تركيب تيم ملي.
۱۵۲ ۱۴
كي روش؛ اين اعصاب خُرد كنِ دوست داشتي.
۶۳ ۸
تو تركيب اوليه تيم ملي مقابل قطر فعلن اسمي از رامين رضاييان نيست. كي روش ٩٦ متحول مي شود!
۵۷ ۱۰
وقتی مدیر ذوب آهن حرف از جوانمردی و این حرفها می زند، آدم یاد ترامپ و ادعاهایش درباره صلح و امنیت می افتد. می دانید یک پرسپولیسی حالاحالاها آن پنالتی بازی رفت پرسپولیس - ذوب را در آزادی فراموش نمی کند. توپی که به سینه بنگر خورد، اما تبریزی چشمهایش را روی جوانمردی بست. آن چیزی که ذوبی ها را به فینال جام حذفی رساند اسمش هر چه بود جوانمردی نبود. کاوه رضایی دقیقه 20 آن بازی با پرسپولیس هرگز جوانمرد نبود. اگر پای جوانمردی وسط بود باید به جهانبازی می گفت توپ به سینه دروازه بان خورده است. ذوب آهن با جوانمردی غریبه است. نمی دانم شاید معنی این کلمه عوض شده باشد.
۱۳۲ ۲۲
لیست رسمی دعوت شدگان تیم ملی کی منتشر شده که رحیم زهیوی از عدم حضورش در اردوی تیم ملی عذرخواهی کرده؟ جدی جدی اینهمه اعتماد به نفس از کجا می آید؟ جدی جدی او فکر می کند از آزمون و دژاگه بهتر است و تا به حال حقش خورده شده است؟ بازیکنی که مدام مصدوم می شود، بازیکنی که دست آخر در سطح لیگ قطر است و نه بیشتر و ... این میزان اعتماد به نفس را از کجا می آورد؟ چرا اغلب بازیکنان و مربیان استقلال خوزستان تا این حد جوگیر و هوچی باز هستند؟ چرا بعد از باخت فکر می کنند داور حقشان را خورده؟ اگر عدالت سر جایش بود اگر فوتبال همیشه بازی عادلانه و منصفانه ای بود، استقلال خوزستان فصل قبل قهرمان می شد؟ اگر فوتبال بر اساس عدالت بنا شده بود، همین بازی روز پنجشنبه این تیم در آزادی باید یک هیچ تمام می شد؟ ملوان و ابومسلم ( خدابیامرز )، صنعت نفت آبادان و برق شیراز تیم های ریشه داری هستند که در این فوتبال بی در و پیکر چندان به حق خودشان نرسیده اند، اما تیمی تازه به دوران رسیده مثل استقلال خوزستان که تنها بر اساس اتفاق و اشتباهات مکرر داوری به جایی رسیده، چرا باید تازه به دوران رسیدگی اش را تا این حد به رخ بکشد؟ چرا اینقدر باید با هوچی بازی شو اجرا کند که حق ما را می خورند، داور ها با پرسپولیس و فلان تیم مهربان هستند. استقلال خوزستان نمونه بارز جوک معروف ما سه تا رو کجا می برین است.
۱۸۵ ۲۷
هیچ کس علیفر را دوست ندارد. هیچ کس به حرفهای او گوش نمی دهد. تقصیر خودش است. اما یادمان نرود در این بازی لوس و بی مزه برخی گزارشگران از جمله عادل فردوسی پور که ادای ملی بازی در می آورند و در گزارش بازی های تهرانی ها و شهرستانی ها تلاش می کنند دل طرف دوم را به دست بیاورند یا دست کم آزرده اش نکنند، این آقای علیفر است که سر جای خودش می ایستد و به درستی در گزارشهایش از تیمهای تهرانی طرفداری می کند. همینطور که گزارشگر اصفهان در بازی اصفهانی ها با تهرانی ها از تیم شهرشان حمایت می کند، یا گزارشگر تبریز و ابادان و مشهد و ...
۱۷۷ ۱۶
تماشاگرانی که هنوز رامین رضاییان را برای پرسپولیس طلب می کنند، ناسپاسترین تماشاگران نسبت به تیمشان هستند. بازیکنان هیچگاه از باشگاهایشان بزرگتر نمی شوند. اگر احساس می کنند که بزرگتر هستند، بزرگتر شده اند و یا هر حس اشتباه دیگر، باید آن باشگاه را ترک کنند. کاری که فرگوسن با بکام کرد. فرگی طعم همه جور طعنه و باخت و بالا و پایین را چشید تا کسی از باشگاه و مربی بزرگتر نباشد. کی روش هم همین راه انتخاب کرد. برانکو این راه را انتخاب کرده.باید به انتخابش احترام گذاشت. لطفن به انتخابش احترام بگذارید. لطفن چشمهایتان را باز کنید و برد و باختها را به وجود تک بازیکنها نسبت ندهید. به باشگاهتان احترام بگذارید و پای باخت و بردهایش فارغ از بازیکنها بمانید. کار سختی نیست. فقط کافی است چشمهایتان را باز کنید و در عوض لبهایتان را به هم بچسبانید که خدای نکرده اشتباه باز نشود. دستها و قلمهایتان را هم باید غلاف کنید. موفق باشید.
۱۹۰ ۱۵
بنده خدا پیام صادقیان که نه پدرش زنده بود که برایش پادر میانی کند و نه فردوسی پور حواسش بود دارد چه کار می کند... رضاییان یک نگاه به شناسنامه اش بیندازد. اینطور که پیش می رود باید بالای سر در باشگاه پرسپولیس بنویسند: به مهدکودک خوش آمدید!
۱۳۹ ۵
پرسپولیس جای ستاره حلبی نیست!

پرسپولیس جای ستاره حلبی نیست!

آی اسپورت
2017-02-28 15:50:00
رامین رضاییان: چرا اخراج؟ قضاوت نکنین، برنمی گردم، ببخشید و ...
در یک کلام این بازیکن تعادل روحی روانی ندارد. مراجعه به روانشناس در این گونه مواقع شاید چاره کار باشد. شاید روزی برسد باشگاهها پیش از استخدام بازیکنان دست به دامن تست های روانشناسی شوند.
۱۵۴ ۱۳
پروفسور قمارباز!

پروفسور قمارباز!

آی اسپورت
2017-02-13 16:38:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر