فهرست
در تمجید از عادل؛ بهترین‌ها فریاد نمی‌زنند

در تمجید از عادل؛ بهترین‌ها فریاد نمی‌زنند

آی اسپورت
2019-03-15 11:43:00
چالش رادان با سوژه داغ «باید ببازی»

چالش رادان با سوژه داغ «باید ببازی»

آی اسپورت
2019-02-05 21:35:00
آقای رحمتی! جناب کاپیتان؛ قراراست با این فرافکنی ها و دمیدن به این جو مسموم چند نفر دیگر را تهییج کنی و به جان هم بیندازی؛ قرار است چند خانواده دیگر داغدیده بشوند.
پریدن امتیازهای شما نه به خاطر سوت های اشتباه که به خاطر قراردادهای شبانه و ترکمنچای هست که مسولان وقتتان بستند. همان شب هایی که بابت بستن قراردادها در پوستتان نمی گنجیدید و سرمت فریاد می زدید آرام قرارداد ببندید شاید در این حوالی پنجره ای بسته باشد.
وقتی هم خریدهایتان خوب از کار درنیامدند و مفاد قرارداد ترکمانچای تیام خفتتان را چسبید با رمز تیم حکومتی وارد کارزار شدید.
تیم شما با دستور مستقیم وزیر توانست رضایتنامه دومین گلزن برتر لیگ را بگیرد؛ سرخ ها شدند تیم حکومتی؛ در اوضاع نابه سامان دلار با ارز دولتی بازیکن برای شما خریداری شد و کادر فنی تان دستمزد گرفتند ؛ اما پرسپولیسی که کادر فنی و خارجی هایش شش ماه حقوق نگرفته بودند شدند تیم حکومتی. به دستور مستقیم وزارت ورزش بازی شما با پدیده لغو شد آنوقت انگ تیم حکومتی بر پیشانی تیمی چسبید که در فیفا دی به مصاف رقیبش رفت.
آقای کاپیتان این فرافکنی ها را تمام کنید
آی اسپورت - #19416076
۹۱۵ ۴۴
در تاریخ آمده که سال ۱۶۲۲ میلادی ، ایران به #استعمار_کبیر #پرتغال پایان داد.اما از #استعمار_صغیر ایران توسط پرتغالی ها چیزی در کتاب ها نیامده است . برای این منظور باید به #تاریخ_شفاهی مراجعه کرد. تاریخ شفاهی میگوید #استعمار_صغیر از سال ۲۰۱۱ به فرماندهی #کارلوس_کیروش شروع شده و گویا حالا حالا ها هم ادامه دارد . پایان این استعمار چه زمانی است؟آیا در کتاب های تاریخ چیزی درباره آن خواهند نوشت؟
آی اسپورت - #7da22a48
۵۶۸ ۲۹
حماسه چهارده سرباز فداکار #برانکو را با پاسخ دادن به کری های کودکانه رقبا مخدوش نکنید. بدخواهان چه بخواهند چه نخواهند تصویر #پسران_سرخ #پرسپولیس نود و هفت برای همیشه تاریخ دریادها ثبت شد. سال ها بعد این ما هستیم که با افتخار برای نسل بعد تعریف می کنیم یکی بود یکی نبود؛ یه تیمی بود که با #پنجره_بسته؛ مشتی بی معرفت تنهایش گذاشتند و رفتند. ماندند چهارده سرباز و یک فرمانده. آن ها تا آخرین نفس جنگیدند تا ته رمقشان؛ اما...
عظمت این قصه را آلوده به کری های کودکانه رقبا نکنیم. آن ها مقهور این عظمت شده اند بگذارید دست و پا بزنند و چه زیبا گفته #حسین_منزوی

خیال خام پلنگ من به سوی ماه جهیدن بود
و مـاه را زِ بلندایش به روی خاک کشیدن بود
پلنگ من ـ دل مغرورم ـ پرید و پنجه به خالی زد
که عشق ـ ماه بلند من ـ ورای دست رسیدن بود

آی اسپورت - #2fe624ff
۲۱۶ ۳۳
...و این مشت گره کرده تا همیشه تاریخ در یادها می‌ماند. ای کاش صاحب این مشت امیر قلعه‌نویی بود، یا علیرضا منصوریان و یا حتی وینفرد شفر. مشت گره کرده آنها نمادی است از تقابل تاریخی با سرخ ها، اما این مشت گره کرده نماد چیست ؟ تیمی خلع سلاح و خسته که فقط با ۱۴ نفر خودش را به فینال آسیا رساند، انگار خاری ست در چشم دوست و دشمن.

پی نوشت یک: من از طرفداران سینه چاک علی دایی هستم، سال‌هاست دوستش دارم، اما او از خط قرمزم رد شد. پرسپولیس خط قرمز ماست.
پی نوشت دو: علی دایی با باخت بیگانه است و همین بیگانگی از او علی دایی ساخت. اما کنترل خوشحالی آن هم مقابل پرسپولیس، ربطی به این بیگانگی ندارد.

آی اسپورت - #6726c29e
۳۳۶ ۴۲
کاری به این ندارم که چرا کامنتی با این سطح از ادبیات تایید میشه. البته که اصلن سطحی مطرح نیست ، این کف ماجراست. فحش و ناسزا و بی حیایی. اینجا قرار نیست جایگاه شماره فلان یا بهمان ورزشگاه آزادی باشد ، اما انگار هست. انگار بخش کامنت ها محلی است برای تخریب و لگد مال کردن شخصیت افراد. بگذریم. آیا منطق طرفدرارت کیروش همین است ؟
آی اسپورت - #42668d95
۶۵ ۴۰
منطق در قاموس سینه چاکان #کارلوس_کیروش جایی ندارد. منطق آن ها قانون آقای #کیروش هست و تمام. در قانون ایشان بازیکن بی باشگاه شما بخوانید #رامین_رضاییان به اردوی #تیم_ملی دعوت نمیشه؛ اما در اردو شرکت میکنه ؛ با تیم عکس یادگاری میگیره و سر آخر روی نیمکت هم می نشینه. اساتید یا ما معنی دعوت نشدن را نمی فهمیم یا اینکه معنی این عبارت کلا تغییر کرده و ما خبر نداریم. سینه چاکان #آقای_سرمربی ؛ دو دو تا چهارتاست نه پنج تا. بازیکنی که دعوت نشده یعنی نباید در اردو شرکت کنه؛ نباید روی نیمکت بنشینه اگر این کارها را انجام داد یعنی همه چیز کشک.
آی اسپورت - #0748bdb7
۱۱۶ ۲۳
آقای #کارلوس_کیروش ، تو بزرگترین شومن جهان هستی. باید با #رامبد_جوان رایزنی کنیم که در فصل جدید #خندوانه یکی از استندآپ کمدین های ثابت برنامه اش شوی.
آی اسپورت - #70a65a8b
۲۵۷ ۲۶
حذف نود از کنداکتور؛ عمل برخلاف ادعا

حذف نود از کنداکتور؛ عمل برخلاف ادعا

آی اسپورت
2018-10-13 12:36:00
از روز اولش هم پیراهن مقدس شماره ده #پرسپولیس برای تنت گشاد بود نیمکت نشین #اسلاسک_وروکلاو.
سوال اول : #فرشاد_احمدزاده کلا با خودش چه فکری میکرد که برای #پرسپولیس طاقچه بالا گذاشت. کجای فوتبال ایران بود. جز اینکه نیمکت نشین #تراکتور_سازی بود
سوال دوم : اگر از #احمدزاده سوال کنند تو چه تیمی بازی میکنی خودش کلا جوابش چیه. اصلا توانایی این را دارد که اسم تیمش را سه بار تکرار کند
سوال سوم : #لیگ_لهستان کجای فوتبال اروپاست و #اسلاسک_وروکلاو کجای این لیگ ؟
سوال چهارم : تا حالا کدوم بی معرفتی رستگار شده؟
آی اسپورت - #7fc973fc
۱۵۳ ۲۰
بی در و پیکر یعنی چی دقیقن / طرف (شما بخوانید رامین رضاییان) دعوت نشده تیم ملی، بلند شده رفته سر تمرین. لباس هم پوشیده تمرین هم کرده.معنی این غیر از بی در و پیکری چی می تونه باشه، بگذریم از اینکه اون یکی طرف (اینجا شما بخوانید سردار آزمون ) از تیم ملی خداحافظی کرده، اما همچنان دعوت میشه.
آی اسپورت - #59ceaa09
۱۵۱ ۱۲
دیکتاتور / بعد از نبرد با پرتغال برایش نوشتم «دیکتاتور دوست داشتنی»، اما اشتباه کردم. او فقط دیکتاتور است، دوست داشتنی صفتی است بیگانه برای کارلوس حتی اگر جلوی دیکتاتور بنشیند. آقای کیروش ، دیکتاتور بزرگ ، تمام فوتبال ایران برای تو. این آخرین سنگر دلخوشی که همین فوتبال نیم بند مان بود هم برای تو . آقای دیکتاتور بمان برایمان جام ملت های آسیا را هم به ارمغان بیاور. اتفاقن هوادرانت که بلد هستند فلان حرکت بازیکنت در زمین را به فلان سکانس سینمایی پیوند بزنند و پای زنده یاد استنلی کوبریک را به زمین فوتبال بازکنند، برایت هورا خواهند کشید و در ستایشت مستندها خواهند ساخت و طومارها خواهند نوشت، به عشق همین ها بمان و ارزوهای ما را ویران کن.
آی اسپورت - #d6bbeb41
۸۵۶ ۴۷
برای مهدی طارمی / تو برای ما پرسپولیسی ها کم شادی خلق نکردی. به خاطر تک تک گل هایی که زدی و باهاشون سرمان به سقف آسمان سابید؛ فاجعه ریز اسپور را بخشیدیم، فاجعه ای که داریم تاوانش را می دهیم و خلع سلاح شده به دل لیگ می رویم. اما به پاس همه گل های «سرخ» ت گفتیم فدای سرت . حالا هم فدای سرت فقط کمی مرام داشته باش و این فدای سر گفتن ها یادت نرود. البته یادم رفت این را بهت بگویم این را هم فراموش نکن که شاید آه دل های که شکستی اجازه نداد در آن شب تاریخی قهرمان یک ملت شوی.
آی اسپورت - #7bdaebe4
۷۰۴ ۲۰
ما آدم‌های نمک‌نشناس؛ فراموش‌کارانی که ما هستیم

ما آدم‌های نمک‌نشناس؛ فراموش‌کارانی که ما هستیم

آی اسپورت
2018-04-19 09:40:00
برای حضور در کنفرانس خبری آنهم از جنس آسیایی اش باید هم فرشینگ بود و هم ریتم پاندولی داشت، چون در غیر این صورت تسلط بر کلمات از دست می رود و حرف های نامربوط بر زبان جاری می شود به شکلی که فرد مورد نظرتعریف و ترتیب اعداد را هم فراموش کرده و یادش می رود که «یک» کدام است و «دو» چیست .
۱۶۲ ۲۹
دو بازيكن پرسپوليس آزاد بودند مثل من و شما به هر كسي راي بدهند، اما چرا بايد اينطور آنها را به فحش و ناسزا بگيريم براي اينكه فقط عين ما فكر نكردند، يعني آنطوري كه ما دوست داريم موضع گيري سياسي نكردند، پس به خاطر همين مستحقند كه برايشان تيتر بزنيم «متاسفم» تا بيشتر در معرض فحش قرار بگيرند. آنها به هر دليلي كه براي خودشان محترم است ترجيح دادند - به ظاهر و نه به يقيين - رايشان چيز ديگري باشد، اما رفتاري كه با آن ها شد دقيقن شبيه به رفتاري است كه گروه هاي تند رو درقبال مخالفانشان انجام مي دهند با همان شدت، منتها با راه و روشي متفاوت . اينجا فقط خشونت يدي تبديل شده به خشونت لساني همين.
پي نوشت
/ 1. من هميشه از منتقدهاي سرسخت مهدي طارمي بودم و تندترين يادداشت هايم را براي او نوشتم. طارمي هيچ وقت بازيكن محبوب من نبوده
/ 2. راي من از سال 76 تا همين امسال كاملا مشخصه پس قضاوت پيشكي نكنيد.
۴۷ ۲۳
سوال جدی: کدام از شما، وقتی بفهمید علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی از یک نامزد حمایت می کنند، نظرتان را تغییر می دهید تا به آن نامزد رای دهید؟
۱۱۹ ۱۹
خونِ دل‌ها خورده‌ایم

خونِ دل‌ها خورده‌ایم

آی اسپورت
2017-04-27 15:16:00
پرسپولیس 4 - استقلال 0 (1350) / پرسپولیس 4 - استقلال 2 (1395) / پرسپولیس 3 - استقلال 0 (1365) / پرسپولیس 3 - استقلال 0 (1376) / پرسپولیس 3 - استقلال 2 ( 1392 ) / ممنون از طرح موزاییکی تون ، مرسی که هستید
۲۹۹ ۱۹
آقای جعفر کاشانی کمی انصاف داشته باشید، انگار فراموش کردید چه ویرانه‌ای را به برانکو تحویل دادید. هنوز روزهای سیاه پرسپولیس از خاطره‌ها پاک نشده. بهتر است شما کمی استراحت کنید و با حرف‌تان کام ملتی که هشت سال زجر کشیدن و روزهای مصیبت بار تیم محبوب‌شان را با جان و دل تحمل کردند را تلخ نکنید.
۳۱۰ ۱۳
گاهی ستاره هدیه کن
۱۱۹ ۷
وای به حال رويانيان... اگر ماجرای كسر شش امتياز اتفاق بيفته ؛ تو رو بايد محاكمه صحرايی كرد و وسط ميدان ميدان آزادی رسوات کرد؛ وای به حالت
۱۴۵ ۱۳
هميشه تحقير است / قبلا با وجود سرمربی‌های بی‌كيفيت می‌باختيم و تحقير می‌شديم ؛ حالا می‌بريم و ديگه از تحقير خبري نيست . اما بازم سرمون بالا نيست چون يكي هست كه بعد از برد قشنگ تحقيرمون كنه و شيرينی بردها رو به كام‌مون تلخ كنه. اون كسي نيست چون كارلوس كيروش ؛ مردي كه كنار زمين بي همتاست اما بعد از بازي تلخ و گزنده كه فقط بلده نيش بزنه. رجوع شود به حرف‌های آقای سرمربی در كنفرانس خبری.
۲۱۲ ۱۹
جادوی پيراهن شماره 10

جادوی پيراهن شماره 10

آی اسپورت
2017-03-18 14:51:00
آغاز یک جنگ / اصلن علاقه ای به جواب دادن ندارم، روحیه هواداری همینه که رگ گردنت قلمبه بشه و فریاد بکشی. فرهنگ هواداری هیچ منطقی برنمی داره، جز همان منطق شور و عشقی که نسبت به تیم مورد علاقه ات داری. پس فریاد هواداری از هر جنسش قابل احترامه. پس جسارت داشته باشید و از صعود ناجوانمردانه آبی و آناری ها لذت ببرید و کری بخوانید فقط خواهشا بیخیال معجزه و قشنگی فوتبال بشوید و اینقدر صغرا و کبرا نچینید. چهارشنبه شب بوی تعفن نیوکمپ دنیا را برداشت. پس بیخیال پست‌ها و توییت‌های احساسی بشوید و از بوی جوراب و دست خدای مارادونا .... حرف نزنید و سکوت کنید.
۶۷ ۱۵
كثيف ترين كامبك تاريخ / تاريخی‌ترين كامبك يا كثيف‌ترين ؛ قطعن كثيف‌ترين لقب شايسته تری است براي اين كامبك آبي و اناری‌ها. دو پنالتی بی‌رحمانه عليه پاریسی‌ ها به انضمام يك پنالتی سوخته برای آنها. آقايان فوتبال 120 و شركا كاش براي شعرگویی از فاجعه‌ای كه عنوان معجزه را برايش انتخاب كرديد كمي منطق داشتيد. اين معجزه نبود ، تعفن محض بود.
تكمله: بنابه دلايلي قصد توييت نداشتم، اما فاجعه نيوكمپ و جوگيری محمدحسين ميثاقی و آيتم حماسی طور فوتبال 120 و چيزهای ديگر اجازه نداد.
۱۱۴ ۴۰
آقاي رضاييان با خودت چند چند هستي، اين كمرت شمشير هم خورده بود بايد تا حالا خوب مي شد، نكنه منتظر هستي كيروش معالجعه ات كنه .
۴۵ ۵
آقایون گروه هفت ، وای به حالتان اگر بخواهید تیم را زمین بزنید، اگر خیلی ناراحتید می تونید با یک خداحافظی خوشحالمان کنید، پرسپولیس بزرگتر از این حرف هاست که شما بخواهید برایش تعیین تکلیف کنید، در ضمن آن دو دیپورتی «طارمی و رضاییان» حواسشان بیشتر جمع باشد.
۹۱ ۱۰
جواد نكونام وقتي از تيم ملي خداحافظي كرد، برايش يادداشتي نوشتم با تيتر :« خداحافظ، در هم پشت سرت ببند» اما حالا و بعد از حرف هايش در نود بايد ياداشت دوباره اي بنويسم با اين تيتر :« كلن ، ببند....»
۷۰ ۹
شهاب حسینی در نود، اصلن چرا کلن، حالا با تبصره قبول، چرا اینقدر ضعیف و بی رمق .
۳۰ ۴
آقاي تركاشوند تا تيم رو به فنا ندي انگار نمي خواي وا بدي. اوكرايني ها بس نبودن، حالا میخوای محمد انصاري رو ترانسفر كني. پول چيني ها قلمبه هم هست. حال ميده
۴۸ ۱
يه سلامي هم بكنيم به بانوي پير كه امسال به ميلاني ها نه نگفت ، سلام بانوي پير.
۳۹ ۱
اقاي طارمي سرت تو كار خودت باشه و لطفن حرف اضافه نزن. خدا به فريادت برسه اگر تيم به حاشيه بره و نتيجه نگيره. پس تموش كن و ديگه به اين حماسه سازي هات كه با ناراحتي از تعويض شروع شد و حالا با دخالت تو كار سرمربي ادامه پيدا كرده، ادامه نده. فقط به اين فكر كن كه بايد افتضاح اول فصل و ماجراي ريز اسپور رو با گل زدن و آقاي گل شدن پاك كني. همين و بس.
۳۳ ۱
سو سول هاي آنفيلد رو له كن «مو» :)
۳۱ ۲
آقایان طارمی و رضاییان هنوز گند کاری اول فصل از یاد هیچکس نرفته، حواستون باشه برای تیم حاشیه درست نکنید . این اخم کردن ها و نیشخند زدن ها رو نیمکت بی جواب نمی مونه. ما یه بار شما رو از قلبمون دیپورت کردیم، پس دفعه دومش کاری نداره. حواستون باشه و امثال رضا حقیقی، پیام صادقیان، علی نیکی یادتون نره که بعد از حاشیه سازیشون کجا رفتن و چی شدن.
رونوشت به آقای امید عالیشاه که مثلا کاپیتان دوم تیمه
۴۴ ۱۱
دوتا پيشنهاد دارم يا اسم سايت رو بذاريد «آي استقلال» خيال همه رو راحت كنيد. چون از بعد از بازي ايران و كره سه پيچ گير داديد به پرسپوليس و ول كن نيستيد، بابا بيخيال. يه كار ديگه هم ميشه كرد با همين دست فرمون بريد جلو شايد زير آب برانكو بخوره، تيم بيفته دست همونايي كه بود ايشالا هم گل غير شانسي و برنامه ريزي شده ميزنه پرسپوليس و هم خريدهاي غيربنجل ميكنه
۳۷ ۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر