فهرست
کمیته اخلاق به اعتبار فوتبال آسیب نزد؟

کمیته اخلاق به اعتبار فوتبال آسیب نزد؟

آی اسپورت
2017-10-23 15:30:00
کمیته اخلاق به سلامت فوتبال توجه کند، نه بازیکن

کمیته اخلاق به سلامت فوتبال توجه کند، نه بازیکن

آی اسپورت
2017-10-22 15:30:00
رمزگشایی از کنفرانس: شفر چه تیمی می‌خواهد؟

رمزگشایی از کنفرانس: شفر چه تیمی می‌خواهد؟

آی اسپورت
2017-10-14 17:52:00
نبودن شیلی توی جام جهانی ناراحت‌کننده است. اون‌ها شاید تهاجمی‌ترین تیم ده سال اخیر بودن و حتما یکی از جذاب‌ترین‌هاش. حیف
۴۸ ۵
منحل شد!

منحل شد!

آی اسپورت
2017-10-10 18:00:00
دیسلایک روز: کنار گذاشتن غیرمحترمانه جباری

دیسلایک روز: کنار گذاشتن غیرمحترمانه جباری

آی اسپورت
2017-10-09 14:30:00
همه قدوس‌ها را در آغوش بگیریم
شاهرخ زبردست
شاهرخ زبردست
جمعه ۷ مهر ۱۳۹۶، ۱۹:۳۴

همه قدوس‌ها را در آغوش بگیریم

آی اسپورت
2017-09-29 19:34:00
حتما یه خیریتی توش بوده که یه بازیکن...
رهاش کنن بره این آقای طارمی رو
۵۲ ۵
کمیته‌ زاده بحران؛ کدام بحث فنی؟

کمیته‌ زاده بحران؛ کدام بحث فنی؟

آی اسپورت
2017-09-25 15:31:00
نمایش خودخواهی

نمایش خودخواهی

آی اسپورت
2017-09-19 19:15:00
منصوریان باید برود...

منصوریان باید برود...

آی اسپورت
2017-09-16 15:31:00
حق‌تان را می‌دهند وقتی برای حق ما تلاش کنید

حق‌تان را می‌دهند وقتی برای حق ما تلاش کنید

آی اسپورت
2017-09-11 15:32:00
این را یکی خطاب به پوریا طباطبایی نوشته: «آقای نویسنده رد گم نکن، بیا از بازی اسطوره فوتبال دنیا کیروش حرف بزن ! از تاکتیکهای برتر کرنر و اوت دستیش بگو! از اینکه تیم خیلی قوی و درجه یک سوریه رو تو 2 بازی رفت و برگشت نتونست ببره بگو! از اینکه رکورد بینظیرش با تیمهایی تو سطح سوریه خدشه دار میشه بگو! در کل برو بزار باد بیاد حالا حالاها نمیخواد راجع به فوتبال نظر بدی!درک فوتبال شماها رو هم دیدیم. باد کارلوش کیروش جونتون هم خوابید»
کاش بیاید و بگوید یا آن‌ها که شبیه او فکر می‌کنند بیایند و بگویند از تیم ملی چه می‌خواهند. کی‌روش چه کاری باید می‌کرده که نکرده و توقع‌شان چیست؟ بگویند که بدانیم
۴۸ ۵۷
آزادی رایگان

آزادی رایگان

آی اسپورت
2017-09-05 15:24:00
عمو نوری هیچ ربطی به فوتبال نداشت، جز همان ربطی که بیشتر ما به آن داریم. فوتبال را دوست داشت. علیرضا را هم همین‌طور. وقتی پدر علیرضا شهر به شهر و استادیوم به استادیوم بزرگ شدن پسرش را می‌دید و می‌جست و بالا و پایین می‌پرید، عمو نوری یکی از همراهانش بود. نه همیشه ولی به قدری که دوست داشتن‌اش را نشان بدهد. وقتی از علیرضا حرف می‌زد شوق و ذوق کودکانه‌اش را می‌شد دید. انگار که خودش باشد، انگار که خودش در تیم ملی است و در آلکمار فوتبال بازی می‌کند. تنها ربط عمو نوری به فوتبال همین بود. احتمالا شبیه بیشتر ما که فوتبال را دوست داریم و بازیکنان‌مان را دوست داریم و به آن‌ها می بالیم. این‌ها که نوشته‌ام البته هیچ ربطی به فوتبال ندارد. این‌ها بغض است و بهانه. بهانه برای آن که بگویم وقتی رانندگی می‌کنید مراقب باشید. مراقب باشید که آدم‌های دوست‌داشتنی مثل عمو نوری قربانی اشتباه و سهل‌انگاری نشوند.
۳۶
بی‌مسئولیت مثل عزت‌الهی

بی‌مسئولیت مثل عزت‌الهی

آی اسپورت
2017-08-31 18:45:00
چرا ابقای منصوریان اشتباه است؟

چرا ابقای منصوریان اشتباه است؟

آی اسپورت
2017-08-28 16:25:00
چه شوربختیم ما!

چه شوربختیم ما!

آی اسپورت
2017-08-24 16:54:00
مسیر اصلاح استقلال؛ از افتخاری تا منصوریان!

مسیر اصلاح استقلال؛ از افتخاری تا منصوریان!

آی اسپورت
2017-08-23 17:30:00
با این وضع بازی کردن استقلال، فدراسیون چطوری می خواد جلوی سیگار کشیدن تماشاگرا توی استادیوم رو بگیره؟
۹۴ ۲
الان اگر یکی یه جا مثلا درباره مهدی قائدی بگه یه الف بچه چه‌ها که نکرد چه قدر فضیحت باید تحمل کنه؟
آی اسپورت - #0a064296
۲۴ ۴
هر چیزی باور نیست؛ باور قیمت ندارد!

هر چیزی باور نیست؛ باور قیمت ندارد!

آی اسپورت
2017-08-07 14:56:00
بهانه برای شکست تیم جوانان جور کنیم

بهانه برای شکست تیم جوانان جور کنیم

آی اسپورت
2017-08-01 20:04:00
تجاوز در حریم خصوصی ستاره‌ها/ یک پارچگی!

تجاوز در حریم خصوصی ستاره‌ها/ یک پارچگی!

آی اسپورت
2017-07-31 15:51:00
حرف‌های جدید قلعه‌نویی طوریه که باید زیرش کامنت بذاری آریایی بکوب لایک رو
۴۲ ۵
با ویژگی‌های شخصیتی که سردار داره به نظرم بهترین جا براش ایتالیا است. اگه نه که روسیه بهتر از جاهای دیگه است
۳۲ ۳
تیم امید برای کسی مهم نبود. نه فدراسیون، نه باشگاه‌ها، نه صدا و سیما، نه مربی تیم و نه حتی مردم. حالا چرا باید کسی ناراحت باشه؟
۴۱ ۳
نفت و درخشان واقعا به هم میان. کی بهتر از درخشان؟
۳۵
تو متن خبر نوشته:
سیدمهدی سیدصالحی بازیکن 35ساله و سابق اکثر تیم‌های لیگ برتری از فوتبال خداحافظی کرد.
۴۴
طارمی از هفته سوم بازی می‌کنه و بعد از گل دومش همه یادشون می‌ره که کی بود و چی بود و چی شد
۵۶ ۹
اینستاگرام؛ کلوزآپ زشت ستاره‌ها

اینستاگرام؛ کلوزآپ زشت ستاره‌ها

آی اسپورت
2017-06-28 17:00:00
مسیر برزای و مسیر جهانبخش: هم‌اتاقی جا ماند

مسیر برزای و مسیر جهانبخش: هم‌اتاقی جا ماند

آی اسپورت
2017-06-25 18:46:00
اگه فوتبال نبود، جام جهانی نبود و آقای پدر نیمه‌شب پای تلویزیون نمی‌نشست امروز 27 سال از مرگم گذشته بود. ولی حالا اینجام و درباره معجزه فوتبال حرف می‌زنم، فوتبال نجات‌بخش.
۱۲۰ ۸
مرز اخلاق

مرز اخلاق

آی اسپورت
2017-04-18 16:29:00
چطور یه بازیکن به خودش اجازه می‌ده کاپیتان تیم، مربی، همبازیاش و همه و همه رو مسخره کنه و بعد هم احتمالا بگه شوخی کردم؟ چرا باید ماشین نداشتن انصاری رو مسخره کنن یا خوردبین رو که احتمالا بچه‌اش همسن این‌ها است؟
۶۶ ۱۱
رامین رضائیان بیشتر از رفتار خودش داره تاوان تحمیل شدنش به برانکو از طرف مدیرای پرسپولیس رو می‌ده. یک فصل کامل هم خود بازیکن زیر فشار بود و هم سرمربی. آخرش هم رضائیان بیشتر از هر چیزی قربانی تصمیم اول فصل مدیرای پرسپولیس شد.
۶۲ ۵
آقای محمدخانی! این که زندگی شما شبیه فیلم شده تقدیر شما نبوده، هم قصور و هم تقصیر شما است. «من گفتم نه دیگر تمام شده است»، «من گفتم دیگر فایده ندارد»، «نه، من چنین چیزی نمی‌دانستم» این‌ها چه قدر جملات آشنایی‌اند. جملاتی که نمی‌توانید پشتشان نقش قربانی بگیرید.
۵۲ ۳
من واقعا نمی فهمم چرا همه این‌هایی که درباره رحمتی گفته می‌شه درباره سیدجلال حسینی نمی‌گن؟ چون بیشتر مظلوم‌نمایی کرد؟ چون «توهین کرد من هم توهین کردم»؟ چون زرنگ‌تر بود و تونست رحمتی رو از بازی بندازه بیرون؟ رحمتی بچه‌گانه رفتار کرد ولی چرا کسی درباره کاپیتان پرسپولیس صحبت نمی‌کنه؟
۱۲۲ ۹
تاوان اشتباه رو باید داد آقای افتخاری! شما پیش از هر کس باید تاوان بدید. البته که فدراسیون هم باید تاوان بده. ولی نه تاوان محرومیت باشگاه از نقل و انتقال رو بلکه تاوان پول باشگاه بابت قراردادهای بعد از محرومیت بسته شده. اول شما بروید و بعد مدیرعامل بعدی از فدراسیون شکایت کند.
۶۴ ۲
۵ روزه که از صبح تا شب همه تریبون های صدا و سیما در اختیار کسایی بوده که همه از دولت و بنیاد و تولیدکننده و خریدار و فروشنده و مردم رو مقصر پلاسکو می‌دونستن جز شهرداری رو. حالا یه جمله عادل فردوسی‌پور اینقدر تحمل کردنش دشواره؟ دوستان آقای شهردار مگه ایشون رو مقصر می‌دونن اصلا؟ فردوسی‌پور که اسمی از کسی نبرده. خب اگر دوپینگ عادل و فوتبال هم نباشه که کسی این تلویزیون رو نگاه نمی‌کنه.
۷۱ ۱
چند روزی هست که می‌خوام این رو بگم و همه اون سال‌هایی که مارادونای رویایی رو پروروندم جلوم رو می‌گرفت. اما به هر حال هر رویایی یه روز تموم می شه.
مارادونایی که جایزه فیفا رو دست برنده می‌ده مارادونای ما نیست. زندگی به آدم یاد می‌ده که هیچ آرمان زنده‌ای وجود نداره، یاد می‌ده که هیچ کس فراتر از انسان نیست، حتی خدای فوتبال.
۲۴ ۱
فان‌خال گفته دیگه برنمی‌گرده. درباره بزرگی‌اش و تاثیرش بر فوتبال اروپا و مربیاش کلی می‌شه حرف زد ولی خیلی خوبه که بیشتر از این نموند و می‌ره به خونواده رسیدگی کنه
۲۱ ۴
غیر از چیزایی که دایی گفته فیفا باید از روی ما الگو برداره یه چیز دیگه هم هست: فیفا باید یاد بگیره که مربی محروم یه تیم می‌تونه بین دو نیمه وارد رختکن شه و تیمش رو راهنمایی کنه.
۵۴ ۵
آن‌هایی که دیگران را تحقیر می‌کنند موجودات حقیری‌اند، انگل‌هایی که از خون تمسخر، خودبرتربینی و دیگرضعیف‌پنداری زندگی می‌کنند. کسی که درباره فوتبال نظرش را می‌گوید خودش را برای کل‌کل و حتی گاهی فحش و بد و بیراه آماده می‌کند اما خطی حتی برای فحش و کل‌کل هم هست که عبور از آن عبور از ارزش‌های انسانی است و زیبایی اختلاف نظر و رقابت فوتبالی را زشت می‌کند. اشتباه نکنید، درباره خودم حرف نمی‌زنم. کافی است به کامنتی که برادر برزو یا هر کسی به نام او زیر توئیت خانم انسان گذاشته‌اند نگاه کنید تا متوجه شوید درباره چه چیزی حرف می‌زنم. یا بهتر است نگاه نکنید. این‌طور وقت‌ها بهتر است این‌طور افراد را نادیده بگیری تا حداقل از لذتی که از «دیده شدن با تحقیر دیگران» می‌برند محروم شوند.
۴۷ ۱۱
اول می‌گن چرا بازیکن‌های ما رو بردی اردو. بازیکن‌ها رو که برمی‌گردونن حالا می‌گن اردو با 17 تا بازیکن چه ضرورتی داره؟ تا دیروز که اردو 17 نفره نبود برادر من. خب شما بازیکن‌های خودتون رو می‌خواستید و گرفتید دیگه. واقعا من نمی‌فهمم چرا پرسپولیسی‌ها یه طوری رفتار می‌کنن انگار بازم چیزی از کی‌روش طلب‌کارن.
۵۶ ۱۴
زهیوی خیلی بازیکن خوبیه و البته مبعلی هم نشون داده که خیلی تاثیرگذاره. درباره شهباززاده هم که راهش دوره خیلی چیزی نگیم. ولی این بازیکنا که استقلال می خواد قراره دفاع کناری بازی کنن یا دفاع وسط؟ یعنی منصوریان از مگویان یا یعقوب کریمی توی دفاع‌های کنار راضیه؟ از رابسون جان واریو چی، از اون هم راضیه؟ مبعلی قراره جای اسماعیلی بازی کنه؟ به نظر میاد فقط زهیوی به درد استقلال فعلی می‌خوره.
۳۱ ۳
کوریره بعد از 4 گل دیشب مرتنز تیتر زده: دیگو آرماندو مرتنز. زیرش هم یه اشاره کرده به این که سه گل توی 22 دقیقه اول زده و بعد هم از جادوی مارادونا استفاده کرده برای گل چهارم. با همه این‌ها و با وجود گل جادویی چهارم، مرتنز هم مثل خیلی از کسای دیگه فقط می‌تونه افتخار کنه که حداقل یه بار با ماردونا مقایسه شده.
۲۶ ۲
تاج هم گفت تورک سه بار رحمتی رو به کمیته اخلاق دعوت کرده و هم گفت رحمتی دروغ نمی‌گه که یک بار دعوت‌نامه به دستش رسیده. خودش حاضره بره دنبال دعوت‌نامه‌های بگرده یا ما باید بریم؟
۱۵
هنوز کسی درباره دفاع غیرخطی چلسی و منچسترسیتی چیزی نگفته؟ مثلا نگفته دفاع گواردیولا چه قدر توی سرعت آسیب‌پذیر بود؟
۱۸
نبودن زلاتان به نفع یونایتد تموم می شه. نمی‌شه؟
۱۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر