فهرست

آخرین پست‌ها

من و همکارانم در آی اسپورت، روزانه زمان قابل توجهی را صرف خواندن نظرات شما مخاطبان عزیز آی اسپورت و تائید یا حذف آن‌ها می‌کنیم. مثل هر رسانه دیگری از اینکه مخاطبان‌مان برای‌مان کامنت بگذارند بسیار خوشحال می‌شویم. اما باورتان می‌شود اگر بگویم هر روز بین ۳۰ تا ۵۰ درصد کامنت‌ها را به دلایلی که حتما می‌دانید حذف می‌کنیم؟ طبیعی است که در این کار ممکن است کوتاهی یا اشتباهی هم صورت بگیرد و احیانا کامنت‌های حاوی الفاظ رکیک هم تائید شوند. اما سوال من این است. آن دسته از مخاطبانی که کامنت‌های اینچنینی می‌گذارند، نمی‌دانند کامنت‌شان تائید نخواهد شد؟ پس چرا وقت می‌گذارند و کامنت‌هایی اینچینی می‌گذارند؟ از همگی شما خواهش می‌کنم در ثبت کامنت‌‌های‌تان بیشتر ملاحظه کنید. باور کنید این قدم بزرگی برای بهتر شدن وضعیت است. پیشاپیش از همه دوستانی که لطف می‌کنند و بیشتر مراعات می‌کنند تشکر می‌کنم.
۳۸ ۲۳
رکوردداران بیشترین بازی ملی در تیم ملی ایتالیا
آی اسپورت - #f49cdfe9
۸
عجیب‌ترین روش برای اهدای کاپِ سوپرجام به #پرسپولیس؛ برخلاف تمام دنیا که جام در ورزشگاه اهدا می‌شود، مدیر و کاپیتان پرسپولیس به ساختمان سازمان لیگ رفته‌اند و اینطور جام گرفته‌اند؛ نوبر است! امکان نداشت که این جام را در اولین بازی تیم در ورزشگاه آزادی در حضور هواداران بدهند؟
آی اسپورت - #ccb8b0fa
۱۱۶۲ ۵
در تاریخ آمده که سال ۱۶۲۲ میلادی ، ایران به #استعمار_کبیر #پرتغال پایان داد.اما از #استعمار_صغیر ایران توسط پرتغالی ها چیزی در کتاب ها نیامده است . برای این منظور باید به #تاریخ_شفاهی مراجعه کرد. تاریخ شفاهی میگوید #استعمار_صغیر از سال ۲۰۱۱ به فرماندهی #کارلوس_کیروش شروع شده و گویا حالا حالا ها هم ادامه دارد . پایان این استعمار چه زمانی است؟آیا در کتاب های تاریخ چیزی درباره آن خواهند نوشت؟
آی اسپورت - #7da22a48
۵۰۴ ۲۶
‏یادتان هست برانکو از تفاوت های فرهنگی جایی که او و کیروش آمده‌اند گفت؟
۴۰۹ ۲۰
رنکینگ برترین بازیکنان لیگ جزیره از نگاه بلیچرریپورت
آی اسپورت - #78a52e2b
۱۶
اینفوگرافی آی‌اسپورت: برترین گلزنان لیگ‌برتر
آی اسپورت - #bb0e4c51
۱۵
گلزن ترین تیم‌‌های باشگاهی در لیگ‌های اروپایی
آی اسپورت - #c7396f5d
۱۴
رکوردداران بیشترین گلزنی برای یک باشگاه در تمامی رقابت‌ها
آی اسپورت - #9d6bae50
۲۶ ۲
عملکرد ضعیف تيرى آنرى در موناكو؛ شش بازی بدون برد!
آی اسپورت - #2936ce85
۱۷
فولاد آرنا؛ پس از استادیوم امام‌رضا در مشهد، ورزشگاه اختصاصی فولاد دومین ورزشگاه مدرنی است که به زودی میزبان لیگ‌برتر می‌شود. افتتاح رسمی استادیوم: بازی فولاد-پرسپولیس
آی اسپورت - #1f224fcd
۴۳ ۱
نمایی فوق العاده از استادیوم "آلبرتو آرماندو" در بوینس آیرس آرژانتین در بازی رفت فینال جام لیبرتادورس
آی اسپورت - #64676e25
۳۴
دعوای سخیف بین اینکه #استقلال تیم حکومتی است یا #پرسپولیس مدت‌هاست آغاز شده و حالا حالا هم تمام نمی‌شود. متاسفانه خبر بد این است که تا وقتی دو تیم زیر نظارت وزارت ورزش باشند، تیم حکومت هستند. چه خوش‌تان بیاید، چه بدتان بیاید باید این بحث را تمام کنید
۸۵ ۲۰
دوباره شاهد بازی های عجیب #کی‌روش هستیم! غیر فعال کردن اینستاگرام توسط بازیکن های دعوت شده به تیم‌ملی به صورت دسته جمعی برای اعتراض به بی توجهی ها به تیم ملی! کاش این فوتبال صاحب داشت تا ملی پوش مجبور نباشه برای بقا توی تیم، عروسک خیمه شب بازی صحنه آرایی های مربیش بشه.
۱۹۷ ۹
قاب نوستالژیک: #مسی آخرین بازمانده تیم رویایی ۲۰۰۶ بارسلونا
آی اسپورت - #95492def
۶۱
پرسپولیسی‌ها در روزهای گذشته با هشتگ #تمدید_با_برانکو خواهان عقد قرارداد بلند مدت با او شدند. آیا دلیلی برای عدم تمدید با ایوانکوویچ هم وجود دارد؟
آی اسپورت - #71313ce6
۱۲۶۸ ۶
مقایسه عملکرد #رونالدو در ۱۲ بازی ابتدایی خود در رئال مادرید و یوونتوس
آی اسپورت - #edf371d3
۲۳
برترین گلزنان ۵ لیگ معتبر اروپایی
آی اسپورت - #cb1c9b60
۱۱
رنکینگ برترین باشگاه‌های فوتبال اروپا از نگاه بلیچرریپورت
آی اسپورت - #f87a06a0
۱۴
کشته شدن یک جوان در پی کری‌خوانی طرفداران قرمز و آبی باور کردنی نیست. دست تمام آن‌هایی که در کانال‌های مثلا هواداری! دو تیم خبر جعل می‌کنند و نفرت می‌پراکنند به خون این جوان آلوده است. متاسفم که اعتراف می‌کنم رسانه‌ها قافیه را به این دست کانال‌ها باخته‌اند. حالا هی ما از این بنویسیم و قسم بخوریم که به پیر به پیغمبر خود بازیکنان دو تیم به استثنای چند جوان تازه به دوران رسیده که روی هم رفته ده بازی هم برای سرخابی‌ها نکرده‌اند، اصلا در این فضاها نیستند بی‌فایده است. این روزها انگار تیغ کینه بیشتر و بهتر می‌برد.
۵۴ ۷
جذاب ترین دیدارهای ملی پیش رو
آی اسپورت - #13707c74
۱۴
کارتون جدید عمر مومنی:حالا شهر منچستر آبی است!
آی اسپورت - #c96008c9
۲۴
برای اولین بار در رقابت های لیگ جزیره، ۳تیم در ۱۲هفته ابتدایی شکست نخوردند.
آی اسپورت - #4883485e
۱۲
حماسه چهارده سرباز فداکار #برانکو را با پاسخ دادن به کری های کودکانه رقبا مخدوش نکنید. بدخواهان چه بخواهند چه نخواهند تصویر #پسران_سرخ #پرسپولیس نود و هفت برای همیشه تاریخ دریادها ثبت شد. سال ها بعد این ما هستیم که با افتخار برای نسل بعد تعریف می کنیم یکی بود یکی نبود؛ یه تیمی بود که با #پنجره_بسته؛ مشتی بی معرفت تنهایش گذاشتند و رفتند. ماندند چهارده سرباز و یک فرمانده. آن ها تا آخرین نفس جنگیدند تا ته رمقشان؛ اما...
عظمت این قصه را آلوده به کری های کودکانه رقبا نکنیم. آن ها مقهور این عظمت شده اند بگذارید دست و پا بزنند و چه زیبا گفته #حسین_منزوی

خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود
و مـاه را زِ بلندایش به روی خاک کشیدن بود
پلنگ من ـ دل مغرورم ـ پرید و پنجه به خالی زد
که عشق ـ ماه بلند من ـ ورای دست رسیدن بود

آی اسپورت - #2fe624ff
۲۱۲ ۳۳
دربی شهر منچستر به روایت بلیچرریپورت
آی اسپورت - #10b71aa7
۲۸
‏وقتی پای چند میلیون دلار "هزینه" یا "سودآوری" در میان باشد، ‎#برانکو هر سال بهتر از پارسال و ‎#شفر هر روز بدتر از دیروز باشد یعنی کارنامه سرمایه‌گذاری مشخص شده و بدیهی است ‎#پرسپوليس به دنبال تمدید و ‎#استقلال به فکر آلترناتیو باشد.
۱۱۳۴ ۱۱
هیچ معجزه ای رخ نداد. درست مثل ۲۴ اردیبهشت ۹۵. #پرسپولیس #برانکو عادت به کسب #جام های با اما و اگر ندارد. جام های این تیم همه بعد از چند بار زمین خوردن و با اقتدار به ویترین اضافه می شوند. پس منتظر قهرمانی مقتدرانه می مانیم
۱۹۱ ۱۰
برترین گلزنان سری‌آ به ازای تعداد تاچ برای هر گل؛ #ایکاردی با هر ۲۶لمس توپ گل می‌زند
آی اسپورت - #53b4bb0d
۲۱ ۲
شاید هیچ قاب دیگری نتواند مثل این قاب تلخ، حال و روز پرسپولیس را توضیح بدهد. محمد انصاری در این عکس، همان پرسپولیس است. تیمی خسته، زخم خورده با بغضی سنگین که غرور نمی‌گذارد شکسته شود. پرسپولیس اما هنوز ایستاده است. گرچه با کمک عصاهایی که که انگار از قبل می‌دانستند حتی «امروزِ پرسپولیس» هم بی حادثه نمی‌‌گذرد.
آی اسپورت - #5f6e6bf2
۱۱۹۹
مصدومیت محمد انصاری در دیدار فینال، پارگی رباط صلیبی تشخیص داده شده.
آی اسپورت - #0293e557
۴۲ ۲
به یاد سکانس ماندگار فیلم فهرست شیندلر؛ جایی که آقای شیندلر انگشتر را در دستش دید و آن حسرت ابدی که می‌توانست با پول آن انگشتر، جان چند زندانی یهودی دیگر را نجات دهد... این صندلی‌های خالی حکم آن انگشتر را دارند. هر صندلی می‌توانست تعبیر یک رویا باشد... حیف!
آی اسپورت - #902b29fd
۱۱۶۲ ۲
پرسپولیس در اوج تلخی‌ها، محرومیت و مشکلات توانست شیرین ترین و ماندگارترین لحظات را برای هواداران سرخدلش بسازد. لحظاتی جاودان و ابدی که در عمق قلب هواداران سرخ ریشه پیدا کرده است. این روزها هرگز فراموش نخواهند شد؛ غیرت، جوانمردی و ازخودگذشتگی مربی، بازیکنان و کادرفنی هرگز فراموش نمیشود. نا گفته نماند حمایت همه جانبه هواداران سرخدل نقش پررنگی دراین موفقیت داشت.
آی اسپورت - #2d2d2884
۱۱۵۳ ۱
حسرت؛ برای این قاب شرح دیگری نمی‌توان نوشت. در تک تک پیکسل‌های این قاب فقط و فقط حسرت است که دیده می‌شود. حسرتی برای از دست رفتن بزرگ‌ترین افتخار فوتبالی!
آی اسپورت - #f624e873
۱۱۲۸ ۱
نمای ۳۶۰درجه استادیوم آزادی در روز فینال
آی اسپورت - #ed575329
۴۰
ساندویچ ویژه استادیوم؛ در این مملکت هرچیزی عوض شود این ساندویچ‌ها عوض نمی‌شود/ قیمت: ۱۰هزارتومان
آی اسپورت - #abf84111
۴۲ ۱
صف خانم‌هایی که در راه «آزادی» هستند؛ ۸۵۰ زن تماشاگر ویژه فینال ⁧‫#پرسپولیس‬⁩ با کاشیما آنتلرز هستند. ‏⁦‪
آی اسپورت - #7efdab30
۳۷
یک زلزله‌زده در انتظار زلزله‌؛ یکی از زلزله‌زدگان سرپل ذهاب دو روز مانده به سالگرد زلزله ۲۱ آبان کرمانشاه، با این پرچم به استادیوم رفته. احتمالا با این آرزو که پرسپولیسِ زلزله کام‌بک بزند.
آی اسپورت - #c01c3493
۴۹
دو گل عقب افتاده‌ایم و یک نفرمان هم اخراج شده. این، خاطره‌ای آشنا برای پرسپولیسی‌هاست. ماجراجویی امسال اما از آن دربیِ مشهور هم هیجان‌انگیزتر از آب درآمده. درست در فصلی که پنجره‌های نقل و انتقالات بسته است و سرمربی تیم ملی به‌طور علنی اعلام جنگ داده و حتی بعضی بازیکن‌ها هم تیم را تنها گذاشته و رفته‌اند، در همین اوضاع و احوال به فینال قاره رسیدیم. آن هم با چه ماجراهایی، چه دردسرهایی! یک داستان پر از تعلیق و هیجان که قهرمانش مدام زخم می‌خورد، اما باز هم با سرسختی و لجاجت بلند می‌شود و به راهش ادامه می‌دهد. فقط برای همین بازی برگشت فینال، برای مواجهه با غول آخر، دو مصدوم داریم، یک محروم و بازیکنی که هنوز از سوگ مادر خارج نشده... فردا، هر نتیجه‌ای که به دست بیاید این تیم تا سالیان سال الگوی سختکوشی و تلاش و تسلیم نشدن و گذر از رنج‌ها باقی خواهد ماند. آنها، همین حالا هم از دروازۀ داستان‌ها عبور کرده‌اند.
۱۳۲ ۲۱
دیدارهای جذاب این هفته فوتبال دنیا
آی اسپورت - #f647b0e7
۲۲
مقایسه آمار فنی سیلوا و بشار رسن در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا
آی اسپورت - #375df1cd
۲۹
آمار فنی #کاشیما_آنتلرز در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا
آی اسپورت - #adfa6b30
۱۵ ۲
آمار فنی #پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا
آی اسپورت - #6116d545
۱۲
دیدیه دروگبا ستاره ساحل‌ عاجی سابق #چلسی شب گذشته، پس از انجام آخرین بازی از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.
آی اسپورت - #6b7ecc06
۱۷
اینفوگرافی آی‌اسپورت: اولین حضور و اولین گل #مالکوم در لیگ قهرمانان برای #بارسلونا
آی اسپورت - #6a35e14e
۱۹
اینفوگرافی آی‌اسپورت: عملکرد درخشان برادران هازارد در پریمیرلیگ و بوندسلیگا
آی اسپورت - #76044498
۱۵
اینفوگرافی آی‌اسپورت؛ پیروزی ستاره سرخ بلگراد بر #لیورپول باعث شد تا شکست‌های پیاپی خارج‌ازخانه این تیم در لیگ قهرمانان اروپا تاریخی شود.
آی اسپورت - #1aa06ead
۲۳
‏در‌ آیتم‌های نود معلوم شد که رهام استقلالی است اما در آیتم امروز بخاطر برد احتمالی پرسپولیس گفت که دوست دارد پرسپولیس ببرد اما بعد گلی که کاشیما زد، ابراز خوشحالی کرد. شاید بهترین درسی که رهام دوست‌داشتنی گرفت این است که بهتر است احساسات واقعی خود را نسبت به فوتبال بروز دهد.
‏⁧‫
آی اسپورت - #7a033172
۵۶ ۲
دیدار سوپرکاپ ایتالیا نزدیک به دو ماه دیگر و پس از نیم‌فصل اول سری‌آ بین دو تیم آث‌میلان و یوونتوس در عربستان برگزار می‌شود. پیش‌‌تر فتاحی مدعی شده بود که در هیچ‌‌جای دنیا سوپرکاپ وسط فصل برگزار نمی‌شود و درخواست استقلالی‌ها را رد کرده بود!
آی اسپورت - #7742d5fb
۶۸ ۲۷
اینفو; مقایسه عملکرد دفاعی شاگردان #والورده در فصل جاری لالیگا با فصل گذشته
آی اسپورت - #e305f060
۲۰
در کنار طرح‌های تاکتیکی #برانکو برای شکست #کاشیما در آزادی، هواداران #پرسپولیس هم نقشه خود را برای کمک در کسب قهرمانی آسیا اعلام کردند: هر هوادار یک شیپور!
فقط هنگامی که مالکیت توپ با کاشیماست شیپورها به صدا در می‌آیند تا تمرکز بازیکنان تیم ژاپنی به هم بریزد.
۱۱۸۳ ۹
بیشتر
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر