فهرست
الان اگر یکی یه جا مثلا درباره مهدی قائدی بگه یه الف بچه چه‌ها که نکرد چه قدر فضیحت باید تحمل کنه؟
آی اسپورت - #0a064296
۲۴ ۴
هر چیزی باور نیست؛ باور قیمت ندارد!

هر چیزی باور نیست؛ باور قیمت ندارد!

آی اسپورت
2017-08-07 14:56:00
بهانه برای شکست تیم جوانان جور کنیم

بهانه برای شکست تیم جوانان جور کنیم

آی اسپورت
2017-08-01 20:04:00
تجاوز در حریم خصوصی ستاره‌ها/ یک پارچگی!

تجاوز در حریم خصوصی ستاره‌ها/ یک پارچگی!

آی اسپورت
2017-07-31 15:51:00
حرف‌های جدید قلعه‌نویی طوریه که باید زیرش کامنت بذاری آریایی بکوب لایک رو
۴۲ ۵
با ویژگی‌های شخصیتی که سردار داره به نظرم بهترین جا براش ایتالیا است. اگه نه که روسیه بهتر از جاهای دیگه است
۳۲ ۳
تیم امید برای کسی مهم نبود. نه فدراسیون، نه باشگاه‌ها، نه صدا و سیما، نه مربی تیم و نه حتی مردم. حالا چرا باید کسی ناراحت باشه؟
۴۱ ۳
نفت و درخشان واقعا به هم میان. کی بهتر از درخشان؟
۳۵
تو متن خبر نوشته:
سیدمهدی سیدصالحی بازیکن 35ساله و سابق اکثر تیم‌های لیگ برتری از فوتبال خداحافظی کرد.
۴۴
طارمی از هفته سوم بازی می‌کنه و بعد از گل دومش همه یادشون می‌ره که کی بود و چی بود و چی شد
۵۶ ۹
اینستاگرام؛ کلوزآپ زشت ستاره‌ها

اینستاگرام؛ کلوزآپ زشت ستاره‌ها

آی اسپورت
2017-06-28 17:00:00
مسیر برزای و مسیر جهانبخش: هم‌اتاقی جا ماند

مسیر برزای و مسیر جهانبخش: هم‌اتاقی جا ماند

آی اسپورت
2017-06-25 18:46:00
اگه فوتبال نبود، جام جهانی نبود و آقای پدر نیمه‌شب پای تلویزیون نمی‌نشست امروز 27 سال از مرگم گذشته بود. ولی حالا اینجام و درباره معجزه فوتبال حرف می‌زنم، فوتبال نجات‌بخش.
۱۲۰ ۸
مرز اخلاق

مرز اخلاق

آی اسپورت
2017-04-18 16:29:00
چطور یه بازیکن به خودش اجازه می‌ده کاپیتان تیم، مربی، همبازیاش و همه و همه رو مسخره کنه و بعد هم احتمالا بگه شوخی کردم؟ چرا باید ماشین نداشتن انصاری رو مسخره کنن یا خوردبین رو که احتمالا بچه‌اش همسن این‌ها است؟
۶۶ ۱۱
رامین رضائیان بیشتر از رفتار خودش داره تاوان تحمیل شدنش به برانکو از طرف مدیرای پرسپولیس رو می‌ده. یک فصل کامل هم خود بازیکن زیر فشار بود و هم سرمربی. آخرش هم رضائیان بیشتر از هر چیزی قربانی تصمیم اول فصل مدیرای پرسپولیس شد.
۶۲ ۵
آقای محمدخانی! این که زندگی شما شبیه فیلم شده تقدیر شما نبوده، هم قصور و هم تقصیر شما است. «من گفتم نه دیگر تمام شده است»، «من گفتم دیگر فایده ندارد»، «نه، من چنین چیزی نمی‌دانستم» این‌ها چه قدر جملات آشنایی‌اند. جملاتی که نمی‌توانید پشتشان نقش قربانی بگیرید.
۵۲ ۳
من واقعا نمی فهمم چرا همه این‌هایی که درباره رحمتی گفته می‌شه درباره سیدجلال حسینی نمی‌گن؟ چون بیشتر مظلوم‌نمایی کرد؟ چون «توهین کرد من هم توهین کردم»؟ چون زرنگ‌تر بود و تونست رحمتی رو از بازی بندازه بیرون؟ رحمتی بچه‌گانه رفتار کرد ولی چرا کسی درباره کاپیتان پرسپولیس صحبت نمی‌کنه؟
۱۲۱ ۹
تاوان اشتباه رو باید داد آقای افتخاری! شما پیش از هر کس باید تاوان بدید. البته که فدراسیون هم باید تاوان بده. ولی نه تاوان محرومیت باشگاه از نقل و انتقال رو بلکه تاوان پول باشگاه بابت قراردادهای بعد از محرومیت بسته شده. اول شما بروید و بعد مدیرعامل بعدی از فدراسیون شکایت کند.
۶۴ ۲
۵ روزه که از صبح تا شب همه تریبون های صدا و سیما در اختیار کسایی بوده که همه از دولت و بنیاد و تولیدکننده و خریدار و فروشنده و مردم رو مقصر پلاسکو می‌دونستن جز شهرداری رو. حالا یه جمله عادل فردوسی‌پور اینقدر تحمل کردنش دشواره؟ دوستان آقای شهردار مگه ایشون رو مقصر می‌دونن اصلا؟ فردوسی‌پور که اسمی از کسی نبرده. خب اگر دوپینگ عادل و فوتبال هم نباشه که کسی این تلویزیون رو نگاه نمی‌کنه.
۷۱ ۱
چند روزی هست که می‌خوام این رو بگم و همه اون سال‌هایی که مارادونای رویایی رو پروروندم جلوم رو می‌گرفت. اما به هر حال هر رویایی یه روز تموم می شه.
مارادونایی که جایزه فیفا رو دست برنده می‌ده مارادونای ما نیست. زندگی به آدم یاد می‌ده که هیچ آرمان زنده‌ای وجود نداره، یاد می‌ده که هیچ کس فراتر از انسان نیست، حتی خدای فوتبال.
۲۴ ۱
فان‌خال گفته دیگه برنمی‌گرده. درباره بزرگی‌اش و تاثیرش بر فوتبال اروپا و مربیاش کلی می‌شه حرف زد ولی خیلی خوبه که بیشتر از این نموند و می‌ره به خونواده رسیدگی کنه
۲۱ ۴
غیر از چیزایی که دایی گفته فیفا باید از روی ما الگو برداره یه چیز دیگه هم هست: فیفا باید یاد بگیره که مربی محروم یه تیم می‌تونه بین دو نیمه وارد رختکن شه و تیمش رو راهنمایی کنه.
۵۴ ۵
آن‌هایی که دیگران را تحقیر می‌کنند موجودات حقیری‌اند، انگل‌هایی که از خون تمسخر، خودبرتربینی و دیگرضعیف‌پنداری زندگی می‌کنند. کسی که درباره فوتبال نظرش را می‌گوید خودش را برای کل‌کل و حتی گاهی فحش و بد و بیراه آماده می‌کند اما خطی حتی برای فحش و کل‌کل هم هست که عبور از آن عبور از ارزش‌های انسانی است و زیبایی اختلاف نظر و رقابت فوتبالی را زشت می‌کند. اشتباه نکنید، درباره خودم حرف نمی‌زنم. کافی است به کامنتی که برادر برزو یا هر کسی به نام او زیر توئیت خانم انسان گذاشته‌اند نگاه کنید تا متوجه شوید درباره چه چیزی حرف می‌زنم. یا بهتر است نگاه نکنید. این‌طور وقت‌ها بهتر است این‌طور افراد را نادیده بگیری تا حداقل از لذتی که از «دیده شدن با تحقیر دیگران» می‌برند محروم شوند.
۴۷ ۱۱
اول می‌گن چرا بازیکن‌های ما رو بردی اردو. بازیکن‌ها رو که برمی‌گردونن حالا می‌گن اردو با 17 تا بازیکن چه ضرورتی داره؟ تا دیروز که اردو 17 نفره نبود برادر من. خب شما بازیکن‌های خودتون رو می‌خواستید و گرفتید دیگه. واقعا من نمی‌فهمم چرا پرسپولیسی‌ها یه طوری رفتار می‌کنن انگار بازم چیزی از کی‌روش طلب‌کارن.
۵۶ ۱۴
زهیوی خیلی بازیکن خوبیه و البته مبعلی هم نشون داده که خیلی تاثیرگذاره. درباره شهباززاده هم که راهش دوره خیلی چیزی نگیم. ولی این بازیکنا که استقلال می خواد قراره دفاع کناری بازی کنن یا دفاع وسط؟ یعنی منصوریان از مگویان یا یعقوب کریمی توی دفاع‌های کنار راضیه؟ از رابسون جان واریو چی، از اون هم راضیه؟ مبعلی قراره جای اسماعیلی بازی کنه؟ به نظر میاد فقط زهیوی به درد استقلال فعلی می‌خوره.
۳۱ ۳
کوریره بعد از 4 گل دیشب مرتنز تیتر زده: دیگو آرماندو مرتنز. زیرش هم یه اشاره کرده به این که سه گل توی 22 دقیقه اول زده و بعد هم از جادوی مارادونا استفاده کرده برای گل چهارم. با همه این‌ها و با وجود گل جادویی چهارم، مرتنز هم مثل خیلی از کسای دیگه فقط می‌تونه افتخار کنه که حداقل یه بار با ماردونا مقایسه شده.
۲۶ ۲
تاج هم گفت تورک سه بار رحمتی رو به کمیته اخلاق دعوت کرده و هم گفت رحمتی دروغ نمی‌گه که یک بار دعوت‌نامه به دستش رسیده. خودش حاضره بره دنبال دعوت‌نامه‌های بگرده یا ما باید بریم؟
۱۵
هنوز کسی درباره دفاع غیرخطی چلسی و منچسترسیتی چیزی نگفته؟ مثلا نگفته دفاع گواردیولا چه قدر توی سرعت آسیب‌پذیر بود؟
۱۸
نبودن زلاتان به نفع یونایتد تموم می شه. نمی‌شه؟
۱۳
دروازه ورزشگاه ماشین‌سازی کج بوده موقع بازی با پیکان که.
۲۰
برانکو، علی کریمی، علی دایی، بداوی و رضایی، وحید هاشمیان، توی چشمم نگاه می کردن و پاس نمی دادن
برانکو، مهدی طارمی رفت و برگشت، رامین رفت و برگشت، طارمی دوباره، نورالهی، حالا هم عالیشاه
چیزی جلوی نیمکت تیم نذارن وسط بازی
۳۳ ۴
میلان ۱- یوونتوس ۰
۲۶
اینجا هم باید یه سیستمی داشته باشن واسه فرجام‌خواهی کارت‌ها. مثلا همین کارت زهیوی.
۲۹
از سال اول لیگ برتر، توی هر فصلی که محرم توی بیشتر از نصف بازی‌ها مصدوم نبود و بازی کرد سپاهان قهرمان شد. حیف که ریشه‌هاش توی صخره گیر کرد و شد یه درخت مینیاتوری که اون قدرها بزرگ نشد. نویدکیا یعنی حسرت
۲۲
قول نمی‌دم با هر اینترنتی بتونین ببینین ولی خب مثل این که پخش می‌کنه. البته تا وقتی بازی شروع نشده نمی‌شه مطمئن بود. از هیچی بهتره:
http://www.vipbox.nu/football/394648/1/liverpool-vs-manchester-united-live-stream-online.html
۲۲ ۱
مهدی طارمی به یه سیدجلال حسینی درون احتیاج داره. یکی که موقعی که باید هی بزنه بهش. این سیدجلال حسینی درون هم اصلا چیز کمی نیست، اگه علی کریمی داشت حداقل یه بار جایزه توپ طلا می‌برد.
۲۳ ۲
کی‌روش خودش عاشق و استاد این جنگ‌ها است. کره‌ای‌ها دفعه قبلی که از این بازی‌ها راه انداختن رو یادشون رفته؟
۳۳
حالا که بازی رو بردیم و بهترین نمایش تیم ملی رو هم دیدیم، بیاید یادی هم بکنیم از تیتر درخشان روز قبل روزنامه هدف: تاشکندوی عسل.
با لبای آدم بازی می کنه
۳۸ ۴
استادیوم‌های ازبکستان هم خانم‌ها رو راه نمی‌دن؟ یا خودشون دلشون نخواسته بیان؟
۲۶
«از نظر من ایرانی ها در همه مباحث و نه فقط ورزش، جزو 10 تای اول جهان هستند؛ اما متاسفانه برخی خودفروخته ها هستند که می خواهند ایرانی را تضعیف کنند. مگر پروفسور سمیعی کم آدمی است؟ نخبه های زیادی داشتیم که از ایران رفتند، چرا؟ ما در همه چیز برتر هستیم؛ اصغر فرهادی در سینما، محمدرضا شجریان در صدا و... متاسفانه برخی آقایان دنبال آن هستند که مربی ایرانی را بی ارزش کنند. میکروفون آلوده و قلم آلوده به هر حال وجود دارد؛ اما بدانید که ایران و ایرانی بزرگ است»
قراره به خاطر مایکل فلپس به فوتبال آمریکا طلای جام جهانی بدن به ما هم طلای خودفروختگی. آقا از خبرنگارا کی آقای قلعه‌نویی را اینقدر اذیت کرده؟
۱۸
استقلال خوزستان و پرسپولیس حذف شدن. شگفتی امروز برد تراکتور جلوی فولاد یاسوج بود.
۳۰
آن ترک‌های شیرازی به دست آوردن دل ما رو
۳۳
سلام علیکم. مثل این که دلال‌ها گولمون زدن اومدیم لیگ یک روسیه و اون‌قدرام پیشنهاد الکی‌ای نبود. زندگی هنوز چیزای جدیدش رو داره.
۲۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر