فهرست
#طارمی رفت.
بازیکنی که برای همه‌ چیز عجله داشت.
برای پیشرفت، کسب افتخار و لژیونر شدن.
فقط حیف که شخصیتش به اندازه ی بقیه چیز هاش رشد نکرد...
۱۲۴ ۱۰
#نود استاد نخ نما کردن ایده های قشنگه! یکی شم همین گزارش ویژه‌های میثاقی!هر هفته چقدر زمان صرف می‌کنن براش نثر مسجع بنویسن که با این لحن تکراری بخونه؟
۱۶۹ ۶
بازیکن های پرسپولیس واسطه شدن که بیرانوند بخشیده بشه؟ اتفاقا اون باید هوادارای پرسپولیس رو ببخشه که دیر فهمیدن کیه و چه سطحی داره وگرنه بیرانوند که همیشه همین بوده و کار خاصی نکرده!
۱۰۹ ۶
باشگاه پرسپولیس و کادرفنی تیم باید یک بار هم که شده از باشگاه‌های حرفه‌ای الگو برداری کنن و بازیکنی که تمایلی به همکاری با تیم نداره رو نیمکت نشین و سکونشین کنن و به جانشین فرصت بدن تا آماده بشه. بی‌شک هوادار های واقعی #پرسپولیس هم از این اقدام حرفه‌ای به شدت حمایت خواهند کرد.
۳۱۲ ۱۱
افراد و نهادهایی هستن که هربار بعد از چند روز بحث و یکی دو بازی ورود می‌کنن، تحریم دوربین‌های #صداوسیما و سایر رسانه‌ها رو می‌شکنن و دوربین‌ها رو وارد ورزشگاه ها می‌کنن. یکی از اصلی‌ترین عواملی هستند که باعث شده موضوع #حق_پخش تا حالا تموم نشده، همین آدم‌ها و نهادها هستن.
۷۸
اتفاقات #نفت در حال حاضر دیگه حتی در قالب ساختار آماتوری فوتبال ایران هم نمی‌گُنجه! این وضع دیگه سوژه ای برای تیتر ساختن و جوک ساختن نیست، یک شرمساری بزرگه! فردی از ناکجا آباد اومده (شاید هم آورده شده!) و صحنه این فوتبال رو با سیرک اشتباه گرفته! واقعا هیچ نهاد، ارگان یا مقام دلسوزی نیست که این بساط بی آبرویی رو جمع کنه؟
۸۸ ۱
ولی جالبیه برانکو اینه که ترکیب و چینش نفراتش واسه شروع بازی در هر شرایط بدون تغییره. حالا تیم مقابل میخواد شهرداری یاسوج باشه یا رئال مادرید!
۸۹ ۹
پلاسکوی فوتبال

پلاسکوی فوتبال

آی اسپورت
2017-09-26 16:40:00
پیشنهاد می‌کنم این سبک از تیم گرفتن‌ها و نیمکت گرفتن‌ها را که پیشکسوت محترم به اشارتی بر سرِ مربیِ تیم دیگری هوار می‌شود و با هر کیفیت و وضعیتی حاضر است تیم را تحویل بگیرد، از این پس "درخشانیسم" بنامیم!
۱۳۶ ۴
این روزها قطعا برای هواداران اصیل رئال مادرید چیزی خوشحال کننده تر از این نیست که میبینن رقیب سنتی شون یعنی بارسلونا، به جای استفاده از ستاره های آکادمی لاماسیا، توو بازار دنبال ستاره های گرون قیمت میگرده در حالی که رئال با تکیه بر جوان هاش داره فوق العاده عمل میکنه! رقبا گاهی به مرور زمان چقدر شبیه هم میشن...!
۷۶ ۹
سه برداشت خاکستری از یک بازگشت

سه برداشت خاکستری از یک بازگشت

آی اسپورت
2017-08-23 23:34:00
کارشناسی داوری ها در برنامه 90 در طول این سال ها به حدی در رشد آگاهی فوتبال دوست ها در مورد داوری موفق عمل کرده که در حال حاضر "جاده ای که ساخته بود از روی خودش گذشته" و خیلی از کارشناسی هایی که در هر برنامه انجام میشه رو نه فردوسی پور قبول داره و نه مخاطبین برنامه! شاید امروز سطح داوری فوتبال ایران خیلی از فوتبالش جلوتر باشه در مقیاس جهانی، اما کارشناسی داوریش قطعا به همین اندازه از سطح کنونی فوتبال ایران پایین ترِ!
آی اسپورت - #90be892e
۵۶ ۸
پیام صادقیان در آن روز سیاه داور مسابقه را لمس کرد و چند ماه محروم شد؛ کاری که ساسان انصاری و جاسم کرار و مهدی کیانی هم انجام دادند! حالا خبر رسیده که محرومیت سه جلسه‌ای(!!) انصاری به یک جلسه رسید و دو جلسه هم تعلیق شد! شاید تنها شرط کمیته انضباطی و ارکان مافوقش برای بخشش کسی این است که آن بازیکن پرسپولیسی نباشد! حیف از پیام صادقیان که بعد از آن روز و آن تصمیم نابود شد...
۳۰۷ ۱۱
فارست گامپ پرسپولیس

فارست گامپ پرسپولیس

آی اسپورت
2017-07-31 18:36:00
هنر علی دایی بودن

هنر علی دایی بودن

آی اسپورت
2017-07-22 16:06:00
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر