فهرست
ما آدم‌های نمک‌نشناس؛ فراموش‌کارانی که ما هستیم

ما آدم‌های نمک‌نشناس؛ فراموش‌کارانی که ما هستیم

آی اسپورت
2018-04-19 09:40:00
برای حضور در کنفرانس خبری آنهم از جنس آسیایی اش باید هم فرشینگ بود و هم ریتم پاندولی داشت، چون در غیر این صورت تسلط بر کلمات از دست می رود و حرف های نامربوط بر زبان جاری می شود به شکلی که فرد مورد نظرتعریف و ترتیب اعداد را هم فراموش کرده و یادش می رود که «یک» کدام است و «دو» چیست .
۱۶۲ ۲۹
دو بازيكن پرسپوليس آزاد بودند مثل من و شما به هر كسي راي بدهند، اما چرا بايد اينطور آنها را به فحش و ناسزا بگيريم براي اينكه فقط عين ما فكر نكردند، يعني آنطوري كه ما دوست داريم موضع گيري سياسي نكردند، پس به خاطر همين مستحقند كه برايشان تيتر بزنيم «متاسفم» تا بيشتر در معرض فحش قرار بگيرند. آنها به هر دليلي كه براي خودشان محترم است ترجيح دادند - به ظاهر و نه به يقيين - رايشان چيز ديگري باشد، اما رفتاري كه با آن ها شد دقيقن شبيه به رفتاري است كه گروه هاي تند رو درقبال مخالفانشان انجام مي دهند با همان شدت، منتها با راه و روشي متفاوت . اينجا فقط خشونت يدي تبديل شده به خشونت لساني همين.
پي نوشت
/ 1. من هميشه از منتقدهاي سرسخت مهدي طارمي بودم و تندترين يادداشت هايم را براي او نوشتم. طارمي هيچ وقت بازيكن محبوب من نبوده
/ 2. راي من از سال 76 تا همين امسال كاملا مشخصه پس قضاوت پيشكي نكنيد.
۴۷ ۲۳
سوال جدی: کدام از شما، وقتی بفهمید علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی از یک نامزد حمایت می کنند، نظرتان را تغییر می دهید تا به آن نامزد رای دهید؟
۱۱۹ ۱۹
خونِ دل‌ها خورده‌ایم

خونِ دل‌ها خورده‌ایم

آی اسپورت
2017-04-27 15:16:00
پرسپولیس 4 - استقلال 0 (1350) / پرسپولیس 4 - استقلال 2 (1395) / پرسپولیس 3 - استقلال 0 (1365) / پرسپولیس 3 - استقلال 0 (1376) / پرسپولیس 3 - استقلال 2 ( 1392 ) / ممنون از طرح موزاییکی تون ، مرسی که هستید
۲۹۹ ۱۹
آقای جعفر کاشانی کمی انصاف داشته باشید، انگار فراموش کردید چه ویرانه‌ای را به برانکو تحویل دادید. هنوز روزهای سیاه پرسپولیس از خاطره‌ها پاک نشده. بهتر است شما کمی استراحت کنید و با حرف‌تان کام ملتی که هشت سال زجر کشیدن و روزهای مصیبت بار تیم محبوب‌شان را با جان و دل تحمل کردند را تلخ نکنید.
۳۱۰ ۱۳
گاهی ستاره هدیه کن
۱۱۹ ۷
وای به حال رويانيان... اگر ماجرای كسر شش امتياز اتفاق بيفته ؛ تو رو بايد محاكمه صحرايی كرد و وسط ميدان ميدان آزادی رسوات کرد؛ وای به حالت
۱۴۵ ۱۳
هميشه تحقير است / قبلا با وجود سرمربی‌های بی‌كيفيت می‌باختيم و تحقير می‌شديم ؛ حالا می‌بريم و ديگه از تحقير خبري نيست . اما بازم سرمون بالا نيست چون يكي هست كه بعد از برد قشنگ تحقيرمون كنه و شيرينی بردها رو به كام‌مون تلخ كنه. اون كسي نيست چون كارلوس كيروش ؛ مردي كه كنار زمين بي همتاست اما بعد از بازي تلخ و گزنده كه فقط بلده نيش بزنه. رجوع شود به حرف‌های آقای سرمربی در كنفرانس خبری.
۲۱۲ ۱۹
جادوی پيراهن شماره 10

جادوی پيراهن شماره 10

آی اسپورت
2017-03-18 14:51:00
آغاز یک جنگ / اصلن علاقه ای به جواب دادن ندارم، روحیه هواداری همینه که رگ گردنت قلمبه بشه و فریاد بکشی. فرهنگ هواداری هیچ منطقی برنمی داره، جز همان منطق شور و عشقی که نسبت به تیم مورد علاقه ات داری. پس فریاد هواداری از هر جنسش قابل احترامه. پس جسارت داشته باشید و از صعود ناجوانمردانه آبی و آناری ها لذت ببرید و کری بخوانید فقط خواهشا بیخیال معجزه و قشنگی فوتبال بشوید و اینقدر صغرا و کبرا نچینید. چهارشنبه شب بوی تعفن نیوکمپ دنیا را برداشت. پس بیخیال پست‌ها و توییت‌های احساسی بشوید و از بوی جوراب و دست خدای مارادونا .... حرف نزنید و سکوت کنید.
۶۷ ۱۵
كثيف ترين كامبك تاريخ / تاريخی‌ترين كامبك يا كثيف‌ترين ؛ قطعن كثيف‌ترين لقب شايسته تری است براي اين كامبك آبي و اناری‌ها. دو پنالتی بی‌رحمانه عليه پاریسی‌ ها به انضمام يك پنالتی سوخته برای آنها. آقايان فوتبال 120 و شركا كاش براي شعرگویی از فاجعه‌ای كه عنوان معجزه را برايش انتخاب كرديد كمي منطق داشتيد. اين معجزه نبود ، تعفن محض بود.
تكمله: بنابه دلايلي قصد توييت نداشتم، اما فاجعه نيوكمپ و جوگيری محمدحسين ميثاقی و آيتم حماسی طور فوتبال 120 و چيزهای ديگر اجازه نداد.
۱۱۴ ۴۰
آقاي رضاييان با خودت چند چند هستي، اين كمرت شمشير هم خورده بود بايد تا حالا خوب مي شد، نكنه منتظر هستي كيروش معالجعه ات كنه .
۴۵ ۵
آقایون گروه هفت ، وای به حالتان اگر بخواهید تیم را زمین بزنید، اگر خیلی ناراحتید می تونید با یک خداحافظی خوشحالمان کنید، پرسپولیس بزرگتر از این حرف هاست که شما بخواهید برایش تعیین تکلیف کنید، در ضمن آن دو دیپورتی «طارمی و رضاییان» حواسشان بیشتر جمع باشد.
۹۱ ۱۰
جواد نكونام وقتي از تيم ملي خداحافظي كرد، برايش يادداشتي نوشتم با تيتر :« خداحافظ، در هم پشت سرت ببند» اما حالا و بعد از حرف هايش در نود بايد ياداشت دوباره اي بنويسم با اين تيتر :« كلن ، ببند....»
۷۰ ۹
شهاب حسینی در نود، اصلن چرا کلن، حالا با تبصره قبول، چرا اینقدر ضعیف و بی رمق .
۳۰ ۴
آقاي تركاشوند تا تيم رو به فنا ندي انگار نمي خواي وا بدي. اوكرايني ها بس نبودن، حالا میخوای محمد انصاري رو ترانسفر كني. پول چيني ها قلمبه هم هست. حال ميده
۴۸ ۱
يه سلامي هم بكنيم به بانوي پير كه امسال به ميلاني ها نه نگفت ، سلام بانوي پير.
۳۹ ۱
اقاي طارمي سرت تو كار خودت باشه و لطفن حرف اضافه نزن. خدا به فريادت برسه اگر تيم به حاشيه بره و نتيجه نگيره. پس تموش كن و ديگه به اين حماسه سازي هات كه با ناراحتي از تعويض شروع شد و حالا با دخالت تو كار سرمربي ادامه پيدا كرده، ادامه نده. فقط به اين فكر كن كه بايد افتضاح اول فصل و ماجراي ريز اسپور رو با گل زدن و آقاي گل شدن پاك كني. همين و بس.
۳۳ ۱
سو سول هاي آنفيلد رو له كن «مو» :)
۳۱ ۲
آقایان طارمی و رضاییان هنوز گند کاری اول فصل از یاد هیچکس نرفته، حواستون باشه برای تیم حاشیه درست نکنید . این اخم کردن ها و نیشخند زدن ها رو نیمکت بی جواب نمی مونه. ما یه بار شما رو از قلبمون دیپورت کردیم، پس دفعه دومش کاری نداره. حواستون باشه و امثال رضا حقیقی، پیام صادقیان، علی نیکی یادتون نره که بعد از حاشیه سازیشون کجا رفتن و چی شدن.
رونوشت به آقای امید عالیشاه که مثلا کاپیتان دوم تیمه
۴۴ ۱۱
دوتا پيشنهاد دارم يا اسم سايت رو بذاريد «آي استقلال» خيال همه رو راحت كنيد. چون از بعد از بازي ايران و كره سه پيچ گير داديد به پرسپوليس و ول كن نيستيد، بابا بيخيال. يه كار ديگه هم ميشه كرد با همين دست فرمون بريد جلو شايد زير آب برانكو بخوره، تيم بيفته دست همونايي كه بود ايشالا هم گل غير شانسي و برنامه ريزي شده ميزنه پرسپوليس و هم خريدهاي غيربنجل ميكنه
۳۷ ۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر