فهرست
کاری به این ندارم که چرا کامنتی با این سطح از ادبیات تایید میشه. البته که اصلن سطحی مطرح نیست ، این کف ماجراست. فحش و ناسزا و بی حیایی. اینجا قرار نیست جایگاه شماره فلان یا بهمان ورزشگاه آزادی باشد ، اما انگار هست. انگار بخش کامنت ها محلی است برای تخریب و لگد مال کردن شخصیت افراد. بگذریم. آیا منطق طرفدرارت کیروش همین است ؟
آی اسپورت - #42668d95
۲۳ ۳۲
منطق در قاموس سینه چاکان #کارلوس_کیروش جایی ندارد. منطق آن ها قانون آقای #کیروش هست و تمام. در قانون ایشان بازیکن بی باشگاه شما بخوانید #رامین_رضاییان به اردوی #تیم_ملی دعوت نمیشه؛ اما در اردو شرکت میکنه ؛ با تیم عکس یادگاری میگیره و سر آخر روی نیمکت هم می نشینه. اساتید یا ما معنی دعوت نشدن را نمی فهمیم یا اینکه معنی این عبارت کلا تغییر کرده و ما خبر نداریم. سینه چاکان #آقای_سرمربی ؛ دو دو تا چهارتاست نه پنج تا. بازیکنی که دعوت نشده یعنی نباید در اردو شرکت کنه؛ نباید روی نیمکت بنشینه اگر این کارها را انجام داد یعنی همه چیز کشک.
آی اسپورت - #0748bdb7
۱۰۵ ۲۴
آقای #کارلوس_کیروش ، تو بزرگترین شومن جهان هستی. باید با #رامبد_جوان رایزنی کنیم که در فصل جدید #خندوانه یکی از استندآپ کمدین های ثابت برنامه اش شوی.
آی اسپورت - #70a65a8b
۲۵۴ ۲۶
حذف نود از کنداکتور؛ عمل برخلاف ادعا

حذف نود از کنداکتور؛ عمل برخلاف ادعا

آی اسپورت
2018-10-13 12:36:00
از روز اولش هم پیراهن مقدس شماره ده #پرسپولیس برای تنت گشاد بود نیمکت نشین #اسلاسک_وروکلاو.
سوال اول : #فرشاد_احمدزاده کلا با خودش چه فکری میکرد که برای #پرسپولیس طاقچه بالا گذاشت. کجای فوتبال ایران بود. جز اینکه نیمکت نشین #تراکتور_سازی بود
سوال دوم : اگر از #احمدزاده سوال کنند تو چه تیمی بازی میکنی خودش کلا جوابش چیه. اصلا توانایی این را دارد که اسم تیمش را سه بار تکرار کند
سوال سوم : #لیگ_لهستان کجای فوتبال اروپاست و #اسلاسک_وروکلاو کجای این لیگ ؟
سوال چهارم : تا حالا کدوم بی معرفتی رستگار شده؟
آی اسپورت - #7fc973fc
۱۵۳ ۲۰
بی در و پیکر یعنی چی دقیقن / طرف (شما بخوانید رامین رضاییان) دعوت نشده تیم ملی، بلند شده رفته سر تمرین. لباس هم پوشیده تمرین هم کرده.معنی این غیر از بی در و پیکری چی می تونه باشه، بگذریم از اینکه اون یکی طرف (اینجا شما بخوانید سردار آزمون ) از تیم ملی خداحافظی کرده، اما همچنان دعوت میشه.
آی اسپورت - #59ceaa09
۱۵۱ ۱۲
دیکتاتور / بعد از نبرد با پرتغال برایش نوشتم «دیکتاتور دوست داشتنی»، اما اشتباه کردم. او فقط دیکتاتور است، دوست داشتنی صفتی است بیگانه برای کارلوس حتی اگر جلوی دیکتاتور بنشیند. آقای کیروش ، دیکتاتور بزرگ ، تمام فوتبال ایران برای تو. این آخرین سنگر دلخوشی که همین فوتبال نیم بند مان بود هم برای تو . آقای دیکتاتور بمان برایمان جام ملت های آسیا را هم به ارمغان بیاور. اتفاقن هوادرانت که بلد هستند فلان حرکت بازیکنت در زمین را به فلان سکانس سینمایی پیوند بزنند و پای زنده یاد استنلی کوبریک را به زمین فوتبال بازکنند، برایت هورا خواهند کشید و در ستایشت مستندها خواهند ساخت و طومارها خواهند نوشت، به عشق همین ها بمان و ارزوهای ما را ویران کن.
آی اسپورت - #d6bbeb41
۸۵۶ ۴۷
برای مهدی طارمی / تو برای ما پرسپولیسی ها کم شادی خلق نکردی. به خاطر تک تک گل هایی که زدی و باهاشون سرمان به سقف آسمان سابید؛ فاجعه ریز اسپور را بخشیدیم، فاجعه ای که داریم تاوانش را می دهیم و خلع سلاح شده به دل لیگ می رویم. اما به پاس همه گل های «سرخ» ت گفتیم فدای سرت . حالا هم فدای سرت فقط کمی مرام داشته باش و این فدای سر گفتن ها یادت نرود. البته یادم رفت این را بهت بگویم این را هم فراموش نکن که شاید آه دل های که شکستی اجازه نداد در آن شب تاریخی قهرمان یک ملت شوی.
آی اسپورت - #7bdaebe4
۷۰۴ ۲۰
ما آدم‌های نمک‌نشناس؛ فراموش‌کارانی که ما هستیم

ما آدم‌های نمک‌نشناس؛ فراموش‌کارانی که ما هستیم

آی اسپورت
2018-04-19 09:40:00
برای حضور در کنفرانس خبری آنهم از جنس آسیایی اش باید هم فرشینگ بود و هم ریتم پاندولی داشت، چون در غیر این صورت تسلط بر کلمات از دست می رود و حرف های نامربوط بر زبان جاری می شود به شکلی که فرد مورد نظرتعریف و ترتیب اعداد را هم فراموش کرده و یادش می رود که «یک» کدام است و «دو» چیست .
۱۶۲ ۲۹
دو بازيكن پرسپوليس آزاد بودند مثل من و شما به هر كسي راي بدهند، اما چرا بايد اينطور آنها را به فحش و ناسزا بگيريم براي اينكه فقط عين ما فكر نكردند، يعني آنطوري كه ما دوست داريم موضع گيري سياسي نكردند، پس به خاطر همين مستحقند كه برايشان تيتر بزنيم «متاسفم» تا بيشتر در معرض فحش قرار بگيرند. آنها به هر دليلي كه براي خودشان محترم است ترجيح دادند - به ظاهر و نه به يقيين - رايشان چيز ديگري باشد، اما رفتاري كه با آن ها شد دقيقن شبيه به رفتاري است كه گروه هاي تند رو درقبال مخالفانشان انجام مي دهند با همان شدت، منتها با راه و روشي متفاوت . اينجا فقط خشونت يدي تبديل شده به خشونت لساني همين.
پي نوشت
/ 1. من هميشه از منتقدهاي سرسخت مهدي طارمي بودم و تندترين يادداشت هايم را براي او نوشتم. طارمي هيچ وقت بازيكن محبوب من نبوده
/ 2. راي من از سال 76 تا همين امسال كاملا مشخصه پس قضاوت پيشكي نكنيد.
۴۷ ۲۳
سوال جدی: کدام از شما، وقتی بفهمید علیرضا منصوریان و مهدی رحمتی از یک نامزد حمایت می کنند، نظرتان را تغییر می دهید تا به آن نامزد رای دهید؟
۱۱۹ ۱۹
خونِ دل‌ها خورده‌ایم

خونِ دل‌ها خورده‌ایم

آی اسپورت
2017-04-27 15:16:00
پرسپولیس 4 - استقلال 0 (1350) / پرسپولیس 4 - استقلال 2 (1395) / پرسپولیس 3 - استقلال 0 (1365) / پرسپولیس 3 - استقلال 0 (1376) / پرسپولیس 3 - استقلال 2 ( 1392 ) / ممنون از طرح موزاییکی تون ، مرسی که هستید
۲۹۹ ۱۹
آقای جعفر کاشانی کمی انصاف داشته باشید، انگار فراموش کردید چه ویرانه‌ای را به برانکو تحویل دادید. هنوز روزهای سیاه پرسپولیس از خاطره‌ها پاک نشده. بهتر است شما کمی استراحت کنید و با حرف‌تان کام ملتی که هشت سال زجر کشیدن و روزهای مصیبت بار تیم محبوب‌شان را با جان و دل تحمل کردند را تلخ نکنید.
۳۱۰ ۱۳
گاهی ستاره هدیه کن
۱۱۹ ۷
وای به حال رويانيان... اگر ماجرای كسر شش امتياز اتفاق بيفته ؛ تو رو بايد محاكمه صحرايی كرد و وسط ميدان ميدان آزادی رسوات کرد؛ وای به حالت
۱۴۵ ۱۳
هميشه تحقير است / قبلا با وجود سرمربی‌های بی‌كيفيت می‌باختيم و تحقير می‌شديم ؛ حالا می‌بريم و ديگه از تحقير خبري نيست . اما بازم سرمون بالا نيست چون يكي هست كه بعد از برد قشنگ تحقيرمون كنه و شيرينی بردها رو به كام‌مون تلخ كنه. اون كسي نيست چون كارلوس كيروش ؛ مردي كه كنار زمين بي همتاست اما بعد از بازي تلخ و گزنده كه فقط بلده نيش بزنه. رجوع شود به حرف‌های آقای سرمربی در كنفرانس خبری.
۲۱۲ ۱۹
جادوی پيراهن شماره 10

جادوی پيراهن شماره 10

آی اسپورت
2017-03-18 14:51:00
آغاز یک جنگ / اصلن علاقه ای به جواب دادن ندارم، روحیه هواداری همینه که رگ گردنت قلمبه بشه و فریاد بکشی. فرهنگ هواداری هیچ منطقی برنمی داره، جز همان منطق شور و عشقی که نسبت به تیم مورد علاقه ات داری. پس فریاد هواداری از هر جنسش قابل احترامه. پس جسارت داشته باشید و از صعود ناجوانمردانه آبی و آناری ها لذت ببرید و کری بخوانید فقط خواهشا بیخیال معجزه و قشنگی فوتبال بشوید و اینقدر صغرا و کبرا نچینید. چهارشنبه شب بوی تعفن نیوکمپ دنیا را برداشت. پس بیخیال پست‌ها و توییت‌های احساسی بشوید و از بوی جوراب و دست خدای مارادونا .... حرف نزنید و سکوت کنید.
۶۷ ۱۵
كثيف ترين كامبك تاريخ / تاريخی‌ترين كامبك يا كثيف‌ترين ؛ قطعن كثيف‌ترين لقب شايسته تری است براي اين كامبك آبي و اناری‌ها. دو پنالتی بی‌رحمانه عليه پاریسی‌ ها به انضمام يك پنالتی سوخته برای آنها. آقايان فوتبال 120 و شركا كاش براي شعرگویی از فاجعه‌ای كه عنوان معجزه را برايش انتخاب كرديد كمي منطق داشتيد. اين معجزه نبود ، تعفن محض بود.
تكمله: بنابه دلايلي قصد توييت نداشتم، اما فاجعه نيوكمپ و جوگيری محمدحسين ميثاقی و آيتم حماسی طور فوتبال 120 و چيزهای ديگر اجازه نداد.
۱۱۴ ۴۰
آقاي رضاييان با خودت چند چند هستي، اين كمرت شمشير هم خورده بود بايد تا حالا خوب مي شد، نكنه منتظر هستي كيروش معالجعه ات كنه .
۴۵ ۵
آقایون گروه هفت ، وای به حالتان اگر بخواهید تیم را زمین بزنید، اگر خیلی ناراحتید می تونید با یک خداحافظی خوشحالمان کنید، پرسپولیس بزرگتر از این حرف هاست که شما بخواهید برایش تعیین تکلیف کنید، در ضمن آن دو دیپورتی «طارمی و رضاییان» حواسشان بیشتر جمع باشد.
۹۱ ۱۰
جواد نكونام وقتي از تيم ملي خداحافظي كرد، برايش يادداشتي نوشتم با تيتر :« خداحافظ، در هم پشت سرت ببند» اما حالا و بعد از حرف هايش در نود بايد ياداشت دوباره اي بنويسم با اين تيتر :« كلن ، ببند....»
۷۰ ۹
شهاب حسینی در نود، اصلن چرا کلن، حالا با تبصره قبول، چرا اینقدر ضعیف و بی رمق .
۳۰ ۴
آقاي تركاشوند تا تيم رو به فنا ندي انگار نمي خواي وا بدي. اوكرايني ها بس نبودن، حالا میخوای محمد انصاري رو ترانسفر كني. پول چيني ها قلمبه هم هست. حال ميده
۴۸ ۱
يه سلامي هم بكنيم به بانوي پير كه امسال به ميلاني ها نه نگفت ، سلام بانوي پير.
۳۹ ۱
اقاي طارمي سرت تو كار خودت باشه و لطفن حرف اضافه نزن. خدا به فريادت برسه اگر تيم به حاشيه بره و نتيجه نگيره. پس تموش كن و ديگه به اين حماسه سازي هات كه با ناراحتي از تعويض شروع شد و حالا با دخالت تو كار سرمربي ادامه پيدا كرده، ادامه نده. فقط به اين فكر كن كه بايد افتضاح اول فصل و ماجراي ريز اسپور رو با گل زدن و آقاي گل شدن پاك كني. همين و بس.
۳۳ ۱
سو سول هاي آنفيلد رو له كن «مو» :)
۳۱ ۲
آقایان طارمی و رضاییان هنوز گند کاری اول فصل از یاد هیچکس نرفته، حواستون باشه برای تیم حاشیه درست نکنید . این اخم کردن ها و نیشخند زدن ها رو نیمکت بی جواب نمی مونه. ما یه بار شما رو از قلبمون دیپورت کردیم، پس دفعه دومش کاری نداره. حواستون باشه و امثال رضا حقیقی، پیام صادقیان، علی نیکی یادتون نره که بعد از حاشیه سازیشون کجا رفتن و چی شدن.
رونوشت به آقای امید عالیشاه که مثلا کاپیتان دوم تیمه
۴۴ ۱۱
دوتا پيشنهاد دارم يا اسم سايت رو بذاريد «آي استقلال» خيال همه رو راحت كنيد. چون از بعد از بازي ايران و كره سه پيچ گير داديد به پرسپوليس و ول كن نيستيد، بابا بيخيال. يه كار ديگه هم ميشه كرد با همين دست فرمون بريد جلو شايد زير آب برانكو بخوره، تيم بيفته دست همونايي كه بود ايشالا هم گل غير شانسي و برنامه ريزي شده ميزنه پرسپوليس و هم خريدهاي غيربنجل ميكنه
۳۷ ۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر