فهرست
بعضی بازیکن ها خیلی فراتر و دوست داشتنی تر از تیم هایی هستن که براشون بازی می کنن. طبیعتا حیفه که این گلای گل حسرت گرفتن جامی در فوتبال به دلشون بمونه. با این توضیح از همین تریبون آرزوی قلبی خود را برای بالا بردن جام چمپیونزلیگ ۲۰۱۷ توسط جی.جی.بوفون افسانه ای اعلام می کنم. باشد که این خوش تیپ جان ایتالیایی چند ماه مانده به چل چلی در کاردیف ولز به رستگاری برسد.
۵۷ ۶
بارسلونا و رئال مادرید بیشتر از یک دهه است دارن به مردم دنیا یاد می دن تا آخرین ثانیه ای که فرصت داری باید بجنگی، شاید آخرین ضربه ات همون رستگاری بزرگی باشه که منتظرشی...
۶۱ ۱
یک بار هم که یوفا ناپرهیزی کرد و یک تیم چغر بد بدن حریف رئال مادرید شد، آقای داور و تیمش جبران مافات کردند. کاسیمیرو اخراج نشد، ویدال به اشتباه اخراج شد، رونالدو تو آفساید گل زد. آنجلوتی بزرگ هم فقط با همون اخم همیشگی نظاره گر قربانی شدن تیمش بود.
پ.ن: آقای فردوسی پور، در اشتباهات رفتاری هتریک کردی، شما را به خدا بیشتر از خودت و رفتارت مراقبت کن، فقط دوست نداشتن شما را کم داریم در این اوضاع!
پ.ن.ن: این همه قضاوت تند و تیز و صدور حکم های ترسناک اخلاقی علیه شوخی های چهار تا جوون درباره هم تیمی هاشون یه کم بی انصافیه دیگه! عیسی مسیح بیخودی نگفته فقط کسی که خودش گناه نکرده حق داره سنگ برداره واسه زدن گناهکار!
۲۲۷ ۱۶
حالا که با اقتدار صدر جدول ایستادیم و سرمستیم، ثابت میشه در این دغل بازار فوتبال ایران فقط یک مربی خارجی مقتدر می تونه زیر فشارها و لابی ها تاب بیاره و تیم ملی رو با حمایت تماشاگرا به سر منزل مقصود برسونه، خدایا خداوندا تا اطلاع ثانوی پای هیچ سرمربی ایرانی و مربی درجه دو خارجی رو به نیمکت تیم ملی باز نفرما...الهی آمین
۸۶ ۱۳
همه این شور و حال بردن تیم ملی ایران نوش جون مردم، تبریک و دستمریزاد به کیروش و تیمش هم ایضا. اما یه نکته واقعا حجم موقعیت هایی که بچه های تیم ملی خلق می کنن فراتر از حد و اندازه های سال های اخیر فوتبال ایرانه ولی ولی ولی باز هم نتیجه ها یک صفر تموم می شه. کیروش بهترین درس ها رو به مدافعان ایران داده و اونا هم شاگردای خیلی خوبی بودن(930 دقیقه کلین شیت). حالا وقتشه بهترین درس ها رو به مهاجمان ایران هم بده... اگه بریم جام جهانی تیم های دیگه لزوما مثل قطر و چین نیستن که نتونن دقیقه آخر زهر جبران ناپذیر بریزن...حداقل گل مسی تو جام جهانی اینو خیلی خوب یادمون داد.
پ.ن: چقدر خوبه این میلاد محمدی...
۶۰ ۳
در این اوضاع نابسامان، شنیدن خبر حذف قطعی یکی از دو تا تیم بایرن مونیخ و رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا کمی تسکین دهنده بود
۵۴ ۵
آیا با وجود برچسب های تعفن، ناداوری، کثافت، حق کشی، مظلوم نمایی، تعصب کور، تحقیر تیم حریف و تمسک به هزار دست و پای موجود در پشت پرده برای اثبات انزجار از یک تیم، فوتبال هنوز قشنگی هاش رو داره؟
جواب: بله!
آیا اگر همه اتفاقات داوری بازی بارسلونا-پی اس جی به نفع تیم محبوب اونایی که دارن به معجزه نیوکمپ فحش می دن، رخ می داد، بازم همه چیز بوی جوراب نشسته می داد؟
جواب: نخیر!
نتیجه گیری اخلاقی: گشتم نبود، بگرد...نیست؟!
۱۶۴ ۲
اول ممنونم تیرک دروازه...بهترین وقت ممکن یار دوازدهم شدی...
دوم ممنونم ازت لنگ ترشتگن...
سوم ممنونم ازت معجزه که هستی...
و در نهایت ممنونم ازت لوییز انریکه که در بهترین فرصت به بازیکنان اعلام کردی فصل بعد دیگر بارسلونا نخواهی ماند!
۵۱
با این بازی لستر جلو لیورپول آدم بیشتر مشکوک می شه که در خروجی رو بازیکن ها نشون استادشون رانیری دادن نه مدیران لستر...
پ.ن: خواب موندن خیابانی تو ماشین و اعلامش رو آنتن زنده تلویزیون یک عمل کاملا خیابانی ای بود!!
۷۰ ۱
همیشه دوست داری تیم محبوبت ببره ولی بعضی وقتا ماجرا فراتر از دوست داشتنه، باید ببره حتی تو بدترین شرایط، هر تیمی فقط وقتی بزرگ می شه که وقت رسیدن این بایدها هوادارش رو ناامید نکنه. درست مثل امشب که بارسلونا با یه بازی بد اتلتیکو مادرید رو برد!
۵۰
و لعنت به بازی دیشب سیتی و موناکو که در هم بود و همه چیز داشت، از سوپرگل های دیدنی فالکائو و آگوئرو تا گزارش رنج آور و دردناک جواد خیابانی! عمیقا معتقدم خیابانی با سرعت بسیار زیادی در حال رسیدن و حتی پیشی گرفتن از سرهنگ عیلفر برای قرار گرفتن در رتبه اول نابود کردن یاد و خاطره یک مسابقه فوتبال جذاب است!
۸۳ ۹
خدا گر ببندد ز حکمت دری(باخت بارسلونا)
ز رحمت گشاید در دیگری(هت تریک زلاتان)
۶۰ ۴
پاریسی ها دیشب ژرمن نبودن که، جرمن بودن، بارسا هم که به عنوان یک بارسایی میگم با باخت دیشب چیزی از ارزش های...نه آقا، دروغ چرا؟ دیشب ... بعله!
۶۳ ۲
استفاده از رحمتی تو دروازه هر تیمی دقیقا حکم مصرف لیدوکائین برای دردهای سنگین رو داره فقط باید حواس جمع باشه به درد اشتباه نزنی که سنگین تر می‌شه!
۳۴
به فردوسی پور تذکر دادن چرا به عنوان مجری فوتبالی در موضوعات غیرمرتبط دخالت‌های پیاپی کردی، خب عزیزانم چهار تا برنامه تحلیلی عادل‌طور بسازید که فردوسی پور مجبور نشه جور همه‌ رو تو اون سازمان عریض و طویل بکشه!
۱۰۱ ۲
خدایا در این روزها هیچ علاقه مند منچستریونایتدی را عاشق یورگن کلوپ نفرما و هیچ علاقه مند لیورپولی رو عاشق مورینیو! خداوندا بر عمر این ها که گفتیم بعلاوه آلکس فرگوسن و رونالدینیو بیفزای و از عمر {...}، {...}، {...} و {...} بکاه که خلاص شیم از دستشون!
۴۱ ۱
دیروز: هفت بازیکن پرسپولیس به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند
امروز: دستیاران سرمربی تیم ملی به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند
فردا: بقیه بازیکنان تیم ملی به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند
پس فردا: بازیکنانی که به تیم ملی دعوت نشده بودند به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند
پسون فردا: مسافران پرواز 437 به مقصد دوبی به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند
پس پسون فردا: خانواده محترم رجبی به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند
پس پس پسون فردا: مهاجران ایرانی ساکن دوبی به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند
پس پس پس پسون فردا: دیگه کسی دوبی نبود، کارلوس کی‌روش و خرزو خان به دستور کارلوس کی‌روش به ایران برگشتند!!
۶۰ ۷
مدیر مسئول بودم فردا تیتر می زدم: آزمون آزمونش را پس داد... رو تیتر هم می زدم: او واقعا سردار است...یه عکس از لحظه محو شدن بوآتنگ هم می زدم تنگش و بدون تیتر اضافه جلد روزنامه رو می بستم و به بچه های تحریریه شب بخیر می گفتم و اعلام می کردم فردا روزنامه مثه بنز می فروشه و حقوقشون رو می دم...
۲۸ ۲
مرگ که برای همه است و حق، غصه مال اون وقته که می بینی جایگزینی نداره، مثل خودش کسی نیست، خب یکی یک دانه بودن همیشه هم خوب نیست که...
آرام بخوابی منصور خان، آبی است رد پای ات...
۳۱
انتخاب بین مارادونا و مسی؟ این غم انگیزترین حالت غمگین شدن است!

۲۴
باز خدا رو شکر فوتبال ایران «غیرت» نداره، شما حساب کن «غیرت» تو ایران بود، بعد بلای پاس تهران رو سرش می آوردن، هیچی دیگه فرداش همین آی اسپورت تیتر می زد «تهران دیگر غیرت ندارد»، بعد حالا بیا ثابت کن آقا به خدا ... مگه به این سادگی ها ثابت می شه این چیزا!
پ.ن: دوباره ام خدا رو شکر فوتسال ایران یه نماینده «غیرت»ی داره!
۳۰
خوش تیپ باشی، پنالتی گیر باشی، از این ور بپری ولی توپی که از اونور رفته رو با دست بگیری، قالی کرمون تورین باشی، چشم قشنگ باشی، به وقتش احساساتی باشی، به وقتش رهبر مقتدر تیم باشی، اصن مگه می شه دوستت نداشت جی جی بوفون؟ حتی اگه تو منفورترین تیم باشگاهی دنیا بعد بایرن مونیخ و رئال مادرید باشی!
۳۸ ۲
لیورپول-یونایتد ساعت 22:30/
برنامه 90 ساعت 22:30/
عادل فردوسی پور...خدا صبرت می ده؟
۲۹
طبق آخرین دستاوردهای علوم ریاضی و فیزیک، با استفاده از صدای علیفر، داوری و نری موسی در گزارش های فوتبالی هر آپارتمان پنج طبقه، طبقه ای سه واحد، هر واحد 180 متر زیربنا برای تامین مایحتاج فوتبالی کل آپارتمان تنها به یک تلویزیون تنظیم شده روی صدای 28 نیاز دارد. طبق این دستاوردها و اظهارات شاهدان عینی صدای آن ها قابلیت رد شدن از دیوارهایی با ضخامت 20 س.م و دارای برق کشی توکار آن هم بدون هیچ مشکلی را دارد. این مزیت می‌تواند در صورت فرهنگ‌سازی مناسب باعث صرفه جویی در خرید تلویزیون و مصرف برق شده، افزایش همگرایی و بالا رفتن فرهنگ آپارتان نشینی را به همراه دارد و باعث جمع شدن سرمایه برای دوران پیری ساکنین آپارتمان ها می شود!
پ.ن: قدرت تخریب آن ها هنوز در دست بررسی است!
پ.پ.ن: کارلو زامپا گزارشگر شهیر و حنجره آویخته آ.اس.رم از ایتالیا به عنوان نماد این دستاورد معرفی شده است.
پ.پ.پ.ن: تجربه پر تصویر و تخیل «های لایت» صوتی رو هم به مزایاش اضافه کنید.


۲۸ ۱
ایران کره رو برد، مردونه هم برد، هیچ اتفاقی نیفتاد، شب عاشورا برد، هیچ اتفاقی نیفتاد، واقعا هیچ اتفاقی نیفتاد، کاش باور کنن قرار نیست هیچ وقت اتفاقی بیفته، این همه استرس و تشویش برای اتفاقی که هیچ وقت نمی افته فقط باز کرده گره با دندونه وقتی خدا بهت دست داده!
پ.ن: این تیم امروز کیروش مثه قند بود، با لبات بازی می کرد لامصب!
۶۷
دو نکته این دم آخری:
اول: منتقدان می گن تیم ملی نتیجه می گیره ولی زیبا بازی نمی‌کنه، اگر هر منتقدی در هر زمینه ای ابتدا به ساکن به نزدیک ترین آینه دم دستش نظری می کرد و متوجه کامل نبودن هر پدیده ای می شد قطعا...شایدم حتما...به هر حال!
دوم: اگر در بازی ایران-کره کی سون یئونگ گل زد و به سوسانو تقدیمش کرد تلویزیون خودمون بهتره به دلیل سوزوندن دل میلیون ها جوون ایرانی با تدوین مجدد سریال جومونگ همون کاری که با اوشین کرد رو با سوسانو کنه... البته اینکه چی کارش کنن به نظرم در صلاحدید نگارنده نیست
۲۸ ۱
شاید فقط اینجا آنقدر همه چیز لغزان است که ممکن باشد یک بازی فوتبال برای فرهنگ هزار ساله یک ملت خطر ایجاد کند و تبدیل به بحران شود... شاید هم فقط اینجا باشد برخی با این تفکر زیست می کنند که آنقدر همه چیز لغزان است که یک بازی فوتبال ممکن است برای فرهنگ هزار ساله یک ملت خطر ایجاد کند پس تبدیل به بحرانش کنند!
۲۷
وقتی جناب علی مطهری می فرماد:«رویکردی مانند آنچه درباره مسابقه فوتبال ایران و کره جنوبی ابراز کردید برایم قابل هضم نیست!» دیگه ما که جای خود داریم!
پ.ن: چقدر خوبه یکی رو داشته باشی که بدون اینکه خودش بدونه از طرفت نامه بنویسه بگه آقا:«معتقدم {رویکردتان} عده‌ای را از دین گریزان می‌کند و انسان را به یاد اقدامات کلیسای کاتولیک در قرون وسطی می‌اندازد!» بعد هم بره رو صندلی‌اش بشینه و زندگی اش رو بدون مشکل ادامه بده!
۲۷ ۷
سوراخی که دفاع بارسلونا داره رو اگر لایه اوزن داشت، الان نبودیم یه توییت بذاریم با این موضوع که سوراخی که دفاع بارسلونا داره رو اگر لایه اوزن داشت...ولی الان هستیم و توییت می ذاریم سوراخی که دفاع بارسلونا داره رو اگر لایه اوزن داشت، الان نبودیم یه توییت بذاریم...
پ.ن: این توییت می تونه تا ابد ادامه داشته باشه درست مثل سوراخ دفاع بارسلونا...
۲۶ ۲
فقط همون ریش سفید مهدی شیری یه عالمه حرف واسه گفتن داره ولی خب الان پرسپولیسی‌ها حرف شنیدن نمی‌خوان که، دلداری می خوان، دلداری رو هم که کی داده کی گرفته! ولی اون ریش سفید مهدی شیری، اون شگفتی قشقایی، اون...
پ.ن: کاش حداقل به برانکو یه نیم لیتر دوغ محلی داده باشن که راحت بخوابه!
۲۲ ۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر