فهرست
تعطیلی دنیای ورزش؛ آسیاب به نوبت

تعطیلی دنیای ورزش؛ آسیاب به نوبت

آی اسپورت
2018-08-20 22:30:00
همیشه کسانی هستند که بدو بدو می آیند کنارتان عکس بگیرند و تیتر شوند و بعدها این تصویر بشود الصاق سینه شان و تبدیلش کنند به فضیلت.ما اما تصاویر بهتری از شما یادمان است:آن قهرمانی بانکوک و بازی با آمریکا.در داخل خودمان هم گیرم که نیمکت و تیمتان همیشه روبروی ما بود ،باشد.اینکه کسی روبروی تو باشد و آدم حسابی باشد ارزشت را بالا میبرد.ما کنار این ارزش پیش خودمان عکس میگیریم و می چسبانیمش کنار جمله روحت شاد مرد.
۲۲ ۱
نوستالژی‌بازی/ اولیکن ِ ته ِ بی سیم

نوستالژی‌بازی/ اولیکن ِ ته ِ بی سیم

آی اسپورت
2016-10-30 17:25:00
شهر ایبار کلا 27 هزارنفر جمعیت داره.وقتی توی لالیگا بازی دارند راحت میشه رفت بت هاشون رو شکست ،تبر رو انداخت گردنِ مهرزاد معدنچی شهرشون و رفت و در افق گم شد...
۳۰
این قبلا تقدیم شده بود به امید بلاغتی واسه تولدش.جاش اینجاست که اگه کسی خوند باقیات صالحات بشه واسه هرکسی که ازش یاد میشه، بلاغتی و من و...مجتبی محرمی.
***
ماجرا از اونجا شروع میشه که از یه جای شهر بیای که کف ِ خیابوناش بهت یاد داده باشه که چَک اگه خوردی برمیگردی صاف میخوابونی تو گوش طرف ، تازه اگر هم فکر میکنی یارو میخواد بزنه قبلش تو میزنی ، و این یعنی اینکه از زمین و زمان نمیخوری.نمیخورد دیگه مشتبا ، اینکه فکر میکرد حقش ضایع میشه رو اینجوری حل میکرد که خودش در لحظه دادگاه درست میکرد و قاضی و عامل و شاه و وزیر و جلاد خودش میشد و میدونست آدمایی که اون بالا روی سکوها براش کف و سوت میزنن هیچوقت نمیگن چرا زدی ، هرگز نمیگن بابا مصلحت رو بچسب و فلان و فلان ، همه شون میدونستند اگر تو فکر کنی حقت رو دارن میخورن خودت میای وسط میدون . اینجوریه که یاغی های الان با این بزک دوزک ها و سیخ سیخی کردن مو و خوندن ترانه های بنجل و نمایش وَرِ زنانه شان برای ملتی که مشتبا را دیدن خودشون رو مضحکه کردن در ترازوی قیاس با اون .
باقی ِ حرفا هم درباره نسبت روشنفکری و سینما و ادبیات و جنجال فوتبالیست لمپن جنوب شهری و درسهای جامعه ،همه ش دوزار لبو .
۲۵ ۲
منتظر دربی جزایر سلیمان هستم تا واقعیات تلخ روزگار برام روشن بشه.همه ش فکر میکنم کاپیتان هدهد با کاپیتان زرافه ، اول بازی پرچم رد و بدل میکنند .
۲۱
بازیکن کره یه جوری از تهران حرف میزنه که انگار وارد سیزن شونزده واکینگ دد شده .
۳۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر